Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Krakowskie zakamarki, ciekawe, mniej znane miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3799)

fcz1985 26.02.2010 09:24

Weź ją do mnie:D

Zarko42 29.03.2010 23:23

Czy ktoś wie czy można pod kopce Piłsudskiego i Kościuszki dojechać autem i zaparkować?

Arturo Qr2nów 29.03.2010 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 878481)
Czy ktoś wie czy można pod kopce Piłsudskiego i Kościuszki dojechać autem i zaparkować?

O ile się nie mylę, to przy Kościuszki jest ogólnodostępny parking, natomiast Piłsudskiego leży w samym środku lasu Wolskiego więc odpowiedź jest chyba jasna :-) Pozdro.

Kolumbus 30.03.2010 00:41

pod Kościuszki na 100 % da się :P

yoda79 25.04.2010 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 859366)
jest coś takiego, co się nazywa Cafe Szafe, róg Felicjanek i Małej, niedaleko Filharmonii. Co prawda wystrój kontrowersyjny, (jakby wyposażenie z wystawek zbierali) ale piwo mają dobre oraz masz pełne wyizolowane od reszty gości, wszyscy zajęci sobą w podgrupach, nikt się na boki nie rozgląda.

Wcześniej sam zobacz, czy ten klimat Ci leży. :)

Mi klimat ewiedentnie leży,jak będę w Kraku za tydzień to tam zajdę. Po ile browar?

tomo 16.07.2010 09:54

Znowu zadaję to samo pytanie.
Był poruszany temat knajp na poddaszach kamienic itp. Coś jak na Jubilacie. Zna ktoś takowe ?

Birsa 28.07.2010 10:29

Czy orientuje się ktoś z was gdzie to coś http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-0mkipd25.jpg się znajduję??
Z góry dzięki za odpowiedź

QBAS 12.03.2011 15:34

Ostatnio byłem w Zbliżeniu na krakowskim Kazimierzu. Wystrój całkiem fajny, nawet niektóre kelnerki niezłe. Zamówiłem wodę niegazowaną. Dostałem, wypiłem. Jak dostałem rachunek to oczom nie mogłem uwierzyć. Okazało się, że podano mi nie Kroplę Beskidu (czyt. normalną wodę) tylko jakieś włoskie? gówno, które było dwa razy droższe i kosztowało mnie to bodaj 14 złotych za jedną butelkę 0,25!
Idę do kobiety i pytam OCB, a ona mi z pełną szczerością odpowiada, że "zamawiał Pan wodę niegazowaną więc daliśmy wodę niegazowaną, skąd miałam wiedzieć, że chodzi Panu o zwykłą, a nie tę droższą". No ja kur... dziękuję za taką promocję. Omijajcie to miejsce, bo z tego co słyszałem podczas tej sprzeczki to nie był odosobniony przypadek. Kierownictwo widać zadecydowało, że łatwo mogą sobie dorobić i robić w ch... klientów.

Zdecydowanie odradzam Zbliżenie na Kazimierzu. Zwyczajni oszuści

Kolumbus 17.05.2011 22:50

Trochę mniej typowo ale gdzie można wyskoczyc z fajną dziewczyną będąc przy okazji w CHRZANOWIE?

Kolumbus 18.05.2011 08:02

Na prawdę nikt nie wie, gdzie można coś chociażby zjeść dobrego w okolicach rynku (jakies miejsce na poziomie)?

BARDZO PILNE

Qba11 18.05.2011 08:24

fajna knakpa
 
Co do fajnego miejsca na piwo (mają 30 rodzajów w dobrych cenach) i jeszcze mało znanego to polecam
Poligamia Bar na Dietla 97, przy skrzyżowaniu ze Starowiślną. Można wbic z ziomkami albo laską na browarka, za 7 pln mają np perłe chmielową a za 8 wszystkie ciechany i fajne piwka czeskie. Pozatym puszczają wszystkie mecze!!!! generalnie polecam bo lokal rewelacja a jeszcze niedoceniony...
http://www.facebook.com/pages/Poligamia/308348371912


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl