Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

saklak1906 19.06.2008 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 554054)
Co ten link ma znaczyć bo nie kapuje? Chyba na allegro są z sezonu 07/08 a nie 08/09. Skoro nie widzisz rożnicy to z czym do ludzi...

A myslisz ze te z przed roku sprzedawali po 10 euro

Zieniu17 19.06.2008 15:35

Nie, nie myśle, ale są to koszulki z magazynow tam gdzie je robią (Bliski Wschód). 300 pozytywnych opinii plus zdjęcia dużo mówi, ale ja też nie mam pewności, przynajmniej narazie.

saklak1906 19.06.2008 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 554061)
Nie, nie myśle, ale są to koszulki z magazynow tam gdzie je robią (Bliski Wschód). 300 pozytywnych opinii plus zdjęcia dużo mówi, ale ja też nie mam pewności, przynajmniej narazie.

To napewno tylko jak wezmiesz do reki obydwie i popatzrysz to widac roznice. Ludzie daja pozytywy bo mysla ze sie im trafila zajefajna okazja bo w rzyciu orginalu na oczy nie widzieli.
Przyklad Wes orginalna Wisly i porownaj z taka sama podrobiona na zdieciu nie widac nic gorzej jak przygladniesz sie z bliska i wezmiesz do reki, raz sie dalem tak zrobic bo tez myslalem ze orginal

WiślakNH 19.06.2008 15:58

Co do oryginalności tych koszulek to wydaje mi sie,że jest to mało prawdopodobne,jednak prosiłbym aby ktoś z Was jeżeli ma którąś z tych koszulek i ma oryginalną wziął do ręki i może jakąś różnice zauważy.

mic 19.06.2008 16:30

Jak dojechac z Krakowa do hurtowni zoologicznej "Eskulap" w Zabierzowie ul Krakowska 311 ? Jakim autobusem ?

dokladniej tutaj http://mapa.szukacz.pl/?x=559350&y=249430&zoom=4

albo jak sie najblizszy przystanek nazywa ?

Agnieszka 19.06.2008 16:31

Więc.. Gdzie w Krakowie jest jakiś sklep w którym będzie dość duży wybór halówek, korków?
Swoją drogą potrzebuję jakieś korki cena tak do 300 zł. jakby ktoś coś mógł polecić to by było fajnie :P

rafalek 19.06.2008 16:34

Decathlon na Zakopiańskiej....butów od groma, a i promocje ciekawe.../i jeszcze jedna rada...jak bedziesz mogla, to kupuj produkt niebieski - najtańszy, a bardzo dobra jakość

WiselkaMLP 19.06.2008 16:34

korki Casual bardzo fajne sa ogolnie dostepne w GO SPORCIE gdzie kupisz tez inne marki

Agnieszka 19.06.2008 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 554096)
Decathlon na Zakopiańskiej....butów od groma, a i promocje ciekawe.../i jeszcze jedna rada...jak bedziesz mogla, to kupuj produkt niebieski - najtańszy, a bardzo dobra jakość

Tak się składa że tam już byłam.. pozatym.. ja pytam poważnie a mi wyjeżdżasz z niebieskim produktem;] :ziewa:

rafalek 19.06.2008 16:43

Ja mówie poważnie...niebieski produkt jest najtańszy, a jakością nie odbiega od swoich drogich "braci":P

Agnieszka 19.06.2008 16:44

Tu bym miała pewne zastrzeżenia :P bo niejednokrotnie markowe buty okazywały się lepszy i wygodniejsze do gry.. no i bardziej wytrzymałe

WiślakNH 19.06.2008 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 554095)
Więc.. Gdzie w Krakowie jest jakiś sklep w którym będzie dość duży wybór halówek, korków?
Swoją drogą potrzebuję jakieś korki cena tak do 300 zł. jakby ktoś coś mógł polecić to by było fajnie :P


Kraksport na Dąbiu :)

rafalek 19.06.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 554103)
Tu bym miała pewne zastrzeżenia :P bo niejednokrotnie markowe buty okazywały się lepszy i wygodniejsze do gry.. no i bardziej wytrzymałe


Jeżeli tak to przepraszam, ze sieję zamęt..ja jeszcze problemu z "niebieskim" nie miałem, więc tylko go zareklamowalem:P:P:D

WislakWiDoK 19.06.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 554094)
Jak dojechac z Krakowa do hurtowni zoologicznej "Eskulap" w Zabierzowie ul Krakowska 311 ? Jakim autobusem ?

dokladniej tutaj http://mapa.szukacz.pl/?x=559350&y=249430&zoom=4

albo jak sie najblizszy przystanek nazywa ?

238, 248, 278 przystanek Modlniczka Mała zaraz za Leroy Merlin.

maTyS. 19.06.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 554104)
Kraksport na Dąbiu :)

ewentualnie Sport-Tiw obok Rotundy :) chociaż wybór jest troszkę mniejszy,ale i korki tańsze.

laurence 20.06.2008 09:13

PILNE!! Jak utowrzyć op. cit z ksiązki która jest pod redakcją 4 gości. W książce jednego autora podaje się nazwisko i daje op. cit.a w pracach zbiorowych mam w przypisie wypisywać wszystkich 4 gosci czy dac tutuł ksiązki i op. cit ???

Bi@ły89 20.06.2008 10:00

Kiedy mniej więcej będą sprzedawane karnety?
Ile trwa wyrobienie elektronicznej karty kibica, bo coś mi się obiło o uszy, że 3 tygodnie?
I czy da się złożyć wniosek na kartę przez neta?

medyk 20.06.2008 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 554397)
Kiedy mniej więcej będą sprzedawane karnety?
Ile trwa wyrobienie elektronicznej karty kibica, bo coś mi się obiło o uszy, że 3 tygodnie?
I czy da się złożyć wniosek na kartę przez neta?

1. Nie wiem
2. Jak ja wyrabiałem to 3 dni
3. Nie

WiselkaMLP 20.06.2008 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 554397)
Kiedy mniej więcej będą sprzedawane karnety?
Ile trwa wyrobienie elektronicznej karty kibica, bo coś mi się obiło o uszy, że 3 tygodnie?
I czy da się złożyć wniosek na kartę przez neta?

tak przynajmniej w moim przypadku okres czekania na KK to bylo rowne 3 tygodnie

RiCo_TSW 20.06.2008 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 554397)
Kiedy mniej więcej będą sprzedawane karnety?
Ile trwa wyrobienie elektronicznej karty kibica, bo coś mi się obiło o uszy, że 3 tygodnie?
I czy da się złożyć wniosek na kartę przez neta?

Ja czekałem 2 tygodnie ale zależy pewnie od ilości chętnych.

dostuffca 20.06.2008 11:02

]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 554381)
PILNE!! Jak utowrzyć op. cit z ksiązki która jest pod redakcją 4 gości. W książce jednego autora podaje się nazwisko i daje op. cit.a w pracach zbiorowych mam w przypisie wypisywać wszystkich 4 gosci czy dac tutuł ksiązki i op. cit ???

robisz przypis tak jak normalnie, tyle że zamiast jednego autora wpisujesz praca zb. pod red.

LoRd 20.06.2008 12:12

Czy jest czynny basen otwarty TSu ? Jeśli tak to w jakich godzinach, jaka kwota ?

TSman 20.06.2008 13:10

witam
jakie sa ceny internetu do laptopów. Wogóle sie w temacie nie orientuje a laptopa mam jednak bez neta.
Chodzi mi o najtanszego neta o niekoniecznie wielkim transferze.

Pozdrawiam TSman

Sevi 20.06.2008 13:22

czy ktoś ma spolszczenie do Sims 2 cztery pory roku?

mic 20.06.2008 13:24

TSman chodzi Ci o neta przez siec komorkowa, np Blueconnect albo iPlus ? Najlepiej przejdz sie do salonu tam Ci wszystko powiedza, bo wszystko jest uzaleznione od tego jaka taryfe masz, czy masz u nich abonament na komorke itd.
Jezeli chodzi o neta w domu (WiFi) to wystarczy kupic router i podpiac do niego kabel i juz masz zasieg w calym domu

Kyno 20.06.2008 13:34

Gdzie w Tarnowie znajduje się klub Wallstreetbull ?

TSman 20.06.2008 13:50

mic dokładnie chodzi mi o neta bezprzewodowego, tak zebym mogl miec neta np. w samochodzie.
abonament mam z orange

Zola 20.06.2008 14:01

Ile kosztuje pedicure i ile trwaz "zabieg"? (nie dla mnie info - tak sie tlumacze :P)

WILU TS 20.06.2008 14:30

Witam pilnie poszukuję jakiegoś rozkładu bus lub pks z Dworca głównego w Krakowie na Port Lotniczy w Pyrzowicach,bardzo dziękuję za wszelkie informację.

David. 20.06.2008 15:16

Kyno
http://wallstreetbull.pl/

zakładka kontakt. Okolice urzędu miasta ( UM jest na Nowej). Dawniej była to stara łaźnia.

pan_premier 20.06.2008 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 554469)
mic dokładnie chodzi mi o neta bezprzewodowego, tak zebym mogl miec neta np. w samochodzie.
abonament mam z orange

niech cie bozia chroni przed netemm z sieci komórkowych!!!!!
via GPRS: 30-80 kb/s
via EDGE do 236.8 kbit/s
UMTS jest dostępny na niewielkim obszarze i to głównie na zewnatrz.
polecam mapki zasięgu odpowiednich technologii u poszczególnych operatorów:
http://www.plus.pl/mapa_zasiegu_plusa/
http://www.era.pl/pl/biznes/uslugi_p...nternet/zasieg
http://zasieg.orange.pl/mapAction.do...t=0.0&mlon=0.0

tak wiec ogólnie rzecz biorąc, będziesz miał gówno nie internet, szczególnie że co do zasiegu wewnątrz to podobno dość komicznie to wygląda :D
acha no i ceny +/- 80-100zł za takie gówno to juz w ogóle kosmos

tak wiec jak chcesz przykozaczyć lasce, że masz neta w lesie, to sobie kup
:>

Kyno 20.06.2008 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 554515)
Kyno
http://wallstreetbull.pl/

zakładka kontakt. Okolice urzędu miasta ( UM jest na Nowej). Dawniej była to stara łaźnia.

Oo widzisz, dziękówka :-D

Wojtas 20.06.2008 16:43

Zapisuje/zapisywal sie ktos z was do jakies Porzadnej Policealnej Szkoly w Krakowie??

Tylko chodzilo by mi tu o jakas szkole nie na zasadzie Cosinusa,bo slyszlem ze tam tylko sie zapisuje a nie chodzi,jakas szkola zeby trzymala jakis poziom...

Zieniu17 20.06.2008 17:35

Używał ktoś z Was tego żelu: http://www.perfectfresh.com/?pa=2726&ex=pa
jeśli tak to prosiłbym o opinie.

MatMario 20.06.2008 18:06

Wie ktos jak jest z mandatami za parkowanie w strefie? Trzeba płacić czy nie maja podstawy prawnej do tego żeby nakładać?

Arkas 20.06.2008 18:15

Mam zamiar zakupic ten oto gps: http://www.allegro.pl/item384109942_...fv_c720_b.html
Ma ktos taki?? Jakies wady/zalety??

bondTSW 20.06.2008 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 554489)
Witam pilnie poszukuję jakiegoś rozkładu bus lub pks z Dworca głównego w Krakowie na Port Lotniczy w Pyrzowicach,bardzo dziękuję za wszelkie informację.


Wizz Air Bus jeździ...11:30 i 15:30 te godziny to bank, natomiast cena jest dość konkretna (50 pln) bo to w szczególności jest dla turystów.

qqbaa 20.06.2008 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 554561)
Zapisuje/zapisywal sie ktos z was do jakies Porzadnej Policealnej Szkoly w Krakowie??

Tylko chodzilo by mi tu o jakas szkole nie na zasadzie Cosinusa,bo slyszlem ze tam tylko sie zapisuje a nie chodzi,jakas szkola zeby trzymala jakis poziom...


to czy chodzisz czy nie nie zależy od szkoły tylko od Ciebie ;]
Ja miałem zapisanych do klasy 240 osób chodziło jakieś 70 a po sesji zostało z 30

mic 20.06.2008 20:42

Gdzie w Krakowie jutro bedzie mozna kupic przejsciowke do pradu angielska (nie amerykanska) -> polska ?

zakk 20.06.2008 20:48

da sie jakoś ściągać w11?? chciałem zobaczyc odcinek w którym byłem, a go przegapiłem w tv....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl