![]() |
Na telegazecie TVP1 strona 203 bodajże jest napisane że mecze Wisły będą na żywo w TVP2
|
Napisane jest też, że pierwszy mecz o 22.00 :rotfl: Widać, że "fachowcy"...
|
panowie spokojnie juz w programie na telegazecie jest napisane IO o 21 a o 21:50 mecz LM
|
tam jest napisane ze mecz bedzie w TVP2 o 22 i na TYP2 telegazecie jest w programie cyli meczyk na 100% bedzie
|
Cytat:
|
Otrzymałem dziś odpowiedź od TVP drogą elektroniczną, w której Zespół d/s widzów zapewnił, że oba spotkania Wisły z Barceloną będą transmitowane. W związku z powyższym proponuję wrzucić na luz :)
Pozdrawiam. |
http://www.tvp.pl/program/ i wszystko sie wyjasniło. Mówiłem, nie panikować. ;) Mecz jest juz w środe w programie TV
|
TVP 2 13.08.2008r.
22:00 Puchar UEFA - FC Barcelona - Wisła Kraków Nie ma to jak profesjonalizm TVP... Poza tym, mecz zaczyna się o 21:45, i mam nadzieję że od tej godziny będą go pokazywać.. ;p |
no cóż, jaka telewizja tacy pracownicy. :)) Ale błędu nie można im zarzucić bo liga mistrzów to tez puchar podlegający pod UEFA :D:D
|
Jeszcze jest opcja transmisji z poślizgiem, np. 20 min. To by tłumaczyło godzine transmisji. Było tak jakis czas temu z jakimś meczem też chyba pucharowym. Na tvp sport był na żywo, na tvp2 z poślizgiem...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Stachu, TVP wtedy zaczynała pokazywać jakiś nowy serial, chyba "Barwy Szczęścia":-/ Dlatego też mecz pokazywany był z opóźnieniem:-) |
Teraz powinni na 100% zacząć transmisje o czasie, a co do Groclinu to były Barwy Szczęścia...
|
Transmisja meczu Barca vs Wisla w Chicago.
Mam pytanie. Czy ktos wie jakie kluby beda w Chicago i okolicach transmitowac srodowy mecz Wisly w Barcelonie?
Probuje sie cos dowiedziec, szukalem na necie ale niestety nic nie moge znalezc. Usuncie ten temat w srode. Dzieki. |
Będę w tym czasie zagranicą i stąd pytanie - BarcaTV pokaże ten mecz na żywo?
|
Witam!Jestem aktualnie w Chicago i mam male pytanie a zarazem prosbe.Czy moglby mi ktos powiedziec gdzie albo jak moge ogladnac srodowy mecz z Barcelona na zywo?w internecie badz w telewizji??odrazu mowie ze przez sopcast nie dam rady ani przez polskie strony www,z powodow regionalnych czy cos w tym stylu... :/
|
Cytat:
|
jaka jest jakosc ? jak powyzej 800 kbps to moge zaplacic te 60 zeta :/
|
aktualnie nie jestem w Polsce i nie mam mozliwosci obejrzenia meczu, jednak nie bede sie bil zeby go ogladac, wystarczy mi posluchanie transmisji radiowej.
czy wy macie moze jakies radio kibicowskie, albo czy wiecie, ze jakies radio bedzie transmitowalo od poczatku do konca mecz? |
|
W USA mozna ogladac na kanale ESPNDeportes. 2:55 pm CST.
|
Witam, pilna sprawa wiecie czy bedzie transmisja meczu na justin tv czy innym livestreamingu do ktorego nie potrzeba programow i otwierany jest w przegladarce? wielkie dzieki za odpowiedz, pozdrawiam pomocnych Wislakow.
|
|
Orientuje się ktoś może, w jakich knajpach, klubach, pubach itp., będzie można zobaczyć batalię na Camp Nou ?
|
Cytat:
Przeciez w innym temacie pisalec ze nie bedziesz kibicowal Wisle, bo i tak przegramy i nie chcesz miec kaca. |
Mecz jest w publicznej, więc pewnie w każdym pubie z tv ten mecz będzie, bo to czysty zysk dla właścicieli.
|
w panoramie dzisiaj mówili, że początek transmisji o 21.50 ale jaja
|
na tvp 2 ?
ciekawe jaka jakosc, jak taka jak ostatnio to zal |
krzywy transmisja na pewno będzie od 21:35 :) panorama przywieszona jest, w TVP 1 w Wiadomościach podawali że transmisja zaczyna się tak jak wcześniej podałem
|
A w bloku sportowym po Wiadomościach pajace podali przed chwilą, że transmisja zaczyna się o 21:50 (sic!) Na stronie TVP2 godziny są podane poprawnie, za to przekręcili nazwę naszego klubu, a konkretnie miasta. Ech...
|
Oglada ktos na sopcascie mecz?Dziala?Bo ja na obczyznie i lipa...;/
|
no wlasnie u mnie tez padlo! Wczesniej na polik tv lecial mecz schalke potem jakies reklamy i padlo... a publik tv wogole nie dziala.
|
Ja tez, podobnie jak Kolumbus - w obcym kraju.
Mi zas nie ddziala to HQTV... a wam? |
juz dziala, Ogladam na polik tv
link jest na kuszo tv |
PolikTV? Tomasz powiedz - co to kuffa jest bo mnie szlag trafia jak tego nie ogladam...
|
Ktoś się orientuje jakie mecze wykupiło TVP co do Ekstraklasy? O ile pamiętam były to 4 mecze, z czego jeden to mecz otwarcia ligi Ruch-Wisla. Jakie inne i ktore kolejki?
|
co do TVP to nie było chyba powiedziane jakie meczu
Po tym jak nie wypaliła opcja z Ruch-Wisła miał być Górnik-Ruch a teraz to niewiadomo przeciez olimpiada jest i Korzeń ogląda jak skaczą przez płotki etc. |
Czy jest możliwość oglądniecia meczu Wisły z Polonią na necie ? np na kusz tv ale nie wiem jak tym sie obsluguje tzn gdzie sa jakies linki do meczu itp.
Z gry dzieki za pomoc |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl