![]() |
Cytat:
|
WzT nie wiem czy Cie pociesze ale w MC jest podobnie. Dziwie się ludzia co za ta stawke chca tak pracowac. Bez problemu idzie znalezc podobna place a sie czlowiek tak nie na robi.
Ja np lubie pracowac w małym zespole 3-4 ludzi, niz w takiej duzej firmie gdzie co 2 tygodnie bedziesz mial nowego kolege w pracy, badz nowa kierowniczke. |
WzT jak chcesz zarobic w handlu to tylko na prowizje, a jak na prowizje to musisz byc dobry.. Chyba ze cieszy Cie stawka godzinowa to nie wiem co i gdzie bys chcial sprzedawac zeby Ci sie podobalo ;p
|
jakby ktos mial mozliwosc zalatwic prace na wakacje na jakies budowie czy remontach to priv dzieki
|
ja jestem tegorocznym maturzystą i szukam pracy bo w sumie duzo czasu a kasa sie przyda :D moze pomoze ktos ?
|
Cytat:
|
Z pracą teraz jest wielki problem.
Szukam pracy już prawie miesiąc czasu ale niestety bez powodzenia. Mam tez jak na swoj wiek nienajgorsze papiery ( 1,5 roku jako kierownik salonu orange oraz 3 miesace jako specjalista ds, handlowych w firmie mix electronics ) Szukalem i nie znalazlem , dlatego czas najwyzszy chyba wyjechac z naszego kochanego kraju..... |
Wysyłajcie CV do tych firm co się reklamują na gumtree jako "telemarketing", często odpisują i zapraszają na rozmowy kwalifikacyjne.
|
Jest to coś warte? To znaczy czy opłaca i nie jest zbyt męczące i denerwujące?
Na wakacje przydałby się jakiś zarobek, choć na trochę. |
Cytat:
|
Cytat:
Dostajesz słuchawki na uszy, monitor klawiature myszkę i szybkie przeszkolenie jak dzwonić z programu internetowego. Odpalasz program który "prowadzi" cię przez całą rozmowę, od tego że masz stałą regułkę Dzień dobry...... Klepiesz to pół dnia, ściemiasz że chcesz przeprowadzić krótką ankietę(15 minut min.) na denne pytania. Wykonujesz 200 telefonów na dzień i tyle. Parę razy usłyszysz spierdalaj, czasem nikt nie odbierze. Trafisz na babcie to będziesz musiał posłuchać co tam w rodzinie słychać. No i standart a skąd ma Pan ten numer, jest ochrona danych , ja sobie nie życzę. :) Tele marketing wygląda pewnei tak samo, tylko coś sprzedajesz. Co kto lubi. |
Moja dziewczyna pracowała jako telemarketer. Powiem wam że to straszna padaka i lipa jeśli chodzi o kase. Do dziś jej nie zapłacili za listopad, chyba nawet firma się zmyła a współpracowała z netią. Ogólnie nie polecam, strata czasu i nerwów.
|
wierny, jesli to firma z okolic matecznego to odezwij sie na prv
a te co pisza 2.5tys zl dla zaoczynch itd jebal pies, nie sluchajcie ze maja kilka roznych stanowisk i wszystko zalezy od dnia probnego bo i tak dostaniecie teczke i bedziecie dymac po zadupiach w okolo Krakowa... pracowalem w firmie LIFE NET ktora wspolpracuje z netia tzn ze szuka jej klientow, i do tej pory od polowy listopada nie widzialem ani grosza a pewnosc mam ze nie jedna umowa weszla.. naciagaja ludzi a sami maja niezla kase z tego.. |
Słyszał ktoś o pracy jako doradca klienta od kart kredytowych oferowanych na BP ?
Może ktoś z was coś więcej powiedzieć na ten temat? |
Cytat:
Cytat:
|
Ja pracowałem jako telemarketer. Praca w miarę ok i szybko się nauczyłem ludziom wkręcać różne dizwne rzeczy i nawet było fajnie, co do kasy to 3 miesiące czekania na wypłate na prawdę może się zdarzyć, a 2 miechy to standard. Premie są całkeim niezłe jak Ci dobrze idzie i nie napocisz się,
Dam Wam tylko jedną radę jak dostaniecie umowę to dokładnie przeczytajcie dwa razy, jest masa kar, że np. jeżeli rozwiążesz umowę przed upływem 3 miechów to płacisz 50% wartości szkolenia. Wogóle jakby zsumowac wszystkie kary jakie mogą nałożyć to Cupiałowi by brakło. |
Potrzebuję informacji o tym ile może zarobić osoba, ktora ma ofertę pracy jako profesjonalny przedstawiciel handlowy.Chodzi konkretnie o : branżę budowlaną(sprzedaż kostki brukowej), ochrona mienia i profesjonalne sprzątanie oraz spożywcza(soki itp).
Jak mają się do takiej pracy pory roku, tzn czy np. występuje jakiś zastój w czasie okolic wakacyjnych?Jak w obecnej sytuacji prezentuję się rynek budowlany? Problem polega na tym, że moja znajoma ma oferty pracy właśnie z takich trzech branż, wszystkie w charakterze przedstawiciela handlowego, która oferta wydaje się być najpewniejsza i teoretycznie najlepsza? |
A próbował ktoś roznosić ulotki jednocześnie u kilku firm? Tak żeby w tym samym czasie zarobic kilka razy wiecej niz 5zł/h ?
|
http://www.roznoszenieulotek.pl/ próbował ktoś z was tutaj?
|
Pracownik obsługi klienta
Praca dla młodych aczkolwiek pełnoletnich osób. Wymagana miła aparycja, pogodność, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów i pracy w grupie. Umowa o prace wraz z wszystkimi świadczeniami. Tygodniowy grafik. Stawka 8,30 za h. Szczegóły PW. Specjalista ds. kadrowych min. średnie wykształcenie, mile widziane doświadczenie i znajomość CDN Optima. Umowa zlecenie z ZUS lub o pracę, 1/2 lub 3/4 etatu - do ustalenia. Szczegóły PW. mail, na który można wysłać/ należny dosłać CV: [email protected] |
Szukam jakiejś pracy dorywczej w której płacą, a nie jak na przykładu telemarketera mówią, że zapłacą, albo ulotki 1 zł za kilogram;-)
Jakby ktoś coś ciekawego widział albo mógł polecić to proszę priv. Nie musi być z umową. |
Cytat:
|
Witam , od września swoją działalność zaczyna sportoweprzedszkole .Do pracy z dziećmi poszukiwac bede 2 pomocnikow .Jesli posiadacie dobry kontakt z dziecmi i lubicie grac w pilke to zaprszam .
Trenigi beda sie odbywac 3 razy w tyg z roznych miejscach o godzinach 16-17 . 12 godzin pomocy w ciagu miesiaca , bedzie zadowoleni z wynagroszenia (bardzo) . Szanse dostaną osoby ktore, zglosza sie na trenigi pokazowe ktore odbeda sie dnia : -Dnia 8 czerwca o godzinie 17.00 na boisku "Orlik" koło parku Lilli Wenedy przy ulicy Jerzmanowskiego. -Dnia 10 czerwca godzinie 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy szkole podstawowej numer 130 Os.Oświecenia 30 . Szczegóły na http://www.sportoweprzedszkole.pl/ Zapraszam ludzi młodych zaintersowanych wychowaniem fizycznym oraz zdobyciem praktyk w pracy z dziećmi. Kontak do mnie jest podany na stronie w zakladce krakow , w razie jakis pytan prosze dzwonic. |
Witam, czy zna ktoś może firmy szukające osób do roznoszenia ulotek? Wraz ze znajomymi podejmiemy się takich zadań, zatem bardzo proszę o ew. wiadomości ;) Chodzi nam także o jakieś informacje dot. kolportażu METRA lub ECHA. W grę wchodzą także inne oferty dla licealistów na wakacjach;]
Będziemy wdzięczni za każde info. |
Czy ktoś może polecić jakiś ośrodek szkolenia na wózek widłowy???
|
Cytat:
|
Cytat:
30-149 Kraków ul. Balicka 73 tel. +48 12 397 18 01 tel. +48 12 397 18 02 tel. +48 12 397 18 03 tel./ fax +48 12 636 08 00 INFOLINIA: 0 801 08 06 08 Pracowałem tam, więc mogę Ci polecić z czystym sumieniem - bo kadra wysoko wykwlaifikowana |
Mam pytanie odnośnie wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Czy mogę pójść do któregokolwiek urzędu/przychodni gdzie się je wyrabia, czy istnieje jakiś przydział punktów np. ze wzgl. na miejsce zamieszkania? I co za tym idzie ile teraz może trwać wyrobienie i oczekiwanie na wydanie książeczki?
Druga część pytania dotyczy pracy na hali lub magazynie w supermarkecie, dokłądnie Real na Bora Komorowskiego. Jeżeli ktoś ma jakies doświadczenia lub informację bardzo proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam. |
Witam, Portal izimany.pl, ogłasza się u nas na uczelni że za oglądanie reklam płaci kase dokladnie 1 gr/sek. Ma ktoś z Was moze podpisaną z nimi umowe ? Albo czy slyszeliscie jakies opinie na ten temat
|
Cytat:
Wiec mi to zajelo 3dni badan +5 dni oczekiwania na wynik i w ten sam dzien zalatwilem lekarza med.pracy |
Cytat:
Koszt wyrobienia w tamtym roku wynosił 69zł. 3 dni pod rząd przynosisz im próbkę wiadomo czego i na wyniki i wyrobienie książeczki czeka sie około tygodnia. Tak było przynajmniej w połowie 2008r. ;) |
a pracował ktoś z Was na stacji benzynowej za kasą ? jaka praca ? jak płacą ?
|
Cytat:
|
Ok dzieki wielkie Above i El'kabat
|
Witam! Mam 16 lat (rocznikowo 17) i chciałbym się dowiedzieć czy mogę już pracować na umowę. Jeśli tak to ile max godzin dziennie/ tygodniowo, czy obejmuje to wszystkie branże itp. Najlepiej gdyby ktoś mógł zarzucić linkiem, w którym są napisane informacje dotyczące pracy w moim wieku. Z góry dzięki za odpowiedź.
|
poszukiwał bym osoby ktora w lipcu podjęla by sie zrobienia mi przedpokoju tz. polozenie np; tynku(farby) strukturalnej ,podwieszenie sufitu (,firma montuje mi szafe przesuwną i drzwi wejsciowe), więc mysle że dla fachowca to nie problem i pewnie nie wiecej niz tydzien roboty
jest ktos z budowlańców zainteresowany lub macie namiar na jakis fachowców w tym temacie? |
Jęsli jest tutaj jakaś osoba co roznosiła/roznosi ulotki (albo wykonuje jakas podobna robotę) w Krakowie to prosiłbym na PW.
|
wie ktoś może jak z pracą w korporacji icar ? jaka płaca wymagania godziny itp. ?
|
Poszukuje pracy na wakacje, jeśli macie coś to prosze na priv.
|
Poszukuje pracy na wakacje. Coś typu roznoszenie ulotek itd. Jestem osobą niepełnoletnią.
jak coś macie proszę o kontakt na priv. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl