Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

maTyS. 26.04.2009 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 715260)
Pracował ktoś w MC Donaldzie? Lub w KFC ? Opłaca się tam iść do pracy ? Jak ze stawkami ?

pracowałem jakiś czas w Mc tylko,że na zmianę nocną,pracowało się we dwóch,albo czasami w jednego jak nie miał kto przyjść..powiem Ci tak praca wg.mnie bardzo trudna musi wyrobić się,że sprzątaniem wszystkiego na czas na godzinę 8 wtedy przychodzi kierownik sprawdza wszystko i ocenia...we dwójkę jak się robiło to trudno było wyrobić a co dopiero sam..dosłownie wszystko trzeba było czyścic sprzątać,wylewać oleje z frytkownic,lodówki czyścić piece..myć okna itp..itd..ogólnie bardzo męcząca praca.ale z nockę wychodziło się 100 zł do przodu od 22.45 do 8 bodajże z tego co pamiętam,także jeden był tego plus.

nero 26.04.2009 12:03

WzT nie wiem czy Cie pociesze ale w MC jest podobnie. Dziwie się ludzia co za ta stawke chca tak pracowac. Bez problemu idzie znalezc podobna place a sie czlowiek tak nie na robi.
Ja np lubie pracowac w małym zespole 3-4 ludzi, niz w takiej duzej firmie gdzie co 2 tygodnie bedziesz mial nowego kolege w pracy, badz nowa kierowniczke.

kms 26.04.2009 22:19

WzT jak chcesz zarobic w handlu to tylko na prowizje, a jak na prowizje to musisz byc dobry.. Chyba ze cieszy Cie stawka godzinowa to nie wiem co i gdzie bys chcial sprzedawac zeby Ci sie podobalo ;p

godzilla 26.04.2009 22:33

jakby ktos mial mozliwosc zalatwic prace na wakacje na jakies budowie czy remontach to priv dzieki

Natkan 27.04.2009 19:13

ja jestem tegorocznym maturzystą i szukam pracy bo w sumie duzo czasu a kasa sie przyda :D moze pomoze ktos ?

Aro1234 27.04.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 716219)
ja jestem tegorocznym maturzystĄ i szukam pracy bo w sumie duzo czasu a kasa sie przyda :D moze pomoze ktos ?

Podbijam :P

Sebo_TS 27.04.2009 20:57

Z pracą teraz jest wielki problem.
Szukam pracy już prawie miesiąc czasu ale niestety bez powodzenia.
Mam tez jak na swoj wiek nienajgorsze papiery ( 1,5 roku jako kierownik salonu orange oraz 3 miesace jako specjalista ds, handlowych w firmie mix electronics )

Szukalem i nie znalazlem , dlatego czas najwyzszy chyba wyjechac z naszego kochanego kraju.....

Lupo 27.04.2009 21:03

Wysyłajcie CV do tych firm co się reklamują na gumtree jako "telemarketing", często odpisują i zapraszają na rozmowy kwalifikacyjne.

DrewniaQ 27.04.2009 21:07

Jest to coś warte? To znaczy czy opłaca i nie jest zbyt męczące i denerwujące?

Na wakacje przydałby się jakiś zarobek, choć na trochę.

Garbaż1906 27.04.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 715817)
jakby ktos mial mozliwosc zalatwic prace na wakacje na jakies budowie czy remontach to priv dzieki

również byłbym chętny, w razie czego priv

MatMario 28.04.2009 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 716301)
Jest to coś warte? To znaczy czy opłaca i nie jest zbyt męczące i denerwujące?

Na wakacje przydałby się jakiś zarobek, choć na trochę.

Powiem ci tak, na przykładzie pracy jako teleankieter :)

Dostajesz słuchawki na uszy, monitor klawiature myszkę i szybkie przeszkolenie jak dzwonić z programu internetowego.

Odpalasz program który "prowadzi" cię przez całą rozmowę, od tego że masz stałą regułkę Dzień dobry......

Klepiesz to pół dnia, ściemiasz że chcesz przeprowadzić krótką ankietę(15 minut min.) na denne pytania. Wykonujesz 200 telefonów na dzień i tyle. Parę razy usłyszysz spierdalaj, czasem nikt nie odbierze. Trafisz na babcie to będziesz musiał posłuchać co tam w rodzinie słychać. No i standart a skąd ma Pan ten numer, jest ochrona danych , ja sobie nie życzę. :)

Tele marketing wygląda pewnei tak samo, tylko coś sprzedajesz.

Co kto lubi.

wierny 28.04.2009 15:12

Moja dziewczyna pracowała jako telemarketer. Powiem wam że to straszna padaka i lipa jeśli chodzi o kase. Do dziś jej nie zapłacili za listopad, chyba nawet firma się zmyła a współpracowała z netią. Ogólnie nie polecam, strata czasu i nerwów.

kms 28.04.2009 21:13

wierny, jesli to firma z okolic matecznego to odezwij sie na prv

a te co pisza 2.5tys zl dla zaoczynch itd jebal pies, nie sluchajcie ze maja kilka roznych stanowisk i wszystko zalezy od dnia probnego bo i tak dostaniecie teczke i bedziecie dymac po zadupiach w okolo Krakowa...

pracowalem w firmie LIFE NET ktora wspolpracuje z netia tzn ze szuka jej klientow, i do tej pory od polowy listopada nie widzialem ani grosza a pewnosc mam ze nie jedna umowa weszla.. naciagaja ludzi a sami maja niezla kase z tego..

WzT 07.05.2009 18:32

Słyszał ktoś o pracy jako doradca klienta od kart kredytowych oferowanych na BP ?
Może ktoś z was coś więcej powiedzieć na ten temat?

Aro1234 07.05.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 716370)
Powiem ci tak, na przykładzie pracy jako teleankieter :)

A jakie zarobki?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 722994)
Ma ktoś ofertę pracy dorywczej? Albo jakiejś dobrej na wakacje?

podbijam :P

fcz1985 07.05.2009 20:28

Ja pracowałem jako telemarketer. Praca w miarę ok i szybko się nauczyłem ludziom wkręcać różne dizwne rzeczy i nawet było fajnie, co do kasy to 3 miesiące czekania na wypłate na prawdę może się zdarzyć, a 2 miechy to standard. Premie są całkeim niezłe jak Ci dobrze idzie i nie napocisz się,

Dam Wam tylko jedną radę jak dostaniecie umowę to dokładnie przeczytajcie dwa razy, jest masa kar, że np. jeżeli rozwiążesz umowę przed upływem 3 miechów to płacisz 50% wartości szkolenia. Wogóle jakby zsumowac wszystkie kary jakie mogą nałożyć to Cupiałowi by brakło.

Kolumbus 15.05.2009 19:56

Potrzebuję informacji o tym ile może zarobić osoba, ktora ma ofertę pracy jako profesjonalny przedstawiciel handlowy.Chodzi konkretnie o : branżę budowlaną(sprzedaż kostki brukowej), ochrona mienia i profesjonalne sprzątanie oraz spożywcza(soki itp).

Jak mają się do takiej pracy pory roku, tzn czy np. występuje jakiś zastój w czasie okolic wakacyjnych?Jak w obecnej sytuacji prezentuję się rynek budowlany?
Problem polega na tym, że moja znajoma ma oferty pracy właśnie z takich trzech branż, wszystkie w charakterze przedstawiciela handlowego, która oferta wydaje się być najpewniejsza i teoretycznie najlepsza?

R33 15.05.2009 20:31

A próbował ktoś roznosić ulotki jednocześnie u kilku firm? Tak żeby w tym samym czasie zarobic kilka razy wiecej niz 5zł/h ?

R33 17.05.2009 20:07

http://www.roznoszenieulotek.pl/ próbował ktoś z was tutaj?

aluszkaa 18.05.2009 10:41

Pracownik obsługi klienta
Praca dla młodych aczkolwiek pełnoletnich osób. Wymagana miła aparycja, pogodność, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów i pracy w grupie. Umowa o prace wraz z wszystkimi świadczeniami. Tygodniowy grafik. Stawka 8,30 za h. Szczegóły PW.

Specjalista ds. kadrowych
min. średnie wykształcenie, mile widziane doświadczenie i znajomość CDN Optima.
Umowa zlecenie z ZUS lub o pracę, 1/2 lub 3/4 etatu - do ustalenia.
Szczegóły PW.

mail, na który można wysłać/ należny dosłać CV:

[email protected]

fcz1985 29.05.2009 21:13

Szukam jakiejś pracy dorywczej w której płacą, a nie jak na przykładu telemarketera mówią, że zapłacą, albo ulotki 1 zł za kilogram;-)
Jakby ktoś coś ciekawego widział albo mógł polecić to proszę priv. Nie musi być z umową.

M.C (nowy kleparz) 30.05.2009 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 728166)
Potrzebuję informacji o tym ile może zarobić osoba, ktora ma ofertę pracy jako profesjonalny przedstawiciel handlowy.Chodzi konkretnie o : branżę budowlaną(sprzedaż kostki brukowej), ochrona mienia i profesjonalne sprzątanie oraz spożywcza(soki itp).

Jak mają się do takiej pracy pory roku, tzn czy np. występuje jakiś zastój w czasie okolic wakacyjnych?Jak w obecnej sytuacji prezentuję się rynek budowlany?
Problem polega na tym, że moja znajoma ma oferty pracy właśnie z takich trzech branż, wszystkie w charakterze przedstawiciela handlowego, która oferta wydaje się być najpewniejsza i teoretycznie najlepsza?

Jak to jeszcze istotne,to odezwij się do mnie na priv

oletrene 30.05.2009 23:45

Witam , od września swoją działalność zaczyna sportoweprzedszkole .Do pracy z dziećmi poszukiwac bede 2 pomocnikow .Jesli posiadacie dobry kontakt z dziecmi i lubicie grac w pilke to zaprszam .
Trenigi beda sie odbywac 3 razy w tyg z roznych miejscach o godzinach 16-17 .
12 godzin pomocy w ciagu miesiaca , bedzie zadowoleni z wynagroszenia (bardzo) .

Szanse dostaną osoby ktore, zglosza sie na trenigi pokazowe ktore odbeda sie dnia :

-Dnia 8 czerwca o godzinie 17.00 na boisku "Orlik" koło parku Lilli Wenedy przy ulicy Jerzmanowskiego.
-Dnia 10 czerwca godzinie 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy szkole podstawowej numer 130 Os.Oświecenia 30 .

Szczegóły na http://www.sportoweprzedszkole.pl/

Zapraszam ludzi młodych zaintersowanych wychowaniem fizycznym oraz zdobyciem praktyk w pracy z dziećmi.
Kontak do mnie jest podany na stronie w zakladce krakow , w razie jakis pytan prosze dzwonic.

pozdi91 07.06.2009 16:10

Witam, czy zna ktoś może firmy szukające osób do roznoszenia ulotek? Wraz ze znajomymi podejmiemy się takich zadań, zatem bardzo proszę o ew. wiadomości ;) Chodzi nam także o jakieś informacje dot. kolportażu METRA lub ECHA. W grę wchodzą także inne oferty dla licealistów na wakacjach;]

Będziemy wdzięczni za każde info.

kryzek 07.06.2009 21:13

Czy ktoś może polecić jakiś ośrodek szkolenia na wózek widłowy???

maTyS. 08.06.2009 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kryzek (Post 742150)
Czy ktoś może polecić jakiś ośrodek szkolenia na wózek widłowy???

poszukaj w ogłoszeniach gazety wyborczej bądź też dziennika polskiego tam powinno się coś takiego znajdować bo ostatnio widziałem.

Jarza 08.06.2009 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kryzek (Post 742150)
Czy ktoś może polecić jakiś ośrodek szkolenia na wózek widłowy???

Ośrodek Szkolenia "Białecki"

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

tel. +48 12 397 18 01
tel. +48 12 397 18 02
tel. +48 12 397 18 03
tel./ fax +48 12 636 08 00
INFOLINIA: 0 801 08 06 08

Pracowałem tam, więc mogę Ci polecić z czystym sumieniem - bo kadra wysoko wykwlaifikowana

pozdi91 09.06.2009 10:59

Mam pytanie odnośnie wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Czy mogę pójść do któregokolwiek urzędu/przychodni gdzie się je wyrabia, czy istnieje jakiś przydział punktów np. ze wzgl. na miejsce zamieszkania? I co za tym idzie ile teraz może trwać wyrobienie i oczekiwanie na wydanie książeczki?

Druga część pytania dotyczy pracy na hali lub magazynie w supermarkecie, dokłądnie Real na Bora Komorowskiego. Jeżeli ktoś ma jakies doświadczenia lub informację bardzo proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam.

garca 09.06.2009 17:39

Witam, Portal izimany.pl, ogłasza się u nas na uczelni że za oglądanie reklam płaci kase dokladnie 1 gr/sek. Ma ktoś z Was moze podpisaną z nimi umowe ? Albo czy slyszeliscie jakies opinie na ten temat

El'kabat 09.06.2009 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 742798)
Mam pytanie odnośnie wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Czy mogę pójść do któregokolwiek urzędu/przychodni gdzie się je wyrabia, czy istnieje jakiś przydział punktów np. ze wzgl. na miejsce zamieszkania? I co za tym idzie ile teraz może trwać wyrobienie i oczekiwanie na wydanie książeczki?

Druga część pytania dotyczy pracy na hali lub magazynie w supermarkecie, dokłądnie Real na Bora Komorowskiego. Jeżeli ktoś ma jakies doświadczenia lub informację bardzo proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam.

Nie ma przydzialu zadnego. Idziesz do sanepidu na prądnicką,napierw do kasy,gdzie placisz za badania,nosisz kał 3 dni pod rzad,idziesz tam znowu po wyniki,ja mialem po 5 dniach.Niepamietam,ale chyba za badania ok 70zl sie placi.Potem bierzesz wyniki,kupujesz ksiazeczke sanepidowska w kiosku pod sanepidem i idziesz do jakiegokolwiek lekarza medycyny pracy,zeby po prostu wyniki Ci wpisal do ksiazeczki.U tego lekarza medycyny pracy placi sie za to ok 50 zł,ale na szczescie u tej lekarki gdzie ja bylem studenci nie placa :)

Wiec mi to zajelo 3dni badan +5 dni oczekiwania na wynik i w ten sam dzien zalatwilem lekarza med.pracy

Above 09.06.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 742798)
Mam pytanie odnośnie wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Czy mogę pójść do któregokolwiek urzędu/przychodni gdzie się je wyrabia, czy istnieje jakiś przydział punktów np. ze wzgl. na miejsce zamieszkania? I co za tym idzie ile teraz może trwać wyrobienie i oczekiwanie na wydanie książeczki?

Książeczke sanepidowską wyrabia sie w stacji sanepidu (w Krakowie np. na ul. Gazowej na Kazimierzu).
Koszt wyrobienia w tamtym roku wynosił 69zł.
3 dni pod rząd przynosisz im próbkę wiadomo czego i na wyniki i wyrobienie książeczki czeka sie około tygodnia.
Tak było przynajmniej w połowie 2008r. ;)

Garbaż1906 09.06.2009 20:08

a pracował ktoś z Was na stacji benzynowej za kasą ? jaka praca ? jak płacą ?

Speedy 09.06.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 743104)
a pracował ktoś z Was na stacji benzynowej za kasą ? jaka praca ? jak płacą ?

Kumpel pracuje na orlenie, placa?? ok 1000 na reke + jakas tam premie ok 200/300zl.. pracujesz kiedy ci wypadnie, sobota, swieto, boze narodzenie, w nocy. Ogolnie nie poleca i rozglada sie za nowa.

pozdi91 09.06.2009 22:10

Ok dzieki wielkie Above i El'kabat

Mlody19061906 10.06.2009 14:49

Witam! Mam 16 lat (rocznikowo 17) i chciałbym się dowiedzieć czy mogę już pracować na umowę. Jeśli tak to ile max godzin dziennie/ tygodniowo, czy obejmuje to wszystkie branże itp. Najlepiej gdyby ktoś mógł zarzucić linkiem, w którym są napisane informacje dotyczące pracy w moim wieku. Z góry dzięki za odpowiedź.

węgorz2 10.06.2009 17:13

poszukiwał bym osoby ktora w lipcu podjęla by sie zrobienia mi przedpokoju tz. polozenie np; tynku(farby) strukturalnej ,podwieszenie sufitu (,firma montuje mi szafe przesuwną i drzwi wejsciowe), więc mysle że dla fachowca to nie problem i pewnie nie wiecej niz tydzien roboty
jest ktos z budowlańców zainteresowany lub macie namiar na jakis fachowców w tym temacie?

R33 12.06.2009 09:49

Jęsli jest tutaj jakaś osoba co roznosiła/roznosi ulotki (albo wykonuje jakas podobna robotę) w Krakowie to prosiłbym na PW.

maTyS. 12.06.2009 11:11

wie ktoś może jak z pracą w korporacji icar ? jaka płaca wymagania godziny itp. ?

matt1906 12.06.2009 11:24

Poszukuje pracy na wakacje, jeśli macie coś to prosze na priv.

NowaHutaWNH 13.06.2009 10:22

Poszukuje pracy na wakacje. Coś typu roznoszenie ulotek itd. Jestem osobą niepełnoletnią.
jak coś macie proszę o kontakt na priv.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl