Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

dandrew 11.07.2008 07:49

lodecki, niestety wątpie czy z takiego miejsca się na administrację dostanę:/:/ a na niej mi najbardziej zależało.... mam ponad 70 osob przede mną:(

Ciężko na tej ap....

dandrew 11.07.2008 07:50

93% rzeczywiscie przerypane, takie progi jak na uj, mam nadzieje że i Tobie i mnie uda się z 2 rekrutacji ,ale jestem pesymistą raczej....

lodecki 11.07.2008 07:58

ja na Politologie mam 130 osob ;|, **** chyba trzeba bedzie podjac nauke w trybie zaocznym. zobaczymy czy dostane sie na UMCS, ale spedzic studia w Lublinie to .......e, wybiore chyba w trybie zaocznym w Krakowie

Kondipr 11.07.2008 08:14

Nie wiecie ile osób składało papiery na AGH - wiertnictwo naftowe (jakos tak)?

Polly 11.07.2008 08:33

aaaa dostalam sie dostalam dostalam :D:D:D:D Kraków witaa :D

Sensej 11.07.2008 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paulinka_WKS (Post 565631)
aaaa dostalam sie dostalam dostalam :D:D:D:D Kraków witaa :D

A co MPO ogłosiło liste nowych miotaczy ulic ;)

A tak serio gratulacje :P

Proud 11.07.2008 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 565626)
Nie wiecie ile osób składało papiery na AGH - wiertnictwo naftowe (jakos tak)?

chyba nie duzo bo próg był bardzo niski...bodajże 300pkt

ja dostałem się na Gornictwo i Geologie na AGH (próg 250pkt) 3 razy przekroczyłem próg:D ale na budownictwo brakło...:-/

Koko_1906 11.07.2008 09:30

Kto jeszcze dostal sie na AP na administracje albo politologie? no przyznawac sie...:)

lodecki 11.07.2008 09:34

czy jesli nie skladalem podania na studia zaoczne szkola sama "zaoferuje" mi miejsce na studiach zaocznych ? i czy studenci zaoczni moga ubiegac sie o miejsce w akademiku :) ?

KIMBAS 11.07.2008 10:08

Dostałem się

Historia na AP czy UJ ? ;>

pietruch 11.07.2008 10:14

Pochwalę się że ze swoim wynikiem z matury dostałbym się na historię na każdą uczelnię.
Wybrałem Szczecin, a jeżeli poziom będzie żenująco niski to za rok przeniosę się albo na UJ albo na UW :P

S88 11.07.2008 10:15

a z jakiej pyty jeszcze nie ma ogloszonych wynikow AP na geografii? Wy juz macie wyniki swoich kierunkow, a ja nie? wchodze na ta moja strone kandydata i pisze, ze postepowanie trwa.

steve1906 11.07.2008 11:38

S88 wyniki juz sa, ja sie zalamalem. myslalem ze matura poszla mi calkiem dobrze (86% z podstawy) a tu lipa, 105 miejsce na liscie rezerwowej...

lodecki 11.07.2008 11:40

Steve miałem podobnie z angielskim, 76% z rosz, a jestem w ciemniej dupie, teraz szukam byle czego na zaocznych, zna ktos jeszcze jakies kierunki gdzie przyjmuja podania na studia zaoczne ?

S88 11.07.2008 11:47

Steve mialem dokladnie tyle co Ty, 86% z podstawowej geografii. Ogolnie teraz to mam poczucie , ze dalem dupy nie wybierajac geografii rozszezonej. Wie ktos dokladnie jak to jest z lista rezerwowa?

manager1906 11.07.2008 12:33

Dostałem sie na UJ na Zarządzanie (zarządzanie firmą, zarządzanie personelem, zarządzanie międzynarodowe). Napisali mi ze dostałem sie na 10 miejscu i zdobyłem 132ptk na 200 mozliwych, a sam obliczyłem ze zdobyłem 176ptk. Mieszkam 280km od Krk i na razie nie mam mozliwości zobaczyc całej listy rekrutacyjnej no i mam taka prośbe czy mógłby mi ktoś powiedziec jaki był próg przyjęcia?

steve1906 11.07.2008 13:01

S88 widzisz ja tez sobie teraz pluje w brode, jak sie upre to sobie rozwiaze ta rozszerzona i tak orientacyjnie zobacze ile bym mial, chociaz to moze mnie jeszcze bardziej zdenerwowac. zostalo mi jeszcze zarzadzanie i lesnictwo na UR, nie wiem co robic bo gegra na AP to byl dla mnie priorytet

lodecki 11.07.2008 13:40

czy mozna jeszcze skladac dokumenty na KSW ? skladal ktos ?

PauL 11.07.2008 13:48

Właśnie, dobre pytanie. Studiuje ktoś z wiślackiej braci na KSW ?Jaki poziom, atmosfera itp. Chętnie zapoznałbym się z opinią.
Szczególnie interesuje mnie Administracja i Socjologia.
Na AP raczej nie mam już szans, bo jak widać w tym roku dobrze zdana matura pdostawowa gówno dała.

lodecki 11.07.2008 13:50

Paul widze ze mamy podobny problem. musze sie zalapac gdzies na Krakow i KSW wydaje sie byc jedynym rozwiazaniem, no i sprawa najwazniejsza czy mozna tam jeszcze skladac podania.

sambo 11.07.2008 14:11

Nie Kupujcie Sobie Wykształcenia - taka dobra rada ;)

lodecki 11.07.2008 14:34

Sambo- Lepiej kupić niz nie miec wcale.

markokrk 11.07.2008 14:38

Ku*wa na AP zabrakło mi 1 pkt :(. Myślicie że jest szansa się dostać z listy rezerwowej?? Dodam że składałem na bibliotekarstwo.

sambo 11.07.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 565765)
Sambo- Lepiej kupić niz nie miec wcale.

niestety nie - dowiesz sie o tym dopiero po studiach, gdy zaczniesz szukać pracy. Szkoda kasy.

Najważniejsze to nauczyć się robć coś pożytecznego - nie ważne co - sęk w tym żeby sie NAUCZYĆ - kupno nic nie da - jak z miłością - jej nie kupisz ;)

lodecki 11.07.2008 15:10

twierdzisz ze prywatna uczelnia nie jest w stanie dobrze przygotowac ucznia do podjecia pracy ?

pietruch 11.07.2008 15:49

Lodecki - przeglądnij parę pierwszych stron tematu o studiach, a dowiesz się między innymi po wypowiedziach Lomu vel omleta i Usia (dawno się ten kret nie wypowiadał cholera), że to co pisze Sambo nie do końca jest prawdą :))

Polly 11.07.2008 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 565642)
A co MPO ogłosiło liste nowych miotaczy ulic ;)

A tak serio gratulacje :P


hehehe tak .. teraz widać jak Wiślacka brać we mnie wierzyła :P


A tak serio dziękuję ;P


-------


Chłopcy a nie myśleliście o odwołaniach ? Moja kumpela w tamtym roku napisała odwołanie w którym przekazała swe ogromne uczucie do wybranego kierunku (dosłownie...), że to jest jej powołanie, marzenie, życiowy cel itp itd i... przyjęli ją ;)

powodzenia !!

Jurand 11.07.2008 16:00

a co tam, pochwale się :P stosunki międzynarodowe na UJ :D

PauL 11.07.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 565767)
Ku*wa na AP zabrakło mi 1 pkt :(. Myślicie że jest szansa się dostać z listy rezerwowej?? Dodam że składałem na bibliotekarstwo.

A jaki był próg ?

markokrk 11.07.2008 16:11

61pkt. A ja miałem 60 :/

Siwy_89 11.07.2008 16:17

no to chłopie, na pewno ktoś zrezygnuje

mb_1906 11.07.2008 18:05

Prawo dzienne na UJ :)

Opętany 11.07.2008 19:02

Wszib polecam :) tym co chca kupic papierek.

AniaD303 11.07.2008 19:31

Nie było niespodzianki, ale radość i tak niesamowita :D Wydział Lekarski CMUJ :)

manager1906 11.07.2008 19:59

Cytat:

Prawo dzienne na UJ :)
moje gratulacje! Mój kolega tez tam chciał iść ale wyniki miał za słabe i zrezygnował. A jaki jest próg na prawo w tym roku?

PauL 11.07.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sambo (Post 565777)
niestety nie - dowiesz sie o tym dopiero po studiach, gdy zaczniesz szukać pracy. Szkoda kasy.

Najważniejsze to nauczyć się robć coś pożytecznego - nie ważne co - sęk w tym żeby sie NAUCZYĆ - kupno nic nie da - jak z miłością - jej nie kupisz ;)

Oj, nie przesadzaj. Nie każdy miał szczęście dostać się na konkretny kierunek na uczelni paśtwowej i musi szukać sobie jakiejś alternatywy. I tak większość studiuje na uczelniach prywatnych, lub zaocznie, a na naprawdę dobre kierunki dostają się nieliczni z maturą zdaną na wysokim poziomie.

Nie liczę tutaj kierunków z dupy typu jakaś informacja naukowa, czy technika informatyczna, na którch wręcz proszą o to, aby ktoś się zarejestrował i wpisał na studia.

Jak ktoś ma zamiar się czegoś nauczyć, to i na prywatnych/zaocznych da radę. A moim zdaniem (oczywiście, jeśli ktoś ma możliwości finansowe)lepiej skończyć jakiś ciekawy, przyszłościowy kierunek, niż męczyć się na jakiś śmiesznych studiach państwowych, które nie dają zbyt świetlanej przyszłości.

Ranking uczelni prywatnych - http://www.rp.pl/static/uczelnie/Niepubliczne%20magisterskie.pdf

KSW wśród krakowskich prywatnych uczelni zajmuje najwyższe miejsce (14).

wisl@k_TS 11.07.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mb_1906 (Post 565867)
Prawo dzienne na UJ :)

Mołgbyś podać swoje osiągi z matury? :>

madenn 11.07.2008 20:49

tylko na Uniwersytet Ekonomiczny trzeba czekać do środy idzie tam ktoś?

manager1906 12.07.2008 07:48

madenn napisał(a):
Cytat:

tylko na Uniwersytet Ekonomiczny trzeba czekać do środy idzie tam ktoś?
Ja sie zastanawiam bo złożyłem na UE na Zarządzanie ale na UJ rownież na Zarządzanie sie już dostałem. Choć próg był wysoki bo 77% :). Zobaczymy w środe jaki bedzie na UE

KIMBAS 12.07.2008 09:26

Był problem gdzie historia, problem się rozwiał....

Politologia na Uj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl