Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

!!IRIVER!! 12.08.2009 15:25

Nie widzę innej opcji niż Manchester Utd. :D Choć prawdę mówiąc liczę, że figla komuś z wielkiej czwórki sprawi ktoś z Man.City/Tottenham/Everton/West Ham.

R33 12.08.2009 15:38

No z tym jedynie to przesadziłem :D. Patrząc po sparnigach to widać, że Owen strzela bramki i może się przydać ManU

unpredictable_wislaczka 12.08.2009 16:56

Oczywista oczywistość,że Manchester United :D
Tevez wnosił do drużyny baardzo dużo,ale siedział na ławce. Na sprzedaży Ronaldo moim zdaniem najbardziej skorzysta...Rooney :) Mam nadzieję,że wreszcie w ManU skończy się granie na CR i wybiją się inni piłkarze, choćby Nani. SAF to wszystko ładnie poukłada,że strat nie będzie widać :D

Uran235 12.08.2009 17:14

Chciałbym napisać, że mistrzem Villansi, ale kadra dalej jest za wąska. Fajnie, że ściągnęli Downinga i Delpha, szczególnie ten pierwszy może załatać dziurę po Barrym, ale w Premiership trzeba mieć dwudziestu pary dobrych piłkarzy, a nie kilkunastu :/ . Dlatego mistrzem pewnie mimo wszystko znowu ManU albo Chelsea. Liverpoolu nie lubię, ale też się pewnie będą liczyli- żeby im tak ktoś dobry( Inter? Real? ) podkupił Mascherano. Arsenal pewnie poleci w głąb tabeli, fajnie jakby ich miejsce zajęli Villansi, ale może być ciężko, bo Everton też jest mocny. Najbardziej mnie ciekawi co będzie za kasiastymi potworkami- Tottenhamem i Citizenami. Czy w końcu będą się liczyli, czy dalej będzie pompowanie balonika tylko po to żeby po 10-15 kolejkach pękł z hukiem?

kieu 15.08.2009 19:13

Wiadomo, dopiero pierwsza kolejka, ale postawa Arsenalu, ich styl gry z Evertonem może robić wrażenie.
A Fabregas to palce lizać po prostu ;]

Krissu 16.08.2009 12:33

West Ham nieźle zagrał z Wolves. Szczerze mówiąc spodziewałem się remisu, po ciężkiej walce. Okazało się, że Młoty kontrolowały wydarzenia na boisku i ich wygrana nie była zagrożona. Green udowadnia, że należy mu się bluza z nr 1 w reprezentacji Anglii.

Dziś ostrzę sobie zęby na Tottenham - Liverpool.

konrad1991tsw 16.08.2009 12:47

Wg mnie mistrzem będzie Chelsea. Mają wyrównany, zgrany skład, rywale głównie się osłabiali. Wczoraj co prawda The Blues się męczyli z Hull, ale naprawdę ciężko się gra z rywalem który staje przed własną "16" całym zespołem. Gdyby jednak Londyńczycy byli skuteczniejsi to wynik byłby rostrzygnięty już po pierwszej połowie. Dzisiaj liczę na dobry mecz, pomiędzy Tottenhamem i Liverpoolem.

Krissu 16.08.2009 22:16

The Reds nie zaczęli za dobrze sezonu.

Gerrard praktycznie niewidoczny. A szkoda.

Pablooo 17.08.2009 12:47

http://s24.pl/wyspiarski_skandal_to_...cy-s62289.html

Krissu 19.08.2009 23:25

Burnley 1:0 Man U

Oj.. nie będzie mistrza w tym sezonie.

!!IRIVER!! 19.08.2009 23:29

Po dwóch kolejkach chcesz mówić kto będzie mistrzem? Czyli co, na 100% u nas tym Mistrzem będzie Wisła?
Proszę cię. Każdemu zdarzają się wpadki, a już tym bardziej z beniaminkami... ;] zresztą najlepszym dowodem w roku ubiegłym, zwłaszcza w pierwszej częsci sezonu że figla wielkiej czwórce spłatać można, było Hull City.

Krissu 19.08.2009 23:36

Nie chce mówić kto. Wiem natomiast, że nie będzie nim MU.

Strata Ronaldo to za duża strata dla tego klubu. Przecież on im grę robił od co najmniej dwóch sezonów. Już w poprzednim, gdy nie było go na boisku nie wyglądało to tak kolorowo.

1q2 19.08.2009 23:45

Panowie, bez jaj - takie Man U to dopiero ruszyło z miejsca - u nas już co poniektórzy myślą o zimowej przerwie a tam ze 60 meczów przed nimi:)

Wojtas 19.08.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 781320)
Burnley 1:0 Man U

Oj.. nie będzie mistrza w tym sezonie.



Zauwaz ze oni zawsze maja kiepski start.

"rozkrecaja" sie po kilku kolejkach...

mrozonek 20.08.2009 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 781320)
Burnley 1:0 Man U

Oj.. nie będzie mistrza w tym sezonie.

hahaha
i juz widać jak młodość zangazowanie, i wiara może wziąść górę nad pieniędzmi, zbieranina superstarów i gigantem na nogach z waty !!

unpredictable_wislaczka 20.08.2009 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 781327)
Nie chce mówić kto. Wiem natomiast, że nie będzie nim MU.

W poprzednim sezonie też nie mieli imponującego startu. Manchester może i ciężko wchodzi w sezon, ale kiedy pod koniec czołówka zaczyna gubić przypadkowo punkty, to oni je konsekwentnie zdobywają. Tak było m.in rok temu.
Wróci Ferdinand z Vidicem, to wróci normalność :D Bez supergwiazdeczki potrafili wygrywać mecze, to i teraz brak Ronaldo im nie zaszkodzi :P

TWEETY 20.08.2009 10:30

3 krotny z rzedu mistrz Anglii i 2 krotny z rzedu uczestnik finalu Lm w tym raz wygrany.

niech no tej waty trochu nam pozycza w takim razie.

Krissu 20.08.2009 11:10

A ja w nich nie wierzę i koniec. :foch:

!!IRIVER!! 20.08.2009 12:18

W zeszłym roku Manchester stracił punkty już w 1.kolejce na OT z Newcastle, które spadło.
Później w 4.kolejce przegrał z Liverpoolem na Anfield.
A następnie na Stamford Bridge zremisował 1:1.
No i w 9.kolejce zremisował z Evertonem.
Później była też kompromitacja na Old Trafford z Liverpoolem 1:4.
I co z tego, skoro ostatecznie wygrali Premiership trzeci raz z rzędu?
Błagam, nie ferujcie wyroków po 2.kolejkach, bo tam jest łącznie z pucharami do rozegrania po blisko 60 meczów dla każdego lepszego klubu... :lol:

konrad1991tsw 20.08.2009 12:26

No ale mimo wszystko to Manchester nie jest już taki mocny jak przed rokiem. Bo wtedy jak im nie szło to Cristiano zrobiłby im wynik. Pozatym był jeszcze Tevez który też potrafił szarpnąc nawet jak im nie szło. Ja jestem zdania że ten sezon będzie słabszy w wykonaniu ManUtd, bo po prostu tego składu jaki teraz mają nie stac na 3 z rzędu niesamowity sezon.

unpredictable_wislaczka 20.08.2009 13:38

Taa zrobiłby im wynik, bo na 99% wykorzystałby karnego. Ronaldo z zeszłego sezonu, to nie był ten sam piłkarz,który zdobył w jednym sezonie ponad 40 bramek. Poza tym trudno,żeby nie robić wyniku, kiedy cała drużyna gra na ciebie.
Swoją drogą dlaczego Carrick wykonywał karnego?!? Już bardziej bym Rooney'a w tym widziała...

iiYama 24.08.2009 20:50

Liverpool na początku sezonu jest w słabej dyspozycji. Po 45' dostają u siebie z A.Villą 0-2.

Kamson 24.08.2009 20:52

Wydawało mi sie czy Torres ma buźke obitą?

Uran235 24.08.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 783970)
Liverpool na początku sezonu jest w słabej dyspozycji. Po 45' dostają u siebie z A.Villą 0-2.

To co powiedzieć o Villansach, którzy nie potrafili strzelić bramek Wigan i Rapidowi. Villa też jest bez formy, więc zwycięstwo na Anfield byłoby tym cenniejsze.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 783972)
Wydawało mi sie czy Torres ma buźke obitą?

:D Ma, ma :D Nawet jakby Villa nie wygrała to będzie powód do radości, bo Torresa wybitnie nie trawię.

Marszałek 24.08.2009 21:27

The Reeds mam przeczucie,że w tym sezonie będą średnio się prezentowali. Zawsze dla mnie byli drętwi. Mieli jeden doby sezon jak przyszedł. Żenujący jest MC,ktoś mocniejszy im się trafi to rozjadą ich w drobny mak. City musi zmienić trenera. Personalnie prezentują się solidnie, ale ktoś to musi poukładać, a po pierwszych meczach widać,że przerasta to obecnego szkoleniowca Citizens.

Wojtas 24.08.2009 23:14

Przyznam ze tez ciekaw jestem jak Marszałek jak w tym sezonie zagra City.

Zawsze w cienu ,a tu przyszly szejki i nagle mozna sie wybic.Pare nazwisk juz jest teraz to tylko jakos poukladac.Hughes niby solidny trener,ale za jago czasow Rovers grali przecietnie.Wg mnie nie jest to trener gwarant-sukcesow.


A dzis gdyby nie karny sprokurowany przez Gerrarda mam wrazenie ze Liverpool by tego meczu nie przegrał.....

Zwierze 13.09.2009 09:48

No to Adebayor narobił ambarasu, ma chłopak szczęście że go nie zlinczowali:)

http://www.youtube.com/watch?v=oe8CXncySfo

Krissu 13.09.2009 10:03

Coś tak czułem, że Arsenal nie wygra.

A jakby w końcówce byli skuteczniejsi to by się skończyło jak z Liverpoolem. 4:4.

pirat.z.karaibow 13.09.2009 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 792195)
No to Adebayor narobił ambarasu, ma chłopak szczęście że go nie zlinczowali:)

http://www.youtube.com/watch?v=oe8CXncySfo

Dobrze że u nas na D i E są siatki i krata, dzięki temu taka hołota nie ma tak łatwo :lol:

Pan Jotka 13.09.2009 10:19

E tamU nas kraty bylyby juz podpiłowane ;-)
A zauwazyliscie z ew Anglii powraca normalne podejscie w koncu? Ze coraz wiecj incydentow okolo pilkarskich ma miejsce?

Marszałek 13.09.2009 10:36

City-Arsenal, najlepszy mecz jaki widziałem od dawien dawna, walka,technika, wszystko tam było a wynik równie dobrze mógł być taki jaki był w ale w drugą stronę. Bramka na 1-1 superowa. Drybling Adebayora,tez niczego sobie. A i tak dla mnie najlepszy był Wright - Philips,jak gość kręcił obrońcami to aż głowa mała.

Oglądając ligę angielską widać jak piłka nożna jest piękną i zarazem prostą grą. Wszytko tam jest książkowe. Do tego jak się ogląda takie bramki jak ta na 1-0 dla Kogutów to już w ogóle odlot. Nic tylko oglądać i napawać pięknem swą dusze.A, juz wiem czemuż to tak beznadziejnie prezentujemy się w Europie, zwyczajnie gramy w inną grę.

Zastanawiam się jak będą wyglądały za tydzień derby Manchesteru. Z drugiej strony City zaczyna się prezentować coraz bardziej solidnie, i różnie może być.

Uran235 13.09.2009 20:48

Ten sezon w Anglii zapowiada się niesamowicie. Póki co Spursi i Citizensi pokazują, że naprawdę będą się liczyli w czołówce. Villansi grają niestety znacznie poniżej możliwości, ale punkty też gromadzą, a kadra teraz jest szersza i pary powinno starczyć na cały sezon, a nie tylko połowę.

Proud 13.09.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792199)
Dobrze że u nas na D i E są siatki i krata, dzięki temu taka hołota nie ma tak łatwo :lol:

hołota?

ja bym mógł mieć zakaz stadionowy, ale jakbym miał okazję to bym takiemu czarnemu przy.......**...

jak tak można?

hołote to Adebayor prezentuje.

tofik 14.09.2009 17:15

Podobno po odejściu do City kibice nie dawali Adebayorowi żyć. Trochę się im odgryzł.
Wg mnie w dziecinny sposób, ale to jego sprawa.

pirat.z.karaibow 14.09.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792586)

ja bym mógł mieć zakaz stadionowy, ale jakbym miał okazję to bym takiemu czarnemu przy.......**...
.

Taaa, i jeszcze sobie wstaw sygnaturę z postaciami z KKK jak już ma jeden osioł na tym forum :lol:

FredzIo 14.09.2009 17:30

A wg mnie zachowanie Adebayora nie było złe. To było spontaniczne, szczere i nie było w tym żadnego chamstwa. Chciał się odgryźć kibicom Arsenalu i ich trochę sprowokować. Martwi mnie to, że takie spontaniczne i troszkę chuligańskie zachowania są karane przez sędziów. Według mnie to dodaje smaczku takim widowiskom. Jednym dostarcza dużo radości tj. kibicom City, a drugich denerwuje. Podbiegnięcie pod sektor gości i rozłożenie rąk nie jest niczym złym przecież. Nie można ściągać koszulek, podbiegać do kibiców, wyskakiwać na kraty, pokazywac napisów na koszulkach. Co ta ma być? Ludzkie odruchy na boisku są natychmiast pacyfikowane. Wkrótce zawodnicy nie będą mogli przeklinać, przepraszać po każdym faulu, a przed spotkaniem zmawiać modlitwę...

Proud 14.09.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 792838)
Taaa, i jeszcze sobie wstaw sygnaturę z postaciami z KKK jak już ma jeden osioł na tym forum :lol:

tu nie chodzi o jego kolor skóry, tylko o zachowanie. A że murzyni w tego typu akcjach przodują to nie moja wina. Po prostu mają taką mentalność, że kasa na pierwszym miejscu. Nie trzeba dalego szukać, wystarczy przypomnieć sobie Uche czy w Angli Cola.
Dla mnie to jest brak szacunku do klubu, ktoremu sporo zawdzięcza.
Ciekaw jestem jakie masz zdanie na temat Dolhy, Uche czy Kokoszki.

a takie głupie docinki to sobie daruj, bo starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny.

edit:

nie wiem czy dbasz, nie moja sprawa. Takie odnoszę wrażenie po prostu.

pirat.z.karaibow 14.09.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792863)
starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny.

Myślisz że ja dbam o to? :-)

FredzIo 14.09.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792863)
tu nie chodzi o jego kolor skóry, tylko o zachowanie. A że murzyni w tego typu akcjach przodują to nie moja wina. Po prostu mają taką mentalność, że kasa na pierwszym miejscu. Nie trzeba dalego szukać, wystarczy przypomnieć sobie Uche czy w Angli Cola.
Dla mnie to jest brak szacunku do klubu, ktoremu sporo zawdzięcza.
Ciekaw jestem jakie masz zdanie na temat Dolhy, Uche czy Kokoszki.

a takie głupie docinki to sobie daruj, bo starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny.

edit:

nie wiem czy dbasz, nie moja sprawa. Takie odnoszę wrażenie po prostu.

Ronaldo, Beckham, Kaka, Benzema, Huntelaar to też czarni są.
A o co ma im chodzić jak nie o kase? Są dobrzy chcą godnie zarabiać, Arsenal mu tyle nie zaoferuje, to ktoś inny. I Adebayor na tym zyskał i Arsenal. Kibice mu dogryzali, to im się odwdzięczył.
Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia.

Proud 14.09.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 792880)
Ronaldo, Beckham, Kaka, Benzema, Huntelaar to też czarni są.
A o co ma im chodzić jak nie o kase? Są dobrzy chcą godnie zarabiać, Arsenal mu tyle nie zaoferuje, to ktoś inny. I Adebayor na tym zyskał i Arsenal. Kibice mu dogryzali, to im się odwdzięczył.
Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia.

nie rozumiesz o co mi chodzi.


Piłkarz to jednak specyficzny zawód. A do tego znaczenie ma sposób odejścia z klubu i miejsce do którego się odchodzi. A przypominam sobie mecze w których Adebayor po golach pokazywał herb Arsenalu...przypomina mi to Kalu "kocham Wisłe" Uche.

zresztą, mógł odejść, pewnie. Ale to jego zachowanie po strzelonym golu jest dla mnie idiotyczne. Dla mnie jest prostakiem i tyle. Mogł się cieszyć, ale nie powinien prowokować kibiców. Ciekaw jestem czy byłby taki kozak jakby któryś z nich przedarł się przez ochronę.


Myśle że Kaka, Benzema, Huntelaar czy Beckham nie zawinili kibicom w wielkim stopniu. Co innego np: Figo czy Sol Cambell. Choć Anglik nigdy kibiców TT nie prowokował. Ale jego odejście można by porównać do Dolhy, albo tak jakby nagle Głowa odszedł do Cracovii, bo mu więcej kasy dała. Co byś wtedy o nim powiedział?

dziwię się też Twojemu zdaniu na ten temat...bo fajnie kontrastuje Twoje ostatnie zdanie (Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia) z Twoim podpisem :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl