![]() |
Nie widzę innej opcji niż Manchester Utd. :D Choć prawdę mówiąc liczę, że figla komuś z wielkiej czwórki sprawi ktoś z Man.City/Tottenham/Everton/West Ham.
|
No z tym jedynie to przesadziłem :D. Patrząc po sparnigach to widać, że Owen strzela bramki i może się przydać ManU
|
Oczywista oczywistość,że Manchester United :D
Tevez wnosił do drużyny baardzo dużo,ale siedział na ławce. Na sprzedaży Ronaldo moim zdaniem najbardziej skorzysta...Rooney :) Mam nadzieję,że wreszcie w ManU skończy się granie na CR i wybiją się inni piłkarze, choćby Nani. SAF to wszystko ładnie poukłada,że strat nie będzie widać :D |
Chciałbym napisać, że mistrzem Villansi, ale kadra dalej jest za wąska. Fajnie, że ściągnęli Downinga i Delpha, szczególnie ten pierwszy może załatać dziurę po Barrym, ale w Premiership trzeba mieć dwudziestu pary dobrych piłkarzy, a nie kilkunastu :/ . Dlatego mistrzem pewnie mimo wszystko znowu ManU albo Chelsea. Liverpoolu nie lubię, ale też się pewnie będą liczyli- żeby im tak ktoś dobry( Inter? Real? ) podkupił Mascherano. Arsenal pewnie poleci w głąb tabeli, fajnie jakby ich miejsce zajęli Villansi, ale może być ciężko, bo Everton też jest mocny. Najbardziej mnie ciekawi co będzie za kasiastymi potworkami- Tottenhamem i Citizenami. Czy w końcu będą się liczyli, czy dalej będzie pompowanie balonika tylko po to żeby po 10-15 kolejkach pękł z hukiem?
|
Wiadomo, dopiero pierwsza kolejka, ale postawa Arsenalu, ich styl gry z Evertonem może robić wrażenie.
A Fabregas to palce lizać po prostu ;] |
West Ham nieźle zagrał z Wolves. Szczerze mówiąc spodziewałem się remisu, po ciężkiej walce. Okazało się, że Młoty kontrolowały wydarzenia na boisku i ich wygrana nie była zagrożona. Green udowadnia, że należy mu się bluza z nr 1 w reprezentacji Anglii.
Dziś ostrzę sobie zęby na Tottenham - Liverpool. |
Wg mnie mistrzem będzie Chelsea. Mają wyrównany, zgrany skład, rywale głównie się osłabiali. Wczoraj co prawda The Blues się męczyli z Hull, ale naprawdę ciężko się gra z rywalem który staje przed własną "16" całym zespołem. Gdyby jednak Londyńczycy byli skuteczniejsi to wynik byłby rostrzygnięty już po pierwszej połowie. Dzisiaj liczę na dobry mecz, pomiędzy Tottenhamem i Liverpoolem.
|
The Reds nie zaczęli za dobrze sezonu.
Gerrard praktycznie niewidoczny. A szkoda. |
|
Burnley 1:0 Man U
Oj.. nie będzie mistrza w tym sezonie. |
Po dwóch kolejkach chcesz mówić kto będzie mistrzem? Czyli co, na 100% u nas tym Mistrzem będzie Wisła?
Proszę cię. Każdemu zdarzają się wpadki, a już tym bardziej z beniaminkami... ;] zresztą najlepszym dowodem w roku ubiegłym, zwłaszcza w pierwszej częsci sezonu że figla wielkiej czwórce spłatać można, było Hull City. |
Nie chce mówić kto. Wiem natomiast, że nie będzie nim MU.
Strata Ronaldo to za duża strata dla tego klubu. Przecież on im grę robił od co najmniej dwóch sezonów. Już w poprzednim, gdy nie było go na boisku nie wyglądało to tak kolorowo. |
Panowie, bez jaj - takie Man U to dopiero ruszyło z miejsca - u nas już co poniektórzy myślą o zimowej przerwie a tam ze 60 meczów przed nimi:)
|
Cytat:
Zauwaz ze oni zawsze maja kiepski start. "rozkrecaja" sie po kilku kolejkach... |
Cytat:
i juz widać jak młodość zangazowanie, i wiara może wziąść górę nad pieniędzmi, zbieranina superstarów i gigantem na nogach z waty !! |
Cytat:
Wróci Ferdinand z Vidicem, to wróci normalność :D Bez supergwiazdeczki potrafili wygrywać mecze, to i teraz brak Ronaldo im nie zaszkodzi :P |
3 krotny z rzedu mistrz Anglii i 2 krotny z rzedu uczestnik finalu Lm w tym raz wygrany.
niech no tej waty trochu nam pozycza w takim razie. |
A ja w nich nie wierzę i koniec. :foch:
|
W zeszłym roku Manchester stracił punkty już w 1.kolejce na OT z Newcastle, które spadło.
Później w 4.kolejce przegrał z Liverpoolem na Anfield. A następnie na Stamford Bridge zremisował 1:1. No i w 9.kolejce zremisował z Evertonem. Później była też kompromitacja na Old Trafford z Liverpoolem 1:4. I co z tego, skoro ostatecznie wygrali Premiership trzeci raz z rzędu? Błagam, nie ferujcie wyroków po 2.kolejkach, bo tam jest łącznie z pucharami do rozegrania po blisko 60 meczów dla każdego lepszego klubu... :lol: |
No ale mimo wszystko to Manchester nie jest już taki mocny jak przed rokiem. Bo wtedy jak im nie szło to Cristiano zrobiłby im wynik. Pozatym był jeszcze Tevez który też potrafił szarpnąc nawet jak im nie szło. Ja jestem zdania że ten sezon będzie słabszy w wykonaniu ManUtd, bo po prostu tego składu jaki teraz mają nie stac na 3 z rzędu niesamowity sezon.
|
Taa zrobiłby im wynik, bo na 99% wykorzystałby karnego. Ronaldo z zeszłego sezonu, to nie był ten sam piłkarz,który zdobył w jednym sezonie ponad 40 bramek. Poza tym trudno,żeby nie robić wyniku, kiedy cała drużyna gra na ciebie.
Swoją drogą dlaczego Carrick wykonywał karnego?!? Już bardziej bym Rooney'a w tym widziała... |
Liverpool na początku sezonu jest w słabej dyspozycji. Po 45' dostają u siebie z A.Villą 0-2.
|
Wydawało mi sie czy Torres ma buźke obitą?
|
Cytat:
Cytat:
|
The Reeds mam przeczucie,że w tym sezonie będą średnio się prezentowali. Zawsze dla mnie byli drętwi. Mieli jeden doby sezon jak przyszedł. Żenujący jest MC,ktoś mocniejszy im się trafi to rozjadą ich w drobny mak. City musi zmienić trenera. Personalnie prezentują się solidnie, ale ktoś to musi poukładać, a po pierwszych meczach widać,że przerasta to obecnego szkoleniowca Citizens.
|
Przyznam ze tez ciekaw jestem jak Marszałek jak w tym sezonie zagra City.
Zawsze w cienu ,a tu przyszly szejki i nagle mozna sie wybic.Pare nazwisk juz jest teraz to tylko jakos poukladac.Hughes niby solidny trener,ale za jago czasow Rovers grali przecietnie.Wg mnie nie jest to trener gwarant-sukcesow. A dzis gdyby nie karny sprokurowany przez Gerrarda mam wrazenie ze Liverpool by tego meczu nie przegrał..... |
No to Adebayor narobił ambarasu, ma chłopak szczęście że go nie zlinczowali:)
http://www.youtube.com/watch?v=oe8CXncySfo |
Coś tak czułem, że Arsenal nie wygra.
A jakby w końcówce byli skuteczniejsi to by się skończyło jak z Liverpoolem. 4:4. |
Cytat:
|
E tamU nas kraty bylyby juz podpiłowane ;-)
A zauwazyliscie z ew Anglii powraca normalne podejscie w koncu? Ze coraz wiecj incydentow okolo pilkarskich ma miejsce? |
City-Arsenal, najlepszy mecz jaki widziałem od dawien dawna, walka,technika, wszystko tam było a wynik równie dobrze mógł być taki jaki był w ale w drugą stronę. Bramka na 1-1 superowa. Drybling Adebayora,tez niczego sobie. A i tak dla mnie najlepszy był Wright - Philips,jak gość kręcił obrońcami to aż głowa mała.
Oglądając ligę angielską widać jak piłka nożna jest piękną i zarazem prostą grą. Wszytko tam jest książkowe. Do tego jak się ogląda takie bramki jak ta na 1-0 dla Kogutów to już w ogóle odlot. Nic tylko oglądać i napawać pięknem swą dusze.A, juz wiem czemuż to tak beznadziejnie prezentujemy się w Europie, zwyczajnie gramy w inną grę. Zastanawiam się jak będą wyglądały za tydzień derby Manchesteru. Z drugiej strony City zaczyna się prezentować coraz bardziej solidnie, i różnie może być. |
Ten sezon w Anglii zapowiada się niesamowicie. Póki co Spursi i Citizensi pokazują, że naprawdę będą się liczyli w czołówce. Villansi grają niestety znacznie poniżej możliwości, ale punkty też gromadzą, a kadra teraz jest szersza i pary powinno starczyć na cały sezon, a nie tylko połowę.
|
Cytat:
ja bym mógł mieć zakaz stadionowy, ale jakbym miał okazję to bym takiemu czarnemu przy.......**... jak tak można? hołote to Adebayor prezentuje. |
Podobno po odejściu do City kibice nie dawali Adebayorowi żyć. Trochę się im odgryzł.
Wg mnie w dziecinny sposób, ale to jego sprawa. |
Cytat:
|
A wg mnie zachowanie Adebayora nie było złe. To było spontaniczne, szczere i nie było w tym żadnego chamstwa. Chciał się odgryźć kibicom Arsenalu i ich trochę sprowokować. Martwi mnie to, że takie spontaniczne i troszkę chuligańskie zachowania są karane przez sędziów. Według mnie to dodaje smaczku takim widowiskom. Jednym dostarcza dużo radości tj. kibicom City, a drugich denerwuje. Podbiegnięcie pod sektor gości i rozłożenie rąk nie jest niczym złym przecież. Nie można ściągać koszulek, podbiegać do kibiców, wyskakiwać na kraty, pokazywac napisów na koszulkach. Co ta ma być? Ludzkie odruchy na boisku są natychmiast pacyfikowane. Wkrótce zawodnicy nie będą mogli przeklinać, przepraszać po każdym faulu, a przed spotkaniem zmawiać modlitwę...
|
Cytat:
Dla mnie to jest brak szacunku do klubu, ktoremu sporo zawdzięcza. Ciekaw jestem jakie masz zdanie na temat Dolhy, Uche czy Kokoszki. a takie głupie docinki to sobie daruj, bo starasz się być oryginalny i śmieszny, a jestes tylko śmieszny. edit: nie wiem czy dbasz, nie moja sprawa. Takie odnoszę wrażenie po prostu. |
Cytat:
|
Cytat:
A o co ma im chodzić jak nie o kase? Są dobrzy chcą godnie zarabiać, Arsenal mu tyle nie zaoferuje, to ktoś inny. I Adebayor na tym zyskał i Arsenal. Kibice mu dogryzali, to im się odwdzięczył. Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia. |
Cytat:
Piłkarz to jednak specyficzny zawód. A do tego znaczenie ma sposób odejścia z klubu i miejsce do którego się odchodzi. A przypominam sobie mecze w których Adebayor po golach pokazywał herb Arsenalu...przypomina mi to Kalu "kocham Wisłe" Uche. zresztą, mógł odejść, pewnie. Ale to jego zachowanie po strzelonym golu jest dla mnie idiotyczne. Dla mnie jest prostakiem i tyle. Mogł się cieszyć, ale nie powinien prowokować kibiców. Ciekaw jestem czy byłby taki kozak jakby któryś z nich przedarł się przez ochronę. Myśle że Kaka, Benzema, Huntelaar czy Beckham nie zawinili kibicom w wielkim stopniu. Co innego np: Figo czy Sol Cambell. Choć Anglik nigdy kibiców TT nie prowokował. Ale jego odejście można by porównać do Dolhy, albo tak jakby nagle Głowa odszedł do Cracovii, bo mu więcej kasy dała. Co byś wtedy o nim powiedział? dziwię się też Twojemu zdaniu na ten temat...bo fajnie kontrastuje Twoje ostatnie zdanie (Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia) z Twoim podpisem :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl