![]() |
dokładnie, najlepsza formule ma eurogol na eusrosporcie. Same skróty, troche statystyk, tabela i komentarz podczas skrótów, miedzy nimi jakiś reportaż o jednym góra trzech klubach, parę newsów, wzmianka o europejskich pucharach i koniec
|
Cytat:
Kiedyś oglądałem eurogole, do momentu, aż polsat sport wyszedł z inicjatywą stworzenia programu Gol! Program był dużo lepiej zrobiony niż eurogole, a do tego pokazywał bramki z ciekawszych lig: angielska, I liga angielska, włoska, hiszpańska, niestety brakowało polskiej. Program był zawsze o 18 w poniedziałki |
Cytat:
|
Cytat:
Akurat wszystkie komentarze, które przeszły do polskiej historii były idiotycznym darciem mordy... Ale to tak na marginesie... |
Sory za OT ale nie mogłem się powstrzymać. Kto przebije tego gościa w temacie idiotycznego darcia się?: http://www.youtube.com/watch?v=ErZ1S...eature=related :D Do opery a nie komentowania meczów :P
Co do magazynów to dla mnie również najciekawsza jest Liga+Extra z Kontrowersjami (niestety zmienił się Spec od rozstrzygania problemów i bardzo mnie to smuci :( ) :lol: |
Cytat:
Mnie nie tyle chodzi o to że Iwański podnieca się golami w mocno niekontrolowany sposób, a to że jak jest byle dośrodkowanie, byle zalążek okazji do zdobycia gola to jeszcze przed tym jak piłka wleci w pole karne to on już szczytuje. I kompletnie nie potrafi kontrolować swojego głosu. |
Smieszy Was to czy jak?
oby wiecej takich komentatorow! szkoda ze nie ma takich w Polsce... |
@Rob_Zombie masz racje, Crudeli jest nie do przebicia :D
@e - a Ciebie nie śmieszy? Ten pierwszy mnie trochę irytował, bo przeciągał tak że nie dało się wytrzymać, ale Crudeli jest tak pozytywnie zakręcony i tak się emocjonuje każdym golem Milanu że nie sposób się nie roześmiać jak się na niego patrzy :) Zapewne my się zachowujemy podobnie jak On ale jednak taki starszy Pan wzbudza we mnie wyjątkową sympatię :) @Mod - sory za offtopa ;) |
Ja tam nie moge zniesc tego przeciagania, sztucznie tak ...
|
Czy widział ktoś z was już nowy kanał Orange Sport na c+ jeśli tak to napiszcie coś o tym co tam jest pokazywane ?
A Iwański to karykatura kometatora i jego rozdarta japa przy golach dla L smiechu warte (co najmniej tak jakby mu z tyłu szpica zasadził Szpakowski z półwoleja). |
O ktorej konczy sie ta Liga+ ?
|
Pewnie o 23:30..a nie wiecie gdzie ją możńa w necie obejrzeć?
|
kohprzem,
Kiedy Iwański cieszył się tak strasznie przy golach dla Legii? Chyba nie chodzi ci o czwartkowy mecz z FK Moskwa bo wtedy nie komentował Iwański. Moim zdaniem zarówno Iwański jak i Zawadzki (Lech - Grasshoppers) komentują na dobrym poziomie. |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Pozdr 4 all |
Co do "Szybkiej pilki" to mysle ze jeszcze podniosa poziom, dotra sie w miare zdobywania doswiadczenia.
Licze glownie ze ogarna troche ten chaos i zaczna robic to bardziej przejzyscie i estetycznie. A co do wspomnianego Pana Crudeli to dla mnie to jest Mistrz Swiata. Tylko ze nasi komentatorzy nie specjalizuja sie jeszcze w komentowaniu wybranych druzyn i dlatego nie wkladaja w to tyle serca. |
Był taki okres, że Janusz Basałaj komentował mecze Wisły(Parma, Schalke, Lazio, Anderlecht,itp.) oraz reprezentacji Polski. Bardzo mi się ten komentarz podobał. Jakiś czas temu Pan Basałaj komentował na Eurosporcie. Dla mnie szkoda wielka, że już nie komentuje meczów Wisły w pucharach.
|
"Wisla osmieszona przez Barce"
co to za leb ? |
Cytat:
|
jak mieliśmy jejeje, tak teraz mamy ea, eo...bedzie dobrze..mnie się ten program podoba, choc komentarz w skrotach dosc dziwny.
|
test na no looka...
czy nie da sie w tym programie zamiast pierdół porozmawiać na jakimkolwiek poziomie o meczach? czy tylko jakieś głupawe tekściki, przerywanie w pół zdania ekspertom, itp Orange przy swojej ProLegijności był o niebo lepszy, dyskusja, lepsze skróty, powtórki bramek... Skoro jedynym pomysłem orginalnym jest 3minutowy konkurs na bramke kolejki i przede wszystkim KIKS KOLEJKI to ja nie mam dalszych pytań, po co coś takiego wogóle? Dla orginalności? Jak dla mnie żenada. Nie da się ukryć również, że Iwański wypowiada się w przeciwieństwie do Salaka pogardliwie o Legii. Ech ta nasza nowa Szybka Kiłka... |
ten program jest genialny !!!
|
Szybka Piłka nie jest za dobra jeśli porównac ją z produkcjami na C+ ale i tak wole ją od tego "produktu" TVN z zeszłego sezonu. Ale to moje subiektywne odczucia:)
|
Jak dla mnie "jejeje" bylo o niebo lepsze, ci eksperci sa jeszcze smieszniejsi niz Wilkowicz i Salak razem wzieci i pomozeni przez 10... Ten Zielinski od kiedy go pierwszy raz zobaczylem, mowi jak to zle sie dzieje u nas i jak nas wszyscy gonia i w ogole chyba spadniemy. Poza tym komentarze iscie beznadziejne, kolesie staraja sie byc smieszni ale im to nie wychodzi, jedyny profesjonalista tam to ten ekspert od sedziowania, szkoda ze mowi najmniej z nich...
|
Zawsze źle, zawsze niedobrze. Wydaje mi się, że niektórych z was nic nie zadowoli.
Nie zapominajmy o tym, że Szybka Piłka to przedewszystkim program, w którym pokazuje się skróty meczów. Reszta to sprawa drugorzędna. Moim zdaniem ogólnie jest nieźle. Prowadzącym nie można wiele zarzucić. Eksperci mówią różne rzeczy, można się z nimi zgadzać lub nie. Prywatne opinie zawsze będą wywoływać różne reakcje. Jak ktoś na siłę szuka powodów do krytyki to bez problemów je znajdzie w każdym programie tego typu (także w Lidze+ i Lidze+ Ekstra). Część z was ewidentnie tak właśnie robi. |
Co wy chcecie od "Szybkiej piłki". Program całkiem porządnie zrobiony emitowany na kanale ogólnym a nie o profilu sportowym więc chyba stąd ramy czasowe. Konwencja jest taka ,żeby krótko i zwięźle pokazać bramki ,podsumować kolejkę i tyle. Liga+ to przecież inna konwencja. Pewnie ,że można by zrobić program 2,5 godzinny. Obszerniejsze skróty, analizy, wywiady ciekawe komentarze. Ale zastanówmy się czy liga polska jest towarem na który warto poświęcać więcej niż 1 godzinę tygodniowo w telewizji publicznej. Nawet po tych skrótach widać ,że poziom jest marny i nie ma w zasadzie co pokazywać.
W tym programie podobają mi się komentarze Szczęsnego. Zdarzy mu się jakaś pojazdowa riposta czy komentarz. Szostek też wzmacnia ten program. Patyra i Iwański prowadzą na pewno o niebo lepiej niż Wilkowicz z Salakiem. Salak to był zupełny KIKS. Swego czasu był taki program GOL na TVP2. Najlepszy duet to Zydorowicz z Jankiem Tomaszewskim. Padałem ze śmiechu jak oni to prowadzili. |
Mnie sie podoba :P Rozbil mnie dzis Iwanski komentarzem o Dysko-Polo mowiac o Poloni W. :D
|
Wiadomo liga+ to to nie jest no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :).Podoba mi się że jest osoba która wreszcie ocenia prace sędziów.
A tak co do programu to kilka rzeczy zauważyłem: 1Smuda kompltetnie wywiadów nie umie udzielać. 2Łocz sibka piłkia :) 3 Nie przerywają sobie tak jak w "jejeje" Ogólnie ciesze się że moge oglądnąć bramki i się troszke pośmiać :) |
Cytat:
Ponadto dziennikarze robiący skróty są przede wszystkim stronniczy. W prawie każdym skrócie komentator bierze stronę którejś drużyny, któryś zespół jest wychwalany, któryś wyśmiewany, to nie jest profesjonalne dziennikarstwo. To ma być magazyn całej ligi, a nie kilku bogatszych zespołów. Przeboleć da się nawet uszczypliwe komentarze w studiu, bo to analiza gry drużyn w meczu, rundzie, sezonie, ale skrót ma służyć obiektywnemu zrelacjonowaniu wydarzenia sportowego, a nie deprecjonowaniu jednych i wychwalaniu drugich. Następny przykład fałszywości panów redaktorków. Dzisiaj w studiu był Majewski, pokazali tam body-check na Brożku i stukanie się po głowie po decyzji arbitra. Niby była krytyka ale taka jak małego szczeniaczka, który narobił na dywan- w stylu no i co zrobiłeś, a piesek- w tym wypadku Majewski- szczeka i wesoło merda ogonkiem. Potem było wiele innych kontrowersyjnych sytuacji, między innymi ostre wejście Clebera. Tylko tak jakoś wszystkim w studiu uciekło, że to była zemsta za zachowanie Majewskiego, za które gwiazdeczka Benhałera powinna dostać, moim zdaniem, czerwień, a co najmniej żółtko. Dla niewtajemniczonych powiem, że chodzi o sytuacje w której Cleber twardo zastawił piłkę Majewskiemu i prawie mu się urwał. Prawie, bo gwiazdeczka rozwścieczona swoją bezradnością walnęła Clebera w pięścią w kark. Ciekawe czemu nie pokazali tej sytuacji Majewskiemu? Albo dlatego, że są fałszywi, albo dlatego, że w ogóle nie śledzą spotkań ekstraklasy. Ponadto dziennikarze są zagubieni we własnym świecie, próbują dowieść jakichś własnych wydumanych teorii, a są zwyczajnie niedoinformowani, nie mają pojęcia o naszej lidze. Np. materiał o meczu Cracovii, wszyscy wiedzieli, że Majewski nie chciał wstawiać Pawlusińskiego do składu, a redaktorzyna coś gada o trenerskim nosie tego pana. Co więcej, jeszcze w wywiadzie usilnie próbuje Majewskiego zmusić do chełpienia się wystawieniem Pawlusińskiego- tekst o generale, tylko Majewski nie załapał i myślał, że dziennikarzowi chodzi o Pawlusińskiego. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Taki mały offtop do Warszawiaków- Czy u was po mieście kursuje więcej takich solarisów, czy to tylko młodym gniewnym: Mące, Rybusowi i Majewskiemu sodówa odbiła? |
Pierwszy raz wczoraj oglądałem ten program i muszę przyznać, że niczym niemiłym mnie nie zaskoczył. Ot solidne rzemiosło, bez fajerwerków. Co do ekspertów tzw to wg mnie jest ich za dużo, dwóch by wystarczyło, albo jeden plus ten sędzia. Inaczej to jest rozdrabniane niepotrzebne wątków.
Co do postu Urana, zgadza się przecież w lidze jest Amica i Dyskobolia, zachowajmy umiar w szaleństwie i nazywajmy rzeczy po imieniu. |
Czy ma ktoś wczorajszą ligę+extra, ale nie na serwerach rapidshare i hostuje.net??
Z góry dzieki ;) |
Liga+ 2 kolejka xvid, 600 mb. 640x384 Kod:
http://rapidshare.com/files/137858806/Liga_2_kolejka_sport-video.pl.part1.rar.htmlKod:
PART1 - http://hostuje.net/file.php?id=cc948ab90928cad404c8bb5f6cc0ac0aKod:
http://rapidshare.com/files/138071485/Liga_Extra_2_kolejka_www.sport-video.pl.part1.rarKod:
1. http://hostuje.net/file.php?id=e72e6ff063fa358556a51c0c4b17db8dSzybka piłka 17.08.2008 http://img397.imageshack.us/img397/9695/saan5.jpg Plik : 349 MB (349 MB), czas 0:53:45, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 47 % Video : 309 MB, 805 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 640*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane Audio : 39 MB, 102 Kbps, 44100 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = Lame MP3, Obsługiwane Kod:
http://rapidshare.com/files/138156854/Szybka.pilka.08.08.17.www.sport-video.pl.part1.rarKod:
part1 http://sharebase.de/files/VHeRwZPIQO.htmlKod:
part1 http://hostuje.net/file.php?id=7f3bc232a26440b926ab908deb24e8fb |
Ktoś kto twierdzi, że w Orange Ekstraklasie były lepsze skróty niż w Szybkiej Piłce, ewidentnie znalazł nietrafiony argument. Do obu programów skróty dostarcza Canal +, i w obu programach ingerencja w owe skróty ogranicza / ograniczała się do dodania własnego komentarza.
W dodatku zapominacie o tym, że ten program NIE MA PRAWA trwać dłużej niż bodajże 60 minut! Bo właśnie taka była umowa przed sezonowa. TVP ma prawo do godzinnego programu ze skrótami meczów dostarczonymi przez C+. Nie ma więc co wieszać psów na TVP. Oni po prostu mają bardzo ograniczone pole manewru i praktycznie narzuconą z góry formułę programu. |
Ja nie wiem czy skróty meczów do "szybkiej Piłki" daje C+ ale wg mnie skróty w SP są 1000% lepsze niż w MOE. Powinni wywalić tego pucusia z Wybiórczej, i zamiast niego dać jakiegoś gościa co tydzień (np trenera, piłkarza). Brakuje 11 kolejki, pod tym wzgledem wygrywa MOE.
Najwieksza zenada sa konkursy 3 minutowe na gol i kiks kolejki. Wczorajsze 'najlepsze gole' były delikatnie mowiac kiepskie. Ciekawe czemu piękny gol Brożka z 29' nie pokazano w najlepszych golach?! Mimo tego lubie ten magazyn i go ogladam, chociaz gdybym miał Canal+ to bym na 100% ogladal Lige+(Extra) :) |
Cytat:
Przecież tam masz właśnie przerywanie cały czas. Jak jakiś ekspert powie 2-3 zdania bez wtrąceń od prowadzących to jest święto lasu. Po co oni wzięli Majewskiego do studia? Jakby go tam nei było to pewnie by mieli odwage powiedzieć,że tak sie nie robi i za to jest po porstu kartka. Niepotrzebne sa wogóle te konkursy z MP3 ZEN :D, lepiej dali by do programu Tuzimka (najlepszy jak dla mnie redaktor sportowy) |
W TVN najbardziej ze wszystkich minusów irytowały mnie 10 minutowe przerwy reklamowe...
Na szczęście w TVP tego nie ma, bo być nie może. Moim zdaniem program lepszy niż ten w wykonaniu TVN. Wiadomo, że oba produkty nie mogą być porównywane z tym co jest w C+, ale wolę Szybką Piłkę od programu w TVN. |
Mnie wkurzył wczoraj jeden z tych niby ekspertów, na pytanie Iwańskiego, jak zapamiętamy II kolejkę powiedział coś takiego - Myślę, że zapamiętamy ją głównie, dlatego, że Wisła pokazała, że potrafi grac tylko na swoim podwórku - sens? Przegrana z Barcą. Bo przecież pozostałym klubom na czele z Legią, nie ma różnicy czy gra się w Polsce z Odrą, czy za granicą z Barceloną. Wynik zawsze będzie dodatni ;/
Po za tym potwierdzam co pisałem tydzień temu - sztuczna gęba Patyraka mnie dobija oraz ten test z Majewskim - żenada. Jak słysze o kolejnym 3-minutowym konkursie to mnie skręca w żołądku. Tym bardziej, że zwycięzcę poznamy dopiero za tydzień ;] Podsumowując durnota jakich mało, ale i tak wszyscy będą to badziewie oglądać, póki nie będą mieli C+ w kablówce |
Cytat:
Nawet tego nie bede kometowal-bo szkoda moich nerwow |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl