![]() |
Mamy też w sprzedaży DWA rodzaje nowych szali: Zgodowy i Wisły. Koszt: 40,00 :-)
http://tswisla.eu/k110/3j-Krolowie,p1066.html http://tswisla.eu/k110/-Kochany-PZPN-,p1067.html |
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=859413428
Kto robi te smyczki? Są gdzieś w Krakowie do kupienia, bez wysyłki? |
Pamiątki Lechii Gdańsk oraz unikatowy "damski" szalik Wisły
Aukcja charytatywna dla chorego dzieciaka !!!!!!!! http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=10825482 |
SMYCZE są do kupienia też w FANATYKU.
|
czesc;d macie moze bombki wislackie??;0
|
Jakie bombki... w Krakowie są bańki... :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a literki już macie ?
|
Dostane jeszcze kalendarz na rok 2010?
|
Cytat:
|
Nie wiecie Czasami gdzie można kupić pościel z wygrawerowanym herbem wisły
Proszę o odp. |
Cytat:
z wygrawerowanym będzie ciężko, poszukaj może naszytych, nadrukowanych... ;) |
chętnych na gadżety Unii zapraszam na priv.
ekspresowe wysyłki . |
Sprzedam bluzę WIERNOŚĆ.Cena do ugadania
oferty priv |
Gdzie dostanę vlepki z aktualnej serii ?
I czy jest wysyłka? |
Tutaj masz ostatnie serie:
http://allegro.pl/item1071456046_wis...wa_edycja.html http://allegro.pl/item1071455595_sla...i_zgodowe.html to samo jest w Fanatyku. |
Mam pytanko - czy są może w Fanatyku do nabycia szale-pasiaki z haftowanym herbem? Chodzi mi o ten późniejszy wzór, bez gwiazdy na środku szala.
|
kurcze zamówiłem w oficjalnym sklepie internetowym Wisełki parę gadżetów (kubki, smycze itp.) wie ktoś może ile zazwyczaj trzeba czekać na przesyłkę? z góry dzięki za odpowiedź
|
Przeszukałem wiele stron ale nic nie znalazłem. Strona "Fanatyka" sie zacieła. Więc zwracam się do Was z pytaniem.
W jakich godzinach/dniach jest Fanatyk otwarty?? |
|
Zobaczcie co się dzieje w Wiśle Kraków :
(...) |
Na stronie głównej jest informacji że w Wiślackim Świecie wielka wyprzedaż, nie tylko rzeczy Umbro ale wielu innych. Wie ktoś może czy Adidas oprócz koszulek meczowych dostarczy inne pamiątki czy Wisła złożyła zamówienie na jakieś nowe wzory koszulek, bluz itp.?
|
Cytat:
|
Wie ktoś morze czy w Fanatyku lub Wiślackim Świecie są breloczki do kluczy w kształcie koszulki Wisły?
|
z tego co mi się wydaje to były w Wiślackim Świecie, ale czy są nadal dostępne to niestety nie wiem...
|
ja kupilem w m1 po 7 zł jak byłem jakiś 2 tygodnie temu były w wiślackim świecie powinny też być
|
Dzięki, za odpowiedzi, a ten brelok jest plastikowy czy metalowy?
|
Cytat:
|
kupywał ktos cos moze ostatnio w fanatyku(chodzi mi o sklep internetowy)....problem mam taki ,że własnie kupiłem i zero odzewu ....czekam juz 3 tygodnie i nic...pisałem do nich tez milczą.....istnieje wogóle jeszcze ten sklep:)
|
ta istnieje! :S ale mamy problem ze stroną - to chyba widać..
Jeszcze mamy telefon więc można zawsze zadzwonić... W sklepie dostepnę sa już orginalne koszulki meczowe ADIDASA |
Cytat:
|
Cytat:
SKWK...... |
Czy w WS lub Fanatyku sa moze te koszulki polo Wisly ?
http://galeria.wislakrakow.com/20100904/nikol/59.jpg |
Cytat:
było to podajze ok 16 sierpnia....telefonu nie otrzymałem do dzis wiec lekko dziwne podejscie do klienta na siłe mam cos u was kupic i pieniadze wpychac?? nie pisze tego aby atakowac....lecz troszke uporządkowania i zainteresowania klientem by sie przydało..... |
Oreintuje sie ktos moze czy "Fanatyku" albo moze i innym sklepie w Krakowie są takie bluzeczki :
http://www.waszekoszulki.pl/wp-conte...0/01/ninja.jpg |
Cytat:
Przez okres wakacji występowały pewne komplikację na które niestety my - zwykli pracownicy nie mamy wpływu :) |
Cytat:
W tym momencie ich nie ma ale napewno będą :) |
Są jeszcze te bluzy Umbro - Wisła & Lechia?
btw. pojawiają się może jakieś nowe wzory? |
Swego czasu w Fanatyku były takie polary granatowe (ciemnoniebieskie) z herbem na piersi. Są one jeszcze?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl