Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

DARYLKA 16.12.2009 13:53

Mamy też w sprzedaży DWA rodzaje nowych szali: Zgodowy i Wisły. Koszt: 40,00 :-)

http://tswisla.eu/k110/3j-Krolowie,p1066.html

http://tswisla.eu/k110/-Kochany-PZPN-,p1067.html

WislaJKG 19.12.2009 13:49

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=859413428
Kto robi te smyczki? Są gdzieś w Krakowie do kupienia, bez wysyłki?

siara 19.12.2009 13:55

Pamiątki Lechii Gdańsk oraz unikatowy "damski" szalik Wisły

Aukcja charytatywna dla chorego dzieciaka !!!!!!!!

http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=10825482

DARYLKA 19.12.2009 21:02

SMYCZE są do kupienia też w FANATYKU.

Karolcia_ina 21.12.2009 15:40

czesc;d macie moze bombki wislackie??;0

Hamas_kr 21.12.2009 16:16

Jakie bombki... w Krakowie są bańki... :)

Filip92TS 21.12.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karolcia_ina (Post 832857)
czesc;d macie moze bombki wislackie??;0

Tak, są do kupienia na Wiślackich stoiskach.

DARYLKA 30.12.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filip92TS (Post 833022)
Tak, są do kupienia na Wiślackich stoiskach.

i w FANATYKU

Mati_GDA 31.12.2009 20:19

a literki już macie ?

Rond 02.01.2010 20:57

Dostane jeszcze kalendarz na rok 2010?

Kamil 02.01.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 836924)
Dostane jeszcze kalendarz na rok 2010?

dzis w m1 widzialem że był jeszcze, a w innych punktach nie mam pojecia

Wiślak123 09.06.2010 20:25

Nie wiecie Czasami gdzie można kupić pościel z wygrawerowanym herbem wisły
Proszę o odp.

damians 09.06.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak123 (Post 911515)
Nie wiecie Czasami gdzie można kupić pościel z wygrawerowanym herbem wisły
Proszę o odp.


z wygrawerowanym będzie ciężko, poszukaj może naszytych, nadrukowanych... ;)

establishment 09.06.2010 23:41

chętnych na gadżety Unii zapraszam na priv.
ekspresowe wysyłki .

SKMK_TSWK 10.06.2010 07:59

Sprzedam bluzę WIERNOŚĆ.Cena do ugadania
oferty priv

massoud 10.06.2010 10:20

Gdzie dostanę vlepki z aktualnej serii ?
I czy jest wysyłka?

LuKaS TSW 10.06.2010 18:39

Tutaj masz ostatnie serie:
http://allegro.pl/item1071456046_wis...wa_edycja.html
http://allegro.pl/item1071455595_sla...i_zgodowe.html
to samo jest w Fanatyku.

Incognito 08.07.2010 10:31

Mam pytanko - czy są może w Fanatyku do nabycia szale-pasiaki z haftowanym herbem? Chodzi mi o ten późniejszy wzór, bez gwiazdy na środku szala.

Magic19 08.07.2010 10:58

kurcze zamówiłem w oficjalnym sklepie internetowym Wisełki parę gadżetów (kubki, smycze itp.) wie ktoś może ile zazwyczaj trzeba czekać na przesyłkę? z góry dzięki za odpowiedź

Groniol 18.07.2010 14:23

Przeszukałem wiele stron ale nic nie znalazłem. Strona "Fanatyka" sie zacieła. Więc zwracam się do Was z pytaniem.
W jakich godzinach/dniach jest Fanatyk otwarty??

Bartoch3tsw 18.07.2010 19:12

http://www.tswisla.pl/fanatyk/
od poniedziałku do piątku: 9-18
w soboty: 9-14

michala 19.07.2010 16:52

Zobaczcie co się dzieje w Wiśle Kraków :

(...)

PAC 19.07.2010 19:17

Na stronie głównej jest informacji że w Wiślackim Świecie wielka wyprzedaż, nie tylko rzeczy Umbro ale wielu innych. Wie ktoś może czy Adidas oprócz koszulek meczowych dostarczy inne pamiątki czy Wisła złożyła zamówienie na jakieś nowe wzory koszulek, bluz itp.?

ewcia 19.07.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartoch3tsw (Post 937782)
http://www.tswisla.pl/fanatyk/
od poniedziałku do piątku: 9-18
w soboty: 9-14

poniedziałek - piątek od 10 do 18

PAC 10.08.2010 10:45

Wie ktoś morze czy w Fanatyku lub Wiślackim Świecie są breloczki do kluczy w kształcie koszulki Wisły?

Natalia148 10.08.2010 11:05

z tego co mi się wydaje to były w Wiślackim Świecie, ale czy są nadal dostępne to niestety nie wiem...

mks1957zniczjarosław 10.08.2010 11:33

ja kupilem w m1 po 7 zł jak byłem jakiś 2 tygodnie temu były w wiślackim świecie powinny też być

PAC 10.08.2010 12:42

Dzięki, za odpowiedzi, a ten brelok jest plastikowy czy metalowy?

pluti1906 11.08.2010 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 957528)
Dzięki, za odpowiedzi, a ten brelok jest plastikowy czy metalowy?

Ja mam taki przy kluczach;D kupiony jakies 2 tyg temu 7 zł w WŚ . To jest z plastiku

marcinm 16.08.2010 10:25

kupywał ktos cos moze ostatnio w fanatyku(chodzi mi o sklep internetowy)....problem mam taki ,że własnie kupiłem i zero odzewu ....czekam juz 3 tygodnie i nic...pisałem do nich tez milczą.....istnieje wogóle jeszcze ten sklep:)

DARYLKA 18.08.2010 13:47

ta istnieje! :S ale mamy problem ze stroną - to chyba widać..
Jeszcze mamy telefon więc można zawsze zadzwonić...



W sklepie dostepnę sa już orginalne koszulki meczowe ADIDASA

DARYLKA 18.08.2010 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ewcia (Post 938675)
poniedziałek - piątek od 10 do 18

a w sobote od 9 - 15.00 !

SpoXsteR 20.08.2010 14:54

Cytat:

Z racji zbliżającego się roku szkolnego SKWK przygotowało serię naklejek na zeszyty z kibicowskimi motywami.
http://go.idmnet.bbelements.com/plea...=img&keywords=


Oto one:
http://i37.tinypic.com/29vku21.jpg

Komplet, czyli 10 sztuk po 1 każdy wzór, będą dostępne pod koniec przyszłego tygodnia w Wiślackim Świecie i Fanatyku. Cena takiego kompletu to jedyne 3 złote.
Zachęcamy do zakupu!

SKWK......

tranceaddict 07.09.2010 17:23

Czy w WS lub Fanatyku sa moze te koszulki polo Wisly ?
http://galeria.wislakrakow.com/20100904/nikol/59.jpg

marcinm 07.09.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 963799)
ta istnieje! :S ale mamy problem ze stroną - to chyba widać..
Jeszcze mamy telefon więc można zawsze zadzwonić...



W sklepie dostepnę sa już orginalne koszulki meczowe ADIDASA

tak istnieje telefon.....i nawet zadzwoniłem w pewnej sprawie .....było rozmawiane,że jesli tylko bedziecie wiedziec cos na ten temat,dokłądnie czy jest na stanie....bedziecie dzwonic....było konkretnie dogadywane
było to podajze ok 16 sierpnia....telefonu nie otrzymałem do dzis
wiec lekko dziwne podejscie do klienta
na siłe mam cos u was kupic i pieniadze wpychac??
nie pisze tego aby atakowac....lecz troszke uporządkowania i zainteresowania klientem by sie przydało.....

LuQee 07.09.2010 20:44

Oreintuje sie ktos moze czy "Fanatyku" albo moze i innym sklepie w Krakowie są takie bluzeczki :
http://www.waszekoszulki.pl/wp-conte...0/01/ninja.jpg

DARYLKA 08.09.2010 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinm (Post 975759)
tak istnieje telefon.....i nawet zadzwoniłem w pewnej sprawie .....było rozmawiane,że jesli tylko bedziecie wiedziec cos na ten temat,dokłądnie czy jest na stanie....bedziecie dzwonic....było konkretnie dogadywane
było to podajze ok 16 sierpnia....telefonu nie otrzymałem do dzis
wiec lekko dziwne podejscie do klienta
na siłe mam cos u was kupic i pieniadze wpychac??
nie pisze tego aby atakowac....lecz troszke uporządkowania i zainteresowania klientem by sie przydało.....

Niestety nie pamiętam takiej sytuacji bo takich klientów mamy setki, a tematu nie pamiętam. Nawet nie wiem czy było to załatwiane ze mną. Widocznie nic się nie zmieniło w temacie dlatego nie oddzwoniliśmy - tak?
Przez okres wakacji występowały pewne komplikację na które niestety my - zwykli pracownicy nie mamy wpływu :)

DARYLKA 08.09.2010 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuQee (Post 975826)
Oreintuje sie ktos moze czy "Fanatyku" albo moze i innym sklepie w Krakowie są takie bluzeczki :
http://www.waszekoszulki.pl/wp-conte...0/01/ninja.jpg

W FANATYKU były te bluzy... tylko oczywiście z wyhaftowanym herbem Wisły..
W tym momencie ich nie ma ale napewno będą :)

Grzegorz z Sanoka 08.09.2010 11:37

Są jeszcze te bluzy Umbro - Wisła & Lechia?
btw. pojawiają się może jakieś nowe wzory?

Arkas 08.09.2010 12:39

Swego czasu w Fanatyku były takie polary granatowe (ciemnoniebieskie) z herbem na piersi. Są one jeszcze?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl