Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

mIcHaL666 09.05.2010 19:14

Ponawiam pytanie kolegi wyżej. Wie ktoś o której jest jutro trening i gdzie?

SpoXsteR 09.05.2010 19:56

Wlasnie?... klub oczywiscie milczy choc pytalem.. dla nich kibic to niewygodny swiadek przy treningach

mIcHaL666 10.05.2010 11:17

Może komuś się przyda...dzisiaj jest trening o 16, tylko nie dowiedziałem się gdzie :/. Podejrzewam, że albo Hutnik, albo boczne.

Johnny B 10.05.2010 11:31

Boisko boczne godzina 16 , mam nadzieje ze sie wam przyda panowie

mIcHaL666 10.05.2010 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 895764)
Boisko boczne godzina 16 , mam nadzieje ze sie wam przyda panowie

Dzięki uratowałeś mnie od jeżdżenie po mieście ;).

Johnny B 10.05.2010 12:08

No spoko , to bys miał troche do pojezdzenia ;D

WISŁAZWE 10.05.2010 20:12

Pytanko, do zorientowanych w temacie.
Kto dziś był na treningu, bo chciałbym wiedzieć czy ćwiczyli Alvarez, Boguski, Piotrek Brożek i jak to wygląda brał w zajęciach udział Garguła??

Dzięki skowron.

mIcHaL666 10.05.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 896034)
Pytanko, do zorientowanych w temacie.
Kto dziś był na treningu, bo chciałbym wiedzieć czy ćwiczyli Alvarez, Boguski, Piotrek Brożek i jak to wygląda brał w zajęciach udział Garguła??

Ja niestety przez korki nie dojechałem na czas :/, więc pomóc nie mogę.

skowron 10.05.2010 21:07

Alvarez i Boguski nie ćwiczyli, Brożek i Garguła tak.

damians 15.05.2010 09:01

Czy w przyszłym tygodniu, w ramach posezonowego roztrenowania, będą jeszcze treningi naszej drużyny?

mIcHaL666 15.05.2010 12:58

Na pewno będą, również mam tylko pytanie kiedy w niedzielę i kiedy w poniedziałek dokładnie? Prosze o info, jeśli ktoś wie.

mIcHaL666 15.05.2010 22:34

Sory, że jeden post za drugim, ale może ktoś pamiętam jak trenowali nasi dzień po ostatnich meczach?

Żmijka 15.05.2010 22:59

Jutro jadą po medale, rozruchu nie ma chyba z tego co wiem. Ale nie powiem na 100%.

damians 15.05.2010 23:23

Żmijka, gdybyś miała jakiekolwiek informacje na ten temat, daj znać, bardzo proszę :)

mIcHaL666 16.05.2010 10:47

Faktycznie, tak ma być, wyleciało mi z głowy. W takim razie pewnie w poniedziałek będzie dopiero. Wie ktoś kiedy?

damians 18.05.2010 06:55

mIcHaL666, jednak po ptokach, pojechali "odpoczywać" po "cięzkim" sezonie.

http://goool.pl/ekstraklasa/2228-pik...-urlopach.html

mIcHaL666 18.05.2010 16:55

Niech odpoczną ;) i dadzą nam mistrza za rok.

shaggy 17.06.2010 08:03

Dzisiaj Wislacy trenuja 2x wie ktos moze o jakich porach??

mIcHaL666 17.06.2010 11:42

Zadzwoń sobie tutaj i zapytaj: (012) 630 76 00.

ewcia 17.06.2010 14:45

Rano trenują ok. 9.30.

zielak14 21.06.2010 07:38

witam ! wiecie moze o ktorej jest dzis pierwszy trening wisły w zakopanem bo chetnie bym sie wybral

mIcHaL666 21.06.2010 15:22

Zadzwoń pod podany dwa posty wyżej numer, albo może ktoś Ci poda numer do rzecznika prasowego i jego pytaj ;).

Christofor 22.06.2010 17:48

Zapraszam na mecz do Nowego Targu w najbliższą sobotę o 14:00.

Bilety są po 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).

wiertar 22.06.2010 18:15

gdzie?? na kolejowej czy koło hali lodowej??

Christofor 22.06.2010 18:46

Tego właśnie jeszcze nie wiadomo - powinno wyjaśnić się do dwóch dni.

farciarz 23.06.2010 13:00

ale na 90% będzie to stadion na kolejowej obok dworca PKP

Christofor 24.06.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 919195)
ale na 90% będzie to stadion na kolejowej obok dworca PKP

Mecz jest tam na 100%.

DarekK_11 27.06.2010 21:49

Chciałem spytać, czy na konferencję prasową (taką jak być może nas czekać jutro) każdy może sobie wejść?

e: dzięki za odpowiedź.

Żmijka 27.06.2010 22:51

Nie, konferencje są dla dziennikarzy, fotoreporterów, ewentualnie kogoś zaproszonego.

Damianek_ABG 28.06.2010 09:40

Ja mam pytanko. Od kiedy zaczną się treningi w Krakowie??
I w jakich godzinach one będą się odbywać??

Zlatan93 29.06.2010 14:12

Wisła już trenowała w Krakowie tydzień od bodajże 14 czerwca. Wówczas treningi odbywały się dwa razy dziennie: ok. 10:30 i 17:00.

Po powrocie z Niemiec Wisła również będzie trenowała w Krakowie, prawdopodobnie takim samym harmonogramem jak przed wyjazdem do Zakopanego.

Żmijka 29.06.2010 14:34

Nie sądzę, żeby na parę dni przed meczami trenowali 2 razy dziennie. Wrócą do sezonowego systemu, trening raz dziennie. Dwa treningi wt/sr/czw (lub) jeśli nie ma meczu w tygodniu.

Zlatan93 29.06.2010 14:41

Przypuszczam, że możesz mieć rację, a treningi będą odbywały się zapewne wczesnym przedpołudniem (ok. właśnie 10:30) lub późnym popołudniem (ok. 18:00) ze względu na upały.

wilis 29.06.2010 21:40

kiedy wracaja do KRakowa?

Zlatan93 29.06.2010 21:56

Zgrupowanie trwa 12 dni, a jeśli wyjechali do Niemiec 28 czerwca, wracają 10 lipca.

kojott 14.07.2010 16:22

Wie ktoś może czy w najblizszy piątek, dzien po meczu z Szawle będzie trening Wisły i jesli tak to o ktorej godzinie? :) Z góry dzięki za informacje!

DarekK_11 18.07.2010 23:56

Cytat:

W piątek, 23 lipca Wisła rozegra sparingowe spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W zespole Wisły szansę gry, podobnie jak w ostatnim meczu z Kolejarzem Stróże, otrzymają zawodnicy którzy nie zagrają w pucharowym rewanżu z FK Szawle lub wystąpią w niewielkim wymiarze czasowym.

Mecz ma się rozpocząć o godz. 17:00 i rozegrany zostanie w Krakowie.
Czy jest szansa, że sparing będzie otwarty dla publiczności (rozumiem, że zostanie rozegrany na SS)?

michala 19.07.2010 16:50

Zobaczcie co się dzieje w Wiśle Kraków :

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=37282

DarekK_11 22.07.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 938046)
Czy orientuje się ktoś czy jest szansa, że sparing (z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) będzie otwarty dla publiczności (rozumiem, że zostanie rozegrany na SS)?

podbijam pytanie.

iiYama 24.07.2010 00:05

Witam, orientujecie się może o której Wisła ma jutro trening?

Z góry dzięki, pozdro.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl