![]() |
Cytat:
|
Klasa po k.rewsku... Tfu, chciałem powiedzieć - królewsku:
http://sport.interia.pl/raport/Barce...walida,1425175 Cóż, klasa Realu chyba do czegoś zobowiązuje. Najwyraźniej Florentino Perez o tym zapomina. |
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Pe...wiadomosc.html
Real to jednak chory organizm. Jak chca grac młodzieżą to po kiego chuja kupuja po pieciu nowych napastników i pomocników co sezon??? A myślałem ze tylkow Wisłe głowa co poniektórych działaczy boli... |
Cytat:
|
|
No to szykuje nam się "Borussia Dortmund PL"
Piszczek będzie grał z "Kubą" w Borussii! Borussia Dortmund będzie najbardziej polskim klubem w 1. Bundeslidze. Klub Jakuba Błaszczykowskiego podpisał trzyletni kontrakt z Łukaszem Piszczkiem! A przecież lada dzień szeregi BVB zasili gwiazda Lecha Poznań - Robert Lewandowski. - Łukasz rozwinął się bardzo dobrze i jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem - powiedzał dyrektor sportowy Borussii, Michael Zorc. Piszczek, grający ostatnio w Herthcie Berlin, związał się z klubem z Dortmundu umową ważną do 30 czerwca 2013 roku. Polska kolonia w Dortmundzie byłaby jeszcze większa, ale Sebastian Tyrała odszedł do VfL Osnabrueck. Transfer Piszczka to tylko jeden z przejawów "wietrzenia" kadry Borussii. Oprócz umowy z Polakiem, niemiecki klub podpisał kontrakt ważny do czerwca 2014 roku z Australijczykiem Mitchellem Langerakiem (zastąpi Marka Zieglera, który odszedł VfB Stuttgart), bramkarzem Melbourne Victory. Borussię zasilił także japoński talent - pomocnik Shinji Kagawa (Cerezo Osaka). Z kolei do MSV Duisburg przeniósł się Julian Koch. Możliwe, że Westfalię opuszczą także: Nelson Valdez, Tamas Hajnal, Dimitar Rangelov i Florian Kringe. O ile nie odejdzie Kuba Błaszczykowski. Ciekawie to będzie wyglądało. Na prawej pomocy Kuba, na prowej obronie Piszczek a w ataku Lewandowski. I mamy już trzon reprezentacji na Euro 2012 ;) |
Super sprawa. Jeszcze podobno Obraniak rozmawia z Borussia, wtedy to juz wogole ;).
Lewandowski nie bedzie tam gral, bo wystarczy popatrzec na napastnikow(Barrios, Zidan, Valdez) i systemem jakim gra klub z Dortmundu. Bedzie pewnie pierwszym lub drugim rezerwowym, jesli chodzi o atak. |
FC Barcelona dokonała już pierwszego transferu - do klubu za 40 mln € został sprowadzony napastnik Valencii - David Villa
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, Barcelona w końcu sfinalizowała transfer Villi. Dziwię się, że nie zrobili tego rok temu... Taka głupota bym powiedziała troche... Mimo wszystko, ten zawodnik powinien się wkomponować do składu Barcy perfekcyjnie, o wiele lepiej niż Ibra. Ale zobaczymy jak będzie w praniu. Swoją drogą, to szybko nawet to wszystko ruszyło. A u nas (w Wiśle) pewnie sie obudzą w sierpniu... |
Ciekaw jestem czy prawdą jest zainteresowanie Barcelony Fabregasem i Torresem. O ile ten drugi jest dla mnie doskonałym napastnikiem i idealnie pasowałby do tego klubu, to do Fabregasa mam wątpliwości. Nie dlatego, że stylem nie pasuje, czy jest słaby...ale coś za dużo tych małych zawodników w środku pola. Xavi i Iniesta są lepsi od Cesca, a Toure i Keita stanowią dla nich świetne uzupełnienie.
Osobiście nie wymieniłbym Cesca za Toure. Ale...Xavi, Iniesta, Messi, Torres, Villa...kur** masakra :D |
Cytat:
|
Arsenal pozyskał Chamakha na zasadzie wolnego transferu.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html Ale jak słucham takie gówniane teksty Cytat:
I to czego brakowało Barcelonie, czyli David Villa za 40mln€ http://sport.interia.pl/raport/Barce...-barcy,1482255 |
Cytat:
Chciałbym aby w Barcelonie w napadzie grało trio: Torres - Villa - Messi. To by była miazga. Na rezerwie Jeffren - Bojan - Pedro. W razie potrzeby Iniesta mógłby iśc na lewy atak (dlatego potrzebny jest Cesc). Villa, Cesc, Torres, prawy obrońca- 4 transfery spokojnie wystarczą na przyszły sezon. Pozbyłbym się: Chygra, Henry, Keita, Zlatan(ale tylko w przypadku przyjścia Torresa. Inaczej bym go zostawił) ---Torres, Villa, Messi--- -----Iniesta, Xavi----- ----------Toure---------- Abidal,Puyol,Pique,Alves ----------Valdes--------- |
Cesc jest Barcelonie potrzebny gdyz Iniesta ostatnio bardzo czesto kontuzje łapie, a Xavi juz nie da rady grac kazdego meczu od 1 do 90 minuty, tez musi miec odpoczynek. Tylko ciekawe czy przyjdzie do Barcelony w tym sezonie, pewnie Laporta bedzie do tego dazyl. Mam wielka nadzieje ze Yaya Toure nigdzie nie odejdzie, on jest Barcelonie potrzebny.
|
To mi wygląda jak skład z jakiegoś FMA. :D A Torresa skąd żeś wytrzasnął ? Mając Ibrę i Villę i 200 milionów długu.
BTW. Nie podoba mi się, że Pep nie jest przekonany do Yaya Toure. Przecież to jest prze koleś jak na 1.9 jest zwinny, świetny technicznie i masakruje odbiorem piłki. |
Real ma jeszcze wieksze długi i jakoś daje rade. Poza tym Barca w ostanim okresie miała więcej przychodów, niż wydatków (tak wynika z raportów przedstawionych przez klub).
Torres sam nie raz mówił, że chętnie zagrałby w Barcelonie. Dał również do zrozumienia, że wyrwałby się z PS, ponieważ jest to siłowa liga, co mu za bardzo nie odpowiada. Ponoć Rosell chce, aby Torres był jego kartą przetargową w wygraniu wyborów na prezydenta. I zaznaczyłem- widziałbym Torresa, gdyby odszedł Zlatan. Może i skład jak z FM-a, ale całkiem blisko realizacji-brakuje tylko jednego ogniwa- Torresa :D |
A gdzie w tym wszystkim "Checks" Fabregas ? :D
|
Póki co na ławce. Ale spotkań do grania mu nie zabraknie, sezon długi, sporo meczów. Odpoczynek, kartki, kontuzje Iniesty i Xaviego.
|
Fabregas nigdzie nie odchodzi - zostaje u nas w Londynie :P Przynajmniej nie teraz
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html :lol: ciekawe co by było gdyby odszedl jednakj w ostatniej chwili gdzie indziej :D |
Cytat:
Sprzedajne k**wy... ten tekst Lewandowski zna na pamięć oczywiście? Cytat:
|
Jose w Realu, Figo II trener. To są transfery!;]
HALA MADRID |
http://sport.interia.pl/raport/repre...turcji,1482459
Michał Żewłakow w tureckim Ankaragucu. Ciekawe czy dobrze przemyslal ten wybor. |
http://pilkarskiekomentarze.com/news.php?extend.192.8
Transfery: David Villa w Barcelonie - prezentacja (video) |
Fran Merdia - wychowanek Barcelony (o ile się nie myle) i obecnie jeden z najbardziej przyszłościowych "Dzieci Wengera" odchodzi za free do Atletico.
Adriano wraca do Serie A, a konkretnie do Romy. Zobaczymy jak przysłuży mu się gra w rodzimej lidze :) |
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,79...e__ale_za.html
Jak to możliwe, że ma zapisaną w kontrakcie kwotę odstępnego 3 miliony euro, a prezes go za tyle nie puści "bo nie"? |
Wedlug mnie dziennikarze cos pokićkali. Albo nie ma klauzuli.
|
Cytat:
To nie jest możliwe. Nie ufaj za bardzo dziennikarzom wyborczej. Jeśli ma klauzulę, to nie ma dyskusji, jeśli ktoś jest zdecydowany wyłożyć kwotę w niej zapisaną. |
Nie tak do końca
Bo jeżeli klub nie ma kasy na płatność jednorazową to klauzuli nie mozna zastosować w przypadku płatności ratalnej |
Ciekawy biznes zrobili Szwajcarzy z YBB. Wyciągnęli reprezentanta WKS Seydou Doumbia z Kashiwa Reysol za 120 k euro, by sprzedać go do CSKAA za 9 milionów euro. Zawodnik wypalił jak torpeda strzelając 30 goli w 32 meczach ligowych.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
Costly znowu robi problemy. Cale szczescie, ze jednak do nas nie przyszedl. |
|
Benayoun w Chelsea
http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Benayoun.html Yaya Toure w Manchesterze City http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Barcelona.html |
Jeśli to nie jest fotomontaż:
http://www.weszlo.com/news/5196 to Milan musi szukać nowego pomocnika. A Pączka Roniego wypożyczyć do Rio de Janeiro, do obsługi churrascairii. |
Cytat:
Ciekawe czy Niemcy po MŚ opuszczą Bundeslige... |
Cytat:
Co do Ronaldinho. Facet jest już na emeryturze i chyba zbytnio mu się już nic nie chce. Niemniej ciekawe jest to,że obecnie nie ma żadnego dobrze rokującego Brazylijczyka grajacego w Europie. Elano i jemu podobni z Wschodu Europy to nie te buty. Kaka - przemilczmy. Dawniej było pełno zastepów wybitnich piłkarzy,Romario.Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho. A obecnie?nikt tak naprawdę. |
Tak, kreowani na gwiazdy Renato Augusto i Pato grają przyzwoicie, ale nie zachwycają. Neymar to melodia przyszłości.
Mają oczywiście wielu świetnych zawodników, ale tych megagwiazd brakuje. Co widoczne było na mundialu. Sam Kaka bez formy to za mało. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl