Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

Wichar87 04.08.2008 21:54

Wysłałem maila na [email protected] co do ilości biletów i czy będą dostępne w dniu meczu i żeby rozwiać wszystkim wątpliwości wklejam to co mi odpisali:

Witamy
Nie udzielamy informacji liczbowych co do sprzedanych biletów. Z
dotychczasowych informacji wynika, że bilety będa dostępne w dniu meczu
jednak 100% gwarancji nie możemy dać ze względu jeszcze na jutrzejszą
sprzedaż.

I to by było na tyle. Ale moim skromnym zdaniem komplet na pewno będzie :)

pchelas 05.08.2008 10:51

Dziś pare minut po 11 kolejka malutka. Były jeszcze bilety na każdy z sektorów.

1rooz1 05.08.2008 11:06

witam,

znajomi wycofali sie z udzialu w meczu, takze mam dwa bilety na beitar do sprzedania,
sektor D, cena 50zl sztuka, gdyby ktos chcial prosze dzwonic numer 668 464 759

pozdrawiam

4fan_player 05.08.2008 11:47

Ma ktoś do sprzedania bilet na D?

wislak_olkusz 05.08.2008 11:49

Patrz post #2336

4fan_player 05.08.2008 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 579531)
Patrz post #2336


niestety już nie aktualne ta oferta ;( nie wiem czy jechać 600 km w ciemno bo jak nie dostanę biletu to trochę lipnie będzie

regan 05.08.2008 12:12

aaa nie dostaniesz... dostaniesz na bank, jak nie na D to na E najprędzej dostaniesz na E cena ta sama

4fan_player 05.08.2008 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 579548)
aaa nie dostaniesz... dostaniesz na bank, jak nie na D to na E najprędzej dostaniesz na E cena ta sama


no jestem na tyle zdeterminowany że chyba i tak pojadę ;) ale bardzo chciałbym na D dostać bilet ;)

Jeśli ktoś miałby do sprzedania bilet na D to proszę o kontakt 607 542 640

Kondipr 05.08.2008 13:10

Nie mogę się dodzwonić do WŚ ... wie ktoś ile jeszcze biletów na D zostało (czy są szanse jutro kupić około 13:00 na sektor D)

autocontrol 05.08.2008 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 579408)
Wysłałem maila na [email protected] co do ilości biletów i czy będą dostępne w dniu meczu i żeby rozwiać wszystkim wątpliwości wklejam to co mi odpisali:

Witamy
Nie udzielamy informacji liczbowych co do sprzedanych biletów. Z
dotychczasowych informacji wynika, że bilety będa dostępne w dniu meczu
jednak 100% gwarancji nie możemy dać ze względu jeszcze na jutrzejszą
sprzedaż.

I to by było na tyle.



(..................)

gooro33 05.08.2008 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 579583)
Nie mogę się dodzwonić do WŚ ... wie ktoś ile jeszcze biletów na D zostało (czy są szanse jutro kupić około 13:00 na sektor D)


Godzine temu bylem kupilem 3 bileciki.Kolejek nie ma ale caly czas przy kasie sa 2-3 osoby wiec bileciki ida powoli ale caly czas.

JAK BYLEM O 13 TO BILETY SPOKOJNIE MOZNA KUPIC NA KAZDY SEKTOR!!!! NA D TEZ

Wislak_Dymek 05.08.2008 15:08

Cześć mam prośbę na mecz wybieram sie aż z woj Lubelskiego z kumplem , i miałbym prośbę do jakiegoś kolegi żeby kupił mi 2 bilety na trybunę D albo E , o 18 będę w Krakowie i mam obawy czy dostane bilety dlatego proszę kogoś o pomoc podaje numer kontaktowy 604 485 833 . Dodam że na Wisłe jeżdzimy bardzo często pomimo kilometrów jakie nas dzielą do Krakowa . Pozdro i czekam na kontakt



WHITE STAR POWER !

Mako 05.08.2008 15:49

Dzis byłem po bilety koło 14:30.Biletów na D jeszcze całkiem sporo. Spokojnie do kupienia w dniu meczu. pozdro!

4fan_player 05.08.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 579635)
Dzis byłem po bilety koło 14:30.Biletów na D jeszcze całkiem sporo. Spokojnie do kupienia w dniu meczu. pozdro!


niech to będzie dobry prognostyk dla mojej podróży :D pora szykować się do wyjazdu :)

Proud 05.08.2008 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 579587)

JAK BYLEM O 13 TO BILETY SPOKOJNIE MOZNA KUPIC NA KAZDY SEKTOR!!!! NA D TEZ


jak to?? wczoraj kupowałem, chciałem na B ale powiedzieli ze na B juz nie ma!! Kupilem na D...w sumie może to dobrze :-D

Wislak_Dymek 05.08.2008 16:03

Ja wyjeżdżam jutro o 12 także do zobaczenia na meczu pozdro .

WHITE STAR POWER !!

_gilardino_ 05.08.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 579642)
jak to?? wczoraj kupowałem, chciałem na B ale powiedzieli ze na B juz nie ma!! Kupilem na D...w sumie może to dobrze :-D

Pewnie zwroty od karnetowcow bo wczoraj minął termin rezerwacji

regan 05.08.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 579623)
Cześć mam prośbę na mecz wybieram sie aż z woj Lubelskiego z kumplem , i miałbym prośbę do jakiegoś kolegi żeby kupił mi 2 bilety na trybunę D albo E , o 18 będę w Krakowie i mam obawy czy dostane bilety dlatego proszę kogoś o pomoc podaje numer kontaktowy 604 485 833 . Dodam że na Wisłe jeżdzimy bardzo często pomimo kilometrów jakie nas dzielą do Krakowa . Pozdro i czekam na kontakt



WHITE STAR POWER !

Kupisz na spokoju w kasach!! a już tymbardziej na E!!!

s2pac 05.08.2008 18:24

A można dokonać rezerwacje na bilety? Niestety takiego czegos na stronce nie znalazłem..:(
Nie jestem z Krakowa..

M89 05.08.2008 18:40

Ciekawe, czy sprzedają no limit, tak żeby był nadkomplet, czy bilety po prostu tak słabo idą. Sprzedaż jest od czwartku i normalnie nie chce mi się wierzyć, że przy takiej ilości osób jakie się przewijają cały czas przez Reymonta nie poszły jeszcze wszystkie bilety...

Gucio25 05.08.2008 18:54

był ktoś wieczorem, koło piątej, szóstej? ile biletów na D jeszcze jest, ostatecznie na E?
wdzięczny bym był za informacje, bo zapomniałem zadzwonić do WŚ.

luki 05.08.2008 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579711)
A można dokonać rezerwacje na bilety? Niestety takiego czegos na stronce nie znalazłem..:(
Nie jestem z Krakowa..

Nie można...

s2pac 05.08.2008 19:00

to jaka jest inna możliwosć by OSOBY nie z Krakoowa kupiły bilet oprócz przyjazdu?

Raporter 05.08.2008 19:02

To fakt jest to wkurzające. Nie da się praktycznie. Przy większym stadionie jest to nie do pomyślenia. Też bym pojechał jakbym miał bilet w kieszeni. Conajmniej 1000tys biletów mniej na taki mecz to właśnie brak możliwości kupienia biletu.

Mishuh 05.08.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579728)
to jaka jest inna możliwosć by OSOBY nie z Krakoowa kupiły bilet oprócz przyjazdu?

skoro osoby spoza Krakowa przyjeżdżają, to bilet kupią. Przecież Ci wszyscy piszą, że kupisz.

dostuffca 05.08.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579728)
to jaka jest inna możliwosć by OSOBY nie z Krakoowa kupiły bilet oprócz przyjazdu?

mogą poprosić osoby z Krakowa by kupiły im bilet.
albo przyjechać do Krakowa nieco wcześniej niż przed meczem i kupić bilet jak jeszcze będzie.
albo przyjechać na inny mecz niż puchary, bo wtedy bilety są w kasach nawet przed meczem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 579723)
był ktoś wieczorem, koło piątej, szóstej? ile biletów na D jeszcze jest, ostatecznie na E?
wdzięczny bym był za informacje, bo zapomniałem zadzwonić do WŚ.

kupowałem o 16.30 bilety na D i przemiła pani stwierdziła "co się tak wszyscy dopytują? są jeszcze - jak się skończą to się skończą, ale jeszcze są"

s2pac 05.08.2008 19:06

chodzi mi o to, że znajomych w Krakowie nie mam, a 100 minut do Krakowa po bilety i 100 na powrót do domu muszę liczyć. Potem kolejne 100 by dojechać na mecz.. itd . Powinni umożliwić kupno biletów przez internetowe konta bankowe...

Mishuh 05.08.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579735)
chodzi mi o to, że znajomych w Krakowie nie mam, a 100 minut do Krakowa po bilety i 100 na powrót do domu muszę liczyć. Potem kolejne 100 by dojechać na mecz.. itd . Powinni umożliwić kupno biletów przez internetowe konta bankowe...

Masz półtora godziny do Krakowa i siejesz tyle paniki? :) Przecież nie musisz przyjeżdżać "za 5 dwunasta" (w sensie o 20:30), jeśli będziesz ze 2 godziny przed meczem, to nie ma problemu.

A że nasz klub nie bawi się w nowe formy sprzedaży, to już inny temat.

marooc 05.08.2008 19:33

s2pac -> Napewno bedą bilety jutro :) Spokojnie dostaniesz, pryzjezdzaj bo każdy WIślak jest jutro potrzebny!!

s2pac 05.08.2008 19:47

a u są tu może osoby, które sprzedają bilety?:)

WiślakNH 05.08.2008 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s2pac (Post 579753)
a u są tu może osoby, które sprzedają bilety?:)

Bilety sprzedają w WŚ lub kasach tak dla jasności.

k.Kononowicz 05.08.2008 20:15

Od której jutro będzie sprzedarz biletów? tak jak do tej pory czyli w godz 11-18 czy może tylko przed meczem? (pytam bo nie wiem o której przyjechac do Krakowa ).
Dzieki za odpowiedz.

Mishuh 05.08.2008 20:16

Za przykład postawię dwie młode dziewczyny z Podkarpacia (się nie chwalą, to ja je pochwalę :P). Same od paru lat przyjeżdżają na Wisłę, a mają dwukrotnie dalej, niż np. s2pac. Są na większości meczów w piłkę i w kosza, jeżdżą na wyjazdy. Wyjeżdżają rano, wracają nocą. I nawet raz nie widziałem, żeby się dopytywały "co i jak" z takim zapałem i brakiem własnej inicjatywy, jak niektórzy w tym temacie.
(to miało Was zmobilizować do wzięcia du.py w troki i przyjechania na mecz bez biadolenia :D)

regan 05.08.2008 20:22

11-14 gthth

PvD 05.08.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 579765)
11-14 gthth

błąd

Wiślacki Świat czynny jest w godz. 11-15
przy sektorze B, a potem kasy do ostatniego biletu od 11

ŁukaszTS 06.08.2008 08:41

Mam na sprzedarz bilet na D do odbioru pod stadionem bede tam po 19- tel: 665 456 865
wiec jesli sie komus nie chce stac w kolejkach to polecam siebie ;p


oferta nieaktualna

Emilio 06.08.2008 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 579770)
błąd

Wiślacki Świat czynny jest w godz. 11-15
przy sektorze B, a potem kasy do ostatniego biletu od 11

Jak to? To dzisiaj nie ma sprzedaży tylko na dwie godziny przed meczem? Zawsze chyba tak było w dniu meczu...?

_gilardino_ 06.08.2008 09:01

Umiesz czytac ze zrozumieniem?Pvd napisał ze w kasach sprzedają bilety od 11 do momentu sprzedaży ostatniego biletu :|

Prezydentowa 06.08.2008 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishuh (Post 579764)
Za przykład postawię dwie młode dziewczyny z Podkarpacia (się nie chwalą, to ja je pochwalę :P). Same od paru lat przyjeżdżają na Wisłę, a mają dwukrotnie dalej, niż np. s2pac. Są na większości meczów w piłkę i w kosza, jeżdżą na wyjazdy. Wyjeżdżają rano, wracają nocą. I nawet raz nie widziałem, żeby się dopytywały "co i jak" z takim zapałem i brakiem własnej inicjatywy, jak niektórzy w tym temacie.
(to miało Was zmobilizować do wzięcia du.py w troki i przyjechania na mecz bez biadolenia :D)

To te takie bliźniaczki z kręconymi włosami?? Jak tak, to masz racje, niesamowite są:shock:




Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89
Ciekawe, czy sprzedają no limit, tak żeby był nadkomplet, czy bilety po prostu tak słabo idą.

Nie sądzę, żeby sprzedawali nadkomplet. W takie coś można było się bawić na C, ale nie teraz. W razie jakichkolwiek problemów z trybuną byłyby niezłe jaja, jak by się okazało, że było więcej biletów sprzedanych niż przewiduje to sektor.

radekogi 06.08.2008 10:43

Tu cie zaskocze. Pamiętam na meczu z Legią i Lechem w poprzednim sezonie. Poszedłem wyjątkowo na sektor B i ku mojemu zaskoczeniu dostałem bilet na fikcyjny sektor B4. :))) Zresztą często widać że jest nadkomplet jak schody i balkon u góry są pełne a do tego wszystkie krzesełka..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl