![]() |
Wysłałem maila na [email protected] co do ilości biletów i czy będą dostępne w dniu meczu i żeby rozwiać wszystkim wątpliwości wklejam to co mi odpisali:
Witamy Nie udzielamy informacji liczbowych co do sprzedanych biletów. Z dotychczasowych informacji wynika, że bilety będa dostępne w dniu meczu jednak 100% gwarancji nie możemy dać ze względu jeszcze na jutrzejszą sprzedaż. I to by było na tyle. Ale moim skromnym zdaniem komplet na pewno będzie :) |
Dziś pare minut po 11 kolejka malutka. Były jeszcze bilety na każdy z sektorów.
|
witam,
znajomi wycofali sie z udzialu w meczu, takze mam dwa bilety na beitar do sprzedania, sektor D, cena 50zl sztuka, gdyby ktos chcial prosze dzwonic numer 668 464 759 pozdrawiam |
Ma ktoś do sprzedania bilet na D?
|
Patrz post #2336
|
Cytat:
niestety już nie aktualne ta oferta ;( nie wiem czy jechać 600 km w ciemno bo jak nie dostanę biletu to trochę lipnie będzie |
aaa nie dostaniesz... dostaniesz na bank, jak nie na D to na E najprędzej dostaniesz na E cena ta sama
|
Cytat:
no jestem na tyle zdeterminowany że chyba i tak pojadę ;) ale bardzo chciałbym na D dostać bilet ;) Jeśli ktoś miałby do sprzedania bilet na D to proszę o kontakt 607 542 640 |
Nie mogę się dodzwonić do WŚ ... wie ktoś ile jeszcze biletów na D zostało (czy są szanse jutro kupić około 13:00 na sektor D)
|
Cytat:
(..................) |
Cytat:
Godzine temu bylem kupilem 3 bileciki.Kolejek nie ma ale caly czas przy kasie sa 2-3 osoby wiec bileciki ida powoli ale caly czas. JAK BYLEM O 13 TO BILETY SPOKOJNIE MOZNA KUPIC NA KAZDY SEKTOR!!!! NA D TEZ |
Cześć mam prośbę na mecz wybieram sie aż z woj Lubelskiego z kumplem , i miałbym prośbę do jakiegoś kolegi żeby kupił mi 2 bilety na trybunę D albo E , o 18 będę w Krakowie i mam obawy czy dostane bilety dlatego proszę kogoś o pomoc podaje numer kontaktowy 604 485 833 . Dodam że na Wisłe jeżdzimy bardzo często pomimo kilometrów jakie nas dzielą do Krakowa . Pozdro i czekam na kontakt
WHITE STAR POWER ! |
Dzis byłem po bilety koło 14:30.Biletów na D jeszcze całkiem sporo. Spokojnie do kupienia w dniu meczu. pozdro!
|
Cytat:
niech to będzie dobry prognostyk dla mojej podróży :D pora szykować się do wyjazdu :) |
Cytat:
jak to?? wczoraj kupowałem, chciałem na B ale powiedzieli ze na B juz nie ma!! Kupilem na D...w sumie może to dobrze :-D |
Ja wyjeżdżam jutro o 12 także do zobaczenia na meczu pozdro .
WHITE STAR POWER !! |
Cytat:
|
Cytat:
|
A można dokonać rezerwacje na bilety? Niestety takiego czegos na stronce nie znalazłem..:(
Nie jestem z Krakowa.. |
Ciekawe, czy sprzedają no limit, tak żeby był nadkomplet, czy bilety po prostu tak słabo idą. Sprzedaż jest od czwartku i normalnie nie chce mi się wierzyć, że przy takiej ilości osób jakie się przewijają cały czas przez Reymonta nie poszły jeszcze wszystkie bilety...
|
był ktoś wieczorem, koło piątej, szóstej? ile biletów na D jeszcze jest, ostatecznie na E?
wdzięczny bym był za informacje, bo zapomniałem zadzwonić do WŚ. |
Cytat:
|
to jaka jest inna możliwosć by OSOBY nie z Krakoowa kupiły bilet oprócz przyjazdu?
|
To fakt jest to wkurzające. Nie da się praktycznie. Przy większym stadionie jest to nie do pomyślenia. Też bym pojechał jakbym miał bilet w kieszeni. Conajmniej 1000tys biletów mniej na taki mecz to właśnie brak możliwości kupienia biletu.
|
Cytat:
|
Cytat:
albo przyjechać do Krakowa nieco wcześniej niż przed meczem i kupić bilet jak jeszcze będzie. albo przyjechać na inny mecz niż puchary, bo wtedy bilety są w kasach nawet przed meczem. Cytat:
|
chodzi mi o to, że znajomych w Krakowie nie mam, a 100 minut do Krakowa po bilety i 100 na powrót do domu muszę liczyć. Potem kolejne 100 by dojechać na mecz.. itd . Powinni umożliwić kupno biletów przez internetowe konta bankowe...
|
Cytat:
A że nasz klub nie bawi się w nowe formy sprzedaży, to już inny temat. |
s2pac -> Napewno bedą bilety jutro :) Spokojnie dostaniesz, pryzjezdzaj bo każdy WIślak jest jutro potrzebny!!
|
a u są tu może osoby, które sprzedają bilety?:)
|
Cytat:
|
Od której jutro będzie sprzedarz biletów? tak jak do tej pory czyli w godz 11-18 czy może tylko przed meczem? (pytam bo nie wiem o której przyjechac do Krakowa ).
Dzieki za odpowiedz. |
Za przykład postawię dwie młode dziewczyny z Podkarpacia (się nie chwalą, to ja je pochwalę :P). Same od paru lat przyjeżdżają na Wisłę, a mają dwukrotnie dalej, niż np. s2pac. Są na większości meczów w piłkę i w kosza, jeżdżą na wyjazdy. Wyjeżdżają rano, wracają nocą. I nawet raz nie widziałem, żeby się dopytywały "co i jak" z takim zapałem i brakiem własnej inicjatywy, jak niektórzy w tym temacie.
(to miało Was zmobilizować do wzięcia du.py w troki i przyjechania na mecz bez biadolenia :D) |
11-14 gthth
|
Cytat:
Wiślacki Świat czynny jest w godz. 11-15 przy sektorze B, a potem kasy do ostatniego biletu od 11 |
Mam na sprzedarz bilet na D do odbioru pod stadionem bede tam po 19- tel: 665 456 865
wiec jesli sie komus nie chce stac w kolejkach to polecam siebie ;p oferta nieaktualna |
Cytat:
|
Umiesz czytac ze zrozumieniem?Pvd napisał ze w kasach sprzedają bilety od 11 do momentu sprzedaży ostatniego biletu :|
|
Cytat:
Cytat:
|
Tu cie zaskocze. Pamiętam na meczu z Legią i Lechem w poprzednim sezonie. Poszedłem wyjątkowo na sektor B i ku mojemu zaskoczeniu dostałem bilet na fikcyjny sektor B4. :))) Zresztą często widać że jest nadkomplet jak schody i balkon u góry są pełne a do tego wszystkie krzesełka..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl