Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

Biuro Prasowe 03.09.2009 16:26

Ogólne spojrzenie na plac budowy!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9842078925.jpg

Biuro Prasowe 08.09.2009 11:03

Tak powstaje sektor C!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4039706634.jpg

Biuro Prasowe 11.09.2009 15:43

Betonowanie narożników

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6800113665.jpg

Biuro Prasowe 14.09.2009 20:36

Ciężka praca

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9568049466.jpg

Biuro Prasowe 16.09.2009 14:03

Nie ma czasu na przerwę!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1058729390.jpg

Adrian_Suvalkai 19.09.2009 09:17

Podkład pod płytę denną
http://stadionwisly.info/files/gallery/157/1.jpg

Biuro Prasowe 21.09.2009 13:50

Płyta denna pod trybuna zachodnią

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5347544320.jpg

LukL 21.09.2009 20:36

37 zdjęć z budowy obu trybun na stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/161/4.jpg

Biuro Prasowe 25.09.2009 17:48

Coraz więcej stopni...

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8967731293.jpg

macciek 28.09.2009 21:19

poniedziałkowe zbrojenia

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-09-28

Biuro Prasowe 30.09.2009 08:35

Wnętrze narożników

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...2349149624.jpg

marlyd 30.09.2009 18:08

Dwie dzisiejsze bardzo obszerne fotorelacje:

http://stadionwisly.info/zdjecia_z_b...nia/2009-09-30
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...czesc_lxxxiii_

macciek 01.10.2009 09:48

wykopy, zbrojenia i ...architekt i szczelina

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2009-09-30

Biuro Prasowe 01.10.2009 14:32

Fundamenty pod trybuną zachodnią

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4035025611.jpg

macciek 02.10.2009 21:48

wylewanie płyty

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-01

LukL 04.10.2009 18:55

7 zdjęć z niedzieli - stadionwisly.info
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/171/1.jpg

LukL 05.10.2009 17:40

18 zdjęć z budowy trybuny zachodniej - stadionwisly.info
http://stadionwisly.info/files/gallery/172/1.jpg

Biuro Prasowe 05.10.2009 18:43

19 zdjęć z poniedziałkowej budowy

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7643388453.jpg

Pablooo 06.10.2009 13:59

http://s24.pl/galerie/budowa_w_krakowie-1065/1.html

Kilka troszkę mniej aktualnych zdjęć (gdzieś sprzed tygodnia)

Konrad. 08.10.2009 20:31

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...maluja_tynkuja

LukL 08.10.2009 22:11

42 fotografie z budowy trybuny wschodniej.
Głównie zdjęcia wnętrz wraz z opisami - stadionwisly.info
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/175/21.jpg

macciek 12.10.2009 09:55

video :)))
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...ideo_czesc_xci

i panorama stadionu
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-11

Biuro Prasowe 14.10.2009 16:34

Praca w ciężkich warunkach

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5270206221.jpg

macciek 16.10.2009 12:51

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-15

LukL 16.10.2009 20:51

Budowa trybuny zachodniej / 18 zdjęć - stadionwisly.info
http://stadionwisly.info/files/gallery/179/1.jpg

Biuro Prasowe 20.10.2009 17:42

Kolejny etap prac zakończony

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0566821775.jpg

LukL 21.10.2009 14:56

Środa 21.10.2009r - 15 zdjęć - stadionwisly.info
http://stadionwisly.info/files/gallery/180/5.jpg

LukL 23.10.2009 12:21

Piątek 23.10.2009r - godz 12:30

stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/181/1.jpg

Biuro Prasowe 23.10.2009 16:53

Widok z narożnika na murawę!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3129932314.jpg

LukL 26.10.2009 15:44

Poniedziałek 26.10.2009r - godz 13:00

stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/182/11.jpg

macciek 27.10.2009 16:45

zdjęcia i video

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-27

cassius31krakow 29.10.2009 09:04

Żuraw na trybunie zachodniej:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ie_zachodniej/

Biuro Prasowe 02.11.2009 14:26

Trybuna zachodnia rośnie w oczach

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1680508951.jpg

LukL 03.11.2009 09:37

Poniedziałek 2.11.2009r

stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/184/18.jpg

mlynek0 04.11.2009 01:16

trybuny z plyty :) boiska, zdjecia dopiero teraz bo nie moglem kabla do aparatu znalesc


http://i35.tinypic.com/168sspe.jpg
http://i34.tinypic.com/fye6ir.jpg
http://i38.tinypic.com/2drhxxj.jpg
http://i33.tinypic.com/2rm7deg.jpg
http://i36.tinypic.com/34ipppc.jpg
http://i34.tinypic.com/b8a6vc.jpg
http://i33.tinypic.com/r6znli.jpg
http://i34.tinypic.com/2j3s7tj.jpg
http://i37.tinypic.com/wje8p1.jpg
http://i33.tinypic.com/iqbryb.jpg
http://i38.tinypic.com/u60ba.jpg

teraz czas na zdjecia z trybun :) -- 2 listopada tak jak wczesniejsze zdjecia


http://i34.tinypic.com/n17348.jpg
http://i37.tinypic.com/25jee5v.jpg
http://i33.tinypic.com/24g1r7k.jpg
http://i36.tinypic.com/rarrb6.jpg
http://i36.tinypic.com/z7dif.jpg
http://i34.tinypic.com/zthzc8.jpg
http://i34.tinypic.com/2qnsemt.jpg
http://i37.tinypic.com/saul9t.jpg
http://i33.tinypic.com/mw84gk.jpg
http://i36.tinypic.com/ba4ip.jpg
http://i34.tinypic.com/103g85k.jpg
http://i36.tinypic.com/4gggvr.jpg
http://i37.tinypic.com/13zvmeo.jpg
http://i33.tinypic.com/vw678.jpg
http://i36.tinypic.com/2ag7q04.jpg
http://i38.tinypic.com/msdcf7.jpg
http://i37.tinypic.com/2aabiwj.jpg
http://i37.tinypic.com/w2d2lh.jpg
http://i35.tinypic.com/1zya461.jpg
http://i34.tinypic.com/11w7hjt.jpg

ostatnie 2 zdjecia -- ciekawie wyglada obszar widocznosci boiska z tego naroznika :)


http://i36.tinypic.com/20px2sy.jpg
http://i36.tinypic.com/535zb5.jpg

rabbit466 06.11.2009 12:09

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ny_wschodniej/

azabie 09.11.2009 10:36

Kilkanaście zdjęć z poprzedniego tygodnia [klik]

Wisła_forever 13.11.2009 21:08

http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2009-11-13

Wisła_forever 13.11.2009 21:09

I jeszcze dzisiejsza galeria z oficjalnej

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nia_od_srodka/

Biuro Prasowe 17.11.2009 13:05

Widok na budowę z Parku Jordana

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4592844199.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl