![]() |
@FraMat - ja napisałem w tym temacie wprost jakie mam zarzuty do Moskala. Na pewno przeczytałeś, wiem że czytasz wszystko co napiszę - wystarczy wspomnieć Twój niesławny wywód o Rude i Jopie, nie muszę czekać nawet godziny i jest Twoja odpowiedź :>
Także odnieś się z łaski swojej do tego co napisałem, bo ja powtarzać się nie zamierzam. Dodam jeszcze że całe te nasze rzuty rożne bite przez Rodado są do dupy, absolutnie żadnego efektu mimo że mieliśmy ich w dwóch ostatnich meczach równo 30-ci. To też jest kamyczek do ogródka Moskala. Albo te kretyńskie wrzutki do nikogo - kto ma niby do nich dojść? Na pewno nie Rodado, on jest na skrzydle albo w środku pola... Nie jest niestety tak super jak chciałbyś udawać. P.S. Jeśli Rude faktycznie oglądał mecz to źle to wróży Moskalowi. Żeby nie bylo - uważam że zmiana trenera teraz byłaby głupia, ale kto kibicuje Wiśle ten w cyrku się nie śmieje. Także nie zdziwiłoby mnie to, byłoby wręcz naturalną kontynuacją myśli stojącej za przedłużeniem Łasickiego, Talara i Brody. Na pierwszy rzut oka bez sensu, ale im dłużej o tym myślisz tym głupsze się wydaje. |
Btw. Zajrzałem sobie na tabele za 2024 rok od stycznia. Zdajecie sobie sprawę z tego, że jesteśmy najgorzej punktującą drużyna z 1 ligi w tym roku (nie licząc spadkowiczow/nowych druzyn)?
Wszystko co się dzieje teraz nie jest w żaden sposób przypadkiem, to logiczna konsekwencja tego co dzieje się w tym klubie od lat. Lecimy na dno i prędzej czy później się na nim znajdziemy. Skupiacie się na wytkaniu błędów co mecz nie widząc szerszego obrazka, z którego wyłania się obraz beznadziejnego zarządzania klubem piłkarskim. Na koniec powtórzę to co pisałem przed sezonem, prędzej spadniemy niż awansujemy a na 100% nie zajmiemy miejsca wyższego niż 10. |
Cytat:
To działanie szkodliwe, bo tak się błędów nie usunie i nie poprawi, nie wyciągnie z nich wniosków. Moskal na razie się gubi i błądzi, a sposób gry drużyny w lidze nie przynosi zadowalających efektów. Sytuację trzeba uzdrowić, opanować i poprawić, a nie udawać, że wszystko jest okej czy przypieprzać się o to do Hiszpanów takich jak Carbo i Rodado, zamiast do spraw, które rzeczywiście stanowią problem. |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pora przejść do meczu z ŁKS-em. Według mnie potrzebne są zmiany: Dziedzic jako obowiązkowa łamaga za Duarte, na prawe skrzydło Baena, na lewe - jeśli już wrócił - Alfaro. Starzyński na zmianę za Baenę. |
Może nie z ŁKS na wyjeździe, ale ja bym spróbował w meczu z "teoretycznie" słabszą drużyną Letkiewicza na bramce i 10 pełnoprawnych zawodników w polu. Cały czas gramy w ataku pozycyjnym, na posiadanie piłki i obleganie bramki przeciwnika, więc po co nam w takich meczach bramkarz z prawdziwego zdarzenia?
Co do samego ŁKSu, nie wiem jak, nie wiem w jakim zestawieniu, ale trzeba ten mecz przepchnąć na +3. |
Cytat:
Tu przestałem czytać, bo widać, że meczu nie oglądałeś i piszesz pierdoły. Akurat w tym meczu Starzyński urywał się wielokrotnie i miał co najmniej dwa świetne dośrodkowania i udanie współpracował z Jarochem. I już w ogóle pominę fakt, że to jedyny nasz młodzieżowiec, który przypomina piłkarza pod nieobecność Dudy. Powiem krótko, bo szkoda mi klawiatury : Jesteś głupi. |
Cytat:
Korona ci z głowy nie spadniesz, jeśli tego posta mi pokażesz. |
Cytat:
To jest "tylko hipoteza", że Zwoliński kolejny raz skompromitował się swoim występem? To jest "nieweryfikowalna" sprawa, że Moskal nie wprowadził żadnych korekt taktycznych nawet tylko w postaci przesunięcia stopera do ataku w końcówce? :rotfl: Drugi raz z rzędu ustawienie prawej strony Jaroch-Starzyński sprawdziło się i dało odpowiednią jakość? :-D Już nie chce mi się dalej wyliczać. Sugeruję byś przeczytał jeszcze raz, co napisałeś i zastanowił się nad tym trochę.:-D Cytat:
Szkoda strzępić sobie języka czy klawiatury na komentowanie takich bzdur. |
Cytat:
nie idzie nic z tych wrzasków zrozumieć a co do jaj, no mimo wszystko jest to miejsce gdzie można w łeb dostać, więc żeby tam pójść musiał czuć sie mocny w sensie znać swoje "zaplecze polityczne" |
Markusiku :
No nie było dośrodkowania - ciasteczka na głowę Rodado w wykonaniu Starzyńskiego, które Hiszpan koncertowo spartolił. No nie. Tego nie było. No oczywiście, że nie - bo nie dali tego do skrótu :D :D Oprócz tego z prawej : strzał w słupek Igbekeme po podaniu Jarocha Jaroch do Rodado i wrzutka do której na wślizgu jechał Starzyński - zabrakło cm Później kolejne bardzo dobre dośrodkowanie wprost na głowę Rodado w wykonaniu Starzyńskiego, ale stoper minimalnie uprzedził Hiszpana Rodado po zagraniu Starzyńskiego w boczną siatkę w dogodnej sytuacji Także sytuacji multum zarówno ze strony Jarocha jak i Starzyńskiego. Po prostu wszystko było paprane. A ty nie wypisuj pierdół, bo skrót oglądnąłeś:D Za Rudego obydwa skrzydła miały problem z wypracowaniem tylu dogodnych sytuacji w przeciągu dwóch meczy. A ty tu młodziaka jedziesz, bo Rodado - jak nie on - nie potrafił któreś z dogodnych sytuacji wykorzystać. To już z drugiej strony Duarte był dużo mniej widoczny akurat w tym meczu. Jedno fachowe uderzenie w słupek niewiele w tej kwestii zmienia. Tak czy siak naszym problemem w tym meczu nie był brak kreatywności na skrzydłach, ustawienie czy taktyka, tylko brak skuteczności. |
Z ŁKSem może wygramy. Lubimy przegrywać tam gdzie musimy wygrać a lubimy wygrywać tam gdzie raczej powinniśmy przegrać.
W lidze póki co najlepszy mecz z Ruchem gdzie każdy by wyliczał remis czy nawet porażkę że z nimi się może przydarzyć. |
Cytat:
Strzały z dystansu nimi nie są, my praktycznie tak bramek nie zdobywamy. Stoper wygrywający główkę z Rodado - sorry, bez jaj :lol: Starzyński na szpadzie nie sięgnął piłki... OK. I według Ciebie co by było jakby ją kopnął? Bo raczej nie bramka. Pomijam na ile główki Rodado to taka super okazja, ale czasem tak strzela. I to jest właśnie to - my wcale nie stworzyliśmy sobie w tym meczu multum dobrych sytuacji. Raczej próbowaliśmy jakichś desperackich strzałów które wychodzą raz na 100 prób. Warta bardzo mocno ograniczała nam możliwości podań w pole karne i nie pozwalała się wywieść w pole. Kotwica zagrała parodię w obronie i my w ataku. Z Wartą, na spokojnie analizując - już tak kolorowo z kreacją nie było. |
Cytat:
Zerknij tu: https://x.com/maciej_skucha/status/1...yRtVzzCkm1somg Warta miała dwie setki. My nie mieliśmy ani jednej. Nie stworzyliśmy w meczu z Wartą żadnej dobrej okazji strzeleckiej, tylko strzały z dystansu, jakieś sytuacyjne przebitki etc. Strzelamy 30 razy z czego ani razu z pozycji, która statystycznie daje choćby 70-80 proc. szans na trafienie. Warta nas ograła bo po prostu stworzyła więcej realnego zagrożenia. |
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=3r4l...index=1&t=426s |
Cytat:
Starzyński rozegrał w piątek naprawdę przyzwoite spotkanie. Co najmniej poziom wyżej niż Duarte. Z kolei właśnie Fred i Sukiennicki to biegali zupełnie pogubieni. Patrząc że Starzyński w lecznej grał więcej na lewej stronie ja bym wyszedł Starzynskim na lewej, Baena na prawej. Szkoda choroby Kissa bo on jest póki co numerem 1 na skrzydle. Pewnie dopiero na Chrobrego będzie na 100% gotowy. Za plecami Rodado to nie wiem kto powinien zagrać aby to optymalnie działało. Może niech go zapytają z nim chce grac. |
Cytat:
Dawaj cytat wielbicielu bramkarskiej jakości Brody. Jak zwykle opowiadasz brednie. Tak jak tu: Cytat:
Nie było żadnej sensownej jakości po prawej stronie, co potwierdza wynik i brak choćby paru 100% okazji bramkowych po akcjach tamtą stroną boiska, pomimo iż Warta była mocno wycofana zostawiając przestrzeń do rozegrania piłki w drugiej tercji boiska i bocznych sektorach. Każde Twoje słowo to zwykłe zaklinanie rzeczywistości tak jak onegdaj w przypadku Brody (poza podnoszeniem problemu ogólnej nieskuteczności i słuszną krytyką gry Duarte). |
Cytat:
Moskal nie trafił z ustawieniem i składem co przełożyło się na bardzo słabe skrzydła, psującego grę Sukiennickiego na złej dla siebie pozycji, masie wrzutek bez szans na dojście do piłki, rzutów rożnych wykonywanych przez Rodado. Wygląda to trochę tak jakby Moskalowi odwaliło, chciał pokazać jaki to z niego trener i zdrowo przekombinował. Nasi piłkarze mają w większości jako-tako ogarniętą jedną pozycję i wymienność daje nędzne efekty. Sukiennicki z przodu to porażka, Duarte na skrzydle dupy nie urywa, Starzyński schodzący jako fałszywy napastnik to kiepski żart itd. Generalnie - późny Sobolewski. |
Statystyki Xg z meczu Wisła - Warta
Wisła 2.37 - Warta 1.00 |
Warta nieźle pocalowala. Ciekawe jakieś xG miała sytuacja w której z pół metra od bramki gość trafił w linie boczna :lol:
U nas z tego co mi minęło za najlepszą sytuację do strzału zmarnował Carbo na samym początku meczu. Sytuację po których obito poprzeczki/słupki były dość nisko wyceniane z racji miejsca uderzenia. |
Jutro już mecz.
Liczę chociaż na sprawiedliwy remis 2-2 ;) |
Cytat:
|
Być może to Warta miała tę setkę, ale jak pokazuje rzeczywistość większość bramek nie pada po setkach, ale po różnych dziwnych sytuacjach.
Tak, że nie podniecałbym się setkami. |
Cytat:
Moskal też nie trafił ze składem. |
To twoja opinia, która nie ma wartości większej niż moja.
Trener Poznaniaków wyłączył wszystkie nasze atuty ustawieniem? faktycznie - jeśli autobus w polu karnym nazwać ustawieniem. Niestety, na razie na Wisłę to działa... zazwyczaj do pierwszej bramki. Tak, że jestem optymistą. Przy okazji - pokażesz mi twojego posta, w którym wskazałeś błędy Moskala? Oprócz Rodado jako dośrodkowującego? |
Co do meczu z ŁKS, mam nadzieję, że uda się przedłużyć serię i na dobre wjechać na autostradę po awans do 2 ligi. Przy korzystnym wyniku meczu Głogowa ze Zniczem, jest szansa na umocnienie się na 3 pozycji w walce o tem prestiżowy laur, więc jest o co walczyć.
Jeśli chodzi o przebieg meczu no to chyba bez niespodzianek. 2 lata temu nie udało nam się wygrać z ŁKS żadnego meczu, u siebie remis, na wyjezdzie porażka. Łodzianie dodatkowo powoli zaczynają się rozpędzać. Już 2 mecz z rzędu kończyliśmy w 11 więc myślę, że pora na jakieś danza kaduro w wykonaniu Biedrzyckiego/Urygi/Carbo/Jarocha. W momencie w którym już osiągniemy optymalna liczbę zawodników w meczu (czyli pewnie przed 30 minutą) to wynik pozostanie kwestią litości przeciwnika. Obstawiam 3:1/4:1 dla ŁKSu. |
Dlaczego masz taką nadzieję? Co tobą kieruje?
|
Cytat:
|
Przepraszam
|
Szykuje się kolejna porażka, umocnienie tuż na strefą spadkową. Ale dalej będziecie blądzić w marzeniach jaki to Kazek wspaniały trener, zbawca Wisły Kraków.
|
No widać po expected goals, że nie było sytuacji bramkowych. Hahahaha Markusik i Wilczek produo.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
|
Za 23h będziemy na dwunastym:)
|
W 6 spotkaniach 6 pkt. Szorujemy po dnie. Brawo Kazio.
|
Lesiu hejter jebany, smród z Kałuży
|
Lks ;wisla
Będzie dobrze wygramy 3;1 i kiedy dziady z PZPN coś zrobicie z ta patologia DYSKRYMINACJA KIBICOW WISLY KRAKOW !!!TO JEST CHORE !!Wyglada na to ze w POLSCE prawo nie ISTNIEJE albo każdy robi co mu pasuje
|
Cytat:
Scenariusze w zasadzie widzę dwa: Albo się ogarniemy i zaczniemy punktować i uda się nam oscylować w granicach strefy barażowej Albo czeka nas dokładnie taki sam los co Termaliki rok temu. Przecież tam kompletnie nic nie wskazywało nawet na początku sezonu że będą do 30 którejś kolejki drżeć czy się utrzymają. ŁKS (w) Chrobry (w) Odra (d) Pogoń Siedlce (w) Serce chciało by 10-12 pkt, rozum podpowiada może 7.... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl