![]() |
Historia zatacza koło.
Rok temu 2 kolejki przed końcem ligi prowadzimy 2:0 z Radomiakiem. Dzisiaj 2 kolejki przed końcem prowadzimy 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec u siebie. Jaki wpływ ten mecz może mieć na mental? Chyba tylko taki jak ten z Płockiem. Co jest znamienne? Znamienne jest to,że potrzebujemy multum sytuacji, aby strzelić gola. Z Termalica spartoliliśmy z 4 sytuacje 100%, dzisiaj aż tak klarownych sytuacji nie było, ale skoro Sosnowiec strzelił z niczego to my tym bardziej mieliśmy sporo okazji. Jedyne spotkania, w których nie stwarzaliśmy sytuacji to mecz z Puszczą, Ruchem oraz druga połowa z ŁKS. Tak jak wszyscy piszą. Nie ugrywamy nic w meczach wyższej rangi. Totalna niemoc poza pierwszą połową z ŁKS. To nie jest przypadek, to regularność, więc jak można pozytywnie patrzeć w przyszłość? Teraz 4 miejsce będzie trudniej zdobyć niż dzisiaj drugie. W najgorszej opcji miały być dwa baraże u siebie, a wygląda na to, że skończy się na jednym na wyjeździe. Miało być jak nigdy, a jest jak zawsze (od 2-3lat). |
Ten kto kupił Fernandeza nieźle się w.......ił jak będzie miał gruby i długi kontrakt to będzie ssał z niego jak pijawka przy minimalnym nakładzie swoich własnych sił, fajnie se wyregulował brwi, śliczny jest. Mam nadzieje że nie zobaczę tego najemnika w meczu z Łęczną. Nie pamiętam piłkarza w naszej koszulce który miał by aż tak bardzo wyjebane.
Najlepsi i najniebezpieczniejsi na boisku Duda i Rodado schodzą kurde jako pierwsi a wchodzą kaleki które by się nie załapały w wieczystej. Brawo Sobol. Pierwszy powinien zejść Fernandez i Cisse( ten chociaż pare razy pogonił w pierwszej połowie), powinien wejść Benito a nie Żyro.. No i my w ogóle nie mamy środkowych obrońców, ale to chyba wiedzą wszyscy |
powtórzę, po kiego chuja wszedł do składu Junca- bez rytmu meczowego za Szota, który złapał życiową formę.? Dlaczego machający łapami Fernandez i Rodado nie dostają zjebki w szatni od trenera? dlaczego, kiedy nam zależy na bramce ściągamy słabiutkiego ale jednak napastnika a wprowadzamy drewnopodobnego gościa czyli Żyrę?
Qrwa jutro musi być dymisja Sobolewskiego bo z nim na ławce w barażach nic nie ugramy |
Sobolewskiego już dawno nie powinno tu być. Najważniejsze mecze i każdy to wpier... Przyjdzie kolejny sezon i znowu będzie wygrana z drużynami typu Chrobry , Odra i Jarek w szatni z głośnikiem i lizanie się po fiu..ch jak to jest zajebiscie.
|
Cytat:
|
Wywalenie ze składu Igbekeme i Szota, którzy ciągnęli grę w ostatnich meczach, do tego zmiany Dudy i Rodado na Żyro i Młyńskiego, forsowanie cyrkowca Cisse... Przypominam tylko, że asystentem Brzęczka przy spadku był Sobolewski. Ba, odpowiadał głównie za SFG, które wykonywaliśmy absolutnie tragicznie (zarówno w ataku, jak i obronie). Sobol, idź ty poćwicz dzieciaki WF-u, bo o taktyce to ty pojęcia nie masz.
|
Z Ruchem Szywacz
z LKS Colley a teraz Cisse. 3 dywersantów,V kolumna jak zwa tak zwal.No tak sie nie da. dzis w zasadzie gralismy w 10 ,bo to co odwalal murzyn nawet nie da sie opisac. a najgorsze ze za to wszytsko odpowaida trener,ja bym go zdjal po 15 minutach ale Sobol zapewen widzial w nim man of the match. Mecz przegrany tak frajersko ze chyba nawet Wujo by sie usmial. Nieiwem jak moza bylo zaprzepascic tak wiele ,dzis trzeba bylo wyrywac pluca i zygac ze zmeczenia.Nic takiego nie mialo miejsca. Zamiast tego mamy juz zapewne teksty ze za tydzien w Lecznej to sie poprawimy.No asy . Trzeba bylo sie skichac zeby choc zremisowac ,zeby nie grac w Niepolomicach ale co tam ,ogral nas Sosowiec ktory ma wy.jebane na wszytsko i przyjechal na wycieczke robiac jedna kontre. Brawo Sobol ,ciebie juz nie przecietnaki ogrywaja ,ale totalne ogórki. |
Cytat:
|
W Łodzi to akurat Luis chyba dwie strzelił?
Ale wracając do dzisiejszego... Rozumiem że był telefon z Chorzowa i ustaliliśmy że mamy ten mecz przegrać? Bo inaczej ja nie rozumiem co to miało być? Boisko nasze, sędzia ok, rywal przeciętny i osłabiony, grający o nic... Oddaje dwa celne strzały w meczu i wygrywa 2-1. Do tego bliżej było chyba 1-3 niż remisu... Wiem był strzał Dudy, ale i Zagłębie spitolilo przynajmniej jedna kontrę 2 na 1. Ja nie rozumiem jak do tego mogło dojść, ale nie było akcji, strzałów, walki, klepy, rajdów indywidualnych, nic... Przez 96 minut trzy celne strzały. Najlepsza akcja to ta zmontowana przez łasickiego który przebiegł niemal całe boisko i omal nie strzelił bramki. Cyrk. Kilka moich wrażeń: 1 Junca bardzo słabo, moim zdaniem Szot gra ostatnio lepiej. Tam mógł być nawet karny po jego ręce. Póki co zostało tylko nazwisko. 2 Cisse tragedia, ale z niewiadomych przyczyn Kuba cały mecz na ławce. Rozumiem że Kuba wchodzi tylko gdy prowadzimy 3-0, okej. 3 Żyro... Basha... Oni mieli jakieś zadania do zrealizowania? Bo naprawdę nie rozumiem w jakim celu weszli na boisko. To już znienawidzony Młyński kilka razy powalczył o piłkę, ale Żyro??? 4 Moltenis pauza, czyli za tydzień Colley? ;) 5 Biegański... Dwa strzały, dwa gole... 6 Pozytywy? ...hmmm. Jaroch? |
Mistrzu po co Ci na boisku piłkarz, który ma 38 lat i ostatnio grał 2 lata temu? Logiczne, że nadaje się on właśnie na takie 3-0 by trochę potruchtać i zanotować kolejny występ.
|
Cytat:
Zostały nam 1-3 mecze. Każdy z nich będzie teraz wazny, bo nawet jeszcze możemy awansować z 2 miejsca, a jak nie to trzeba grać o 3 miejsce, każdy będzie pod presją. Jeśli nie ogarniemy mentalu to zakładając, że gramy baraże to zapowiada się, że chociaż w jednym z tych meczów (przy założeniu, że jednak ten pierwszy baraż wygrywamy) psycha nie udźwignie tego. |
Wychodząc z meczu, żegnałem się z sąsiadami mówić "widzimy się w lipcu".
I tak mi się wydaje, że sezon de facto się skończył. Nie widzę żadnego argumentu, który przemawiałby za nami w barażach. |
Cytat:
Inna sprawa, skoro i tak graliśmy z Cisse jak w dziesiątkę, to JB mógł wejść jako taki Stojanow do srodka od rzutów wolnych. Coś jak Hagi albo Štilić na stare lata. Może chociaż biłby te wolne lepiej od Luisa? |
NIE DLA PSA KIELBASA .......wdzac ze wysokie kontrk=akty nie mobilizuja do gry wszystko .....zycie sie nie konczy - dalej na Sb takie ....y jak lucek czy inkognito beda szeryfami - ,,,,apropo - ten fernandez to dalej wart miliony eurasow ????
|
Cytat:
To co zrobił/robi Kuba wygląda fajnie medialnie, fajnie czyta się o tym w gazetach, że wraca po latach, ratuje klub, daje kasę, chce grać za darmo, ale trzeba się postawić potem od drugiej strony. Czy chciałbyś przyjść do takiego klubu i być trenerem? Jesteśmy profesjonalnym klubem, w grę wchodzą miliony pieniędzy, a po latach wygląda to jak w klubie okręgowym, gdzie właściciel pizzerii postanawia kupić sobie jakiś klub, aby się przez moment pobawić się w piłkarza, trenera, właściciel i Boga na swojej wiosce. |
No to macie Biegańskiego, Ci co zachwalali go po ostatnim meczu i śmiali się ze mnie jak pisałem, że to słaby bramkarz i nie trzeba będzie długo czekać jak nam zawali mecz. I dziś się stało, ta ostatnia bramka, nic, zupełnie nic nam nie pomógł.
Ale niech Czerepach dalej pisze, że to najlepszy bramkarz od czasów Fabiańskiego :D |
|
Jak graliśmy ze Stalą, Chrobrym czy Chojniczanką, to po golu na 1-0 atakowaliśmy dalej, Stali wbilismy3 do przerwy, a dziś? Po golu na 1-0 , zamiast pójść za ciosem i chociaż ugrać 2-0 , i wtedy już można się skupić na defensywie, to stali jak te c*py, i dali grać slabemu Zagłębiu, które miało 52 % posiadania, mimo że co drugie podanie kopali po autach.
Dla mnie ten mecz to największy możliwy skandal! Oni po wczorajszej wtopie Ruchu, powinni wyjść na takim ciśnieniu, żeby zmieść rywala z murawy. A grała banda obsranych p*zd! |
Zagrali beznadziejnie, ale dziwi mnie jaki panuje tu defetyzm w kontekście baraży. Gdziekolwiek pojedziemy będziemy faworytem, mamy lepszy skład niż którykolwiek z rywali. Zawalili frajersko ważne mecze, natomiast założę się, że gdyby w Niecieczy, poza właścicielem, było chociaż trzech kibiców i akurat tych trzech kibiców udzielało się na jakimś forum, albo gdyby wszyscy kibice Puszczy nie siedzieli tutaj lub na forum sąsiadki, to na tych hipotetycznych forach hipotetycznych kibiców panowałoby przekonanie że w meczu z nami można liczyć na cud.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa pójdziemy do NIEPOŁOMIC grać z drużyną mojego ulubionego Rafała Boguskiego - szanujmy się, mimo wszystko musimy jako kibice Wisły musimy wychodzić na takie mecze z podniesioną głową, żeby nie naturalizowac tego pierwszoligowego marazmu, bo to się kiedyś skończy - byleśmy byli cierpliwi |
Faworytem jesteśmy tylko na papierze niestety. Oni totalnie nie radzą sobie z grą pod presją, do tego Sobol im swoimi decyzjami nie pomaga.
W razie meczu z Puszczą - oni wyjdą na nas z pianą na ustach, staną z tyłu w 10 i będą w 100% grać pod kontrę, która prędzej czy później im wyjdzie. Do tego boisko o szerokości 60 metrów, żeby było łatwiej dorzucić piłkę w pole karne z autu. Całkiem możliwe, że w wachlarzu opcji jest też bronowanie boiska na 3 dni przed meczem. |
Cytat:
Czy będziemy faworytem w Niepołomicach z Puszczą? Oczywiście, że NIE. Gospodarze zrobią wszystko, łącznie z bronowaniem boiska żeby ten mecz wygrać. A nasz "trener" nakaże piłkarzom grać swoje. Co oczywiście skończy się.porażką. Czy będziemy faworytem w Niecieczy z Bruk Betem? Moim zdaniem w tym meczu szanse 50/50 - może zadecydować silniejsze morale. Po wczorajszym meczu nie wydaje mi się, żeby to był nasz atut. |
Jak to po takich meczach (choć uczucie jest co najmniej jak po meczu z Radomiakiem 2-4), ostatnie na co mam ochotę to czytanie i pisanie o tej "drużynie".
W zasadzie trzeba się było tego spodziewać, tutaj musi być dramatycznie. Inaczej piłkarze i sztab nie byliby sobą. Po co sprawić kibicom i sobie choć trochę radości z bezpośredniego awansu. To niedorzeczne. Może jednak chcą grać baraże 2 razy na wyjeździe by mieć mniejsze presję bez swoich kibiców? Przynajmniej znalazłbym logiczne uzasadnienie wczorajszego wystąpienia. |
Cytat:
Może Sobolewski dostanie ekstra kasę za baraże? |
W Niepołomicach nie będziemy żadnym faworytem.
Można się spodziewać porządnie nawodnionego, grząskiego boiska (oni się o to zatroszczą choćby była susza pustynna w Polsce w tym czasie), o szerokości minimalnej jaką dopuszczają przepisy. Puszcza będzie zdobywać teren grając długą piłkę wzdłuż linii bocznej licząc na to, że wyjdzie ona na aut/róg po interwencji obrońcy. A przy takim boisku to każdy aut będzie jak rzut rożny dla tych dryblasów. Trzymajcie kciuki, żeby Skra urwała im dzisiaj chociaż te 2 punkty. |
Na chłodno - Zagłębie miało jedną sytuację i strzeliło dwie bramki. My za to z kilkanaście strzałow ale a to poprzeczka, a to bramkarz...cóż 1 na 10 takich meczów się przegrywa szkoda że teraz.
|
Cytat:
@mazo Z taką postawą jak we wczorajszym to nie przegrywa się 10% meczów, ale 70-90%. Cytat:
|
Cytat:
Nie zakłamujmy sytuacji - to, że prowadziliśmy grę nie oznacza, że nie mogliśmy tego przegrać jeszcze wyżej. Mogliśmy. To nie był też mecz, w którym bramkarz przeciwnika dokonywałby cudów. |
Na chlodno, mysle ze nasze gwiazdy po prostu zlekcewazyly Sosnowiec. Jeszcze 1-0 na poczatku i mozna pospacerowac przeciez Zaglebie na wyjazdach nie wygrywa my jestesmy.zajebisci. szkoda ze.Zaglebie nie strzelilo przed przerwa mecz mogl sie skonczyc i 3-1 dla nas
|
Cytat:
|
Ale.przed czym? Wpadla.troche.przypadkowa dla.Sosnowca.i wtedy moze.tak ale w I polowie to raczej nonszalancja i lekcewazenie- np i Sobol kazal sie cofnac na kontry
Dla mnie tez.Zyro kompletnie.bez.formy ale Sobol chcial centymetrow.. |
Cytat:
|
W sumie to chyba nie wiadomo dalej co z odbiorami po remoncie i ilu kibiców by takie dwa mecze obejrzało a ponieważ według słów JK do meczu dopłacają 40-60 tyś to może tu też poszli w oszczędności .
|
Najbardziej frustruje sposób tej porażki. Fakt, że zespół był ociężały, zagubiony, pasywny, niedokładny, nie walczył na 100%, nie starał się wyszarpać tego awansu z gardeł przeciwników. Drużyna nie grała i nie zachowywała się tak, jakby to był mecz o życie, jeden z najważniejszych w sezonie, a tylko jakieś tam kolejne starcie bez większego znaczenia.
Zapewne do takiego podejścia znów przyczynił się Sobolewski, odsyłając na trybuny Igbekeme, który zdaniem niektórych mógłby pojawić się przynajmniej na ławce rezerwowych. Jeśli w takim kluczowym momencie trener odstawia najlepszego w destrukcji pomocnika i kluczową osobę dla tej formacji, by sobie odpoczęła, zamiast rzucić na rywali wszystko, co mamy najlepsze, no to wysyła druzynie jednoznaczny sygnał. Równie mocnym negatywnym sygnałem jest trzymanie na boisku zawodnika, któremu ten mecz kompletnie nie wychodzi i gra beznadziejnie: Cisse. Nakazywanie cofnięcia się do obrony po szybko strzelonej bramce, jeśli miało miejsce, stanowi kolejny ciężki błąd, burzący cały wcześniej przyjęty plan gry (o ile ów oczywiście istniał, a nie zamykał się w słowach: grajcie jak najlepiej i jakoś to będzie). Od ilości idiotyzmów i głupot po naszej stronie w tym meczu naprawdę może rozboleć głowa. Większość z nich niestety jest wprost zasługą trenera, przez co, podobnie jak we wcześniejszych kluczowych spotkaniach, możemy stracić awans. Do tragicznej jesieni już nie wracam, choć i za nią Sobolewski ponosi współodpowiedzialność. |
Sobol zabił ten mecz.
Czemu? nie wiem |
A tymczasem Puszcza… 3 do przodu 😂
|
Cytat:
|
Ewidentnie Zagłębie złapało dobrą formę na końcówkę sezonu, co przyznał nawet ich trener. Niestety u nas ewidentny brak rozpracowania przeciwnika, ten dość specyficzny pressing Zagłębia, doskok trzech zawodników, każda przebitka trafiała pod nogi drużyny przeciwnej.
Wg mojej oceny Duda najlepszy na boisku, szkoda że nie było Szocika, Momo to sabotażysta, Młynek mimo słów krytyki, po wejściu bardzo się starał i trochę szarpał. Louis machał rękami, bo przez pressing nie dostawał piłek, jednym z najsłabszych był wg mnie chyba Villar... Sobol jaki jest, każdy widzi, jego trenerskie IQ dupy nie urywa, dodatkowo, w przeciwieństwie do Brzęczka, który do każdego przeciwnika podchodził z przesadnym respektem, chyba nabrał za dużo pewności siebie, znowu na przedmeczowej konfie, po pytaniu od Karcza, tym razem nt przegranej Chorzowa można było odczuć zwiastuny porażki. Sobol zaprzeczał, ale na jego twarzy widać było ten charakterystyczny uśmieszek... |
Powiem wam tak: jak zobaczyłem że sponsorem obu drużyn jest ta sama firma pomyślałem że będzie dobrze. A tu taka niespodzianka.
W drugiej połowie zabrakło szczęścia, bo byłą poprzeczka i sytuacja sam na sam. Jedna rzecz mnie niepokoi bo piszecie tu o złych zmianach dokonanych przez trenera: obawiam się ze on wie coś o czym my nie wiemy, np. iż przygotowanie treningowe zaczyna zawodzić i zawodnicy nie są w stanie kondycyjnie wytrzymać całego meczu. Zobaczymy jak to wyjdzie w Łęcznej, czy np. około 60 minuty zawodnicy nie będą oddychać już rękawami. No i na koniec, paradoksalnie bramka zdobyta już na samym początku spotkania nie zawsze daje dobre rezultaty, bo jak ktoś wychodzi z założeniem ze mecz jest wygrany już przed jego rozpoczęciem to taka bramka dodatkowo go w tym utwierdza. |
Cytat:
Co do samego sponsora to to wiedząc jakim buraczyną jest Władeczek wcale nie wykluczam,że premia motywacyjna poszła ale do szatni Zagłębia |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl