![]() |
|
|
|
http://www.marek.katowice.pl/fotki/giba.jpg
Jasiek w barwach Nikozji. |
http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...5c65f9d400.jpg
Ja poproszę stereotypowego kibica Siatkówki lub Małysza. Obowiązkowe warunki do spełnienia to: - piwny brzuszek - wąsy - wiek +40 Powodzenia ;) |
http://i37.tinypic.com/bjd6vk.jpg
brzuszek jest, wąsy obecne, wiek również się zgadza :P kibicem Małysza też jest na pewno ... ;-) jeżeli uznane to ja w temacie - poproszę bułkę z bananem :) |
http://www.flowers-pl.pl/sklep/images/nasiona/Banan.jpg
http://moon-dbworld.pl/images/guildi...37;20Bulki.gif ja poproszę zdjęcie zaproszenia dla Pana Kaczyńskiego :D |
zdjęcie zaproszenia dla Pana Kaczyńskiego
mam nadzieje ze o takie cos chodzilo :P prosze o zdiecie z mlodosci ( moze byc ok 30 lat) Franco Sensi |
Cytat:
a są dwa zdjęcia 1. bułka i 2. banan (ba! nawet banany) to nie to samo.... nic się nie zgadza! :-P |
1 Załącznik(ów)
Czy mogą być takie bułki z bananem.
Zdjęcie trybun z derbów Krakowa we wrześniu 1996. |
1 Załącznik(ów)
|
jak w widać na obrazku to to jest bułka z bananem i tak jak na wyższym poście puzzy też :D a że Kobieta Wiślaka nie odpowiada to zadawajcie żeby nie zatrzymywać tematu POZDRO ;) :]
|
Ja chce nasze cheelederki (czy jak to się pisze :p ) na meczu:D
|
Cytat:
Zadowolony Maciej Skorża. |
http://republika.pl/blog_cl_745722/4...a47_5_1_1_.jpg
proszę o jakąś bardzo gorącą laskę z dużym biustem na stadionie Wisły. |
http://www.wislaportal.pl/photo/W08/...onferencja.jpg
Wyraźnie zadowolony Maciej Skorża. Poproszę zdjęcie Dana Petrescu w dresie Unirea Urziceni. :-) |
Cytat:
niech będzie prośba Wojtek_Lok czyli zdjęcie Dana Petrescu w dresie Unirea Urzicen |
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/...escu-bi028.jpg
kurde, mogłem napisać "oprócz Dody" :p w takim razie proszę o zdjęcie innej biuściastej wiślackiej fanki |
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=al288n&s=4
Poproszę o zdjęcie Ronda Grzegórzeckiego po przebudowie ( w ostateczności może być jakiś projekt ). |
http://img169.imageshack.us/img169/5141/98118549as3.jpg
Proszę, komputerowo! Ja poproszę zdjęcie zwycięskie w kategorii ludzie w World Press Photo 2000 |
http://www.worldpressphoto.org/index...bandwidth=high sorki za takiego rodzaju linka :(
poprosze jakas laseczke :D |
laska:D
http://www.e-price.pl/allegro/laska_...a_ortoped3.jpg dla mnie zdjecia fanatyków West Ham Utd. |
http://farm1.static.flickr.com/51/14...3f4bd7.jpg?v=0
Do wyboru do koloru :) http://news.bbc.co.uk/olmedia/132000...ersfans300.jpg Dla mnie fotka Brożka w barwach ŁKS-u, bądź GKS-u |
http://www.gieksa.pl/news.php?id_news=2222&nid=26
Przepraszam za taki link...to jest 3 zdjęcie... To ja poproszę zdjęcie stadionu Wisły z "Oczodołami" |
Możesz jaśniej bo nie za bardzo jarze co to są te "oczodoły"...
|
Dziury jak nie było trybun AiB ...tata mówił mi, że coś takiego było, a chciałbym to zobaczyć..
No, ale jeżeli jest to zbyt trudne, albo po prostu takowego zdjęcia nie ma to poprosiłbym..... 3 kolorowego kotka. |
nie wiem czy to kot,kotek, czy kociczka, ale :) :
http://www.koty.civ.pl/rady/pix/lucia.jpg kropla wody na liściu ;> |
|
http://www.anolis.de/beratung/tiere/...-morosus02.jpg
dla mnie zdjecie zoltych butow. (tylko ladnych:P) |
http://www.eobuwie.com.pl/upload/cro...1208342937.jpg
Buahaha :D Dla mnie... ;> hm... Pijany Kwaśniewski :D |
http://m.onet.pl/_m/ce271abe01037463...09a098,5,1.jpg
Dla mnie oprawa Manchesteru podczas finału LM w Moskiwe |
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19957/manche...riumf_470.jpeg
myślę, że taka może być dla mnie zdjęcie dwóch całujących się gejów proszę :P |
http://data1.blog.de/blog/a/angelofs...gay_kiss23.jpg
Ja wobec tego hm... Edytkę Herbuś w skąpym stroju :P |
http://bi.gazeta.pl/im/0/5001/z5001620X.jpg
zdjęcie twarzy jakiejś ładnej dziewczyny bez makijażu :) |
http://i33.tinypic.com/2db051d.jpg
Ja nie wiem kto to jest, ale napisali że bez makijażu no i faktycznie ładna :p Tom goniący Jerryego (to tak kreskówka, dobrze myślicie) :-p |
http://pressmart.net/blog/uploaded_i...ry1-772201.jpg
Myślę, że OK :D To jak już przy kreskówkach jesteśmy to ja chcę Freda Flinstone'a z Barneyem :D |
|
|
|
http://republika.pl/blog_dk_4042171/...wek_larisa.jpg
jakies dziwne konto na naszej klasie |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl