Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 25-02-2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10484)

krysztal 26.02.2022 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1579248)
A czy ja napisałem, że to była akcja marzenie? Za akcie marzenie przyznają dwa gole? Natomiast była to akcja bez wątpienia zespołowa, wymagająca walki i wiary od każdego z uczestników, a tego nie było od pół roku.

Dlatego działa na mnie uspokajająco w kwestii utrzymania.

I akurat tu się z tobą zgadzam.Nie rozumiem tego biadolenia jak jeszcze 1/3 sezonu przed nami.Niby gramy najblizsze kolejki z czołówką ale kto nam zabroni powalczyć.Poprawę w grze widać

Greg25 26.02.2022 12:51

Mimo porażki było kilka pozytywów. W miarę przyzwoicie zagrała II-linia, zaskoczył mnie in + Savic, zapieprzał aż miło. Janek Kliment się przełamał i wypracowała bramkę... dla rywala... Mimo braku sytuacji i choćby strzałów na bramkę wg mnie pozytywnie Ondraszek, zapieprzał aż miło, a dla malkontentów, którzy twierdzą, że gramy bez jaj - my mamy przecież Jądraszka!
Tak na poważnie, moim zdaniem będzie lepiej, już widać poprawę, jak jeszcze dojdzie ktoś sensowny z przodu, wróci Alan, Jurek poprawi parametry fizyczne drużyny, to myślę, że nasza gra jeszcze zaskoczy...


ps. Kliment i Skwarka do rezerw!!! (o k.... przecież nie mamy...)

Patryko 26.02.2022 12:54

Kliment i Skvarka zrzutka na Rajanera i niech wracają skąd przyszli. Obaj to ananasy klasy Frederiksena.

Kurz 26.02.2022 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1579254)
I akurat tu się z tobą zgadzam.Nie rozumiem tego biadolenia jak jeszcze 1/3 sezonu przed nami.Niby gramy najblizsze kolejki z czołówką ale kto nam zabroni powalczyć.Poprawę w grze widać

Nie ma żadnej poprawy w grze. Legia i Łęczna są podobnie gówniane do nas, dlatego wygląda to delikatnie lepiej, niż z Rakowem czy Stalą.

Drozd 26.02.2022 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1579260)
Nie ma żadnej poprawy w grze. Legia i Łęczna są podobnie gówniane do nas, dlatego wygląda to delikatnie lepiej, niż z Rakowem czy Stalą.

Gówniana Łęczna gra właśnie ze Stalą, wynik pokaże ile wartości mają Twoje opowieści...

Twoim zdaniem żeby coś się poprawiło to trzeba wydać miliony na transfery, dlatego nic dziwnego że udajesz niewidomego...

doktor granat 26.02.2022 19:38

Wydano miliony zł (500t euro) na Fazlagica i co z tego? Problem w tym, że dużą większość z kasy, którą mamy wywalamy w błoto.

Drozd 26.02.2022 21:22

Jak co z tego? Dobry grajek. Ashraf też był słaby dla forumowych ekspertów, a jak karnego zrobił to już szrot totalny. Na Fazlagicu zarobimy grubą kasę i dzięki niemu zdobędziemy potrzebne punkty tylko całość musi zacząć trybić. Myślę że wygrana w pucharze doda nam pewności i pojedziemy do Gdańska w bojowych nastrojach.

Kurz 26.02.2022 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1579280)
Gówniana Łęczna gra właśnie ze Stalą, wynik pokaże ile wartości mają Twoje opowieści...

Twoim zdaniem żeby coś się poprawiło to trzeba wydać miliony na transfery, dlatego nic dziwnego że udajesz niewidomego...


Bynajmniej. Trzeba sprowadzać piłkarzy, a nie szrot. Przez ostatnie 3 lata kilka razy się to udało. I nie były to transfery gotówkowe. To znaczy, że można. W końcu jednak połączenie transferowego dyletanctwa, chorej wizji sportowej, szrotowatej młodzieży i złej oceny sytuacji doprowadziło do najgorszego. Jestem przekonany, że nasi działacze i trenerzy w korytarzach i na boiskach w Myślenicach ciągle szukają tej ukrytej jakości, o której wspominają przy każdej okazji.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1579289)
Jak co z tego? Dobry grajek. Ashraf też był słaby dla forumowych ekspertów, a jak karnego zrobił to już szrot totalny. Na Fazlagicu zarobimy grubą kasę i dzięki niemu zdobędziemy potrzebne punkty tylko całość musi zacząć trybić. Myślę że wygrana w pucharze doda nam pewności i pojedziemy do Gdańska w bojowych nastrojach.

Najpierw najprawdopodobniej spadniemy, a potem zobaczymy czy zarobimy. Fazlagić jest być może bardzo dobrą inwestycją w przyszłość, tego nie wiem, ale my potrzebowaliśmy zawodników na najbliższe 3 miesiące i dostaliśmy jednego, Colleya. Szkoda tylko, że nie na pozycję, gdzie jesteśmy najsłabsi.

aNouc 28.02.2022 11:50

[wideo] - Legia vs Wisła od kulis:

https://www.youtube.com/watch?v=HVKQAbOEIQ0

aNouc 01.03.2022 16:31

[wideo] - dyskusja po meczu Legia vs Wisła:

https://www.youtube.com/watch?v=hBs24GweKzo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl