![]() |
Cytat:
|
Mimo porażki było kilka pozytywów. W miarę przyzwoicie zagrała II-linia, zaskoczył mnie in + Savic, zapieprzał aż miło. Janek Kliment się przełamał i wypracowała bramkę... dla rywala... Mimo braku sytuacji i choćby strzałów na bramkę wg mnie pozytywnie Ondraszek, zapieprzał aż miło, a dla malkontentów, którzy twierdzą, że gramy bez jaj - my mamy przecież Jądraszka!
Tak na poważnie, moim zdaniem będzie lepiej, już widać poprawę, jak jeszcze dojdzie ktoś sensowny z przodu, wróci Alan, Jurek poprawi parametry fizyczne drużyny, to myślę, że nasza gra jeszcze zaskoczy... ps. Kliment i Skwarka do rezerw!!! (o k.... przecież nie mamy...) |
Kliment i Skvarka zrzutka na Rajanera i niech wracają skąd przyszli. Obaj to ananasy klasy Frederiksena.
|
Cytat:
|
Cytat:
Twoim zdaniem żeby coś się poprawiło to trzeba wydać miliony na transfery, dlatego nic dziwnego że udajesz niewidomego... |
Wydano miliony zł (500t euro) na Fazlagica i co z tego? Problem w tym, że dużą większość z kasy, którą mamy wywalamy w błoto.
|
Jak co z tego? Dobry grajek. Ashraf też był słaby dla forumowych ekspertów, a jak karnego zrobił to już szrot totalny. Na Fazlagicu zarobimy grubą kasę i dzięki niemu zdobędziemy potrzebne punkty tylko całość musi zacząć trybić. Myślę że wygrana w pucharze doda nam pewności i pojedziemy do Gdańska w bojowych nastrojach.
|
Cytat:
Bynajmniej. Trzeba sprowadzać piłkarzy, a nie szrot. Przez ostatnie 3 lata kilka razy się to udało. I nie były to transfery gotówkowe. To znaczy, że można. W końcu jednak połączenie transferowego dyletanctwa, chorej wizji sportowej, szrotowatej młodzieży i złej oceny sytuacji doprowadziło do najgorszego. Jestem przekonany, że nasi działacze i trenerzy w korytarzach i na boiskach w Myślenicach ciągle szukają tej ukrytej jakości, o której wspominają przy każdej okazji. Cytat:
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl