![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
W ostatnich kilku latach takich gównianych meczów jak ten było wiele. Staczamy sie konsekwentnie i tym razem moze sie nam udac w końcu spaść. Bez klku baniek z C+ i frekwencją na poziomie 4 tys raczej nie liczyłbym na jakies mityczne katharsis po którym wrócimy mocniejsi i "zresetowani".
Nie możemy spaść. A jednak robimy wszystko by to zrobić. Drużna NIC nie gra. Dosłownie nic. Nie na czym opierać jakichkolwiek nadzieji ze bedzie lepiej a zarazem liczenie ze dotarlismy do dna i sie odbijemy jest tak samo naiwne. |
Kubuś musi wrocic na boisko strzelić gola i podlecieć do Kazia Kmiecika uściskać go. Wtedy wygramy na Legi i Pogoni oraz klepniemy Lecha.
A tak serio to wtedy gdy to zrobił za Hyballi pokazał jaka patologiczna relacja jest w tym klubie. Nie będzie nic, nie łudźcie się , niedługo jakaś zbiorka albo kolekcja majtek za 300zł Prezesem jest brat Kuby który nie ma pojęcia w sprawach klubu prowadzenia go itd . Do tego Pasieczny xD Jaro buja się po emiratach, pies z kulawą nogą by na niego nie spojrzał gdyby nie to że jest właścicielem klubu. Na dodatek jest krolem Twittera A po drugiej stronie broń wzięli łepa Zielińskiego który nagle z tymi samymi piłkarzami w kilka tygodni stworzył zespół który ugrał 4 pkt z Lechem i Lechią strzelając 5 bramek .... |
My mamy projekt długofalowy, wiec nie można go szybko wprowadzić w życie bo co potem będziemy robili :D
|
Piszecie o tym, że oglądanie Wisły boli. Tak, to prawda. Ja już dawno przestałem oglądać mecze, bo zwyczajnie brakuje mi do tego sił. Wczoraj podobnie odpaliłem na chwilę i wystarczyło kilka minut by utwierdzić się w przekonaniu jak ta drużyna jest beznadziejna. Już nawet nie chodzi o sam wynik, ale tu nie ma nic pozytywnego w grze. Piłkarze nie wiedzą co i jak mają robić. Taka Stal zagrała po profesorsku. Gula już tego nie zlepi, przyjdzie następca to jak ma to poukładać jak napastnika nie ma? Pomoc kuleje, obrona z wyjątkiem bramkarza słaba. Nie mamy atutów. Jeżeli nie przyjdzie jakieś opamiętanie i szybka akcja ratunkowa to lecimy z ligi.
|
Cytat:
|
Którzy to ci utalentowani chłopacy u nas? :-D Ja widzę tylko Biegańskiego
|
Jeszcze jedno co mnie wpienia niemiłosiernie. Przegrywamy, czas leci, a te patałachy 5 minut celebrują wykonanie rzutu wolnego, z którego i tacy ch... mamy.
I zajebista sytuacja z wczoraj. Zmiana Skwarki. A ten sobie zaczyna iść powolutku do linii bocznej. Dopiero się zorientował, że chyba wypadałoby się pospieszyć jak kibice zaczęli go wygwizdywać. |
https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=87689
A nie pisałem, że Jasiu Kliment będzie niewypałem? |
pisales tez ze Yeboah jest przecietny ;)
bez urazy bo Klimenta nie bronie , ale ty krytykujesz wszystko , więc nietrudno o celny strzał ;) |
moze podpadne wielu szeryfom ale ....Kliment wczoraj naprawde gryzl trawe i sie staral - wszedzie byl ....to ze mu nie wychodzilo i znow sie nic nie udalo to tylko kwestia tego ze jest on po prostu bardzo slabym i przecietnym pilkarzem , ale maly plusik za zaangazowanie , Hiszpan ? widac ze cos kuma z gry ofensywnej i ma jakies pojecie - oczywiscie o grze obronnej nie ma pojecia ale i tak tez nie bylo tak najgorzej ....niestety dalej w srodku jest Skvarka i to duzy blad - skrzydl;a nie istnieja - choc mozna powedziec : po co skrzydlowi skoro nie ma napastnia ?
|
Ja mam na to wszystko zupelnie inne spojrzenie.
Glownym problemem jest totalny brak przygotowania druzyny, nie tylko pod wzgledem fizycznym, ale takze taktycznym. Niestety to co pisalem na poczatku, co mi sie rzucilo w oczy, ze Gula nie oglada rywali, to niestety sie msci teraz. Nie da sie majac przecietna druzyne wygrywac nie rozpracowujac rywala. Kazdy zawodnik powinien miec swojego przeciwnika na boisku rozpisanego od gory do dolu, a tego zwyczajnie nie ma. Rywale nas rozpracowuja, znaja slabe strony, znaja te mocniejsze i je niiweluja. A nam sie wydaje, ze wyjdziemy na boisko i grajac swoje wygramy mecz. Tak by bylo jakbysmy o dwie klasy przewyzszali rywala umiejetnosciami, a my jestesmy wiele razy slabsi. Nic Gula nie wyciagnal wnioskow. Ani jesli chodzi o przygotowanie druzyny pod katem fizycznym, ani jesli chodzi o taktyke. |
za to wnioski (z hyballi) wyciagnał Jakub , i stąc taki miękki trener , który napewno w przecietniaków nie tchnie ducha walki
|
U nas przez braki w koncepcji, pomyśle gry idp a to raz Yaw odpali (poprzednia runda) a to ktoś poszarpie. Szkoda, że nie np cala ofensywa na raz, tylko pojedyncze krótkie zrywy. No ale taktykę, rozpracowanie idp powinno się stosować pod przeciwnika, i pod własnych piłkarzy, kompromis.
Chyba, ze jesteś drużyną Liderem przez duże L, to wtedy Ty narzucasz styl, grasz swoje. No ale nam trochę brakuje chyba do tego ;) . |
Cytat:
Szkoda że teraz, przez strukturę w sztabie to musi przyjść nie dość że gość z twardą ręką, ale do tego potrafiący działać na tak minowym polu. Jako że Gula póki co wciąż pracuje to sądzę że dostanie jeszcze szansę z Łęczna, ale tam nie tylko wynik, ale i styl będzie decydował o dalszej współpracy. Ja bym jednak bez względu na wynik dokonał zmian. Pytanie tylko czy Brzęczek czy Sobol |
Tu trzeba impulsu, a Trener Gula raczej go już nie da. Nowe rozdanie, walnąć ręką w stół Panowie od jutra zaczynamy od nowa. Tak się robi jak się zmieni trenera. Trener Gula nie zmieni się nagle o 360 stopni.
|
Nie byłem zwolennikiem zwalniania Guli ale miarka się przebrała.
Tu żadne wzmocnienia w składzie nic nie dadzą, to jak leczenie syfu pudrem. Stal była słaba i tylko dlatego przegraliśmy jedną bramką. Żadnego stylu, zero taktyki, piłkarze nie wiedzieli gdzie mają byś, wpadali na siebie, wzajemnie sobie przeszkadzali. Rozliczanie z gry większości piłkarzy mija się z celem, bo ten sam piłkarz grając tak samo jak grał, przy odpowiedniej taktyce mógłby mieć dwa razy wyższe noty. Oczywiście poza takimi chronicznymi przypadkami jak Skvarka, Kliement czy Młyński którzy potykają się o własne nogi i są po prostu za słabi na eklapę bez względu na trenera i dobór taktyki. Każdy projekt może nie wypalić i czas by wreszcie zarząd przyznał się do błędu i zrobił natychmiastową zmianę trenera. Każdy się może pomylić ale trwanie w błędzie to sabotaż. Błędy można wybaczyć ale sabotażu nie. Większość z nas to współwłaściciele klubu i z naszym zdaniem zarząd też musi się liczyć. Nawet jeśli jesteśmy mniejszościowymi akcjonariuszami. Wstyd przed sponsorami, że wykładają kasę na takie pośmiewisko. Bo jesteśmy pośmiewiskiem na tle pozostałych klubów. Gula na konferencji wreszcie przestał mydlić oczy i przyznał się, że nie ogarnia tego wszystkiego. Zdarza się, ekstraklasa go przerosła - nie jego pierwszego. Dziękujemy za dobre chęci i życzymy sukcesów w przyszłości. W innej lidze z innymi zespołami. Rozdział zamknięty. Nawet mi się nie chce pastwić nad facetem, po ludzku żal mi go. Czas zrobić nowe otwarcie a czy to będzie Wujo, Stolar, Sobol czy ktokolwiek inny - to mniej istotne. Wazne żeby to był ktoś z jajami. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeden punkt na mecz. |
Nie wiemy wolfy czego nie lapiesz. Co innego jakosc treningow, co innego przygotowanie druzyny od strony taktycznej. To takie trudne?
|
|
Byłem na tym spektaklu.
Czytałem też arcydzieło hitlera (celowo z malej). Nie wiem co bym chciał powtórzyć. Tak, że tak... Ale w następny poniedziałek będę. I przeczytałem też 1000 innych książek. |
Ja po ostatniej kolejce patrząc na mecz Wisły coraz bardziej dopuszczam do siebie możliwość celowej postawy naszych kopaczy w tym meczu z różnych powodów...O celnych strzałów u siebie?
Podobne odczucie mógłby mieć kibic Legii ,po dobrym meczu na otwarcie ,mecz o wyjście ze strefy spadkowej,z Wartą u siebie,cóż tu może pójść nie tak... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl