Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 11-12-2021, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10465)

wolfy 13.02.2022 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1577828)
No czyli Kubuś Puchatek ze swoim przydupasem braciszkiem i cieszyneczką
To właśnie było dziwne kolejny trener z inna filozofia futbolu a schemat po czasie ten sam

Schemat jednak inny bo tak naprawdę za Guli nie było takiego zjazdu, od początku było źle.

Sylwus1988 13.02.2022 13:56

co to w ogóle za fanpejdż? Frantic to już chyba nie istnieje jakiś czas. Tak samo pewien Donald to od lat nie jest nasz piłkarz, tak samo nie kojarze żebyśmy mieli jakiegoś Marka

PAWEŁ 13.02.2022 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwus1988 (Post 1577831)
co to w ogóle za fanpejdż? Frantic to już chyba nie istnieje jakiś czas. Tak samo pewien Donald to od lat nie jest nasz piłkarz, tak samo nie kojarze żebyśmy mieli jakiegoś Marka

Miałeś w szkole czytanie ze zrozumieniem czy wcześnie zakończyłeś edukacje??

PAWEŁ 13.02.2022 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577829)
Schemat jednak inny bo tak naprawdę za Guli nie było takiego zjazdu, od początku było źle.

No poczatek po prostu był krotki a potem standardowo . Po cieszynce to już jest równia pochyla. Ciekawe czy ktoś nad tym zapanuje. Czy zadupcamy bez trzymanki.

Armin 13.02.2022 14:33

Ten link do Facebooka który tu został wrzucony 11.36 jest kluczowy w powiązaniu z postem Kasztelanca. Jeśli to prawda to może być naprawdę niefajnie.

Arkadiusz.Czerepach 13.02.2022 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577827)
Szkoda że Kasztelanie nie był taki odwazny jak trio rządziło.

Czy to nie ten sam jegomość który chciał aby Wisła przyjęła ofertę od Stechert Group i był pośrednikiem w rozmowach?

pierwszego zdania to nie rozumiem ?

a co do drugiego , tak , ale wtedy jako że publicznie zdeklarował sie jako wróg Dukata był na forum persona non grata

czaro 13.02.2022 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577827)
Szkoda że Kasztelanie nie był taki odwazny jak trio rządziło.

Czy to nie ten sam jegomość który chciał aby Wisła przyjęła ofertę od Stechert Group i był pośrednikiem w rozmowach?

Ano.

Rozumiem, że wszyscy jesteśmy zdenerwowani, ale myślę, że trzeba w tej krytyce zachować umiar i rozum. Tyczy się to też kogo słuchamy i jak mówimy, a nie tylko, co mówimy (piszemy).

A już na pewno teksty o "Kubusiu Puchatku i przydupasie" można sobie darować. Jest to żenujące.

KOALIK 13.02.2022 14:56

Jak ja piszę od miesięcy, że nie jest dobrze, a jest coraz gorzej, to cały jestem osądzany od czci i wiary jak kiedyś Bednarz.

Powoli coraz więcej ludzi się do tego przekonuje.

Ale w końcu na tym forum panowała teza i dalej w jakimś tam stopniu panuje przekonanie, że złodzieje z lat 16-18 byli w porządku, a Jadczak ten zły. Okradać można było, a opisać nie.

Z taką mentalnością nie ma mowy o oczyszczeniu i naprawie.

czaro 13.02.2022 15:20

To dlatego, że w swoje posty wplatasz też teorie spiskowe i historie nie z tej ziemi.

PAWEŁ 13.02.2022 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1577847)
Ano.

Rozumiem, że wszyscy jesteśmy zdenerwowani, ale myślę, że trzeba w tej krytyce zachować umiar i rozum. Tyczy się to też kogo słuchamy i jak mówimy, a nie tylko, co mówimy (piszemy).

A już na pewno teksty o "Kubusiu Puchatku i przydupasie" można sobie darować. Jest to żenujące.

Z całym szacunkiem do Ciebie. Ale żenujące to są wyskoki Kubusia Puchatka i jego przydupasa. Miesiąc miodowy się skończył.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl