Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Barthez 08.08.2008 17:53

znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P

Tobi1906 09.08.2008 12:55

2 moje zabawki na dzis

nr1)

Motor-Podbeskidzie 2
Fk Moskwa-Tom Tomsk 1
Śląsk-Lechia (1pol) x
Ingolstadt-Hamburger 2
Zilina-Nitra 1

za 2 zl-------->29,50

nr2)

Altach-Rapid 2
Essen-B.Dortmund 2
Bordeaux-Caen 1
Wisła-Polonia (1pol) 1

za 5 zl-------->29,80


Pozdrawiam

luk_1990 10.08.2008 12:29

Dzisiaj obstawiłem Kamerun, Brazylię oraz Argentynę i pomnożyłem to razy dwa.

Teraz daje na Włochy i Holandię i kurs wyszedł 2,55.

Jak mi wejdzie to postawię coś na wieczór też.

Barthez 10.08.2008 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 581850)
znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P

odpowie ktoś?:P

_bzyku_ 10.08.2008 18:47

Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x
Arka-Jaga-x
Lyon-Toulouse-1
Rosenborg-Molde-1
Ako 54.86
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 98.75

gris 10.08.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 581850)
znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P

Wypłacać kasę można tylko przelewem na własne konto. A skanu dowodu to jeszcze nigdy nie przesyłałem nikomu, a w paru jestem zarejestrowany.

Rozmywaczus Pospolitus 10.08.2008 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 583025)
odpowie ktoś?:P


na 99.9999999999999999999999999999999% nie trzeba wysyłać skanów w BETGUNIE.

Wprawdzie oferta dość kiepska, ale za to fajne kursy.

Furbyy 11.08.2008 00:32

Barcelona - Wisła 2
stawka 5 zł / max. wygrana 75 zł

Rozmywaczus Pospolitus 11.08.2008 01:59

Barcelona - Wisła 2
Stawka: 10/ Ew, wygrana: 220 :)

ARO_SKW 11.08.2008 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 583056)
Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x
Arka-Jaga-x
Lyon-Toulouse-1
Rosenborg-Molde-1
Ako 54.86
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 98.75

Ładny kupon, ładna wygrana ;)

Też się pochwale:

Nancy - Lille X
kurs: 2,9zł

Szczurek_PB 11.08.2008 12:17

Lewski S. - BATE Borisov 1
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1
Galatasaray - Steaua B. 1
Aalborg - FBK Kaunas 1
Juventus - Petrzalka 1
St.Liege - Liverpool 2
Twente - Arsenal 2


Co myślicie o tym kuponie?

Rozmywaczus Pospolitus 11.08.2008 12:49

Jestem niemal pewny, że jakiś remis sie napatoczy...

Żuczek 11.08.2008 16:24

Fiorentina - Slavia P. (1)
Galatasaray - Steaua B. (1)
Twente - Arsenal (2)
St. Liege - Liverpool (2)
Manchaster City - Mittdjylland (1)
Deportivo La Coruna - Hajduk (1)
Stawka: 3 zł
Ew. Wygrana: 26,20 zł

Haka - Broendby (2)
Legia - FK Moskwa (2)
Apoel N. - Crvena Zvezda (2)
Stawka: 3 zł
Ew. Wygrana: 33,30 zł

Szczurek_PB 11.08.2008 19:34

Dokonałem małego przemeblowania i tak się prezentuje kupon na środę.

Lewski S. - BATE Borisov x2 2.09
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 1.67
Anorthossis - Olympiakos 1x 1.88
Galatasaray - Steaua B. 1 1.70
Aalborg - FBK Kaunas 1 1.50
Juventus - Petrzalka 1 1.15
Twente - Arsenal 2 1.57
Barcelona - Wisla K. 1 1.13

kurs: 34.14
stawka: 20 zł
zakładana wygrana: 614.50 zł


największe wątpliwości mam odnośnie BATE i Anorthossis :/

konrad1991tsw 12.08.2008 14:03

Co myślicie o postawieniu jutro na Wisełke za 10 zł ? Na STS płacą 14.40 za zwycięstwo Wisły.

_bzyku_ 12.08.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 583056)
Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x
Arka-Jaga-x
Lyon-Toulouse-1
Rosenborg-Molde-1
Ako 54.86
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 98.75


No i piknie :)

Preston-Chesterfield-1
Millwal-Northampton-1
Bristol-Peterborough-x do przerwy
Cryatl Palace-Hereford-1
Chester-Leeds-2
Ako 15.29
Stawka 3zł
Ew.Wygr. 41.30


Wszystkie mecze do przerwy
Bournemouth-Cardiff-2
Chester-Leeds-x
Derby-Lincoln-1
Hartlepool-Scunthorpe-1
Milwall-Northamtpon-1
Ako 94.07
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 169.35

Serwatkus 12.08.2008 18:32

Moje typy na jutro (Olimpiada - piłka nożna):
WKS - Australia 1 1,65
Holandia - Japonia 1 1,40
Korea Poł. - Honduras 1 1,65


Zadna z wytypowanych przezemnie drużyn na jedna kolejke przed koncem fazy grupowej nie jest jeszcze pewna awansu, wiec raczej nie odpuszcza meczy. Ewentualnie można asekuracyjnie zagrać systemem 2z3. Co wy na to?

Edit.

Wczorajsze typy okazały się trafne. Szukamy szczęścia dalej:

Juventus Turin - Artmedia Bratislava (0:1) (Handicap) 1 2,00
Partizan Belgrad - Fenerbahce (Typ) 2 1,25

_bzyku_ 13.08.2008 16:11

Argentyna-Serbia-1
WKS-Australia-1
Sheffield-Port Vale-1
Kauniainen-Oulu-x2
Barcelona-Wisła- x do przerwy
Ako 16.36
Stawka 5zł
Ew.Wygr 73.60

.....................

Bran-Marseille-2
Shalke-Atletico-x
Vitoria-Basel-x
Szachtar-Dynamo Z.-1
Spartak-Dynamo.K-1
Ako 53.95
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 97.10

konrad1991tsw 13.08.2008 18:12

Nottingham - Morecambe 1 (1.40)
Zvonareva - Bammer 1 (1.45)

----------------------------------------

Wycombe - Birmingham 2 (1.70)
Partizan - Fenerbahce X2 (1.30)

----------------------------------------

Aalborg - Kaunas 1 (1.50)
St.Liege - Liverpool 2 (1.45)

---------------------------------------

Takie trzy kupony na dziś wymyśliłem :idea:

AYALA 14.08.2008 02:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szczurek_PB (Post 583632)
Dokonałem małego przemeblowania i tak się prezentuje kupon na środę.

Lewski S. - BATE Borisov x2 2.09
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 1.67
Anorthossis - Olympiakos 1x 1.88
Galatasaray - Steaua B. 1 1.70
Aalborg - FBK Kaunas 1 1.50
Juventus - Petrzalka 1 1.15
Twente - Arsenal 2 1.57
Barcelona - Wisla K. 1 1.13

kurs: 34.14
stawka: 20 zł
zakładana wygrana: 614.50 zł


największe wątpliwości mam odnośnie BATE i Anorthossis :/

blisko byłeś tych 6 stówek :-/, tylko Ci jeden meczyk nie wszedł (Galatasaray-Steaua) a tak wszytsko trafiłeś.

Firo 15.08.2008 21:36

Zdarzenie Typ Kurs Wynik
Tours FC-Vannes Oc 1 2,10 1-0
Rc Lens-Lb Chateauroux 1 1,45 1-0
Racing Strasbourg-Sc Bastia 1 1,85 1-0
Clermont Foot-Olympique Nimes 1 1,75 2-0

Stawka 1,00 USD
Potencjalna wygrana 9,86 USD

Wygrana może starych wyjadaczy nie powala na kolana, ale emocje... Strasbourg strzela zwycięską bramkę w doliczonym czasie ;)

M.C (nowy kleparz) 17.08.2008 12:33

Wczoraj nieźle mi wszystko powchodziło,więc kupon na dziś:
Aston Villa-Man City 1
Monchengladbach-VFB X2
Jaga-Lech 2

AKO 4,35

M.C (nowy kleparz) 17.08.2008 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 586745)
Wczoraj nieźle mi wszystko powchodziło,więc kupon na dziś:
Aston Villa-Man City 1
Monchengladbach-VFB X2
Jaga-Lech 2

AKO 4,35

Pięknie jest!!

Firo 18.08.2008 22:25

A ja takie coś na próbuje:
Nigeria-Belgium
Argentina-Brazil
Kurs całkowity: 5,52
I wszyscy ładnie trzymamy kciuki :D

Stawka 8,92 USD

Nigeria-Belgium 4-1
Argentina-Brazil 3-0

Wygrana 49,26 USD

WiselkaMLP 20.08.2008 15:48

Tunezja - Angola 1.30 1
Algieria - Zj. Emiraty Arabskie 1.80 1
Maroko - Benin 1.30 1
Bialorus - Argentyna 1.60 2
Estonia - Malta 1.65 1

Kurs: 11.12
Stawka: 4zl
Wygrana: 40.00

PS:
Wie ktos gdzie jest oferta meczow do zakladu kombinacyjnego ??

Furbyy 21.08.2008 13:49

O.Lyon - Grenoble 1
Łks - Polonia W. 02
V.Guimaraes - V.Setubal 10
Porto - Belenenses 1
Dolcan - Widzew 02

kurs: 3,07 :D:D:D

Overmars 21.08.2008 15:01

ToTo-MIX

Kmita Z.-Wisła Pł. 2 2.65
Stoke-Aston Villa 2 1.80
Portsmouth-Manchester Utd 2 1.70
Auxerre-Nice 1 2.15
Nimes-Lens 2 2.00

Kurs 34.87 zł
Stawka 2 zł
Wygrana 62.80


Śląsk Wr.-Wodzisław 1 1.90
Piast Gl.-Arka Gd. 2 3.20
Wisła Kr.-Bełchatów 1 1.32
Lechia-Cracovia 1 2.20
Legia-Jagiellonia 20 2.68

Kurs 47.32 zł
Stawka 2 zł
Wygrana 85.20 zł

cygikrk 21.08.2008 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 588663)

PS:
Wie ktos gdzie jest oferta meczow do zakladu kombinacyjnego ??

Bet-at-home

Żuczek 26.08.2008 14:32

Ja obstawiłem takie dość mocno ryzykowne kupony:

Liverpool - St. Liege 1
Rennes - Stabaek (1:2) 1
FK Moskwa - Legia (2:1) 1
Hajduk Sp. - Dep. La Coruna 1
Kurs Ogólny: 7.80

Atl. Madryt - Schalke (aw.) 1
Dep. La Coruna (strz./nie strz.) 2
Midtylland - Manch. City (1:0) 1
Kurs Ogólny: 25.20

Sturm Graz - FC Zurich (1:1) 1
Gyor - Stuttgart (1:2) 1

Zilina - Slovan Liberec (2:1) 1
Kurs Ogólny: 27.51

Tobi1906 26.08.2008 16:13

Jenda zabawka na mecze pucharowe:)

Petrzalka-Juve 2
Marsylia-Brann (1pol) 1
Midtjylland-MC 2
Austria W-Wit 1
LOk.Sofia-Borac 1
Basel-Guimares 1
Liverpool-St.Liege (1pol) 1
Hertha-Ljublana (1pol) 1
Hafnarfjordur (nie strzl) 2

za 4 zl--------->153,80

MCX 27.08.2008 12:45

Na dziś warto postawić na Basel, Fenerbache, Olympiakos i Liverpool.
Zagłębie Lubin też nie jest głupim pomysłem, ale na jednym kuponie z Ligą Mistrzów bym raczej nie dawał..

vip2008 27.08.2008 14:46

co myślicie o dzisiejszym moim kuponiku? sts

SAN FRANCISCO-COLORADO 1
BLACKBURN-GRIMSBY 1
SANTOS-UA GUADALAJARA 1
ORGRYTE-MJALBY 1
ARSENAL-TWENTE 1
BASEL-GUIMARES 1
FULHAM-LEICESTER 1
D.ZAGRZEB-SZACHTAR D X2
STEAUA-GALATASARAY 1
D.KIJÓW-SPARTAK M 1

KURS OGÓLNY 84,4
zagram za 5 zł
do wygrania 410zł

Furbyy 27.08.2008 17:25

Fenerbahce - P. Belgrad 1
O. Pireus - Anorthosis 1
O. Marsylia - Brann 1
Arsenal - Twente 1

L'pool - Standard 1 :evil:
FK Moskwa - Legia 1
kurs: 3,57

C. Kraków - Wisła 02
Arka - Lech 02
Bayern - Hertha 1
Saint-Etienne - O.Lyon 02
Fenerbahce - B??? 1
O.Pireus - Asteras Tripolis 1
Numancia - Barcelona 2
kurs: 5,79

Tom'ash 27.08.2008 21:58

Jeżeli Liverpool wygra po golu strzelonym w dogrywce to wchodzi kupon z 1 czy z x?

Bobic 27.08.2008 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 593135)
Jeżeli Liverpool wygra po golu strzelonym w dogrywce to wchodzi kupon z 1 czy z x?

z X:)
10 znaków

matti220 27.08.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vip2008 (Post 592869)
co myślicie o dzisiejszym moim kuponiku? sts

SAN FRANCISCO-COLORADO 1
BLACKBURN-GRIMSBY 1 +
SANTOS-UA GUADALAJARA 1
ORGRYTE-MJALBY 1 +
ARSENAL-TWENTE 1 +
BASEL-GUIMARES 1 +
FULHAM-LEICESTER 1 +
D.ZAGRZEB-SZACHTAR D X2 +
STEAUA-GALATASARAY 1 +
D.KIJÓW-SPARTAK M 1 +

KURS OGÓLNY 84,4
zagram za 5 zł
do wygrania 410zł

no no jak na razie wyśmienicie , obyś wygrał tego Ci życzę !!

vip2008 28.08.2008 06:20

SAN FRANCISCO-COLORADO 1+
BLACKBURN-GRIMSBY 1 +
SANTOS-UA GUADALAJARA 1+
ORGRYTE-MJALBY 1 +
ARSENAL-TWENTE 1 +
BASEL-GUIMARES 1 +
FULHAM-LEICESTER 1 +
D.ZAGRZEB-SZACHTAR D X2 +
STEAUA-GALATASARAY 1 +
D.KIJÓW-SPARTAK M 1 +


no i kuponik siadł:):))

vip2008 28.08.2008 07:19

mam nadzieje ze choć jedna osoba skorzystała i wpadło jej parę złotych:):)

Serwatkus 28.08.2008 13:11

No ja niestety nie skorzystałem, obawiałem się ze sa to strzaly na slepo, a ja juz troche kasy w zeszlym tygodniu stracilem, dopiero w tym tygodniu na dobre udalo mi sie odbić od dna.

Moje kupony na dziś:

A
HNK Hajduk Split - Deportivo La Coruna
X2 1,25
MSK Zilina - FC Slovan Liberec
1X 1,32
Karlovic I. - Serra F.
1 1,35

B
FK Austria Wien - Wit Georgia Tiflis
1 1,25
Besiktas JK - Siroki Brijeg
1 1,15
Lu Y.-H. - Cipolla F.
1 1,40
Kalmar FF - KAA Gent
1X 1,18

C
FC Eto Györ - VFB Stuttgart
2 1,55
Peng S. - Pennetta F.
2 1,80

vip2008 28.08.2008 13:29

Moje typy na dzisiaj

Hapoel-Litex 1
Sturm-Zurich 1
Kalmar- Grnt 1
Rennes-Stabaek 1
Slaven-Aris 1x
Grasshoppers Lech 2x
St.Patrick-Elfsborg 1x
Bellizonna-Dnipro 1x
Gyor Stuttgart 1x


KURS OGÓLNY 78,4
wkład 5 zł
do wygrania 370zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl