![]() |
znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P
|
2 moje zabawki na dzis
nr1) Motor-Podbeskidzie 2 Fk Moskwa-Tom Tomsk 1 Śląsk-Lechia (1pol) x Ingolstadt-Hamburger 2 Zilina-Nitra 1 za 2 zl-------->29,50 nr2) Altach-Rapid 2 Essen-B.Dortmund 2 Bordeaux-Caen 1 Wisła-Polonia (1pol) 1 za 5 zl-------->29,80 Pozdrawiam |
Dzisiaj obstawiłem Kamerun, Brazylię oraz Argentynę i pomnożyłem to razy dwa.
Teraz daje na Włochy i Holandię i kurs wyszedł 2,55. Jak mi wejdzie to postawię coś na wieczór też. |
Cytat:
|
Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x Arka-Jaga-x Lyon-Toulouse-1 Rosenborg-Molde-1 Ako 54.86 Stawka 2zł Ew.Wygr. 98.75 |
Cytat:
|
Cytat:
na 99.9999999999999999999999999999999% nie trzeba wysyłać skanów w BETGUNIE. Wprawdzie oferta dość kiepska, ale za to fajne kursy. |
Barcelona - Wisła 2
stawka 5 zł / max. wygrana 75 zł |
Barcelona - Wisła 2
Stawka: 10/ Ew, wygrana: 220 :) |
Cytat:
Też się pochwale: Nancy - Lille X kurs: 2,9zł |
Lewski S. - BATE Borisov 1
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 Galatasaray - Steaua B. 1 Aalborg - FBK Kaunas 1 Juventus - Petrzalka 1 St.Liege - Liverpool 2 Twente - Arsenal 2 Co myślicie o tym kuponie? |
Jestem niemal pewny, że jakiś remis sie napatoczy...
|
Fiorentina - Slavia P. (1)
Galatasaray - Steaua B. (1) Twente - Arsenal (2) St. Liege - Liverpool (2) Manchaster City - Mittdjylland (1) Deportivo La Coruna - Hajduk (1) Stawka: 3 zł Ew. Wygrana: 26,20 zł Haka - Broendby (2) Legia - FK Moskwa (2) Apoel N. - Crvena Zvezda (2) Stawka: 3 zł Ew. Wygrana: 33,30 zł |
Dokonałem małego przemeblowania i tak się prezentuje kupon na środę.
Lewski S. - BATE Borisov x2 2.09 Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 1.67 Anorthossis - Olympiakos 1x 1.88 Galatasaray - Steaua B. 1 1.70 Aalborg - FBK Kaunas 1 1.50 Juventus - Petrzalka 1 1.15 Twente - Arsenal 2 1.57 Barcelona - Wisla K. 1 1.13 kurs: 34.14 stawka: 20 zł zakładana wygrana: 614.50 zł największe wątpliwości mam odnośnie BATE i Anorthossis :/ |
Co myślicie o postawieniu jutro na Wisełke za 10 zł ? Na STS płacą 14.40 za zwycięstwo Wisły.
|
Cytat:
No i piknie :) Preston-Chesterfield-1 Millwal-Northampton-1 Bristol-Peterborough-x do przerwy Cryatl Palace-Hereford-1 Chester-Leeds-2 Ako 15.29 Stawka 3zł Ew.Wygr. 41.30 Wszystkie mecze do przerwy Bournemouth-Cardiff-2 Chester-Leeds-x Derby-Lincoln-1 Hartlepool-Scunthorpe-1 Milwall-Northamtpon-1 Ako 94.07 Stawka 2zł Ew.Wygr. 169.35 |
Moje typy na jutro (Olimpiada - piłka nożna):
WKS - Australia 1 1,65 Holandia - Japonia 1 1,40 Korea Poł. - Honduras 1 1,65 Zadna z wytypowanych przezemnie drużyn na jedna kolejke przed koncem fazy grupowej nie jest jeszcze pewna awansu, wiec raczej nie odpuszcza meczy. Ewentualnie można asekuracyjnie zagrać systemem 2z3. Co wy na to? Edit. Wczorajsze typy okazały się trafne. Szukamy szczęścia dalej: Juventus Turin - Artmedia Bratislava (0:1) (Handicap) 1 2,00 Partizan Belgrad - Fenerbahce (Typ) 2 1,25 |
Argentyna-Serbia-1
WKS-Australia-1 Sheffield-Port Vale-1 Kauniainen-Oulu-x2 Barcelona-Wisła- x do przerwy Ako 16.36 Stawka 5zł Ew.Wygr 73.60 ..................... Bran-Marseille-2 Shalke-Atletico-x Vitoria-Basel-x Szachtar-Dynamo Z.-1 Spartak-Dynamo.K-1 Ako 53.95 Stawka 2zł Ew.Wygr. 97.10 |
Nottingham - Morecambe 1 (1.40)
Zvonareva - Bammer 1 (1.45) ---------------------------------------- Wycombe - Birmingham 2 (1.70) Partizan - Fenerbahce X2 (1.30) ---------------------------------------- Aalborg - Kaunas 1 (1.50) St.Liege - Liverpool 2 (1.45) --------------------------------------- Takie trzy kupony na dziś wymyśliłem :idea: |
Cytat:
|
Zdarzenie Typ Kurs Wynik
Tours FC-Vannes Oc 1 2,10 1-0 Rc Lens-Lb Chateauroux 1 1,45 1-0 Racing Strasbourg-Sc Bastia 1 1,85 1-0 Clermont Foot-Olympique Nimes 1 1,75 2-0 Stawka 1,00 USD Potencjalna wygrana 9,86 USD Wygrana może starych wyjadaczy nie powala na kolana, ale emocje... Strasbourg strzela zwycięską bramkę w doliczonym czasie ;) |
Wczoraj nieźle mi wszystko powchodziło,więc kupon na dziś:
Aston Villa-Man City 1 Monchengladbach-VFB X2 Jaga-Lech 2 AKO 4,35 |
Cytat:
|
A ja takie coś na próbuje:
Nigeria-Belgium Argentina-Brazil Kurs całkowity: 5,52 I wszyscy ładnie trzymamy kciuki :D Stawka 8,92 USD Nigeria-Belgium 4-1 Argentina-Brazil 3-0 Wygrana 49,26 USD |
Tunezja - Angola 1.30 1
Algieria - Zj. Emiraty Arabskie 1.80 1 Maroko - Benin 1.30 1 Bialorus - Argentyna 1.60 2 Estonia - Malta 1.65 1 Kurs: 11.12 Stawka: 4zl Wygrana: 40.00 PS: Wie ktos gdzie jest oferta meczow do zakladu kombinacyjnego ?? |
O.Lyon - Grenoble 1
Łks - Polonia W. 02 V.Guimaraes - V.Setubal 10 Porto - Belenenses 1 Dolcan - Widzew 02 kurs: 3,07 :D:D:D |
ToTo-MIX
Kmita Z.-Wisła Pł. 2 2.65 Stoke-Aston Villa 2 1.80 Portsmouth-Manchester Utd 2 1.70 Auxerre-Nice 1 2.15 Nimes-Lens 2 2.00 Kurs 34.87 zł Stawka 2 zł Wygrana 62.80 Śląsk Wr.-Wodzisław 1 1.90 Piast Gl.-Arka Gd. 2 3.20 Wisła Kr.-Bełchatów 1 1.32 Lechia-Cracovia 1 2.20 Legia-Jagiellonia 20 2.68 Kurs 47.32 zł Stawka 2 zł Wygrana 85.20 zł |
Cytat:
|
Ja obstawiłem takie dość mocno ryzykowne kupony:
Liverpool - St. Liege 1 Rennes - Stabaek (1:2) 1 FK Moskwa - Legia (2:1) 1 Hajduk Sp. - Dep. La Coruna 1 Kurs Ogólny: 7.80 Atl. Madryt - Schalke (aw.) 1 Dep. La Coruna (strz./nie strz.) 2 Midtylland - Manch. City (1:0) 1 Kurs Ogólny: 25.20 Sturm Graz - FC Zurich (1:1) 1 Gyor - Stuttgart (1:2) 1 Zilina - Slovan Liberec (2:1) 1 Kurs Ogólny: 27.51 |
Jenda zabawka na mecze pucharowe:)
Petrzalka-Juve 2 Marsylia-Brann (1pol) 1 Midtjylland-MC 2 Austria W-Wit 1 LOk.Sofia-Borac 1 Basel-Guimares 1 Liverpool-St.Liege (1pol) 1 Hertha-Ljublana (1pol) 1 Hafnarfjordur (nie strzl) 2 za 4 zl--------->153,80 |
Na dziś warto postawić na Basel, Fenerbache, Olympiakos i Liverpool.
Zagłębie Lubin też nie jest głupim pomysłem, ale na jednym kuponie z Ligą Mistrzów bym raczej nie dawał.. |
co myślicie o dzisiejszym moim kuponiku? sts
SAN FRANCISCO-COLORADO 1 BLACKBURN-GRIMSBY 1 SANTOS-UA GUADALAJARA 1 ORGRYTE-MJALBY 1 ARSENAL-TWENTE 1 BASEL-GUIMARES 1 FULHAM-LEICESTER 1 D.ZAGRZEB-SZACHTAR D X2 STEAUA-GALATASARAY 1 D.KIJÓW-SPARTAK M 1 KURS OGÓLNY 84,4 zagram za 5 zł do wygrania 410zł |
Fenerbahce - P. Belgrad 1
O. Pireus - Anorthosis 1 O. Marsylia - Brann 1 Arsenal - Twente 1 L'pool - Standard 1 :evil: FK Moskwa - Legia 1 kurs: 3,57 C. Kraków - Wisła 02 Arka - Lech 02 Bayern - Hertha 1 Saint-Etienne - O.Lyon 02 Fenerbahce - B??? 1 O.Pireus - Asteras Tripolis 1 Numancia - Barcelona 2 kurs: 5,79 |
Jeżeli Liverpool wygra po golu strzelonym w dogrywce to wchodzi kupon z 1 czy z x?
|
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
|
SAN FRANCISCO-COLORADO 1+
BLACKBURN-GRIMSBY 1 + SANTOS-UA GUADALAJARA 1+ ORGRYTE-MJALBY 1 + ARSENAL-TWENTE 1 + BASEL-GUIMARES 1 + FULHAM-LEICESTER 1 + D.ZAGRZEB-SZACHTAR D X2 + STEAUA-GALATASARAY 1 + D.KIJÓW-SPARTAK M 1 + no i kuponik siadł:):)) |
mam nadzieje ze choć jedna osoba skorzystała i wpadło jej parę złotych:):)
|
No ja niestety nie skorzystałem, obawiałem się ze sa to strzaly na slepo, a ja juz troche kasy w zeszlym tygodniu stracilem, dopiero w tym tygodniu na dobre udalo mi sie odbić od dna.
Moje kupony na dziś: A HNK Hajduk Split - Deportivo La Coruna X2 1,25 MSK Zilina - FC Slovan Liberec 1X 1,32 Karlovic I. - Serra F. 1 1,35 B FK Austria Wien - Wit Georgia Tiflis 1 1,25 Besiktas JK - Siroki Brijeg 1 1,15 Lu Y.-H. - Cipolla F. 1 1,40 Kalmar FF - KAA Gent 1X 1,18 C FC Eto Györ - VFB Stuttgart 2 1,55 Peng S. - Pennetta F. 2 1,80 |
Moje typy na dzisiaj
Hapoel-Litex 1 Sturm-Zurich 1 Kalmar- Grnt 1 Rennes-Stabaek 1 Slaven-Aris 1x Grasshoppers Lech 2x St.Patrick-Elfsborg 1x Bellizonna-Dnipro 1x Gyor Stuttgart 1x KURS OGÓLNY 78,4 wkład 5 zł do wygrania 370zł |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl