![]() |
Jadczak odwrotnie trzyma lornetkę, biedaczek z przodu ma wlepkę rekina :rotfl:
|
Bije się w pierś - nie spodziewałem się aż tyle po Kubie. Ten facet jest fenomenalny. Wiedziałem, że mentalnie i wizerunkowo pociągnie Wisełkę ale tak dobrej dyspozycji czysto piłkarskiej po prostu się nie spodziewałem. Wspaniałe widowisko i oby takich więcej. Pełen stadion robi wrażenie. Wisła Pany!
|
Szkoda żółtych kartek. Nie mamy ławki co pokazał kolejny mecz. Powrót Boguskiego jak najbardziej wskazany.
|
Szacun Panowie, tego się nie spodziewałem!
Bez sensu po takim meczy wystawiać oceny indywidualne. BTW: Z tymi foodtrackami fajny pomysł |
Ten mecz to było lustrzane odbicie do tego z Pogonią.Przebieg, wynik, nawet golew podobnych okresach.
|
Wisła PANY!
:tsw_wislazkrakowa: |
http://weszlo.com/2019/03/18/derby-wisla-zasluzyla/
Czy panienki z drugiej strony błon zaczynają zajmować się demontażem instalacji grzewczych? Niedługo będą płytki w ścianach będą kuc byle coś rozwalic na naszym stadionie. Klub powinien oszacować straty i podać do publicznej informacji. |
wygląda na to że nasz sektor gości pomimo że już ma swoje lata jest najlepiej wyremontowanym ze wszystkich w PL.
Regularna napraw za pieniądze Filipiaka raz na 2 lata, to majstersztyk naszych wszystkich zarządów |
Świetny mecz. Szkoda sytuacji Sławka na 4-0 bo gdyby to wykorzystał mogło się skonczyc5-0/6 :) teraz 33 tyś na legiei lecimy z tematem
|
Probierz na zawsze w wislackich sercach:) Zaden trener nie mial tak wspanialej serii w derbach. Oby zostala potrzymana i oby byl dluzej trenerem.
Bral udzial w 5 meczach derbowych (1 raz jako trener Wisly, 4 x tamtych) i zawsze wygrywala Wisla. |
Teoria spiskowa dot. remontów na sektorze gości mogłaby stwierdzić, że się chłopaki fachu uczą na wypadek odejścia Comarchu od sponsoringu. Na wykończeniówce można nieźle zarobić, więc się szkolą u nas za pieniądze Filipiaka (do siebie nie chodzą, bo trochę wioska), bo jak zabraknie kaski z Comarchu, to będą musieli ostro zapie...lać, żeby w tak żałosnej liczbie utrzymać ten pocieszny klubik w Xklasie :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
następne kolejki są bardzo ciekawie w pryzmacie naszej walki o TOP8, wszystko od nas zależy, jest jakaś granica błędu, mimo ciężkiego meczu za 2 tyg terminarz dla nas jest dobry.
Cytat:
Dlatego kupować karnety i stadion zapełniać a wszystko się zwróci w rundzie mistrzowskiej kolejne szlagiery być może też Derby. |
Cytat:
Drzazga próbował strzałów z dystansu w poprzednich meczach ale dopiero teraz mu siadł. Też wydawało mi się że przez pierwsze 15-20 minut zawodnicy sąsiadki wyglądali jakby grali z Realem Madryt. |
Cytat:
Te kilka tysiecy osób które się nie załapały na derby mają okazję się zrehabilitować. |
Co do kary dla Legii
http://www.90minut.pl/news/293/news2...-Remy-ego.html W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Cracovia w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Legia nałożono karę finansową w wysokości 70 tysięcy złotych, karę zamknięcia trybuny północnej na 1 mecz w zawieszeniu na 6 miesięcy oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie. Wiec moze byc ale nei musi zakaz wyjazdowy dla Legii |
Czyli komisja ligi nie określiła tych 3 spotkań, pomimo iż decyzja była z 20 lutego?
|
Cytat:
Swiatelka fajnie sie prezentowaly ale puszczanie tej smetnej piesni w tak radosnej chwili (i w sytuacji gdy Cracovia poki co wyzej w tabeli)? IMHO bez sensu. Powinno sie rozlegac gromkie WISLA PANY, coby caly Krakow zostal dobrze poinformowany :) |
Mecz dobry w naszym wykonaniu. Widać, że rozkręcamy się tak jak to było na początku rundy jesiennej. Szkoda tylko, że koncentracja zawiodła bo wtedy w końcówce mogło być już pozamiatane i te dwie bramki niewiele by zmieniły. Cieszy, że forma idzie w górę. Teraz pora pokazać Legii jak się gra w piłkę.
Fajnie.że przełamał się Kolar bo go to podbuduje trochę, fajnie wygląda gra środka pola i szczególnie gra Drzazgi, widać nie boi się pojedynków potrafi przytrzymać i rozegrać piłkę, nabiera pewności siebie z każdym meczem. Co do Wojtkowskiego to chłopak chyba nie pasuje stylem gry do drużny. Dużo niepotrzebnych kiwek spowalniających grę, brak szybkich decyzji czy przeglądu pola. Tak ofensywny pomocnik nie gra. Dzięki za gratulacje co do przewidzenia wyniku. Co wygrałem? Talon :-D Popatrzcie do tematu z meczu z Koroną jak typowałem strzelców bramek, farta ciąg dalszy :rotfl: Ale najważniejsze KRAKÓW JEST NASZ!!! :tsw_wislazkrakowa: |
Cytat:
Dla mnie świetny mecz Burligi. Poza ty cieszy że był doping i zgasiliśmy parchactwo na murawie jak i dopingiem. Szkoda nerwowej końcówki. Ale ważne zwycięstwo i 3 punkty :) |
Dzięki chłopaki za grę! Brawo
|
Cytat:
Przez epizod na ławce Bundesligi jego "wirtualna wartość" (tak to nazwijmy) jest bardzo wysoka, a myślę że wiele się nie pomylę jak powiem, że przydałoby mu się ogranie fizyczne w 1 lidze jak Drzazdze czy paru innym chłopakom wcześniej. To na pewno nie nastąpi ze względu na przepisy od nowego sezonu, ale w praktyce chłopak stoi w miejscu od 2 lat. Wczoraj natomiast można żałować, że dobrze się nie wyłożył, bo był ewidentny karny na nim. |
Cytat:
|
Warto zauwazyc jak zmienila sie nasza gra od meczu z Zabrzu poprzez Kielce i do wczoraj.To juz jest inny zespoł niz ten raptem sprzed miesiaca.
Kuba coraz lepszy,szybszy to jest profesor ,gra ,pokazuje kto gdzie,jak jest gorąco to wymusi faul zeby wybic przeciwinika z rytmu.Pilkarz -juz legenda.Na srodku dobry tez Basha wczoraj Vukan troche mniej widoczny ale bedzie z niego pozytek. Dobrze tez Burliga ,on czesto ma tak ze wlozy ta noge tam gdzie potrzeba i tym samym wczoraj skasowal pare dobrych parchatych podań. Fakt gdyby Kamil sie polozyl to bylby na 100% karny. Generalnie jakby ktos nad nami czuwal od stycznia mam nadzieje,niewiem kto ale jest dobrze :)szykuje sie piekna walka o 8 ,ciekawe w ile godzin pojda bilety na L. |
Cytat:
Co do asysty... moje zdanie jest takie, że chciał dogrywac w okolicy piątego metra, a że Kuba zamykał akcje to wszyła piękna asysta i piękna brama. Wątpię, aby to było zamierzane, ale to tylko moja opinia z dodatkiem uprzedzenia do Peszkina. Ile razy Peszkin jest przy piłce tyle razy z kumplem: " PATRZ, Peszkin, jedziesz!!! Obadaj jak zdu..pcy zaraz" :D Any way życzę mu jak najlepiej, ale żeby coś z niego było to musiałby chyba grać jak w Amice.. Żal jak cholera, że nie strzelił na 4:0. Jeszcze coś o Kubie: wierzę, że będzie jeszcze lepiej grał i jeszcze wiele radości nam da (pod warunkiem, że zostanie na przyszły sezon). AHA - Zgadzam się, iż Bury zagrał świetnie! Zawsze ceniłem jego nieskoordynowane wejścia w pole karne z komicznym dryblingiem, co najlepsze Bury jak na obrońca ładuje jakieś tam bramki, w odróżnieniu np do Maćka Sadloka. |
No bo nie było praktycznie okresu przygotowawczego, tzn był od meczu w Zabrzu o tego w Kielcach.
|
Czy ktoś się wczoraj przypadkiem nie wykartkowal na Legię?
|
Nikt, wszyscy mogą grać
|
Chciałem jeszcze ocenić mecz, żeby nie było wątpliwości, bo parchate myślą, że są drugim Ajaxem...
OTÓŻ byliśmy zdecydowanie LEPSI pod każdym względem - nie robią na mnie wrażenia strzały parchatych walone w trybuny... Nie... a takich było wiele. Znałem tam dwóch grajków: Gola z ległej i tego Kabrere jakiegoś bo z korony - reszta to zbieranina noł nejmów z dupy wymamłana. W ten dzień byliśmy o wiele lepszą drużyną. Obecnie dzieli nas JEDEN punkt, ale biorąc po uwagę z jakimi problemami zmagaliśmy się to parchate będąc w podobnej sytuacji szorowaliby dno. Od kilku kolejek grają trochę lepiej niż ich padaka i myślą, że świat zawojują haha To było pewne, że przy stanie 2:0 cofniemy się - w 90% w każdym meczu tak jest. Drzazga miał setę, Peszko również. Sprawiedliwy wynik to 4:0 - dwie bramki w końcówce to efekt rozluźnienia. Tym się różnimy od parchatych, że u nas tacy zawodnicy jak min WASYL chcąc grać, wiedząc, że jest problem z wypłata a u nich nie grałby nawet za dwukrotnie wyższy hajs - min tym się różnimy. Kolejna sprawa ... parchate kwestionują, że dodajemy kolorytu lidze i jesteśmy jednym z najwazniejszych zespołów mimo, że gramy słabo od kilku lat...Proponuje parchom podliczyć ilu widzów przyszło na stadion kiedy graliśmy na wyjeździe a ile na ich żałosny klubik... wyjdzie obraz - ale to durnie nawet tego nie potrafią skumac. Covilo legendą parchów wuahahah jakiś roztropek - takich jak on było u nas przynajmniej 20stu od Cupiała, a u nich jeden gar przez 20 lat nazbierał się, który finalnie olał ich moczo-kałem. Nigdy tego nie robiłem, ale przełamałem się - poprosiłem o link i wlazłem na to parchate forum (wk... mnie strasznie wycieranie sobie gęby JPII przez tych gnojów to taki off top) aby pośmiać się i przekonać, że mają orzeszki zamiast mózgów.. Aż nosiło mnie, aby sie zalogować i odpisac, wiec wklejam tutaj może ten ktoś z nich przeczyta: "Ja wierzę. Zawsze. Do ostatniej minuty. To sport, a Cracovia znaczy dla mnie w życiu tyle co moja mama i rodzina." --- >Bardzo ładnie debilu, właśnie przyznałeś się, że masz matkę ku..wę... ZAWSZE NAD WAMI! |
Piątek w jakimś wywiadzie śmiał się z parchatych pytany o przeskok z EK do SA, mówił że tam grał przy 2k haha
|
Cytat:
U nas wracają ze łzami w oczach: Kosa, Broziu, Głowa, Cleber, Błaszczu i wielu innych. Przysięgam nie moge nadziwić się, że Wasyl wiedząc, że będzie grał za darmo postanowił przyjść do nas i olać śmiechem kałuże, komunistyczny klub z prezesem ziomem stalina feee tpfuuu Historia godna ZAORANIA ! |
W ankiecie weszło.fm w kategorii dzban kolejki wygrał jednomyslnie:
" Usługi remontowe cracovia" |
Cytat:
|
Jestem przekonany, że Peszko chciał tak wrzucić piłkę. To nie pierwszy jego przerzut/długie dośrodkowanie do Kuby.
|
Cytat:
A co do parchow to zyja w niezlym matriksie skoro twierdza ze pokonali nas na trynunach. Jak Boga kocham stojac na C nie slyszalem ich wcale dopiero jak strzelili kontatkowa to sie ozywili tyko ze to byla 93 minuta. Bylo juz wiele glosniejszych ekip ktore przyjezdzaly w pare setek. Po chooj oni chcieli jeszcze wiecej biletow jak juz w 1550 nie byli wstanie glosno zaspiewac? Moze zeby bylo ich wiecej do walki z kaloryferami i krzeselkami? Mam nadzieje ze chociaz sprzedadza na zlomie i zrzuca sie szczerbatemu na kly. |
Wszędzie cisza, tematu nie ma. Kto napisze wprost kiedy koniec z bandytami ? https://gazetakrakowska.pl/derby-kra...lo/ar/13969549
|
Cytat:
Zdradzę ci sekret - UW. A nawet dwa - chodzą słuchy, że jadczak bierze informacje od "bandyty" z cracovii. |
rasel1906
Za to my na Cracovii zawsze przekrzykujemy ich młyn, bawimy się 90 minut, odpalamy race i palimy ich barwy. |
Powiem Wam, że aż żałuję przerwy na reprę, która nam wpadła teraz. Te dwa, a nawet trzy, ostatnie mecze to naprawdę było coś, na co człowiek chciałby patrzeć co tydzień.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl