Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka]Górnik Zabrze - Wisła Kraków, poniedziałek 11 II, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10099)

szprotson 13.02.2019 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1533669)
Po czym wnosisz, ze na podstawie jednego meczu?

wrzuc pare linków by uciszyć przeciwników.
tez z chęcią oglądne.

Jagul 13.02.2019 10:35

skarabeus
Przejrzałem raporty z meczów ekstraklasy w tym sezonie, w których grał Plewka.
Gość oddał jeden strzał - ten z Górnikiem w poprzeczkę.
Pytam po raz kolejny skąd wniosek, że chłopak ma dobre uderzenie z dystansu?

skarabeus 13.02.2019 10:39

Bylo CLJ ogladac :-)

szprotson 13.02.2019 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1533673)
Bylo CLJ ogladac :-)

tą samą w której niejaki Zając wbił multum brameczek??

Jagul 13.02.2019 10:43

skarabeus
No to przedstaw jakieś fakty z CLJ. Faktycznie nie śledzę tej ligi, więc chętnie poczytam jakieś ciekawe analizy.

Boracik86 13.02.2019 10:46

http://www.wislaportal.pl/36005,Jaku...Gornikiem.html

Tylko 29% wygranych pojedynków. Kilka strat. Widać, że brak mu świeżości i ogrania. Myślę, że z meczu na mecz będzie lepiej.

Niestety teraz Kuba będzie "najlepszym zawodnikiem Wisły" co mecz, bo to Kuba. Nieważne czy ktoś zagrał lepiej.

Cytat:

Jesli cena tego, ze Wisła skończy sezon na miejscu 7-8 będzie
Żeby Wisła myślała o Top 8, to musi jeszcze daleką drogę przebyć. Wszystko miejmy nadzieję, pójdzie w tę stronę, ale cena na tę chwilę wydaje się większa. Co nie oznacza, że się z tobą nie zgadzam w tej sprawie. Też podobał mi się brak kompleksów u Plewki, a także jego odporność psychiczna i brak zrezygnowania po nieudanych zagraniach.

skarabeus 13.02.2019 10:46

szprotson.
Rozumiem, ze casus Piatka nic nie uczy.

Jagul 13.02.2019 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1533677)
szprotson.
Rozumiem, ze casus Piatka nic nie uczy.


A co ma Piątek do Plewki?
My tu Cię pytamy na jakiej podstawie oceniasz Plewkę, że ma takie, a nie inne umiejętności?

s1mone 13.02.2019 10:57

Mea Culpa, faktycznie Plewka stracił przy pierwszym golu. Byłem przekonany, że Kuba - nie wiem czemu. Pomyliły mi się kontry - zapadła mi w pamięć jedna, która się zawiązała po głupiej stracie Kuby, a to nie po niej padła bramka.

Co do kogoś tam piszącego, że prawie zniknęliśmy z mapy. Przecież MY TO WIEMY. Właśnie dlatego pomagaliśmy, żeby między innymi móc sobie podyskutować o piłce po meczu. Ja osobiście bardzo lubię dyskusje na forum po nim. Do tego doskonale zdaję sobie sprawę, że trzeba oceniać całe formacje, ale skoro oceniam indywidualnie i o indywidualnych graczach i ich postawie rozmawiam to dlatego, że LUBIĘ TAKĄ KONCEPCJĘ. Zamiast się czepiać można otwarcie dyskutować, albo nie dyskutować.

Dodam też, że oceny z Wisła portal to często jest konkurs celebrycki, a nie realna ocena gry.

Przykład :

Jakub Błaszczykowski 4.88
Sławomir Peszko 4.33
Mateusz Lis 4.03
Vullnet Basha 3.88
Kamil Wojtkowski 3.84
Matej Palčič 3.69
Rafał Pietrzak 3.61
Maciej Sadlok 3.54
Marko Kolar 3.49
Patryk Plewka 3.41
Marcin Wasilewski 3.31
Krzysztof Drzazga 3.26

InStat index* sklasyfikowanych piłkarzy Wisły Kraków:

277 - Krzysztof Drzazga
255 - Maciej Sadlok
249 - Rafał Pietrzak
246 - Mateusz Lis
244 - Sławomir Peszko
226 - Maciej Śliwa
224 - Matej Palčič
220 - Marcin Wasilewski
220 - Patryk Plewka
215 - Kamil Wojtkowski
213 - Marko Kolar
200 - Vullnet Basha
199 - Jakub Błaszczykowski

Ja rozumiem, że statystyki nie muszą zawsze oddawać poziomu gry, bo jest małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka ale dość spore przełożenie jednak mają. Chociaż z drugiej strony dobrze, że Kuba wygrał, bo warto go napompować po tak słabym meczu przed następnym.

Boracik86 13.02.2019 11:04

Cytat:

Ja rozumiem, że statystyki nie muszą zawsze oddawać poziomu gry, bo jest małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka ale dość spore przełożenie jednak mają. Chociaż z drugiej strony dobrze, że Kuba wygrał, bo warto go napompować po tak słabym meczu przed następnym.
Instat rzeczywiście znacznie lepiej oddaje poziom gry od konkursu popularności w takich głosowaniach. Natomiast nie traktowałbym Kuby jak filiżanki, która zaraz się potłucze (psychicznie, bo niestety pewnie złapie w końcu jakąś kontuzję). Kuba jest na tyle doświadczony i ambitny, że na pewno poradzi sobie z motywacją. Fajnie byłoby natomiast, gdyby inni zawodnicy byli doceniani za grę, jeżeli na to zasługują. Kuba pomaga Wiśle wizerunkowo i finansowo, ale na boisku jest takim samym piłkarzem jak każdy inny. I tak też powinien być traktowany przy ocenie jego gry. Jestem pewien że będą mecze, w których w pełni na tytuł najlepszego piłkarza meczu zasłuży i da Wisełce dużo radości. Na tę chwilę jednak tak to nie wygląda.

Karherop 13.02.2019 11:08

Nie rozumiem czemu większej krytyce poddaje się młodego który rozgrywa swój 8 mecz w dorosłym futbolu a do porządku dziennego przechodzi się z babolami Wasyla czy Bashy, odpowie mi ktoś na to pytanie?

Czy każdy w swojej pierwszej pracy po miesiącu stał się najlepszym pracownikiem firmy? Ogarnijcie się trochę.

skarabeus 13.02.2019 11:14

Jagul,
a to ma Piatek, ze skoro przeszedl z ESA do Serie A to nie miala prawa tak zaistniec jak zaistnial w mysl zasady, ze Zajac nastrzelal w slabej CLJ goli a pozniej sobie nie poradzil. To jest bezdennie glupie i tyle chcialem wykazac.

Natomiast co do Plewki.
Takie sa moje oceny i nie mam potrzeby Ci tego udowadniac :-) Za kilka miesiecy przekonamy sie czy moja ocena jego mozliwosci byla wlasciwa czy bylo to myslenie zyczeniowe.


Simone.
Ja jednak bylby daleki od indywidualnego strofowania kogokolwiek, bo za chwile bedzie ciagly pocisk np na Szota, ktory wejdzie na boisko w koncowce i z jakichs wzgledow (np problemow druzyny) sobie nie poradzi.
Warto patrzec szerzej.

Boracik.
Ja nawet zaryzykuje teze, ze dzisiaj Kuba ciazy Wisle w aspekcie sportowym. Gra byla ustawiona pod skrzydla, ktore nie "dziabaly". Tak na prawde to tylko 2-3 akcje Peszki byly z dosrodkowaniem, Kuby nie pamietam takiej akcji, po ktorej pilka byla w polu karnym. Do tego mysle, ze zaburzyl cos co dobrze w Wisle funkcjonowalo, a mianowicie stale fragmenty gry. Te dwojkowe rozegrania moim zdaniem sa bezsensu. Tracimy jednego zawodnika, ktory moglby albo byc w polu karnym, albo przed nim czekac na pilke zbyt krotko wybita. A tak sa we dwoch przy lini bocznej gdzie wielkeigo zagrozenia nie sa w stanie stworzyc.
Domyslam sie, ze jest w tym jakis pomysl, ale na razie go nie dostrzegam :D

skarabeus 13.02.2019 11:16

Karherop.
Dokladnie. Po grze mi sie wydawalo ze Basha ma asekurowac srodek pola i Plewke a tu sie okazalo, ze to Basha potrzebuje asekuracji. W poprzedniej rundzie imponowal ustawieniem i dokladnoscia podan a tutaj ani tego ani tego. Ale to tez wynika z ustawienia calych formacji o czym mowilem wczesniej.

Jagul 13.02.2019 11:20

skarabeus

Skoro to Twoje prywatne oceny i nie masz zamiaru ich udowodnić, to po .... wypisujesz swoje wywody na tym forum? Zachowaj je dla siebie.

A jak już oceniasz kogoś publicznie, to podaj jakieś argumenty, bo na tym dyskusja polega.

PS. Chętnie przyznam Ci rację co do tego chłopaka, tylko podaj jakiekolwiek argumenty.

skarabeus 13.02.2019 11:46

Ja juz uargumentowalem, a ze dla ciebie to za malo to coz... twoj problem :D



Jagul, jestes na wyzszym poziomie abstrakcji dla mnie. Na prawde.
Prosba :D Nie dyskutuj ze mna :D

Jagul 13.02.2019 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1533689)
Ja juz uargumentowalem, a ze dla ciebie to za malo to coz... twoj problem :D

Jagul, jestes na wyzszym poziomie abstrakcji dla mnie. Na prawde.
Prosba :D Nie dyskutuj ze mna :D


No faktycznie, argumenty pierwszorzędne :rotfl:
Gość wszedł na forum dyskusyjne i nie potrafi uargumentować swoich tez :help::help::help:


Ja wiem tyle w tym sezonie ekstraklasy Plewka oddał jeden strzał (mecz z Górnikiem).
W CLJ nie zdobył żadnej bramki. Dodatkowo przeczytałem wszystkie relacje jakie znalazłem z meczów CLJ i nigdzie nie odnotowałem tekstów stylu "Plewka uderzył groźnie z dystansu", a odnośnie innych piłkarzy już tak.
W oparciu o to wszystko nie widzę żadnych przesłanek ku temu, że Plewka ma bardzo dobre uderzenie z dystansu tak jak Ty twierdzisz (i na dodatek nie umiesz tego uargumentować).

PS. Jak będziesz miał jakieś konkretne argumenty poza tymi, że "tak uważam" to zapraszam do dyskusji.
Bez odbioru.

Gunner1906 13.02.2019 12:01

Dużo osób pisze, że mogliśmy grać w 4 lidze bla bla bla bla.

Ok, ale nie gramy 4 lidze, spora część składu została i nie koniecznie musimy dostawać w każdym meczu wciry, bo przecież powinniśmy być w 4 lidze..

Nikt tutaj nie wiesza psów na piłkarzach, ale też nie jest powód, żeby wszystko tłumaczyć tym że byliśmy na skraju upadku i przyjmować każdą porażkę i słabą grę bez cienia krytyki. Przecież skład nie jest aż tak tragiczny, abyśmy nie potrafili przeciwstawić się żabolom.

Nie zgadzam się ze skarabeusem. Defensywny pomocnik nie może tak tracić piłek. Rozumiem niedokładne długie zagranie na napastnika, rozumiem wyrzucony przerzut na aut, ale nie rozumiem wdawanie się w dryblingi na własnej połowie na 3 zawodników rywali po czym następuje strata, która oznacza bardzo groźną sytuację dla rywali. Albo inaczej. Rozumiem, że może to robić 18 latek, ale w takim razie nie nadaje się jeszcze do gry w pierwszym składzie drużyny ekstraklasy.
Cały zespół zagrał słabo, lecz takie straty jakie notował Patryk są gwoździem do trumny, bo można grać słabo, ale jeśli się nie będzie robiło prezentów rywalowi można zagrać na zero z tyłu i przy odrobinie szczęścia wygrać mecz (patrz ten ze śląskiem w tamtej rundzie).
Wasilewskiemu owszem przydarzył się babol lecz można to uznać za wypadek przy pracy, u Plewki takie straty obserwuje w każdym występie. Można stracić piłkę gdzieś w bocznym sektorze lub na połowie rywala, ale nie w środkowej strefie na 30 metrze od własnej bramki...

Środkowy pomocnik to pozycja bardzo odpowiedzialna. Można też tak powiedzieć o środkowych obrońcach lecz ta pozycja nie jest tak naciskana, ma się często bardzo dużo czasu, natomiast na środku tego nie ma bo jest non stop doskok rywala.

Nie skreślam chłopaka, bo też widać że potrafi zrobić przewagę fajnym przyjęciem kierunkowym, przejściem jednego czy dwóch rywali, lecz niestety musi brać większą odpowiedzialność za piłkę..

Skarabeus pisze, żeby Patryk się ogrywał nawet ceną 7-8 miejsca w lidze.

Nie wiem czy kolega widział, ale na ten moment my jesteśmy poza 8 i tutaj 7-8 miejsce na koniec sezonu raczej będzie ogromnym sukcesem niż jakąś ujmą. Przy takich występach drużyny, a w szczególności Patryka raczej można się spodziewać walki o utrzymanie, niż o top 8.

szprotson 13.02.2019 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1533682)
Jagul,
a to ma Piatek, ze skoro przeszedl z ESA do Serie A to nie miala prawa tak zaistniec jak zaistnial w mysl zasady, ze Zajac nastrzelal w slabej CLJ goli a pozniej sobie nie poradzil. To jest bezdennie glupie i tyle chcialem wykazac.

Natomiast co do Plewki.
Takie sa moje oceny i nie mam potrzeby Ci tego udowadniac :-) Za kilka miesiecy przekonamy sie czy moja ocena jego mozliwosci byla wlasciwa czy bylo to myslenie zyczeniowe.

nie kumam :D Czemu Piątek nie miał prawa zaistnieć, skoro ostatnimi czasy wiecej jest pilkarzy ktorzy sobie po przejscie z ESA do Seria A radzą, niż takich którzy się od nich odbijają.
Ja dałem przykład Zająca, ze liczby i gra z Centralnej ligi junirów nijak się mają do gry w E-klasie. Kolejnym przykładem niech będzie moze Piotr Pierzchała.
Ale jesli uważasz ze CLJ jest super przetarciem przed e-klasa, to swietnie. Daj jakis argument inny niż "nie powiem" bo to żadna rozmowa...

Przykład : Ja z Jagulem uważamy cie za frajera. Czemu? Nie powiemy.
(Ktoś kto Cie zna, jeśli ma inne zdanie uzna nas za śmiesznych, co będzie rozsądne i sklasyfikuje nas jako "szkoda czytac bo to dziecko")

Od razu zaznacze ze zarówno ja jak i kolega Jagul, chcielibysmy by Plewka stał sie Cantoro (tak samo jak liczylismy na Strąka, Bruda, tego z pradniczanki co go ukradlismy z Huty, Ricardo Grim i innych)
ale wolimy spokojnie i z chłodną głową reagować na podniecenie i robienie z kogoś na siłe piłkarza, bo dawno takiego nie wyprodukowaliśmy. Więc jak mówisz ze chłop coś potrafi, to podeprzyj to jakiś argumentem, w innym przypadku ja mam wrażenie ze albo tak jak napisałem pisze z dzieckiem, albo z samym PP)

E: Skoro Cie nie interesuje, to w jakim celu odpisałeś? Ponoć ma chłop drybling i strzał z dystansu, miałeś udowodnić ale lepiej zmienić temat

skarabeus 13.02.2019 13:09

Szprotson.
Serio, bardzo malo mnie obchodzi co masz na moj temat do powiedzienia :-)

CLJ nie jest dobrym przetarciem. Bardziej mi chodzilo, ze wyzszy poziom rozgrywkowy i zwiazany z tym impuls albo pozwoli sie rozwinac albo przeciwnie.
Piatek sie rozwinal. Ale Kownacki zwinal. I co? Jest regula? Nie ma. Kwestia glowy, poukladania, pracowitosci, talentu. IMHO Plewko posiada wszystko, aby grac na wysokim poziomie. Bedzie popelnial bledow, ale nie popelniajac ich nie stanie sie lepszym pilkarzem.
To sa takie oczywiste sprawy, ze trudno z inteligentnym czlowiekiem o tym dyskutowac.

Jagul 13.02.2019 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1533700)
Szprotson.
CLJ nie jest dobrym przetarciem. Bardziej mi chodzilo, ze wyzszy poziom rozgrywkowy i zwiazany z tym impuls albo pozwoli sie rozwinac albo przeciwnie.

Skoro CLJ nie jest dobry przetarciem to czemu przez pryzmat tej ligi (nomen omen w pełni się z Tobą zgadzam, że słabej) oceniasz umiejętności Patryka Plewki?? :haha:

skarabeus 13.02.2019 13:22

Jagul, prosze nie rob z siebie tempego cepa. A na jakiej podstawie oceniano mozliwosci Wojtka Szczesnego kiedy jako 15 latek wyjezdzal do Anglii?

Karherop 13.02.2019 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1533691)
No faktycznie, argumenty pierwszorzędne :rotfl:
Gość wszedł na forum dyskusyjne i nie potrafi uargumentować swoich tez :help::help::help:


Ja wiem tyle w tym sezonie ekstraklasy Plewka oddał jeden strzał (mecz z Górnikiem).
W CLJ nie zdobył żadnej bramki. Dodatkowo przeczytałem wszystkie relacje jakie znalazłem z meczów CLJ i nigdzie nie odnotowałem tekstów stylu "Plewka uderzył groźnie z dystansu", a odnośnie innych piłkarzy już tak.
W oparciu o to wszystko nie widzę żadnych przesłanek ku temu, że Plewka ma bardzo dobre uderzenie z dystansu tak jak Ty twierdzisz (i na dodatek nie umiesz tego uargumentować).

PS. Jak będziesz miał jakieś konkretne argumenty poza tymi, że "tak uważam" to zapraszam do dyskusji.
Bez odbioru.

Chyba jednak za dużo czasu na to nie poswieciles skoro wystarczy wpisać na YT Patryk Plewka i wyskakują jego bramki w tym choćby bramka z dystansu w sparingu pierwszej drużyny z sierpnia 2017.

Także jeśli wymagasz konkretnych argumentów to zacznij od siebie, bo łatwiej komuś udowodnić że się nie nadaje po 1 meczu niż pracować nad danym piłkarzem 10 lat, szkolić, wprowadzać dozować obciążenia i przede wszystkim dać mu szansę .

Pojazd na PP w tym temacie uważam że co najmniej niesprawiedliwy, ale i tak róbcie co uważacie :) na pewno tylko pomagacie tym drużynie i Patrykowi.

szprotson 13.02.2019 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1533703)
Pojazd na PP w tym temacie uważam że co najmniej niesprawiedliwy, ale i tak róbcie co uważacie :) na pewno tylko pomagacie tym drużynie i Patrykowi.

ale kto go pojechał ? Czy juz ....a pytania nie można zadac?

A: Laskoś jest zajebisty powinien grać
B: Dlaczego?
A: Bo tak, widziałem w CLJ, miał 20 odbiorów w meczu
B: W jakim, pokaż (innymi słowy, ja wiem mniej ty wiesz więcej, przekonaj mnie, kazdy moze tylko zyskać)
A: Sam se poszukaj, o .... CI chodzi, nic Ci nie bede udowadniał, mam w dupie co myślisz
B: Ok,
A: I co sie przypierdalasz do Laskosia
B: ...

KOLORYZOWANE

Nie wiem czy ciężko jest zrozumiec ze jedni ludzie juz widzieli tyle naszych talentów ze patrza na to z przymróżeniem oka. Potem jest mniejsze rozczarowanie...

Jagul 13.02.2019 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1533703)
Chyba jednak za dużo czasu na to nie poswieciles skoro wystarczy wpisać na YT Patryk Plewka i wyskakują jego bramki w tym choćby bramka z dystansu w sparingu pierwszej drużyny z sierpnia 2017.
Także jeśli wymagasz konkretnych argumentów to zacznij od siebie, bo łatwiej komuś udowodnić że się nie nadaje po 1 meczu niż pracować nad danym piłkarzem 10 lat, szkolić, wprowadzać dozować obciążenia i przede wszystkim dać mu szansę .
Pojazd na PP w tym temacie uważam że co najmniej niesprawiedliwy, ale i tak róbcie co uważacie :) na pewno tylko pomagacie tym drużynie i Patrykowi.

Po pierwsze jak już coś wytykasz, to przeczytaj dokładnie moje posty. Prześledziłem informacje z TEGO sezonu (dla przypomnienia mamy sezon 2018-19).
Po drugie nigdzie nie skrytykowałem Patryka Plewki. Napisałem tylko żeby pracował, a jego potencjał ocenimy po sezonie.
Po trzecie nie mam zamiaru po nim jechać bo wierzę w tego chłopaka.
Po czwarte moja aktywność tutaj odnosi się tylko do tego co Ty piszesz w swoim poście. Czyli o ocenie tego czy ktoś się nadaje czy nie na podstawie jednego meczu. Poprosiłem użytkownika skarabeus o argumenty i w zamian zostałem uznany za "tempego". To samo pytanie zadał kolega szprotson i gość dalej unika odpowiedzi.

To, że Plewka strzelił 1,5 roku temu bramkę nic nie znaczy. Brożek ponad 10 lat temu był królem strzelców, a teraz od niego tego nie oczekuje. Nie żyjmy przeszłością tylko teraźniejszością.

wyar 13.02.2019 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1533700)
Szprotson.
Serio, bardzo malo mnie obchodzi co masz na moj temat do powiedzienia :-)

CLJ nie jest dobrym przetarciem. Bardziej mi chodzilo, ze wyzszy poziom rozgrywkowy i zwiazany z tym impuls albo pozwoli sie rozwinac albo przeciwnie.
Piatek sie rozwinal. Ale Kownacki zwinal. I co? Jest regula? Nie ma. Kwestia glowy, poukladania, pracowitosci, talentu. IMHO Plewko posiada wszystko, aby grac na wysokim poziomie. Bedzie popelnial bledow, ale nie popelniajac ich nie stanie sie lepszym pilkarzem.
To sa takie oczywiste sprawy, ze trudno z inteligentnym czlowiekiem o tym dyskutowac.

Zgadza sie wszystko.

Koledzy,ktorzy dyskutuja na temat Patryka... Naprawde,nawet w sieci sa dostepne filmiki z CLJ,i tam mozecie zobaczyc atuty Patryka,wsrod ktorych jest uderzenie z dystansu,dryblingi,wejscia w pole karne z pilka nie tylko ze srodka,ale nawet z boku, ostatnie podania itd.,itp. Ja rozumiem,ze chec dowalenia komus na tym forum jest jak zwykle naiistotniejsza,ale Skarabeus ma racje. W wypadku Patryka mamy do czynienia z utalentowanym chlopakiem,ktorego zestaw umiejetnosci jest naprawde ciekawy. Nie,nie ma gwarancji,ze mu sie uda,i tak,ma tez wady. Ale dyskutowanie na zasadzie "o! tylko raz uderzyl z dystansu we wszystkich meczach i jeszcze niecelne ! Znakiem tego takiej umiejetnosci nie ma !" jest zabawne.

Patryk jest na poczatku swojej drogi z Wisla,i moim zdaniem moze byc niezlym pilkarzem. Natomiast potrzebny mu jest czas i troche doswiadczenia meczowego. Pamietajmy takze,ze wystepowal naprzeciw moim zdaniem obecnie najbardziej utalentowanego mlodego srodkowego pomocnika w Polsce,czyli Zurkowskiego. Ktory ma za soba w lidze juz ponad 50 meczow,rocznikowo jest 3 lata starszy od Patryka,a w jego wieku lapal sie na wystepy jedynie w 3 lidze(Gornik wtedy gral w 1). I niech koledzy wyobraza sobie,ze nie strzelil tam nawet bramki !
Wiem,ze stawiamy na Patryka z koniecznosci,ale...czy naprawde ?

Niektorzy tu pisali o Wojtkowskim jako 3 pomocniku,a on wszedl na 20 kilka minut i...zanotowal 7 strat... Tj.,o jedna wiecej niz Plewka...

Patryk obecnie musi poprawic sie fizycznie (oslawiona "sila" Kazka Wegrzyna) i troche lepiej czytac ryzyko w grze (podjal je przy pierwszej bramce dla Gornika) ale nie mam sily,jak czytam,ze mial same straty i niecelne podania,albo podawal do najblizszego. Bo ze statystyk wynika ze mial 89% celnych podan. Panie i Panowie - to wynik ZNAKOMITY.

Co do reszty...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1533705)
Po czwarte moja aktywność tutaj odnosi się tylko do tego co Ty piszesz w swoim poście. Czyli o ocenie tego czy ktoś się nadaje czy nie na podstawie jednego meczu. Poprosiłem użytkownika skarabeus o argumenty i w zamian zostałem uznany za "tempego". To samo pytanie zadał kolega szprotson i gość dalej unika odpowiedzi.

Tak,po jednym meczu mozna sporo zobaczyc,w tym takze to,czy zawodnik nadaje sie czy nie. Czasem nawet po 1 treningu,bez meczu. Wlasnie dlatego masz w Wisle Kube Blaszczykowskiego.

Czego nie rozumiesz ?

Jagul 13.02.2019 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1533710)
Zgadza sie wszystko.

Koledzy,ktorzy dyskutuja na temat Patryka... Naprawde,nawet w sieci sa dostepne filmiki z CLJ,i tam mozecie zobaczyc atuty Patryka,wsrod ktorych jest uderzenie z dystansu,dryblingi,wejscia w pole karne z pilka nie tylko ze srodka,ale nawet z boku, ostatnie podania itd.,itp. Ja rozumiem,ze chec dowalenia komus na tym forum jest jak zwykle naiistotniejsza,ale Skarabeus ma racje. W wypadku Patryka mamy do czynienia z utalentowanym chlopakiem,ktorego zestaw umiejetnosci jest naprawde ciekawy. Nie,nie ma gwarancji,ze mu sie uda,i tak,ma tez wady. Ale dyskutowanie na zasadzie "o! tylko raz uderzyl z dystansu we wszystkich meczach i jeszcze niecelne ! Znakiem tego takiej umiejetnosci nie ma !" jest zabawne.

Ale czy ja twierdze, że ten chłopak nie ma atutów/umiejętności/potencjału??
Chyba rozmijamy się w definicji zwrotu "bardzo dobry". Dla mnie jak piłkarz ma jakąś cechę bardzo dobrą to oczekuje, że pokazuje to regularnie. Plewka na ten moment pokazuje to o czym mówi skarabeus? Bo ja tego nie widzę. I nie rozmawiajmy już o tej CLJ, bo chwała mu za to co tam pokazał ale teraz gość występuje na poziomie ekstraklasy i do tego poziomu należy go zacząć przyrównywać. Bo inaczej za 5 lat Plewka będzie 24 letnim piłkarzem z "atutami", których nie widać. Nie jestem komentatorem Canal+ żeby kogoś chwalić za pomysł albo chęci.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1533710)
Tak,po jednym meczu mozna sporo zobaczyc,w tym takze to,czy zawodnik nadaje sie czy nie. Czasem nawet po 1 treningu,bez meczu. Wlasnie dlatego masz w Wisle Kube Blaszczykowskiego.
Czego nie rozumiesz ?

Po jednym meczu/treningu to można co najwyżej ocenić potencjał, a nie realne umiejętności. Potem to trzeba jeszcze udowodnić na boisku, bo piłkarzy wożących się na nazwisku w ekstraklasie jest co nie miara, bo kiedyś każdemu jakiś mecz w końcu wyjdzie.

Osławiony Żurkowski w tym momencie regularnie uderza z dystansu i zdecydowanie pokazuje, że potrafi to robić na wyższym poziomie niż Plewka. Dlatego prędzej stwierdzę, że on to robi bardzo dobrze.

Generalnie ja tylko poprosiłem skarabeusa o to, żeby przedstawił jakiekolwiek argumenty, które popierają jego tezę, a Ty zachowujesz się jakbym zakładał front przeciwko Plewce :D :D :D. Jak widać wszyscy tutaj wszystko wiedzą na temat każdego juniora i tylko ja głupi raczyłem poprosić o jakieś argumenty ;).

Gunner1906 13.02.2019 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1533710)
Zgadza sie wszystko.



Niektorzy tu pisali o Wojtkowskim jako 3 pomocniku,a on wszedl na 20 kilka minut i...zanotowal 7 strat... Tj.,o jedna wiecej niz Plewka...

Tylko tutaj trzeba rozróżnić stratę od straty. Wojtkowski traci gdzieś piłkę przed polem karnym przeciwnika gdzie nic nam z tego nie grozi gdyż za linią piłki znajduję się jeszcze 7-8 wiślaków, a Plewka traci przed naszym polem karnym bądź w okolicy środkowego koła. W tym spotkaniu, padła z tego jedna bramka a powinna paść też druga zaraz na początku drugiej połowy. Takie błędy naprawdę ważą o wyniku spotkania. W poprzednich meczach było to samo. Trzeba wiedzieć gdzie można sobie pozwolić na ryzyko straty piłki a gdzie jest to absolutnie niedozwolone. I tak jak pisałem, ja wiem, że on ma 18 lat i rozumiem, że takie błędy mogą się mu przytrafiać. Tylko w takim razie nie jestem zwolennikiem wystawiania chłopaka w podstawowym składzie, zwłaszcza kiedy walczymy jeszcze o tą 8 a ryzyko spadku, małe bo małe ale istnieje. Powinien dostawać w każdym meczu po kilka-kilkanaście minut tak żeby łapał doświadczenie, aczkolwiek rozumiem że póki co kadrę mamy taką jaką mamy i czasami po prostu nie będzie wyjścia i grać będzie musiał. Natomiast jeśli wszyscy będą zdrowi ja widzę środek Basha, Savicevic a przed nimi Kuba bądź Wojtkowski.

Karherop 13.02.2019 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1533704)
ale kto go pojechał ? Czy juz ....a pytania nie można zadac?
.

Szprotson, ten temat ma 5 czy 6 stron, naprawdę można spokojnie znaleźć z 10 cytatów gdzie mówiono o tym że PP nadaje się najwyzej do tarcia chrzanu.
Uważam że znalezienie tych postów nie należy do wybitnej umiejętności analitycznej i tylko trzeba mieć do tego chęci.

@Jagul, jeśli pytasz o ten sezon to takich informacji nie znajdziesz. Patryk Plewka zagrał może w 2 czy 3 kolejkach CLJ bo ciągle potrzebowała go pierwsza drużyna. Jak nie na boisku to do wypełnienia ławki. Więc nie dziwię się że nie naczytałes się o jego dokonaniach.

Dodam tylko, że m.in. przez wyjazdy na mecze seniorów i przesiadywanie na ławce chłopak wypadl z rytmu meczowego, więc nawet w CLJ mial trochę pod górkę. Coś kosztem czegoś.

Ma_niek 13.02.2019 16:30

A moze po prostu Plewka i jego mityczny talent to cos w stylu Leszczaka, Kuczaka, Handzlika,Bruda,Rado,Zajaca i innych mlodych co sie przewineli przez Wisłe.

szym_ek 13.02.2019 16:45

Myśle, że jeszcze jednego nie bierzecie pod uwagę.
W przyszłym sezonie będzie wymóg grania młodzieżowcem. Poprawcie mnie ale do wyboru mamy Plewkę, Wojtkowskiego i plejade juniorów z Akademii.

Jeszcze nie mamy noża przy gardle i możemy sobie pozwolić na kilka błędów Plewki. (osobiście uważam, że nie zagrał dobrego meczu)

wyar 13.02.2019 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1533722)
Tylko tutaj trzeba rozróżnić stratę od straty. Wojtkowski traci gdzieś piłkę przed polem karnym przeciwnika gdzie nic nam z tego nie grozi gdyż za linią piłki znajduję się jeszcze 7-8 wiślaków, a Plewka traci przed naszym polem karnym bądź w okolicy środkowego koła. W tym spotkaniu, padła z tego jedna bramka a powinna paść też druga zaraz na początku drugiej połowy. Takie błędy naprawdę ważą o wyniku spotkania. W poprzednich meczach było to samo. Trzeba wiedzieć gdzie można sobie pozwolić na ryzyko straty piłki a gdzie jest to absolutnie niedozwolone. I tak jak pisałem, ja wiem, że on ma 18 lat i rozumiem, że takie błędy mogą się mu przytrafiać. Tylko w takim razie nie jestem zwolennikiem wystawiania chłopaka w podstawowym składzie, zwłaszcza kiedy walczymy jeszcze o tą 8 a ryzyko spadku, małe bo małe ale istnieje. Powinien dostawać w każdym meczu po kilka-kilkanaście minut tak żeby łapał doświadczenie, aczkolwiek rozumiem że póki co kadrę mamy taką jaką mamy i czasami po prostu nie będzie wyjścia i grać będzie musiał. Natomiast jeśli wszyscy będą zdrowi ja widzę środek Basha, Savicevic a przed nimi Kuba bądź Wojtkowski.

Zanim przedyskutujemy sprawe strat Wojtkowskiego i strefy gdzie to robi to zadaj sobie trud,przegladnij staty strat dla pozo stalych Wislakow
grajacych w tym meczu w podobnych strefach,zobacz na ratio ilosc minut/liczba strat i powiedz,jakie wnioski wyciagasz . Powiedz mi takze ile metrow do bramki bylo od tego momentu kiedy PP stracil pilke i ile razy akcje mozna bylo przerwac. A pozniej napisze Ci jakie sa implikacje strat Wojtkowskiego.Na razie

Gunner1906 13.02.2019 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1533733)
Zanim przedyskutujemy sprawe strat Wojtkowskiego i strefy gdzie to robi to zadaj sobie trud,przegladnij staty strat dla pozo stalych Wislakow
grajacych w tym meczu w podobnych strefach,zobacz na ratio ilosc minut/liczba strat i powiedz,jakie wnioski wyciagasz . Powiedz mi takze ile metrow do bramki bylo od tego momentu kiedy PP stracil pilke i ile razy akcje mozna bylo przerwac. A pozniej napisze Ci jakie sa implikacje strat Wojtkowskiego.Na razie

Kolego ale tu nie trzeba nic przeglądać i sprawdzać w statystyki. Liczy się to co wynika z tej akcji. Po stratach innych Wiślaków nie lecą kontry 4 na 3 2 na 2 itp.

Tzn zdarzyło się to raz Wasilewskiemu, ale tak jak już pisałem był to wypadek przy pracy, piłka przejechała mu po stopie. Patryka są to straty bo decyduje się na niebezpieczne zagrania typu drybling pod pressingiem 3 rywali, czyli podejmuje złe decyzje które skutkują bramkami. Mi nie chodzi o liczbę strat a liczbę strat po których mamy sytuację bramkową dla rywala. A w tych Plewka króluje z wyraźną przewagą nad peletonem.

Przy stracie piłki Patryka kiedy padła bramka było to w okolicy środkowego koła. Owszem jest to daleko od bramki, ale zrozum to, że jeśli zespół jest w trakcie budowania akcji i tracisz piłkę w takim miejscu gdzie za tobą już są tylko obrońcy, to drużyna jest w czarnej dupie, bo jest przygotowana do ataku a nie do obrony. Nikt w tym miejscu nie może tracić piłek.
Wszyscy są rozstawieni szeroko są dziury między formacjami i jest to naturalne bo właśnie mieliśmy atakować, a tu benc strata w samym środku i wtedy jest się ciężko zoorganizować do obrony, zwłaszcza kiedy leci Ci 4 rozpędzonych typów z piłką i mogą z nią zrobić wszystko.

Ranczo 13.02.2019 17:05

Zalogowalem sie specjalnie tylko po to :Rynek, 12.02.19 okolo 18 piggy wali shoty w towarzystwie goraco rozesmiana i ma wyjebane najwidoczniej...

GBO 13.02.2019 17:08

Aż chce się napisać: Boguski wróć! Po szukać nowych kozłów ofiarnych jeżeli pod ręką jest etatowy. Ehhh... kibice.... :help:

wyar 13.02.2019 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1533734)
Kolego ale tu nie trzeba nic przeglądać i sprawdzać w statystyki. Liczy się to co wynika z tej akcji. Po stratach innych Wiślaków nie lecą kontry 4 na 3 2 na 2 itp.

Tzn zdarzyło się to raz Wasilewskiemu, ale tak jak już pisałem był to wypadek przy pracy, piłka przejechała mu po stopie. Patryka są to straty bo decyduje się na niebezpieczne zagrania typu drybling pod pressingiem 3 rywali, czyli podejmuje złe decyzje które skutkują bramkami. Mi nie chodzi o liczbę strat a liczbę strat po których mamy sytuację bramkową dla rywala. A w tych Plewka króluje z wyraźną przewagą nad peletonem.

Przy stracie piłki Patryka kiedy padła bramka było to w okolicy środkowego koła. Owszem jest to daleko od bramki, ale zrozum to, że jeśli zespół jest w trakcie budowania akcji i tracisz piłkę w takim miejscu gdzie za tobą już są tylko obrońcy, to drużyna jest w czarnej dupie, bo jest przygotowana do ataku a nie do obrony. Nikt w tym miejscu nie może tracić piłek.
Wszyscy są rozstawieni szeroko są dziury między formacjami i jest to naturalne bo właśnie mieliśmy atakować, a tu benc strata w samym środku i wtedy jest się ciężko zoorganizować do obrony, zwłaszcza kiedy leci Ci 4 rozpędzonych typów z piłką i mogą z nią zrobić wszystko.

Niestety,jesli mamy dyskutowac na takim poziomie,to moze lepiej nie ?

Pierwsza sprawa prosze screen ze straty Plewki:

https://images90.fotosik.pl/123/63d00f5acec73ca6med.png

Twoja teoria wg tego co napisales to :
idzie kontra z przewaga,a strata jest w strefie,za ktora sa tylko obroncy.

Teraz prosze wytlumacz mi to,bo ja widze cos innego. Widze 9 graczy Gornika na wlasnej polowie (10,bo jest jeszcze bramkarz) i co najmniej 5 pilkarzy Wisly za linia pilki. W koncowym etapie widzimy 6 pilkarzy Wisly i 4 Gornika.

Czekam na Twoje wyjasnienie. Do reszty odniose sie pozniej.

Ach,zapomnialem dodac,ze wg Ciebie strata ma miejsce w okolicach kola srodkowego...

guardian_angel 13.02.2019 18:13

Proponuję trzymać się tego, że to był lepszy mecz w wykonaniu Wisły niż niejeden z jesieni w nieporównywalnie lepszym składzie.

Poprzeczka Drzazgi, setka Kolara, ta główka, którą Chudy wyjął sam nie wiem jak... działo się więcej niż w wygranym meczu ze Śląskiem 1:0... Przyjdzie za te 2-3 mecze świeżość, zaczną znów szybciej reagować - BO TO był jedyny problem tego meczu, nasze reakcje były tak 2-3x wolniejsze niż rywala, i będzie dobrze.

Jagul 13.02.2019 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1533724)
@Jagul, jeśli pytasz o ten sezon to takich informacji nie znajdziesz. Patryk Plewka zagrał może w 2 czy 3 kolejkach CLJ bo ciągle potrzebowała go pierwsza drużyna. Jak nie na boisku to do wypełnienia ławki. Więc nie dziwię się że nie naczytałes się o jego dokonaniach.

Poprzedni sezon (2017-18): 4 bramki (w CLJ) - żadnej z dystansu. Mam kopać jeszcze głębiej?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1533738)
Niestety,jesli mamy dyskutowac na takim poziomie,to moze lepiej nie ?

Pierwsza sprawa prosze screen ze straty Plewki:

https://images90.fotosik.pl/123/63d00f5acec73ca6med.png

Jak już chcesz analizować tę sytuację to zacznij od samego początku, a nie wyciągasz screen samej straty. Największą głupotą Plewki jest to, że wdał się w drybling w momencie kiedy miał 6 partnerów przed linią piłki (nie wiem jak z Pietrzakiem, bo z kamery widać dopiero jak wraca) i za to należy mu się największa bura. To, że udało mu się przebiec z piłką jeszcze kilkanaście metrów nie ma już żadnego znaczenia. Ryzyko można podejmować ale nie w każdej sytuacji.

Mimo wszystko (żebyś mnie nie oskarżył, że jadę tylko młodego), to największe pretensje mam do Bashy, bo akurat on taką sytuację powinien przewidzieć i ewentualnie interweniować. Późniejszy jego spacer w polu karnym pozostawię bez komentarza.

wyar 13.02.2019 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1533716)
Ale czy ja twierdze, że ten chłopak nie ma atutów/umiejętności/potencjału??
Chyba rozmijamy się w definicji zwrotu "bardzo dobry". Dla mnie jak piłkarz ma jakąś cechę bardzo dobrą to oczekuje, że pokazuje to regularnie. Plewka na ten moment pokazuje to o czym mówi skarabeus? Bo ja tego nie widzę. I nie rozmawiajmy już o tej CLJ, bo chwała mu za to co tam pokazał ale teraz gość występuje na poziomie ekstraklasy i do tego poziomu należy go zacząć przyrównywać. Bo inaczej za 5 lat Plewka będzie 24 letnim piłkarzem z "atutami", których nie widać. Nie jestem komentatorem Canal+ żeby kogoś chwalić za pomysł albo chęci.



Po jednym meczu/treningu to można co najwyżej ocenić potencjał, a nie realne umiejętności. Potem to trzeba jeszcze udowodnić na boisku, bo piłkarzy wożących się na nazwisku w ekstraklasie jest co nie miara, bo kiedyś każdemu jakiś mecz w końcu wyjdzie.

Osławiony Żurkowski w tym momencie regularnie uderza z dystansu i zdecydowanie pokazuje, że potrafi to robić na wyższym poziomie niż Plewka. Dlatego prędzej stwierdzę, że on to robi bardzo dobrze.

Generalnie ja tylko poprosiłem skarabeusa o to, żeby przedstawił jakiekolwiek argumenty, które popierają jego tezę, a Ty zachowujesz się jakbym zakładał front przeciwko Plewce :D :D :D. Jak widać wszyscy tutaj wszystko wiedzą na temat każdego juniora i tylko ja głupi raczyłem poprosić o jakieś argumenty ;).

Dobra,teraz jeszcze Ty. Okej.

Pierwsza sprawa - dyskutujesz sam ze soba i ze swoimi tezami. Nigdzie nie napisalem ze mam z Toba jakis problem,za to Ty oceniasz moje zachowanie :rotfl: - na jakiej podstawie - nie wiem. Tobie odpisalem tylko,ze mozna oceniac jakiegos pilkarza nawet widzac go w 1 meczu. I tyle. Reszcie tych ktorzy narzekali na gre mlodzienca opisalem jego atuty i potencjal.

Ty zas dalej brniesz w jakies dziwne twierdzenia,ze po 1 meczu mozna ocenic potencjal,a nie umiejetnosci. innymi slowy dla Ciebie facet jak Kuba wychodzi na trening,radzi sobie 1 na 1 z owczesnymi reprezentantami Polski,to wina potencjalu,a nie realne umiejetnosci ??? really ??? :rotfl:



Dokonujesz jakichs elaboratow i koreferatow na temat tego,ze ktos napisal,ze facet ma b. dobry strzal i dobry drybling. Chocby po tym meczu mozna stwierdzic,ze tak jest. Ale jest oczywiste,ze dodajemy tu : jak na 19-latka. Nikt go nie porownuje do uksztaltowanych zawodnikow,a jedynie do mlodych,dopiero co wchodzacych graczy. Reszte dopowiedziales sobie tylko Ty.


Patryk wystepow ma cale 7,w tym od deski do deski az...dwa (2). I srednia cale 45 minut. jak juz pisalem to rocznik 2000,a Szymon Zurkowski 1997. Inny typ gracza,inna budowa, i tak dalej. Chodzi jednak o to,ze pamietam PP z jesieni,widze go teraz i moim zdaniemPP zrobil spory skok jakosciowy. To wciaz nie jest gracz kluczowy,ale ma szanse.

Oczywiscie,inna sprawa,czy ja wykorzysta,ale przez niektorych (nie przez Ciebie) juz zostal spisany na straty,i w zamian proponuja...Wojtkowskiego.

Sorry,ale dla mnie Kamil ma podstawowe problemy z rozumieniem gry,i biega na boisku niczym podworkowy pilkarz. Patrze na niego - wg mnie postepow brak. Patrze na Plewke - wg mnie postepy widac.
Co poniektorzy sadza jednak,ze Plewka dostaje minuty za darmo,ot,bo sie Stolarczykowi nudzi.

Okej,mozna i tak.

Wiec na koniec - daruj sobie te zakladanie frontow i inne puste figury retoryczne. Nigdzie nikt nie pisze,ze zjechales Plewke,tylko piszemy,ze nie masz racji,twierdzac,ze nie mozna niczego ocenic po 1 meczu. Ty juz dodajesz sobie dalej - ze to trzeba potwierdzac (no,w ostatnim meczu Plewka strzalem w poprzeczke potwierdza to,czyz nie ?),i zadasz tychze potwierdzen od faceta ktory rozegral cale 3 mecze w Ekstraklasie... Daruj...

Takze nie stosuj zasady oblezonej twierdzy - wiem,ze napisales,ze trzeba poczekac,i ja za tym tez jestem. I tez nie wiem,czy Plewce sie uda - trzymam za niego kciuki,a chcialem napisac,ze odbior niektorych kibicow po meczu bywa zabawny,co udowadniam w innym miejscu.

wyar 13.02.2019 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1533742)
Poprzedni sezon (2017-18): 4 bramki (w CLJ) - żadnej z dystansu. Mam kopać jeszcze głębiej?



Jak już chcesz analizować tę sytuację to zacznij od samego początku, a nie wyciągasz screen samej straty. Największą głupotą Plewki jest to, że wdał się w drybling w momencie kiedy miał 6 partnerów przed linią piłki (nie wiem jak z Pietrzakiem, bo z kamery widać dopiero jak wraca) i za to należy mu się największa bura. To, że udało mu się przebiec z piłką jeszcze kilkanaście metrów nie ma już żadnego znaczenia. Ryzyko można podejmować ale nie w każdej sytuacji.

Mimo wszystko (żebyś mnie nie oskarżył, że jadę tylko młodego), to największe pretensje mam do Bashy, bo akurat on taką sytuację powinien przewidzieć i ewentualnie interweniować. Późniejszy jego spacer w polu karnym pozostawię bez komentarza.

Zaczynasz mi grac na nerwach. jak nie umiesz czytac,to naprawde darujmy sobie,bo nie chce mi sie czytac Twoich wypocin. Screen nie jest zadna manipulacja - w tym wlasnie momencie Plewka traci pilke i polemizuje z teza,ze traci ja zostawiajac samych obroncow - oprocz nich jest jeszcze dwoch zawodnikow (Basha i drugiego numeru nie widze). Akcje wiec mozna (trzeba!) bylo przerwac znacznie wczesniej,a w kazdym razie bylo duzo czasu,by to zrobic. Takie rzeczy sa naturalne w pilce - tak,podejmujesz ryzyko nawet w srodku pola. Mam Ci pokazac JAKIKOLWIEK mecz pilki noznej ? Czy ogladales w ogole chociaz jeden ? I co to za twierdzenie,ze to,ze przebiegl z pilka jeszcze kilkanascie metrow nie ma znaczenia ? :rotfl: Chlopie,Ty cos piles ?

Gunner1906 13.02.2019 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1533738)
Niestety,jesli mamy dyskutowac na takim poziomie,to moze lepiej nie ?

Pierwsza sprawa prosze screen ze straty Plewki:

https://images90.fotosik.pl/123/63d00f5acec73ca6med.png

Twoja teoria wg tego co napisales to :
idzie kontra z przewaga,a strata jest w strefie,za ktora sa tylko obroncy.

Teraz prosze wytlumacz mi to,bo ja widze cos innego. Widze 9 graczy Gornika na wlasnej polowie (10,bo jest jeszcze bramkarz) i co najmniej 5 pilkarzy Wisly za linia pilki. W koncowym etapie widzimy 6 pilkarzy Wisly i 4 Gornika.

Czekam na Twoje wyjasnienie. Do reszty odniose sie pozniej.

Ach,zapomnialem dodac,ze wg Ciebie strata ma miejsce w okolicach kola srodkowego...

Hehehe ale wrzuciłes screena... Strata miała miejsce 10 metrów wcześniej to po pierwsze. Po drugie jak widać na tym zdjęciu większość zaboli jest już zwrócona w kierunku naszej bramki i jest w pełnym gazie i sekundę później po jednym podaniu idą 5 na 4. Co ty tu bronisz? Przecież Patryk zaczął drybling na naszej połowie wypuścił sobie piłkę za daleko w środkowej strefie i padła z tego bramka więc nie rozumiem co próbujesz tutaj udowodnić? Oczywiście można było zachować się lepiej agresywniej doskoczyc ale to nie jest takie proste kiedy o wszystkim decyduje ułamek sekundy a drużyna nie jest przygotowana na tak głupia stratę... Jeszcze gorsza była strata na samym początku drugiej połowy bo to było już przed naszym polem karnym i też powinno zakończyć się golem a kojarzę jeszcze co najmniej dwie w podobnie newralgicznym miejscu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl