![]() |
Gdyby ktoś szukał tego sklepu na Dywizjonu 303 i miał problemu z jego lokalizacją.
1. Według mnie nie jest to numer 69 a 76. 2. Zlokalizowane jest to w środku osiedla przy ulicy Kremskiego w pawilonie handlowym. Tu link do lokalizacji. https://www.google.com/maps/place/Sh...8!4d20.0090211 |
W Zakopanem na Krupówkach i Piłsudskiego nadal dostępne,cena 9.90
|
Cytat:
Dziś piwo będzie dostępne w Pubie U Wiślaków - całe 500 sztuk. Będzie czym wznieść toast na pożegnanie Sobola :) |
Kolejna partia Białej Gwiazdy wyruszyła do sklepów. Niestety nie jest to zapowiedziany nakład kolejnych 2,5 tys butelek a tylko 1,6 tys.
Jednakże pojawiły się ( oprócz wyżej wymienionych ) dwie nowe lokalizacje: Rewia Piwa al. 29 Listopada 42c 31-425 Kraków Sklep Maria ul. Kobierzyńska 61a 30-363 Kraków |
A czy carefur na ul. Witosa już rzucił piwo na półki?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wiesz, swego czasu pewne środowiska zorganizowały akcję wylewania Ciechana. Po tej akcji piwa Jakubiaka zanotowały rekordową sprzedaż :D |
Pod Wiadutkem też ma
Nad Strugą 9, 31-411 Kraków |
Długo wyczekiwana wiadomość. Biała Gwiazda pojawiła się w wielkopowierzchniowych Carrefourach. W Zakopiance i GK już jest, na Witosa i Czyżyny trafi dziś. Ilości nie są duże więc kto pierwszy ten lepszy :)
Informacja od Carrefura z dzisiejszego poranka. |
Jest aktualnie na Wieczystej?Bo miałem już dwa nieudane podejścia:/. Tzn był ale wszystko z rezerwacji.
|
Cytat:
Ja nie mam tam kontaktu - nie ma tam jakiegoś telefonu? |
Pewnie jest ale ja tam mam 'rzut beretem'. Czy mi się wydaje , czy te piwa schodzą jak ciepłe bułeczki, pomimo konkretnej ceny?.
Pamiętam, to chyba jeszcze lata 90te były. Powstało wiślackie piwo ,takie zwykłe ale szału nie było i za długo to ono na półkach nie zagościło. |
Cytat:
Za co bardzo wszystkim dziękuję. Może dlatego, że piwo jest naprawdę dobre. Pils ale trochę inny niż wszystkie. Bardzo pijalny i orzeźwiający z lekką cytrusową nutą pochodzącą z amerykańskiego chmielu. I naprawdę ładna, wpadająca w oko etykieta :) |
Piwo obecne w carrefourze przy ul. Witosa.
|
Ruszył nowy rozlew Białej Gwiazdy. Tym razem tego piwa będzie trochę mniej, więc kto chętny, powinien się pospieszyć https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f642.png:)
Tak jak ostatnio pewna kwota zostanie przeznaczona na Socios. Obecnie piwo powinno być nieco tańsze, gdyż udało mi się wynegocjować odrobinę niższą cenę w browarze i na Stowarzyszenie zostanie przeznaczone 50/70 groszy w zależności od kanału dystrybucji. Mamy nadzieję, że wpłynie to na finalną cenę na pólkach. Już od czwartku BG będzie dostępna: Shake Maroza, Konopczyńskiego 16 Alkohole Regionalne, Miodowa 28 Rewia Piwa, 29 listopada 42 Żabka,Grzegórzecka 73 W kolejnych dniach następne miejsca https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f642.png Zachęcam do robienia zapasów https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f609.png https://pics.tinypic.pl/i/00991/vmuio2r5c32p_t.jpg |
Kolejne adresy z Białą Gwiazdą:
Żabka, Bohdana Zaleskiego 1/4 SKLEP MONOPOLOWY DIDI & RICO, Grodzka 13, Sklep Tabiś, Sosnowiecka 93 I oczywiście Pracownia Piwa i Proste Żarcie w Modlniczce przy browarze :) |
Aktualizacja miejsc, gdzie można nabyć Białą Gwiazdę:
Delikatesy Centrum Murarska 19 Kraków Sklep Monopolowy Mado ul. Miechowska 5 Kraków Sklep Monopolowy ul. Pachońskiego 8a Kraków Sklep Spożywczy ul Skotnicka 188 Kraków Strefa Piwa ul. Krowoderska 37 Kraków Strefa Piwa ul. Beliny-Prażmowskiego 49 Kraków Supermaket SPAR Liszki 469 Liszki Corleone ul. Kazimierza Wielkiego 63 Olkusz Regionalne Alkohole Krupówki 24 Zakopane Alkohole Regionalne Piłsudskiego 2c Zakopane puby/kawiarnie- Pub Fog House ul. Koletek 11 Kraków Via Caffe Pl. Wolnica 9/13, 31-060 Kraków Zachęcam :) |
A w Borku Fałęckim/ Ruczaj/Łagiewniki gdzieś?
|
Na razie mam tylko takie dane.
Jeszcze Pracownia Piwa ma mi podesłać swoje punkty. Ale na razie odbywa się krakowski festiwal piwa, Beerweek Inside, więc są chwilowe opóźnienia w komunikacji :) Niedługo BG powinna się też pojawić w wielkopowierzchniowych Carrefourach, w tym na Zakopiance. |
Już jest w Carrefourze na Zako? :) Ktoś wie?
|
Od siebie dodam, że Biała Gwiazde kupicie też w kocyku na Lea 90a
|
a na tej inicjatywie TRIO nie chce położyć swoich łapsk ???
(ironia!) |
Kupiłem wreszcie w Intermarche w Wieliczce. Właśnie sobie piję. Zajebiste !!
|
Cieszę się, że smakuje :)
A tymczasem jest zapowiedź kolejnego Wiślackiego piwa. Pod egidą Socios. Część dochodu będzie przeznaczona na działalność Stowarzyszenia oraz na budowę pomnika Henryka Reymana. Warto zauważyć, że Wisła jest pierwszym klubem, który będzie miał dwie marki piwa. Tak prezentuje się projekt etykiety: https://files.tinypic.pl/i/00993/sz29k29s2bta_t.jpg |
Powoli finiszujemy z tematem. Piwo "Wiślackie" robione przez Socios nabiera rumieńców.
Polecamy też kolekcjonerom kapsle z wiślackimi hasłami na odwrocie. Za zebranie pewnej ilości różnych haseł ( nie wszystkich bo ich jest ok 70 ) przewidziane są nagrody :) https://pics.tinypic.pl/i/00995/x57la9dcx9kn_t.jpg |
Temat jakimś dziwnym trafem zakopany - a przecież mamy już na stałe w sprzedaży piwo "Wiślackie"!
www.wislackie.pl Na stronie znajdziecie sklepy, w których dostać można ten wyjątkowy trunek :) |
cześć
Można gdzieś znaleźć wykaz haseł i numery kapsli? |
Haseł jest dokładnie 77 - ich wykazu nie publikowaliśmy nigdzie.
|
Cytat:
mam różne hasła z tymi samymi numerami :) |
1 Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda!
2 Naprzód Wisło, naprzód TS! 3 Naprzód Wisło, wygraj ten mecz! 4 Jesteśmy tu by wspierać Cię! 5 U siebie czy na wyjeździe! 6 Wisła Pany 7 Wierny, swojej drużynie, znów przyjdę na jej mecz. 8 Bo Mistrza ten zdobywa, który potrafi grać! 9 Święte barwy swe wznieś! 10 Henryk Reyman 11 Reymonta 22 12 Niepokonana, nasza Wisełka kochana. 13 Mistrz, Mistrz nasz TS! 14 Armia Białej Gwiazdy 15 Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra! 16 Biała Gwiazda na niebie się mieni! 17 Kuba Błaszczykowski 18 Do boju Wisełko! 19 My chłopcy z Reymonta! 20 Wisła - to jest potęga! 21 Wisła - najlepsza jest! 22 Wisłę - trzeba szanować! 23 Wisłę - ten nasz TS! 24 Ole, Super Wisełka! 25 Nawet słynna Barcelona, naszej Wisły nie pokona! 26 Po burzy słońce wychodzi zza chmur... 27 Wisełko, wygraj mecz! 28 Wisełka gol! 29 Wisła z Krakowa, to całej Polski Królowa! 30 My kibice, pomożemy! 31 Armia Wisły 32 Jesteśmy Siłą Tego Klubu 33 Super Wisła 34 1906 35 Kibice Wisły życzą miłego dnia :) 36 Drużyna z Charakterem 37 #SociosOnTour 38 Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon.. 39 Ty Wspierasz. Ty Decydujesz. 40 Dołącz do Socios! 41 Mistrz Polski 1927 42 Mistrz Polski 1928 43 Mistrz Polski 1949 44 Mistrz Polski 1950 45 Mistrz Polski 1978 46 Mistrz Polski 1999 47 Mistrz Polski 2001 48 Mistrz Polski 2003 49 Mistrz Polski 2004 50 Mistrz Polski 2005 51 Mistrz Polski 2008 52 Mistrz Polski 2009 53 Mistrz Polski 2011 54 Tylko jeden klub kocham, aż po grób... 55 Bo w Krakowie, w Krakowie, Krakowie... 56 Gdzie najlepsi kibice w Polsce są... 57 Hej Wisełko, Wisełko, Wisełko! 58 Ty najlepszych kibiców w Polsce masz! 59 Marsz! Marsz! Marsz! Do boju marsz! 60 Tak się bawią ludzie, kiedy nasza Wisła gra! 61 Tak się bawią ludzie, kiedy wygrywa! 62 Najwspanialszy klub na świecie, co kibiców mnóstwo ma! 63 W sercu moim - Wisła! I na dobre i na złe! 64 Na Reymonta wychowani, Białą Gwiazdą opętani! 65 Czy wygrywasz, czy nie... 66 Moja jedyna miłość - to Wisełka! 67 Wisełka 3 punkty ma! 68 Wspieraj z nami Wisłę Kraków! 69 Jesteśmy dumą tego miasta! 70 A w naszych sercach Biała Gwiazda! 71 I nawet jeśli będzie źle - my nigdy nie poddamy się! 72 Wszystkiego Wiślackiego! 73 Wisła wygra dziś ten mecz, napewno! 74 Socios Wisła Kraków 75 TSW 76 ABG 77 Wierność :) |
Przy okazji zachęcamy do zakupu Wiślackich Szklanek. Sprzedaż wysyłkowa dotyczy kompletów (6 szt. w cenie 100 zł). Pojedyncze kufle sprzedawane są tylko stacjonarnie. Cena przesyłki kurierskiej: 25 zł.
http://bit.ly/SzklankiWislackie Nr konta do wpłat: 10 1600 1013 1874 7642 1000 0005 Socios Wisła Kraków Tytuł: Zamówienie kufli + imię i nazwisko Na zakupy stacjonarne zapraszamy PO meczu z Lechią Gdańsk do Strefy Kibica. Będziemy od ok. 14:30 :) https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.n...c1&oe=5F936745 |
Witam,
mój kolega jest kolekcjonerem kapsli. Wiem, że ogarnął sobie temat i ma wszystkie kapsle tzw. dziewicze. Teraz jednak zbiera takie z butelek. Czy jest ktoś kto ewentualnie mógłby mu zbierać kapsle z różnymi hasłami? Jeśli chodzi o "nagrodę" to do ustalenia z nim telefonicznie. :) Jak coś to prośba o priv do mnie, to prześlę kontakt. |
A jest szansa, że kiedyś pojawią się inne typy szklanek? Ja np wszystko leję do pokali bo takie lubię. Z pełną świadomością, że nie każde piwo w takiej szklance powinno się pić ))))
|
A ja bym chciał się dowiedzieć, czy np. na zimę szykowany jest jakiś porterek albo RIS lub FES? :D
Co do szklanek, to chyba obecny nakład już się rozszedł. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl