Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie piwo (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10037)

krakus76_ 04.08.2019 16:12

Gdyby ktoś szukał tego sklepu na Dywizjonu 303 i miał problemu z jego lokalizacją.

1. Według mnie nie jest to numer 69 a 76.
2. Zlokalizowane jest to w środku osiedla przy ulicy Kremskiego w pawilonie handlowym.

Tu link do lokalizacji.
https://www.google.com/maps/place/Sh...8!4d20.0090211

antekkw 04.08.2019 18:34

W Zakopanem na Krupówkach i Piłsudskiego nadal dostępne,cena 9.90

Ela 05.08.2019 09:04

Cytat:

To może ja dla przeciwwagi napiszę, że mi piwo smakuje bardzo.;) Mam nadzieję że będzie w poniedziałek w monopolowym koło stadionu to kupię parę sztuk.
Cieszę się, że smakuje :)


Dziś piwo będzie dostępne w Pubie U Wiślaków - całe 500 sztuk.
Będzie czym wznieść toast na pożegnanie Sobola :)

Ela 07.08.2019 09:11

Kolejna partia Białej Gwiazdy wyruszyła do sklepów. Niestety nie jest to zapowiedziany nakład kolejnych 2,5 tys butelek a tylko 1,6 tys.


Jednakże pojawiły się ( oprócz wyżej wymienionych ) dwie nowe lokalizacje:
Rewia Piwa al. 29 Listopada 42c 31-425 Kraków
Sklep Maria ul. Kobierzyńska 61a 30-363 Kraków

swiety37 07.08.2019 10:07

A czy carefur na ul. Witosa już rzucił piwo na półki?

Ela 07.08.2019 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1542069)
A czy carefur na ul. Witosa już rzucił piwo na półki?

Wg moich informacji, BG powinna się pojawić w wielkopowierzchniowych Carrefourach w najbliższy weekend :)

wściekłe pięści węża 07.08.2019 14:07

Cytat:

Sklep Maria ul. Kobierzyńska 61a 30-363 Kraków
Tego się nie spodziewałem. :lol:

Ela 07.08.2019 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1542078)
Tego się nie spodziewałem. :lol:

Wiem do czego pijesz ;) Ja też nie.
Wiesz, swego czasu pewne środowiska zorganizowały akcję wylewania Ciechana.
Po tej akcji piwa Jakubiaka zanotowały rekordową sprzedaż :D

tranceaddict 07.08.2019 16:11

Pod Wiadutkem też ma
Nad Strugą 9, 31-411 Kraków

Ela 12.08.2019 08:50

Długo wyczekiwana wiadomość. Biała Gwiazda pojawiła się w wielkopowierzchniowych Carrefourach. W Zakopiance i GK już jest, na Witosa i Czyżyny trafi dziś. Ilości nie są duże więc kto pierwszy ten lepszy :)


Informacja od Carrefura z dzisiejszego poranka.

1q2 13.08.2019 09:58

Jest aktualnie na Wieczystej?Bo miałem już dwa nieudane podejścia:/. Tzn był ale wszystko z rezerwacji.

Ela 13.08.2019 11:25

Cytat:

Jest aktualnie na Wieczystej?Bo miałem już dwa nieudane podejścia:/. Tzn był ale wszystko z rezerwacji.
Jak w rezerwacji to już może nie być. Przed weekendem ruszyła do sklepów ostatnia partia. I piwo się skończyło. Będziemy chcieli powtórzyć we wrześniu.Carrefour też się teraz obudził i chcą domowić kolejne 1000 butelek.

Ja nie mam tam kontaktu - nie ma tam jakiegoś telefonu?

1q2 13.08.2019 12:16

Pewnie jest ale ja tam mam 'rzut beretem'. Czy mi się wydaje , czy te piwa schodzą jak ciepłe bułeczki, pomimo konkretnej ceny?.

Pamiętam, to chyba jeszcze lata 90te były. Powstało wiślackie piwo ,takie zwykłe ale szału nie było i za długo to ono na półkach nie zagościło.

Ela 13.08.2019 12:24

Cytat:

Pewnie jest ale ja tam mam 'rzut beretem'. Czy mi się wydaje , czy te piwa schodzą jak ciepłe bułeczki, pomimo konkretnej ceny?.

Pamiętam, to chyba jeszcze lata 90te były. Powstało wiślackie piwo ,takie zwykłe ale szału nie było i za długo to ono na półkach nie zagościło.
Dobrze Ci się wydaje :) Osobiście nie spodziewałam się aż takiej sprzedaży i zainteresowania.
Za co bardzo wszystkim dziękuję.
Może dlatego, że piwo jest naprawdę dobre. Pils ale trochę inny niż wszystkie. Bardzo pijalny i orzeźwiający z lekką cytrusową nutą pochodzącą z amerykańskiego chmielu. I naprawdę ładna, wpadająca w oko etykieta :)

doktor granat 13.08.2019 18:44

Piwo obecne w carrefourze przy ul. Witosa.

Ela 29.10.2019 16:36

Ruszył nowy rozlew Białej Gwiazdy. Tym razem tego piwa będzie trochę mniej, więc kto chętny, powinien się pospieszyć https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f642.png:)

Tak jak ostatnio pewna kwota zostanie przeznaczona na Socios. Obecnie piwo powinno być nieco tańsze, gdyż udało mi się wynegocjować odrobinę niższą cenę w browarze i na Stowarzyszenie zostanie przeznaczone 50/70 groszy w zależności od kanału dystrybucji.

Mamy nadzieję, że wpłynie to na finalną cenę na pólkach.

Już od czwartku BG będzie dostępna:



Shake Maroza, Konopczyńskiego 16
Alkohole Regionalne, Miodowa 28
Rewia Piwa, 29 listopada 42
Żabka,Grzegórzecka 73

W kolejnych dniach następne miejsca https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f642.png
Zachęcam do robienia zapasów https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f609.png



https://pics.tinypic.pl/i/00991/vmuio2r5c32p_t.jpg

Ela 31.10.2019 15:38

Kolejne adresy z Białą Gwiazdą:

Żabka, Bohdana Zaleskiego 1/4

SKLEP MONOPOLOWY DIDI & RICO, Grodzka 13,

Sklep Tabiś, Sosnowiecka 93

I oczywiście Pracownia Piwa i Proste Żarcie w Modlniczce przy browarze :)

Ela 09.11.2019 10:08

Aktualizacja miejsc, gdzie można nabyć Białą Gwiazdę:


Delikatesy Centrum Murarska 19 Kraków
Sklep Monopolowy Mado ul. Miechowska 5 Kraków

Sklep Monopolowy ul. Pachońskiego 8a Kraków

Sklep Spożywczy ul Skotnicka 188 Kraków

Strefa Piwa ul. Krowoderska 37 Kraków
Strefa Piwa ul. Beliny-Prażmowskiego 49 Kraków

Supermaket SPAR Liszki 469 Liszki

Corleone ul. Kazimierza Wielkiego 63 Olkusz

Regionalne Alkohole Krupówki 24 Zakopane
Alkohole Regionalne Piłsudskiego 2c Zakopane


puby/kawiarnie-
Pub Fog House ul. Koletek 11 Kraków

Via Caffe Pl. Wolnica 9/13, 31-060 Kraków



Zachęcam :)

Dean 09.11.2019 11:59

A w Borku Fałęckim/ Ruczaj/Łagiewniki gdzieś?

Ela 09.11.2019 12:13

Na razie mam tylko takie dane.

Jeszcze Pracownia Piwa ma mi podesłać swoje punkty. Ale na razie odbywa się krakowski festiwal piwa, Beerweek Inside, więc są chwilowe opóźnienia w komunikacji :)
Niedługo BG powinna się też pojawić w wielkopowierzchniowych Carrefourach, w tym na Zakopiance.

Dean 23.11.2019 11:23

Już jest w Carrefourze na Zako? :) Ktoś wie?

KrajanTSW 24.11.2019 13:18

Od siebie dodam, że Biała Gwiazde kupicie też w kocyku na Lea 90a

Arkadiusz.Czerepach 24.11.2019 14:05

a na tej inicjatywie TRIO nie chce położyć swoich łapsk ???







(ironia!)

rafkur 30.11.2019 11:05

Kupiłem wreszcie w Intermarche w Wieliczce. Właśnie sobie piję. Zajebiste !!

Ela 01.12.2019 08:28

Cieszę się, że smakuje :)


A tymczasem jest zapowiedź kolejnego Wiślackiego piwa. Pod egidą Socios.
Część dochodu będzie przeznaczona na działalność Stowarzyszenia oraz na budowę pomnika Henryka Reymana.
Warto zauważyć, że Wisła jest pierwszym klubem, który będzie miał dwie marki piwa.
Tak prezentuje się projekt etykiety:
https://files.tinypic.pl/i/00993/sz29k29s2bta_t.jpg

Ela 15.01.2020 09:52

Powoli finiszujemy z tematem. Piwo "Wiślackie" robione przez Socios nabiera rumieńców.
Polecamy też kolekcjonerom kapsle z wiślackimi hasłami na odwrocie. Za zebranie pewnej ilości różnych haseł ( nie wszystkich bo ich jest ok 70 ) przewidziane są nagrody :)


https://pics.tinypic.pl/i/00995/x57la9dcx9kn_t.jpg

serek.c2 16.05.2020 18:32

Temat jakimś dziwnym trafem zakopany - a przecież mamy już na stałe w sprzedaży piwo "Wiślackie"!

www.wislackie.pl


Na stronie znajdziecie sklepy, w których dostać można ten wyjątkowy trunek :)

Szneka 06.06.2020 11:18

cześć
Można gdzieś znaleźć wykaz haseł i numery kapsli?

serek.c2 06.06.2020 11:23

Haseł jest dokładnie 77 - ich wykazu nie publikowaliśmy nigdzie.

Szneka 06.06.2020 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1552210)
Haseł jest dokładnie 77 - ich wykazu nie publikowaliśmy nigdzie.

a jest szansa na publikację?
mam różne hasła z tymi samymi numerami :)

aszja33 24.09.2020 18:17

1 Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda!
2 Naprzód Wisło, naprzód TS!
3 Naprzód Wisło, wygraj ten mecz!
4 Jesteśmy tu by wspierać Cię!
5 U siebie czy na wyjeździe!
6 Wisła Pany
7 Wierny, swojej drużynie, znów przyjdę na jej mecz.
8 Bo Mistrza ten zdobywa, który potrafi grać!
9 Święte barwy swe wznieś!
10 Henryk Reyman
11 Reymonta 22
12 Niepokonana, nasza Wisełka kochana.
13 Mistrz, Mistrz nasz TS!
14 Armia Białej Gwiazdy
15 Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra!
16 Biała Gwiazda na niebie się mieni!
17 Kuba Błaszczykowski
18 Do boju Wisełko!
19 My chłopcy z Reymonta!
20 Wisła - to jest potęga!
21 Wisła - najlepsza jest!
22 Wisłę - trzeba szanować!
23 Wisłę - ten nasz TS!
24 Ole, Super Wisełka!
25 Nawet słynna Barcelona, naszej Wisły nie pokona!
26 Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
27 Wisełko, wygraj mecz!
28 Wisełka gol!
29 Wisła z Krakowa, to całej Polski Królowa!
30 My kibice, pomożemy!
31 Armia Wisły
32 Jesteśmy Siłą Tego Klubu
33 Super Wisła
34 1906
35 Kibice Wisły życzą miłego dnia :)
36 Drużyna z Charakterem
37 #SociosOnTour
38 Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon..
39 Ty Wspierasz. Ty Decydujesz.
40 Dołącz do Socios!
41 Mistrz Polski 1927
42 Mistrz Polski 1928
43 Mistrz Polski 1949
44 Mistrz Polski 1950
45 Mistrz Polski 1978
46 Mistrz Polski 1999
47 Mistrz Polski 2001
48 Mistrz Polski 2003
49 Mistrz Polski 2004
50 Mistrz Polski 2005
51 Mistrz Polski 2008
52 Mistrz Polski 2009
53 Mistrz Polski 2011
54 Tylko jeden klub kocham, aż po grób...
55 Bo w Krakowie, w Krakowie, Krakowie...
56 Gdzie najlepsi kibice w Polsce są...
57 Hej Wisełko, Wisełko, Wisełko!
58 Ty najlepszych kibiców w Polsce masz!
59 Marsz! Marsz! Marsz! Do boju marsz!
60 Tak się bawią ludzie, kiedy nasza Wisła gra!
61 Tak się bawią ludzie, kiedy wygrywa!
62 Najwspanialszy klub na świecie, co kibiców mnóstwo ma!
63 W sercu moim - Wisła! I na dobre i na złe!
64 Na Reymonta wychowani, Białą Gwiazdą opętani!
65 Czy wygrywasz, czy nie...
66 Moja jedyna miłość - to Wisełka!
67 Wisełka 3 punkty ma!
68 Wspieraj z nami Wisłę Kraków!
69 Jesteśmy dumą tego miasta!
70 A w naszych sercach Biała Gwiazda!
71 I nawet jeśli będzie źle - my nigdy nie poddamy się!
72 Wszystkiego Wiślackiego!
73 Wisła wygra dziś ten mecz, napewno!
74 Socios Wisła Kraków
75 TSW
76 ABG
77 Wierność

:)

aszja33 24.09.2020 18:34

Przy okazji zachęcamy do zakupu Wiślackich Szklanek. Sprzedaż wysyłkowa dotyczy kompletów (6 szt. w cenie 100 zł). Pojedyncze kufle sprzedawane są tylko stacjonarnie. Cena przesyłki kurierskiej: 25 zł.

http://bit.ly/SzklankiWislackie

Nr konta do wpłat: 10 1600 1013 1874 7642 1000 0005
Socios Wisła Kraków
Tytuł: Zamówienie kufli + imię i nazwisko

Na zakupy stacjonarne zapraszamy PO meczu z Lechią Gdańsk do Strefy Kibica. Będziemy od ok. 14:30 :)

https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.n...c1&oe=5F936745

Proud 13.10.2020 08:14

Witam,

mój kolega jest kolekcjonerem kapsli. Wiem, że ogarnął sobie temat i ma wszystkie kapsle tzw. dziewicze. Teraz jednak zbiera takie z butelek. Czy jest ktoś kto ewentualnie mógłby mu zbierać kapsle z różnymi hasłami?
Jeśli chodzi o "nagrodę" to do ustalenia z nim telefonicznie. :)
Jak coś to prośba o priv do mnie, to prześlę kontakt.

rafkur 13.10.2020 16:25

A jest szansa, że kiedyś pojawią się inne typy szklanek? Ja np wszystko leję do pokali bo takie lubię. Z pełną świadomością, że nie każde piwo w takiej szklance powinno się pić ))))

wściekłe pięści węża 13.10.2020 16:42

A ja bym chciał się dowiedzieć, czy np. na zimę szykowany jest jakiś porterek albo RIS lub FES? :D

Co do szklanek, to chyba obecny nakład już się rozszedł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl