![]() |
Nie wiadomo czy w ogóle placimy odprawę Ramirezowi. Podobno mial klauzulę pozwalająca go zwolnić czy bedzie miał niską średnia zdobytych punktów w lidze..(nie wiem jaką).
35 gości mamy wraz z juniorami, ale to fakt, mamy w tej chwili za dużo gości na kontraktach. Czytalem wywiad w ktorym nasz nowy trener przyznał, że od dawna obserwuje nasza grę i ma już swoje przemyślenia. To dobrze wróży. Ze Manuel nie odnajduje sie w PL, z tego co czytalem w wywiadzie, on nawet Hiszpanów nie rozumie, gdy mówią za szybko... pewnie pragnie mocno wrocic do Portugalii. |
szkoda że wątek Gyurcso , pojawił się w tym temacie , zamiast w plotkach transferowych
zamiast banować za odmienne poglady , albo zakładanie tematow meczowych , wartaloby zadbac o taki elementarny ład, bo przez to zamiast rozmawiać o trenerze , jest tu całkiem ciekawy watek poboczny którego miejsce jest jednak w innym temacie a co do samego Węgra , to w meczu w którym nas zgwałcili 6:2 zrobił na mnie kapitalne wrażenie https://www.youtube.com/watch?v=4fGkU5nXDkQ zdobywając CZTERY bramki |
Cytat:
|
Cytat:
Kudlaty przy takiej pompie i tak sie nie załapie bo jest po prostu za cienki w porównaniu do reszty ;) Cytat:
Do tej pory zawsze bylo ze klub placil normalnie pensje do konca kontraktu. Jak jest z Kiko tego nie wiem. |
Dukat wcale nie powiedział w Radiu Kraków, że transferów nie będzie. Powiedział, cytuje: "nie spodziewamy się jakiegoś szalonego okienka transferowego jak było to ostatnio i oczywiście mogą być jakieś korekty w składzie".
2-3 ruchy są wskazane moim zdaniem. Skrócić wypożyczenie Ze Manuela, sprowadzić prawoskrzydłowego i środkowego ofensywnego pomocnika. Bramka do decyzji po dwóch ostatnich meczach tego roku. |
Cytat:
To, że Ramirez nie potrafił go dobrze ustawić, obudzić i wykorzystać bynajmniej nie oznacza, że Carrillo również nie będzie umiał tego zrobić. Dziś nie możemy już sobie pozwalać na skreslanie i wymieniane zawodników lekką ręką. To już nie czasy Cupiala. Nowy trener i taktyka może być szansą zarówno dla Wisły jak i "naprawy" oraz lepszej gry Ze Manuela. |
Z tym, że Maniek dłużej jak pół roku i tak nie zostanie, bo kwota wykupu 800k âŹ
|
bo to jest taki szczwany plan, będzie uja grał i obniżą kwotę odstępnego :)
|
Cytat:
Weszło ostatnio reklamował słowackich bramkarzy, że jako jedyni z grupy Słowaków dają jakość w Polsce. |
W sumie dobrze,że gość przychodzi w przerwie zimowej,a nie w połowie sezonu na spokojnie sobie ogarnie i zobaczy na co stać zespół i zawodników.Ciekawe jak z obozem zostajemy w Hiszpanii czy coś będzie zmieniał trener
|
Dukat mowil, ze zostajemy z obozem w Hiszpanii.
|
On bedzie gwiazda ekstraklasy - tak nazwali material o Joanie Carrillo
http://www.sport.pl/inne/56,64998,22...paign=FB_Sport |
Cytat:
|
Cytat:
|
Bardzo słaby mecz z Zagłębiem, a po shoutboxie chodzą głosy, że chuja z tego będzie, więc można zmienić nazwę tematu na 'niedoszłym'/'byłym' trenerem.
|
Weź ty idź już spać bo jutro szkoła gość nie zaczął pracy, a ty już go skreślasz
|
Macie jakieś źródło?
|
Chodziło mi o to, że z tej drużyny nic nie będzie, bo tak pisali eksperci na shoutboxie, a nie z kontraktu :P
|
Aaa ok. Trochę się zaniepokoiłem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pytanie czy Carillo w ogóle jest takim szkoleniowcem. Chciałbym, żeby tak było, ale siłą rzeczy na ten moment ja wybieram jednak Carlitosa. |
Lepiej sprzedać w dobrym momencie, niż trzymać i patrzeć jak maleje wartość. Anderlecht liczył miliony za Teodorczyka, a gość po świetnej jesieni gra już drugą rundę kiepsko i mają problem. To samo mieliśmy my, jak przebijaliśmy się z kasą za Meliksona. Problem w tym, że wysoki poziom udaje się utrzymywać zawodnikom liczonym w dziesiątkach. Carlitos wystrzelił u nas, a wcześniej grał na amatorskim kontrakcie. Nawet orędownik jego sprowadzenia - Kiko Ramirez - nie spodziewał się, że aż tak rozbłyśnie. W końcu zgaśnie, ale oby nie było to za późno dla nas.
|
Cytat:
|
Bez Carlitosa będzie mega ciężko zakwalifikować się do top8, bo kto tu ma strzelać bramki? Brożek? Boguski?
|
pilkarze do grania są...trener będzie a nawet był...ale jak nie znajda kasy na wylaty to nawet czary mary nie pomogą...musimy zwyczajnie płacić w terminie zeby głowy były czyste i zadnych wymowek...bez konkretnego wsparcia finansowego będzie przeplatanka...
derby biegali przez 90 min. na maxa....a wczoraj sil im starczylo na 65-70 i to nie bardzo...trzeba ludziom płacic i wymagać... |
Cytat:
Zawsze się ktoś znajdzie, choćby Imaz - życie nie znosi próżni. |
Nie tacy jak Carlitos obchodzili już od nas. Napewno kogoś maja juz za niego.
|
Carlitos takim typowym napastnikiem nie był, gdyby miał koło siebie prawdziwego napadziora, to bylibyśmy na 1 miescu, patrząc z góry na całą ekstraklape
|
Nie ma ludzi nie do zastapienia.
Poprawa gry calej druzyny, formacji, wymiennosc pozycji plus plynna wymiana pilki, zagrywanie do przodu a nie za plecy jak uwielbia bogus > Carlitos. Jesli sprzedaz Carlitosa ma pozwolic na uplynnie finansow, brak zadluzej wobec druzyny a do tego pozwoli sprowadzic 1-2 zawodnikow, ktorych chce Carillo to jestem za. Mamy w kadrze wielu zawodnikow, ale tak na prawde wielu z nich nie mialo okazji pokazania sie. Nowy trener jak poprawi gre formacjami, odstepy miedzy nimi i nada nieco wiecej pomyslu naszej grze pozycyjnej to nawet brak Carlitosa nie bedzie tak odczuwalny. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl