![]() |
Cytat:
Jeżeli jednak mamy aspiracje na - powiedzmy - pierwszą piątkę i jeżeli - biorąc pod uwagę poziom ligi i płaskość tabeli - nie są to aspiracje nierealne, to tak, zagraliśmy bardzo słabo. Cytat:
|
do skasowania, ja nie umiem
|
Cytat:
|
Kurz masz racje nie jesteśmy potentatem ale do cholery nie możemy wymienić kilku podań bez straty? Nie możemy się otrzymać przy piłce kilkunastu sekund? Nie możemy w ciągu całej drugiej polowy wyprowadzić ani jednego kontrataku?
|
Jeśli szukać pozytywów to dzisiaj Wojtkowski udowodnił, że należy na niego stawiać! Jeśli tylko będzie zdrowy, a nie wyjdzie w następnym meczu to źle będzie świadczyć o trenerze. To jest chłopak, na którego twardo należy postawić w środku.
|
Graliśmy prawie cały czas w 8. Jak Cywka ubiegły sezon miał sezon życia to ten też ma tylko w drugą stronę. Wróci Gonzales Arsenic wróci na prawo. Pytanie tylko kto na lewej pomocy ? Przód Carlitos i Wojtkowiak ciekaw jak Llonch czy to ciężka kontuzja.
Taki zestaw jakoś gra gdy zabrakło Gonzaleza Llonch Małeckiego i Veleza wyglądało to jak wyglądało. Ławka niby wygląda bogato ale niestety tak nie jest. |
Cytat:
|
To ze nie mogliśmy to widziałem pytanie tylko dlaczego nie mogliśmy? Nie jestem pewny czy to przez słabych wykonawców czy tez przez system Ramireza? Wydaje mi się ze system oparty na dalekim przerzucie piłki do Carlitosa sprawdza się raz na jakiś czas a nie przez cały mecz. 99% piłek wykopywanych do przodu padało łupem Lecha to byli czyste straty które to własnie napędzały kuchenkorza.
|
Cytat:
|
Zabraklo umiejetnosci:lol: Chyba napastnikom Amiki. Jakby nie umiejetnosci pana pilkarza Casrlitosa to bysmy szorowali dno tabeli ale pewnie wtedy tez zadnej w tym winy Kiko by nie bylo tylko braku umiejetnosci.
|
Perez to jest kur.wa parodysta.. niech ktoś zrobi kompilacje z jego dzisiejszych popisów i mamy przedstawienie cyrkowe. Nie porównujcie Halilovicia do niego, Tibor ze dwa razy piłe wziął, dał się sfaulować, podciągnął - to już więcej.
|
Cytat:
|
Nasi Hiszpanie w ogóle grają jakby myśleli, że polska liga to totalne zadupie i mają pół minuty na przyjęcie i zastanowienie się gdzie podać. Wyjątkami Llonch i Gonzalez, ale oni już grają dłużej i zdążyli poznać specyfikę naszych rozgrywek. Mam nadzieję, że to jest głównym problemem w ich haniebnej grze, a nie brak umiejętności i na wiosnę pokażą prawdziwe oblicze.
To co robił Buchal i Basha to czapki z głów. Michał musiał solidnie zasuwać jak Załuska był bramkarzem, bo w tym sezonie moim zdaniem gra znacznie powyżej oczekiwań i to pomimo swoich wpadek zaliczanych w dotychczasowych meczach. Pierwsza chyba akcja Halilovicia i komentator mówi coś w stylu, że Tibor ma piłkę, ale teraz trzeba coś z nią zrobić. No i faktycznie wszedł w dribling między dwoma rywalami i przedarł się, bez faulu i straty piłki. Myślę, no super, można utrzymać piłkę, rozegrać na kontrę, a gość wszerz podaje do amikorza. No krew człowieka zalewa jak można zepsuć w ten sposób akcje bodaj 3v3 lub 3v4 i mając tyle miejsca. Problemem jest fakt, że w tej drużynie nikt nie umie przytrzymać piłki i odegrać celnie do kolegi. Może tylko Paweł Brożek. Gdyby dziś był ktoś, kto mógłby choć trochę odciążyć obrońców to dowieźlibyśmy wygraną do końca. Mimo wszystko od 60 minuty nie łudziłem się, bo bramka wisiała w powietrzu. W takim meczu przydałoby się dać coś z serducha, na ławce niestety zabrakło Bartosza. Co do Kiko - po meczu powiedział, że gratulacje należą się całej drużynie za dobry występ. TO JEST KOMPROMITACJA. |
Cytat:
Wystarczy dodatkowo spojrzeć na Instat Index - Tibor obok Ze Manuela najgorszy w drużynie. Co było widać na boisku. https://preview.ibb.co/kt0Hkm/Tibor.jpg Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ta kompilacja powinna sie zaczynac tego ze pomylil sobie pilke nozna z siatkowa i chcial chyba zagrac jak siatkarz |
Cytat:
Jeśli będzie dalej ściągał grajków z boiska którzy coś próbują zrobić a wpuszczał parodystę Ze Manuela to będziemy grac jak gramy. Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ze manuel gra? |
Ludzie o jakim zwolnieniu Kiko Wy tu gadacie... Zacznijmy znowu zwalniać trenerów po paru miesiącach, wpadnijmy znowu w karuzele polskich trenerów, miejmy znowu na kontraktach kilku trenerów.... Szybko zapominacie przez co przeszliśmy i w jakim okresie się znajdujemy. Przez to wszystko co działo się w klubie, przez rewolucje kadrową, zmiana trenera w tym momencie to najgorsze co mogłoby nas spotkać. Nasz klub potrzebuje przede wszystkim spokoju w zarządzaniu i cierpliwości. Niech Kiko dokończy sezon, wtedy powinna być weryfikacja czy zrealizował założenia na sezon.
|
Zatrudnijmy Skorżę, będzie wolny już niebawem. Maciek to jest gość. No chyba, że Probierz go uprzedzi. Szkoda, że Michniewicz znalazł robotę. Moskal też jest zajebisty. Proponuję zorganizować strajk głodowy. Tylko polski trener w Wiśle!!! Precz z zagraniczną myślą szkoleniową! Maciek Skorża! Kazek Moskal! Bierzmy gościa, zanim nas Bayern uprzedzi.
|
Gramy jak gramy.. tylko porównajcie sytuację np Lecha ile on wydał na transfery a ile my? jakie mamy długi a jakie lech... żal 3 pkt aoe cieszmy się z 1 pkt. nauczmy się doceniać zespół, dziś zabrakło a rok temu nie bylo nic..
|
Co to znaczy nie bylo nic? Rok temu z Lechem zaliczylismy na wyjezdzie dwa remisy 1:1 (jeden w pucharze) po dobrej grze z tego co pamietam. Tak, za Wdowczyka, tak, po zawirowaniach z Mersinskim, TSem etc. Odnosze wrazenie, ze niektorzy beatyfikuja Ramireza za zycia a w gruncie rzeczy przeciez nic sie nie zmienilo przez ten rok(poza tym, ze zagralismy jak czwartoligowcy;))
|
Cytat:
|
Sześć pkt. z czterech najcięższych kolejnych meczów rundy-biorę i nie marudzę.
|
No sorry, po policzeniu na palcach tylko pięć.
|
Szkoda, wielka szkoda. Nie wiem czy najbardziej nie szkoda mi Buchalika który zagrał mecz życia i to czyste konto mu się należało.
Zdecydowanie najgorsze 45 minut ery Kiko. Zamiast próbować utrzymać się przy piłce, poszukać faulu, ....a nawet spróbować zabić grę co na przykład świetnie robi Korona to Ci tylko wykopują do nikogo. Zmiany nie dały nic tylko obniżyły wartość zespołu. Halilovic same straty w tym dwie bardzo groźne które mogły zakończyć się bramką. Balaniuk miał piłkę chyba tylko raz. O Ze Manuelu to szkoda gadać, student z Rumunii był lepszy. |
Cytat:
Co nie zmienia faktu, ze zagralismy bardzo kiepskie spotkanie, zakladajac, ze pomyslem w drugiej polowie byl atak z kontry. Moze zly pomysl, moze zle wykonanie? Coz. Punkt jest punktem a na tym terenie to i tak wiecej niz zakładano. No i wrescie trzeba tez zapomniec, ze wynik mogl by byc np. 6-1, 7-1 , czy 10-1 jak niektórzy próbują smieszkowac. Przy stracie bramk nai 1-1 czy juz nawet na 2-1 nasza taktyka zdecydowanie wygladala by inaczej. Przeciez to oczywiste nawet dla juniora. Przy wykorzystaniu jednego ataku z kontry (okazje byly) moglo byc po meczu. No ale jak pan Imaz na 4 podejscia .......i 4 razy...to sie nie moglo udac. Ale cudem udalo. Spodziewalem sié takiej gry. Jednak zaskoczyla mnie szybko strzelona bramka(pewnie nie tylko mnie) i zdecydowanie zbyt glebokie cofniecie. To tak na chłodno :) |
Kiko, gdzie taktiko?
|
Nie chodzi o taktyke tylko o to ze kilku graczy zagrało bardzo dobrze albo dobrze a kilku fatalnie i dlatego tak to wyglądało.
Lech ma jakość piłkarską u nas na ten moment za wielu odstaje. |
Bardzo cenny punkt, trzeba brać i nie wybrzydzać, bo graliśmy jakby nas tam nie było.
Ale jeżeli sabotażyści jak Perez, Ze Manuel i Imaz będą dalej grać i to jeszcze w pierwszym składzie to jest to po prostu skandal, bo ten mecz udowodnił że ani umiejętności nie mają a co najgorsze, że im się nie chce. |
Co gra Cywka to jest nieporozumienie. Nie mamy prawa przedłużyć kontraktu z kimś tak tragicznie słabym.
Zoran po rozegraniu 2 (słownie-dwóch!!!!) meczów na prawej stronie defensywy nakrywa Cywkę czapką. Poszukajmy sobie jakiegoś skrzydłowego, choćby, a najlepiej w 1 lidze, który przyjdzie do nas, pomyśli sobie że to nagroda za dotychczasową pracę jaką wykonał na zapleczu i będzie zapierd........ał na boisku, bo to co wyczynia Ze Manuel to jest ku....a kpina. Gość wchodzi na 20 minut i nie walczy. Mln razy bardziej wolę Bartosza, mln razy!!!!! Wynik lepszy niż gra, październik z czołówką na szczęście nie spowodował że zaczęliśmy tracić do pierwszej, powiedzmy trójki 10 lub więcej ptk. |
Niby maksymalne wku**wienie bo bramka w ostatniej akcji. Ale naprawde zdobyty punkt w Poznaniu to duza sprawa. Przed emczem w ciemno.
Z przebiegu meczu to dobrze, ze pilka jest niesprawiedliwa bo inaczej bylby wynik dosc wysoki. Gralismy 30 minut potem gral juz tylko Lech i Buchalik. Mozna zalozyc, ze Buchal w jedynatsce kolejki. Var nam pomogl tydzien temu przeszkodzil, zycie pilkarskie. Wyslijsmy Ze Manuela gdzies bo to jest sabotaz, zarowno jego jak i trenera, ze go wystawia |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl