![]() |
Cytat:
|
Dziekuje
Panowie dziekuje. .... z tym mułem przez 80 minut. Dziekuje za rozjebanie tych kurew |
Cytat:
|
....a jest potencjał bardzo dobry, ależ nie grajmy tak defensywnie. Gołym okiem widać, że gra się zaczęła po zmianach i przejściu na ofensywne ustawienie. Z Hailiovica bedą ludzie, juz to pisałem. Ze Manuel też. To jest naprawdę skład na TOP4. Grajmy do przodu!
- szczęśliwy |
Dzien dobry, Carlitos jestem !
Piekny scenariusz, piekny ! Jzs! |
Jeszcze raz niech ktoś mi tutaj napisze, że Carlitos jest beznadziejny, bo nie podaje kolegom, tylko pazernie szuka strzału i wykończenia, jak kilka dni temu tutaj było wspominane. Myślę, że tym co zrobił przy bramce na 1:1 zamknął wszystkim usta.
A co do meczu: piękna, piorunująca końcówka. Jak wrzuciliśmy 5. bieg, to Cracovia nie wiedziała co się dzieje. Nieuznana bramka Brożka, petarda Halilovicia. Uwielbiam te ostatnie kwadranse w naszym wykonaniu, kiedy przeciwnicy robią pod siebie, wiedząc, że zaraz dostaną od nas bramkę na dobranoc ;) |
Rządzimy! :D Wygraliśmy najważniejszy mecz tej rundy no i chu* no i cześć :D
|
Czapki z głów przed Carlitosem. Zaorał aż miło. Jak zobaczyłem co zrobił to przez chwilę myślałem, że mi się przewidziało :D Szczena opadła, złapałem zwiechę, dopiero po sekundzie do mnie dotarło jak stadion wybuchł, że gol :D:D
Niestety znowu męczyliśmy bułę, ale też sąsiedzi się wypruli na samym początku z wszystkiego. Personalnie mam nadzieję, że nigdy nie zobaczę już środka Velez-Llonch. Dwa grzyby w barszczu to zdecydowanie za dużo. Bardzo dużo dali zmiennicy. Zarówno Halilović jak i Ze Manuel. No i oczywiście GWIAZDA WIECZORU Carlos Lopez. LIDERA MAMY! |
Cytat:
Niedlugo Ondraska z nami juz nie bedzie, podobnie jak nie ma Videmonta. |
Gramy tak, że zęby bolą a oczy krwawią, ale póki wygrywamy mam wyjebane.
Jebać żydow :D |
Cieszę się, że sie potoczyły tak derby. Graliśmy defensywnie z dzidą w przód co nie przynosiło efektu. po zejściu dwóch defensywnych a wprowadzony kreatywny halilovic juz zaczynało to samo napędzać. Wymarzony jest ten scenariusz, cieszy bardziej niż gładka wygrana 3:0. Kiko analizując ten mecz bedzie widział: "Kurcze, ale popełniłem błąd w pierwszej połowie, nie mogę tak grać, Vamos ofensywni zawodnicy Vamos 2 kreatywnych".
Wyciągnie z tego meczu wnioski i bedzie dobrze |
Ten mecz przejdzie do legendy.
Wydaje mi się, że gra wygląda tak beznadziejnie, bo Kiko nie był przygotowany na odejście Mączyńskiego. Za to zespół jest kapitalnie przygotowany motorycznie i wolicjonalnie. Jest fizyka i jest chemia!!! I lider!!! |
Zawsze Nad Wami!!! znowy gramy do konca, do tego świetny doping ale postawa druzyny do czerwonej kartki to istna patologia byla. Zle gramy ale wygrywamy i to jest najważniejsze. Teraz mozna isc na rynek chlac :D
|
Cytat:
To zwycięstwo smakuje cudownie. Jebać żydów - zgadzam się :) |
Derby to derby: liczy się tylko wynik. Nie ma co się rozwodzić nad naszą grą, bo to mecz trochę innego rodzaju.
Natomiast jeśli chodzi o naszą grę generalnie w tym sezonie... będziemy to oceniać pod koniec rundy. Albo jesteśmy efektywni i mamy mentalność do wygrywania meczów albo na farcie ciułamy punkty, a fart się w końcu skończy. Na razie trzeba się cieszyć tym co mamy. Jeśli Jaga nie wygra to jesteśmy liderem, 12 punktów po 5. kolejce, wygraliśmy w derbach, jedziemy dalej w Pucharze Polski... czegoż chcieć więcej :) |
Liczy się wynik a ten super, Wisła rządzi w Krakowie!
Nie mogę jednak nie skomentować żenującej oprawy - w tym momencie było mi wstyd, tak po ludzku wstyd. Rozumiem, że to odwieczny rywal, ale nawiązywanie do morderstw?! Kto na to zezwolił, kto to wykonał? Nie było żadnych refleksji? Wielu z nas na pewno zna kibica pasiastych, czy to kolega, brat, czy znajomy. Czyli co, należy ich zabić? Bo jest kibicem innej drużyny? |
Cytat:
|
piękny , piękny mecz !! szkoda troche mojego czasu na polemikę internetową z ludźi którzy nie odróżniają szkoły od stylu a taktyki od strategii , więc tylko powtórze PIĘKNY MECZ !!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No nic,radośc po golu na 2;1,....pozostanie na dlugo,takich momentów sie nie zapomina.
Coś pieknego. A o piłce to moze jutro coś warto napisać po ochłonieciu ,jeszcze emocje we mnie siedzą JEBAĆ ZYDÓW,BYŁO PIEKNIE :) |
Carlitos - dziękujemy!
|
Wrazenia jak po dobrym thilerze.
Co do oprawy to naprawde mozna wyjsc z ziemianek. Ciezko bylo zgadnac ze orkiestry nie bedzie sluchac na stadionie? Co do samego meczu to gramy jak zawsze i wygrywamy prawie jak zawsze:) Carlitos to w windzie by chyba okiwal przeciwnika:) Bartosz pokazal, ze nie nadaje sie na gre od poczatku. Wszytsko dobrze co sie dobrze konczy i przebieg meczu najlepszy. Juz byli w ogrodku witali sie z gaska ale posllizgneli sie na mecie bo byla kaluza:) Piekne Derby |
Cytat:
|
Cytat:
|
Loser płakał jak oglądał....
Nawet nie ma co o grze pisać. Carlitoś wariat, to co zrobił przy pierwszej bramce, to w Polsce się praktycznie nie zdarza. Nareszcie kur... wygrana w derbach. Time to say goodbye na trybunach, to idealne podsumowanie dla tych szumowin z Probierzem na czele... |
"Zawsze nad wami!!!":D:D
Przespana pierwsza połowa, ale jak to się ma tak kończyć, to niech się tak kończy zawsze. Choć doprowadzi mnie to pewnie do zawału :D:D Dziękuję Carlitos!!! :tsw_wislazkrakowa: |
Pierwsza połowa to istna padaka. Ale co ważne, Kiko przyznał się do błędu, uderzył w pierś i ściągnął Lloncha. I to jest TRENER. Druga połowa i końcówka to istny ROZ........ I ta radość drużyny, kibiców, lepszej części Krakowa i kibiców Wisły w Ojczyznie i zagranicą. Coś pięknego. Co ja bym dał by być na tym meczu!
Odkąd Kiko przyszedł mamy prawdziwego piłkarskiego Hitchcocka...ale z Happy endem :D WISŁA PANY JŻS! |
Nie wiem czy nie przesadze ale... w sumie to dobrze, ze zydy strzelily ta bramke pierwsi bo przynajmniej musielismy zaczac grac tak jak powinnismy grac z takimi ogorami.
|
A i Probierz to umie sie czasem normalnie zachowac? Podczas meczu caly czas mial pretensje do sedziego. Faule druzyny sami wiecie jakiej powinny byc wg niego gwizdane po zlamaniu nogi przyciwnikowi chyba.
A sam najmadrzejszy z madrych trenerow nie wpadl na to aby zmienic po pierwsze zoltej kartce w derbach 18 latka urodzonego w Krakowie. Ciezko byc wpasc na to ze moze sfaulowac na drugą. Ale bardzo dobrze, ze na to nie wpadl i go nie zmienil:) Oby wiecej takich dobrych decyzji w sezonie. Nie mam nic przeciwko |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl