![]() |
Jeżeli Sobol pozostanie w sztabie to grajki będą zapieprzać.
Jeszcze jakby polski fizjolog zajął się przygotowaniami do rundy to ten cały KIKO tak na prawdę niewiele będzie miał do spieprzenia. Pozostanie mu na początku jedynie ogarnąć taktykę, a pod tym względem wierzę że nie będzie najgorzej :) Oby tylko potrafił dobrać taktykę pod istniejących grajków ;) Byle do lutego.... :) |
Ramirez pozostawał bez zatrudnienia przez całą rundę jesienną, choć trenerzy klubów hiszpańskiej II i III ligi byli zmieniani jak rękawiczki.
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...bialej-gwiazdy I to jest niestety zastanawiające... edit. Już w Krakowie: https://twitter.com/EsportsdelCamp/s...39790216691712 |
Cytat:
|
skoro to jest trener "inni zrobia ,ten niewiele s.......i" to po choy jest to Hiszpan a nie Polak?
No ale z drugiej strony. Wyciagnelismy mlodego zdolnego trenera z Hiszpanii. Do you believe?! |
Cytat:
|
Jak patrzę na gościa to mam wrażenie, że teraz będzie trzech Probierzy na ławkach. Jeden w Lechu, ten właściwy i ten nasz.
|
https://twitter.com/cwiakala/status/816581637085523968
Tomasz CwiakalaKonto zweryfikowane @cwiakala Kolega-dziennikarz z Tarragony twierdzi, że Kiko Ramirez to świetny trener i dziwi się, że nie dostał szansy wyżej :-) |
Cytat:
|
Hiszpański Probierz :lol:
Powodzenia w Wiśle ! |
Czas przyjmować zakłady po ilu meczach poleci po 5 ? 7 ?
|
Cytat:
testy bramkarzy>testy studenta sorina>wdowczyk>meresński>kiko el fantastico>... co dalej? |
Ci trenerzy z Hiszpanii co pracowali w Piaście (Garcia) i w Koronie (Pacheta) to ten sam sort .Obaj utrzymali swoje zespoły w ekstraklasie.Wiec trzeba z optymizmem spoglądać w przyszłość
|
Wkurzę się najbardziej wtedy, jeżeli trener będzie miał z nami dobre wyniki i w lecie go stracimy.
|
Mamy trenera po znajomosciach, tak po a nie ze znajomosciami. Teraz bedziemy działac w skladzie Kiko-tłumacz-Sobolewski :D Ale ja zawsze daje szanse, nie krytykuje od razu i w tym przypadku tez tak bedzie. Tylko wczesniej nie musielismy przy zmianie trenera obawiac sie o gorna połowke tabeli i tylko to mnie martwi bo czasu za duzo na eksperymenty nie ma
|
http://www.hola.com/imagenes/noticia.../20/camara.jpg
Przecież nasz trener to kardynał Guttierez z filmu pt. "Młody papież" |
Cytat:
|
Teraz tylko robić skriny i czytać komentarze w przyszłości, jak połowa wyśmiewających tu chce stawiać hiszpanowi pomnik. Jaki sens ma takie skazywanie na porażkę i wyśmiewanie z własnego trenera? Bo legijny Stanowski się śmieje? Dajmy mu czas; może faktycznie okaże się trafnym (ryzykownym) zakupem. A jeśli nie, to razem z Junco mogą pakować walizy. Cierpliwości
|
Cytat:
"Nasza, nasza wiara niezachwiana, bo jest w Tobie zakochana..." |
I to jest Dziennikarstwo przez duże "D":
http://www.tomaszcwiakala.pl/kiko-ra...onad-wszystko/ Cytat:
|
Cytat:
Na szczęście Ćwiąkała trochę rozbił tę dominującą narrację. |
A może to część spójnej koncepcji gdzie dyrektor sportowy i trener ściśle sobie współpracują i w dodatku wyławiamy z niższych lig hiszpańskich takie perełki jak Dani Quintana albo Airam Cabrera ;) Może wcale nie będzie tak źle :)
Fakt, że bierzemy tak mało znanego trenera bez konkretnych wyników wskazuje na to, że Junco musi dobrze go znać i być do niego w 100% przekonany. Wiem, że to pokrętna logika ale coś w tym chyba jest. |
@nesta
to zdjęcie Kiko z murawy naszego boiska musiało być zrobione kilka dni temu. Przecież od wczoraj jest tyle śniegu w Krakowie, że nikt by całego stadionu nie odśnieżył. Cóż. Póki co czekam na konferencję Junco i argumentację wyboru trenera. Niby dają mu ogromny kredyt zaufania a jednocześnie kontrakt na pół roku. To zdeczka dziwne. Wydaje mi się, że na pierwszy rzut oka większym problemem jest u Kiko znajomość angielskiego, niżeli ubogie CV. BTW. Iskierką nadziei są być może transfery na poziomie Daniego Quintany. W końcu Kiko prowadził go w klubie z którego poszedł do Jagii. |
Cytat:
Ja uważam ze nie chodzi o to czy on odpali czy nie odpali. Chodzi o to, że to kolejny marketingowy strzał w stope. I co teraz bedziemy sciagac ogorow z hiszpanii? Historia zatacza kolo? To jest wlasnie polska mentalność nawet ogorow wolimy cudzych... ja pier.dole |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Znowu kibice winni. Kibice mimo żadnych perspektyw na walke o czołówkę kupują karnety i bilety dzięki czemu jeteśmy w czołówce pod względem frekwencji, w przerwie zimowej przelewamy po raz drugi w ciągu roku kilkaset tysięcy złotych na konto klubu i dalej mało! My mamy kupować karnety, wydawać po kilkaset złotych na akcje typu fans4club, na meczu krzyczeć to co elita ustali (Ruch, Lech, Legia - jeden ...., my nie decydujemy, jesteśmy kibicami drugiej kategorii) i zamknąć ryje. Teraz sie okazuję, że kolega wiertar nam nawet zabrania krytykować przez internet zatrudnienie amatora w miejsce naszej legendy Sobolewskiego. Wpłacać kasę na konto klubu i zamknąć się. Oni są nie omylni. |
Jest światełko w tunelu - oby tylko ten tunel nie był tym ostatnim....
|
ZWE odjezdza z Ramirezem Kiko do Krakowa https://www.youtube.com/watch?v=fpaFCEoBn_I#t=05m22s
|
[QUOTE=Konrad.;1460578]
I ...., skoro Kmiecik licencje ma? Sobol jak dobrze pójdzie będzie miał swoją w czerwct Oho, ....a prawdziwy kibic się znalazł. [/qoute] Co? Gowno... A wiesz ze Sobol wcale nie byl taki chetny prowadzic dalej pierwsza druzyne? Kibic ze mnie taki jak z ciebie. Z tym ze ja widze co sie dzieje w klubie a nie oczekuje ze w ciagu pol roku wszystko co zostalo z.......one przez kilkanscie lat zostanie naprawione. Jak dobrze pojdzie, bo jak narazie ma papiery na 3 lige Bronie ci krytykowac? Prosze tylko o nie .......enie jak te warszawskie ....y z weszla albo inna szmata Kmita. |
Cytat:
Tak tak...Ruch, Lech, Legia...złodzieje, bandyci, kibice drugiej kategorii Kabaret :lol: Nie pasuje ci? to nie kupuj karnetu i nie bierz udzialu w akcjach organizowanych przez klub, przeciez nikt cie do tego nie zmusza . Ale nie wypowiadaj sie w imieniu innych kibicow ktorzy w tym biorą czynny udzial...widocznie mają inne spojrzenie na klub. |
I pomyśleć, że ludzie chcieli kiedyś głowy Moskala. Pewnie gdyby Kazka nie pogoniono mielibyśmy trenera do dziś.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl