![]() |
A wiadomo ile będzie odcinków w IV serii?
|
22 i na więcej bym nie liczył.
"To już jest koniec..." |
...i dobrze.
zresztą, ta przerwa też może dobrze twórcom PB zrobi. |
Oficjalnie: koniec serialu "Prison Break"!
Zmienia się też dzień emisji, znamy także datę powrotu finałowych epizodów. |
ogladal juz ktos 1 odcinek drugiego sezonu Flashpoint?
jak wrazenia? trzyma poziom 1 sezonu? |
oglądał ktoś serial "True Blood" ( "Czysta Krew") ? Ma ktoś jakąś opinie o tym ?
|
|
Wczoraj w USA wyemitowano nowy odcinek Battlestar Galactica.
Od siebie dodam, że wreszcie :) |
Cytat:
http://www.iv.pl/images/u020u7fxd3rjve0xs3c_thumb.jpg http://www.iv.pl/images/38c9alrt8m9eo4hm3_thumb.jpg Flashpoint s02x01 ( z napisami wtopionymi w film, party po 150 MB ) Kod:
http://rapidshare.com/files/183993819/Flashpoint_s02x01.part1.rar |
Romy lub inni udzielający się w temacie - jeżeli macie możliwość podeślijcie linki do 8 i 9 odcinka pierwszego sezonu Flashpointa. Z góry dzięki! :)
|
Flashpoint s01x08
http://www.iv.pl/images/vnfiteo1bekqj9hw14xu_thumb.jpg http://www.iv.pl/images/v0k1nvmvo63ch4v1jf_thumb.jpg Download: Kod:
http://rapidshare.com/files/187754109/Flashpoint_s01x08.part1.rarhttp://www.iv.pl/images/cbqam7xtoaksuby1hhd_thumb.jpg http://www.iv.pl/images/mrzntm8qtuityffro9h_thumb.jpg Download: Kod:
http://rapidshare.com/files/187824072/Flashpoint_s01x09.part1.rar |
witam, potrzebuję napisy do 2 serii FLASHPOINT. Tylko proszę nie pisać, że napi projekt to śramto, bo nie znajduję, a nie wierzę, że jak już odcinki wiszą tak długo, to nie ma napisów.
Oglądam Tru Blood, bardzo fajne póki co więc polecam. |
Cytat:
|
Pod wpływem pojawiających się tutaj pozytywnych komentarzy obejrzałem Flashpoint i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
I tu mam pytanie znacie jakiś inny dobry serial w tych klimatach? Wojskowo policyjno swatowo spec-opsowych? Generation Kill widziałem, Band of Brothers widziałem, brytyjski Ultimate Force też. I drugie pytanie: Widział ktoś serial The Wire? Warto obejrzeć? Podobno bardzo realistycznie nakręcony. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.filmweb.pl/f235957/Odleg%C5%82y+front,2005 i coś o dzielnych strażnikach matuszki Rosji: http://www.filmweb.pl/f290448/Spetsnaz,2002 |
Panie i panowie, szukam streamingu Futuramy. Bardzo bym prosil o link
Chodzi mi o cos w stylu alluc.org lub megavideo.com. |
Cytat:
a co do The Wire - warto obejrzeć wszystkie 5 sezonów :) polskie akcenty rozkręcają się dopiero później. |
Poszukuję odcinków 14-15 - 4ego sezonu serialu NIP TUCK / BEZ SKAZY.
Ma ktoś może... linki czy działający torrent? |
|
Dzięki, dzięki.. już mam, bo przypadkowo sobie wyłączyłem te dwa odcinki w torrencie do ściągania :)
|
Poszukuję odcinka 12 star trek enterprise sezonu 4 mógłby ktoś pomóc?
najlepiej coś takiego: star trek enterprise S04E12 TVRip lektor PL part3 rar bardzo proszę o pomoc... |
5 seria na tapecie więc akurat zyje samym lostem ;p
|
Ma ktoś linki gdzie można 3 serie House'a z lektorem ściągnąć, bo wątek Housa na peb.pl został usunięty.
|
CW zamówiła kolejne sezony m.in. Smallville i Supernatural.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie na ShowTV -> http://www.showtv.pl/news_item_1651.htm |
Jakby ktoś nie był zorientowany to wyszły już nowe odcinki Heroes.
Bardzo ciekawie się zapowiada nowy sezon :) |
Cytat:
|
Nie wiem czy dobry temat, poszukuje roswell 2 sezon z lektorem...
|
Cytat:
Jak dla mnie to True blood serial sredniej klasy.Mozna zmarnowac 3 h na ogladanie pierwszych 3 odcinkow i tyle... bo ani gra aktorow szczegolnie Anny Paqui nie powala na kolana ani sam serial oprocz paru fajnych pomyslow nie prezentuje nic ciekawego.Jak dla mnie serial 6/10. Ja odpuscilem i zabieram sie teraz za The Wire bo o serialu slyszalem duzo dobrego |
Cytat:
The Wire to jeden z lepszych seriali które oglądałem - w niektórych momentach kiepski aktorsko, ale fabuła i muzyka robią swoje. Polecam też Skins (trwa obecnie trzecia seria) - serial o brytyjskich nastolatkach, który pokazuje, że w Polsce naprawdę z młodzieżą nie jest źle :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl