![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zimą Pietrzaka próbowali na środku. Nawet ładne miał te podania w sparingach, ale potem jak widziałem go na meczu ze Śląskiem we Wrocławiu to chłopak się spalił na tej pozycji. Potem nie przypominam sobie żeby jeszcze raz tam zagrał.
W zlikwidowanych rezerwach albo w juniorach starszych nie ma jakiegoś zdolnego 18-19 latka, którego warto byłoby sprawdzić na środku? Wolski w Legii młodo zaczynał. |
Heh, nie wiem czy pamiętacie, ale przed poprzednim sezonem w przygotowaniach najlepiej na środku wymiatał... Cywka :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zero zmysłu do gry kombinacyjnej, niedokładność, chaos. Taki bardziej skoksowany pod długie dystanse Małecki tylko, że bez jego atutów - dryblingu i depnięcia. |
Cytat:
Nie, nie twierdzę, że Cywka powinien być naszym rozgrywającym (tylko robię luźne wspominki z okresu między Stiliciem a Wolskim), ale, kurde... nie mamy żadnego rozgrywającego w składzie. Nie, żeby chodziło o to, że mamy samych słabych czy pod formą. Nie mamy żadnych. Czy mielibyśmy eksperymentować z Joviciem, czy z Cywką - co za różnica (no, nie licząc tego, że ten pierwszy przynajmniej ma jakąś pozycję na boisku i sobie jako tako radzi)? To i tak przypomina chwytanie się brzytwy. Tak jak, nie przymierzając, Górnik Zabrze bawił się w poszukiwania jakiegokolwiek napastnika w zeszłym sezonie. |
Mójty trzeba się pozbyć i to szybko. Rozwiązać kontrakt, bo gość jest tragiczny w obronie. Zaliczył 2 spadki i poprostu przynosi pecha. Cywka najlepsze swoje mecze grał na lewej obronie i tam też powinien wrócić!!!
|
No to ja proponuje na rozegranie pilki Miskiewicza z racji progresywnej gry nogami. Do linii ataku przesunac Cywke, ktory jak ktos tutaj zauważył - cos tam wymiata/l . Na bramke cofniety zostanie Brozek, bo ostatnio nic mu nie siedzi w sieci a srodek obrony powinien z powodzeniem przykryc Boguski, ktory poprawil wybicie pilki z 5 metra.
|
Jak ktoś pisze, że Cywka swoje najlepsze mecze rozgrywał na obronie, to chyba nie widział meczu w Sosnowcu, albo w ogóle żadnego meczu. Ever.
Jedyny poprawny mecz na obronie Tomek rozegrał przy Kałuży. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl