Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] WISŁA KRAKÓW- Podbeskidzie, 27 lutego, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9583)

elliot_ness 27.02.2016 23:19

Różnica między Wolskim a Małeckim ? Pierwszy miał siły do 60 minuty . Drugi nie miał ich aż do 69 minuty.

Dasqez 27.02.2016 23:22

Niestety, wszystkie przesłanki mówią, że z trenerem Pawłowskim daleko nie zajdziemy. Bramka na 1:0 zupełnie z dupy, potem gra się pogubiła. Dobrze szanowni koledzy się wypowiadają, że nie ma stylu, pomysłu, sytuacji. Wygląda to bardzo źle i osobiście nie zdziwię się, że do samego końca będziemy walczyć o utrzymanie.

Zarząd wesołego Tadka nie wyrzuci, sam też rezygnacji raczej nie złoży. Jeśli jednak następny mecz będziemy grali taką padakę, to trzeba gościa na taczkach wywieźć, ot co.

Trzymajmy się, panowie. Tylko to nam zostało.

Guli 27.02.2016 23:30

Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.

Elefant 27.02.2016 23:31

Co tu pisać. Sił do biegania starcza do 60 minuty, taktyki i umiejętności nie ma od początku.
Trenera nie stwierdzono.

Wiele osób w klubie, a także kibiców, zachowuje się tak jakby Wisła była "niespadywalna".
Przebudzenie może być bolesne.

ArturBarlinek 27.02.2016 23:33

Po takim meczu człowiek nie wie co ma o tym wszystkim myśleć, ale kibic zawsze wybaczy..

fialo 27.02.2016 23:38

Oni ....a kopią tę piłkę i kopią kompletnie bez żadnego pomysłu i kopią i dalej kopią i kompletnie nic z tego nie wynika. Jak idiota Pietrzak zrobił bezsensownie karnego na 1:1 byłem pewien, że w najlepszym przypadku X bo z tego kopania bez żadnego pomysłu nic się nie urodzi i oni mogliby grać do listopada i tak chvj by z tego był. Taktyki, pomyslu, schematu - nie stwierdzono.

Was się powinno jebać - cytując klasyka.

Bene Nati 27.02.2016 23:39

Cytat:

W pierwszej połowie i na początku drugiej byliśmy lepsi. Uważam, że nie było się do czego przyczepić. Tak to musi wyglądać.
10 znaków.

Eternit 27.02.2016 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guli (Post 1431039)
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.

Ale i tak mógłbyś wrócić, nie ciągnie z powrotem na gniazdo? ;)

El'kabat 27.02.2016 23:47

Gdyby nie fartowny gol na 1:0, to dostalibysmy 0:2 albo 0:3. Żadnego pomysłu na grę, PBB przy nas wyglądało jak ze 2 ligi wyżej.
Walczymy u pozostanie w ekstraklasie i tak trzeba sprawę stawiać. A patrząc na terminarz to wcale nie jest takie oczywiste.
Takiej miernoty jak Pawłowski to u nas dawno nie było, aż szkoda na to patrzeć.

domin_czyzyny 27.02.2016 23:47

Mnie w.... jeszcze trzyma...Uryga kapitanem, Pietrzak wyjebał karnego, wszystko nie tak...Boguski jako 1wszy rezerwowy...kuuuurwaaaa! NIE MA SZANS NA GÓRNĄ 8, MÓDLMY SIĘ, ABYŚMY ZOSTALI W TEJ EKSTRAKLAPIE...

Cupiał powinien czyściciela wysłać do szatni...

nesta 27.02.2016 23:59

Wolski jedyny plus tego meczu. Tragikomicznie, bo pokazuje na jakim poziomie jest ta liga i kopacze.

pomperek 28.02.2016 00:00

Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!

rafkur 28.02.2016 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1431062)
Wolski jedyny plus tego meczu. Tragikomicznie, bo pokazuje na jakim poziomie jest ta liga i kopacze.

Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.

Devonisch 28.02.2016 00:11

Pan Pawłowski spierdala stąd natychmiast. Zero taktyki, chaos.... u siebie jebie nas Łęczna i PBB. Dramat.

Rustin 28.02.2016 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomperek (Post 1431063)
Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!

Wczas, o to już dawno się prosiło. Tak czy inaczej, większość tych kopaczy na pewno bardzo się przejęło, zapewne jutro w Bonarce przez to zapomną wejść do jednego z ulubionych sklepów.

Wojtas 28.02.2016 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guli (Post 1431039)
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.



Bywał lepszy :)

napewno wiesz o czym mysle:)

P.S Nie ciagnie cie z powrotem ??


P.S Jak mozna u siebie dostawać lanie od czegoś takiego jak Łęczna i Podbeskidzie.?Was powinno sie jebać.A wesołego Tadka po tym meczu juz w Wisle nie byc.

Kamson 28.02.2016 00:39

Guli wróć :)

ferrekin 28.02.2016 02:23

wypierdalaj tadek!

zje bałeś wszystko, Śląsk, całe przygotowania, 3 mecze i teraz Wisłę,
oszczędź wstydu i zrezygnuj,
nie hańbij nas tak..

Markfire20 28.02.2016 03:37

A meczu nie ma co pisać - w drugiej połowie to była tragedia. Gdyby nie Wolski i pokaz jego umiejętności to byłoby 0:2. Doping - super oby tak było na Piaście.
Chcę napisać o zachowaniu pewnej grupki ludzi zasiadających na trybunie H. Przez pierwszą połowę grymasili jakie to gówno nasi piłkarze grali kiedy to była najlepsza połówka z ostatnich trzech meczów, a po 85 minucie wyszli ze stadionu... ŻENADA. Po cholerę kupili bilet za >59,50zł? Żeby powyklinać i czuć się lepszym? Nie rozumiem takich ludzi - to kpina a nie kibice.

tofik 28.02.2016 07:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1431068)
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.

Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.

Matejas_ 28.02.2016 07:20

Jest dobrze, jest bardzo dobrze... jedynie spadek wyleje tym dyletantom kubeł zimnej wody na ryje. Jeśli tak to ma wszystko wyglądać, lepiej aby ta sekcja baletowa nie istniała na piłkarskiej mapie!

ps. Już dawno nie przeszło mi przez myśl, że wrócą czasy gdy będę cieszył się w 90 minucie meczu ze Stomilem Olsztyn z bramki Arka Wiereszki i utrzymania w 1 lidze... może jednak historia musi zatoczyć koło?

Dariook 28.02.2016 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1431105)
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.

Nie!

Bo u nas to mysla, ze pilka to zapierdalanie, gryzienie trawy i ambicja. Dziekuje sie pilkarzykom za walke...heh to tak jak by dziekowac kierowcy tramwaju, ze przyjechal punktualnie.

Wyprowajac flaki mozna wygrac mecz, lecz nie ma w tym nic wypracowanego, zaplanowanego, cos co mozna powielac. Czysty przypadek...dyspozycja dnia i pozniej mamy wyniki jakie mamy, gdy ujdzie komus powietrze.

Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.

tofik 28.02.2016 08:26

Ja coś pisze o wypruwaniu flaków ? Umiejętnosci muszą być, ale i kondycha musi być. Ferrari nie pojedzie, jak nie ma paliwa.

Krav 28.02.2016 08:36

Tadeusz wypierdalaj jak najszybciej

Schabek 28.02.2016 08:53

To co gramy to jest gorzej niż dramat. Nie mamy żadnego pomysłu na rozegranie piłki. Po pierwsze przez brak taktyki a po drugie, Popovic i Cywka są tak kreatywni jak koło żywego różańca w Licheniu. Jedyne na co możemy liczyć to zryw legionisty, albo jakas fartowna przebitka

mitmichael 28.02.2016 08:54

Na grupe mistrzowska nie mamy szans, teraz najwazniejsze bedzie utrzymanie w lidze. Moim zdaniem jak wygramy pierwszy mecz i sie przełamiemy to kazdy kolejny bedzie łatwiej wygrac. Maja cos pilkarze w głowach i to widac bo graja dobrze do pewnego czasu a potem wszystko sie sypie

Barti 28.02.2016 08:55

Dramat...
Kazek Moskal potrafił drużynę poukładać ale nie potrafił jej zmobilizować do tego, żeby wzniosła się powyżej pewnego poziomu. Pawłowskiemu brakuje jednego i drugiego. Nie potrafimy narzucić własnego stylu gry po zdobyciu gola, nie mówiąc już o rzuceniu się do odrabiania strat po jego utracie. To że staczamy się na dno, to jednak nie tylko wina dziadowskiego trenera. Przyczyny tkwią znacznie głębiej. Aktualna sytuacja to wypadkowa działań i szeregu niekorzystnych posunięć niezatapialnego Zdzisława i spółki i kogoś kto im o dziwo na takie niezrozumiałe decyzje pozwala.

yoda79 28.02.2016 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1431108)
Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.

Zgoda, ale do tego potrzebny jest trener (a nie pan Tadeusz Pawłowski) i piłkarze. No ludzie ....a to kpina, że najlepszy jest legijno-europejski odpad. A i tak bez szalu. Patrząc na te inne drużyny w tej żałosne lidze to nie spadniemy w tym roku, ale co będzie dalej? to jest zagadka.

chimba 28.02.2016 09:34

Moskal tez cudowny nie byl, co z tego ze ladnue grali jak ciagle remisowali. Nam potrzebny jest prodesjonalny trener na lata.

Karherop 28.02.2016 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1431040)
Wiele osób w klubie, a także kibiców, zachowuje się tak jakby Wisła była "niespadywalna".
Przebudzenie może być bolesne.

Nic dodać, nic ująć.

Nie takie drużyny i nie z takimi piłkarzami spadały z ekstraklasy (bogata Zawisza, bogate Zagłębie, wcale nie biedna cracovia).

Do końca zostały nam spotkania:
Korona (w)
Piast (d)
Termalika (w)
Jagiellonia(d)
Ruch (w)
Zagłębie (d)

Czyli poza Piastem i Ruchem przedsmak grupy spadkowej.

Tutaj nawet nie można mieć złudzeń. Przegrywamy 7 na 8 ostatnich spotkań, a musimy wygrać 5 na 6. Grupy mistrzowskiej w tym sezonie nie ma i nie będzie. Czeka nas walka na noże o utrzymanie i najgorsze jest to, że bez kapitana. Mamy personalnie najlepszy skład od 4 lat, a to co zrobił z nim Pawłowski to jakaś kpina. Boga się nie boi?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl