![]() |
Różnica między Wolskim a Małeckim ? Pierwszy miał siły do 60 minuty . Drugi nie miał ich aż do 69 minuty.
|
Niestety, wszystkie przesłanki mówią, że z trenerem Pawłowskim daleko nie zajdziemy. Bramka na 1:0 zupełnie z dupy, potem gra się pogubiła. Dobrze szanowni koledzy się wypowiadają, że nie ma stylu, pomysłu, sytuacji. Wygląda to bardzo źle i osobiście nie zdziwię się, że do samego końca będziemy walczyć o utrzymanie.
Zarząd wesołego Tadka nie wyrzuci, sam też rezygnacji raczej nie złoży. Jeśli jednak następny mecz będziemy grali taką padakę, to trzeba gościa na taczkach wywieźć, ot co. Trzymajmy się, panowie. Tylko to nam zostało. |
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.
|
Co tu pisać. Sił do biegania starcza do 60 minuty, taktyki i umiejętności nie ma od początku.
Trenera nie stwierdzono. Wiele osób w klubie, a także kibiców, zachowuje się tak jakby Wisła była "niespadywalna". Przebudzenie może być bolesne. |
Po takim meczu człowiek nie wie co ma o tym wszystkim myśleć, ale kibic zawsze wybaczy..
|
Oni ....a kopią tę piłkę i kopią kompletnie bez żadnego pomysłu i kopią i dalej kopią i kompletnie nic z tego nie wynika. Jak idiota Pietrzak zrobił bezsensownie karnego na 1:1 byłem pewien, że w najlepszym przypadku X bo z tego kopania bez żadnego pomysłu nic się nie urodzi i oni mogliby grać do listopada i tak chvj by z tego był. Taktyki, pomyslu, schematu - nie stwierdzono.
Was się powinno jebać - cytując klasyka. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdyby nie fartowny gol na 1:0, to dostalibysmy 0:2 albo 0:3. Żadnego pomysłu na grę, PBB przy nas wyglądało jak ze 2 ligi wyżej.
Walczymy u pozostanie w ekstraklasie i tak trzeba sprawę stawiać. A patrząc na terminarz to wcale nie jest takie oczywiste. Takiej miernoty jak Pawłowski to u nas dawno nie było, aż szkoda na to patrzeć. |
Mnie w.... jeszcze trzyma...Uryga kapitanem, Pietrzak wyjebał karnego, wszystko nie tak...Boguski jako 1wszy rezerwowy...kuuuurwaaaa! NIE MA SZANS NA GÓRNĄ 8, MÓDLMY SIĘ, ABYŚMY ZOSTALI W TEJ EKSTRAKLAPIE...
Cupiał powinien czyściciela wysłać do szatni... |
Wolski jedyny plus tego meczu. Tragikomicznie, bo pokazuje na jakim poziomie jest ta liga i kopacze.
|
Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!
|
Cytat:
|
Pan Pawłowski spierdala stąd natychmiast. Zero taktyki, chaos.... u siebie jebie nas Łęczna i PBB. Dramat.
|
Cytat:
|
Cytat:
Bywał lepszy :) napewno wiesz o czym mysle:) P.S Nie ciagnie cie z powrotem ?? P.S Jak mozna u siebie dostawać lanie od czegoś takiego jak Łęczna i Podbeskidzie.?Was powinno sie jebać.A wesołego Tadka po tym meczu juz w Wisle nie byc. |
Guli wróć :)
|
wypierdalaj tadek!
zje bałeś wszystko, Śląsk, całe przygotowania, 3 mecze i teraz Wisłę, oszczędź wstydu i zrezygnuj, nie hańbij nas tak.. |
A meczu nie ma co pisać - w drugiej połowie to była tragedia. Gdyby nie Wolski i pokaz jego umiejętności to byłoby 0:2. Doping - super oby tak było na Piaście.
Chcę napisać o zachowaniu pewnej grupki ludzi zasiadających na trybunie H. Przez pierwszą połowę grymasili jakie to gówno nasi piłkarze grali kiedy to była najlepsza połówka z ostatnich trzech meczów, a po 85 minucie wyszli ze stadionu... ŻENADA. Po cholerę kupili bilet za >59,50zł? Żeby powyklinać i czuć się lepszym? Nie rozumiem takich ludzi - to kpina a nie kibice. |
Cytat:
|
Jest dobrze, jest bardzo dobrze... jedynie spadek wyleje tym dyletantom kubeł zimnej wody na ryje. Jeśli tak to ma wszystko wyglądać, lepiej aby ta sekcja baletowa nie istniała na piłkarskiej mapie!
ps. Już dawno nie przeszło mi przez myśl, że wrócą czasy gdy będę cieszył się w 90 minucie meczu ze Stomilem Olsztyn z bramki Arka Wiereszki i utrzymania w 1 lidze... może jednak historia musi zatoczyć koło? |
Cytat:
Bo u nas to mysla, ze pilka to zapierdalanie, gryzienie trawy i ambicja. Dziekuje sie pilkarzykom za walke...heh to tak jak by dziekowac kierowcy tramwaju, ze przyjechal punktualnie. Wyprowajac flaki mozna wygrac mecz, lecz nie ma w tym nic wypracowanego, zaplanowanego, cos co mozna powielac. Czysty przypadek...dyspozycja dnia i pozniej mamy wyniki jakie mamy, gdy ujdzie komus powietrze. Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy. |
Ja coś pisze o wypruwaniu flaków ? Umiejętnosci muszą być, ale i kondycha musi być. Ferrari nie pojedzie, jak nie ma paliwa.
|
Tadeusz wypierdalaj jak najszybciej
|
To co gramy to jest gorzej niż dramat. Nie mamy żadnego pomysłu na rozegranie piłki. Po pierwsze przez brak taktyki a po drugie, Popovic i Cywka są tak kreatywni jak koło żywego różańca w Licheniu. Jedyne na co możemy liczyć to zryw legionisty, albo jakas fartowna przebitka
|
Na grupe mistrzowska nie mamy szans, teraz najwazniejsze bedzie utrzymanie w lidze. Moim zdaniem jak wygramy pierwszy mecz i sie przełamiemy to kazdy kolejny bedzie łatwiej wygrac. Maja cos pilkarze w głowach i to widac bo graja dobrze do pewnego czasu a potem wszystko sie sypie
|
Dramat...
Kazek Moskal potrafił drużynę poukładać ale nie potrafił jej zmobilizować do tego, żeby wzniosła się powyżej pewnego poziomu. Pawłowskiemu brakuje jednego i drugiego. Nie potrafimy narzucić własnego stylu gry po zdobyciu gola, nie mówiąc już o rzuceniu się do odrabiania strat po jego utracie. To że staczamy się na dno, to jednak nie tylko wina dziadowskiego trenera. Przyczyny tkwią znacznie głębiej. Aktualna sytuacja to wypadkowa działań i szeregu niekorzystnych posunięć niezatapialnego Zdzisława i spółki i kogoś kto im o dziwo na takie niezrozumiałe decyzje pozwala. |
Cytat:
|
Moskal tez cudowny nie byl, co z tego ze ladnue grali jak ciagle remisowali. Nam potrzebny jest prodesjonalny trener na lata.
|
Cytat:
Nie takie drużyny i nie z takimi piłkarzami spadały z ekstraklasy (bogata Zawisza, bogate Zagłębie, wcale nie biedna cracovia). Do końca zostały nam spotkania: Korona (w) Piast (d) Termalika (w) Jagiellonia(d) Ruch (w) Zagłębie (d) Czyli poza Piastem i Ruchem przedsmak grupy spadkowej. Tutaj nawet nie można mieć złudzeń. Przegrywamy 7 na 8 ostatnich spotkań, a musimy wygrać 5 na 6. Grupy mistrzowskiej w tym sezonie nie ma i nie będzie. Czeka nas walka na noże o utrzymanie i najgorsze jest to, że bez kapitana. Mamy personalnie najlepszy skład od 4 lat, a to co zrobił z nim Pawłowski to jakaś kpina. Boga się nie boi? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl