Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 29 listopada, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9547)

dynek.pl 29.11.2015 23:28

Doping i kibice też byli dzisiaj beznadziejni także wszystkie płaczki obrażone po dzisiejszym meczu zapraszam za tydzień na Legię - jest szansa się zrehabilitować.

Davss875 29.11.2015 23:32

Boguski jest piłkarskim zerem to samo Jankowski, Uryga i kilku innych. Moskal jest trenerskim zerem!!! Sędzia Kwiatkowski i jego sługusy też są zerem!!! Warszawiacy powinni mieć dożywotni zakaz sędziowania meczów Wisły!!!! Warszawiacy są zerem!!!! Do postu wyżej, że niby kibice maja się zrehabilitować z Legią. Gościu na Legie to przyjdzie max 10 000 ludzi w tym ponad połowa pikników i leśnych dziadków!!!!!!

JacobCFC 29.11.2015 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1420858)
O kogo chodzi? bo mi się nie chce ....a znowu na to patrzeć.

Naszą gwiazdeczkę DG

RAFi89 29.11.2015 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1420854)

1. Stracona bramka - obrazek ławki rezerwowych. Wychwycicie o kogo chodzi.
2. Spina pod koniec meczu bodaj Guzmics ze starozakonnym, gdzie jest reszta drużyny? A wróć, nie ma drużyny jest zbieranina ludzi, którzy zapomnieli że tworzą drużynę.
3. Doliczony czas gry i rzut z autu, gdzie wykonywać go chce trzech zawodników.
4. Zagłaskaliśmy piłkarzy? Poszliśmy na jakiś jebany układ z klubem, że nie będziemy im cisnąć bo nie ma kasy na wypłaty, czy jak?

Kurrwa co się dzieje z tą kibicowską WISŁĄ..
Dokładnie ''bawiły'' się trybuny bawili się i piłkarze..

To się zabawili, przykro tylko, że po nich to spływa a w nas siedzi i długo będzie siedzieć.

Najlepsze że Guzmisc biegł przez pół boiska za gościem a następnym był kolejny stoper Głowacki. A ci co mieli najbliżej stali i patrzyli.
Nasza ofensywa od dłuższego czasu jest nijaka. Jak rywal da pograć to fajnie to wygląda ale jak trzeba fizycznie się postawić to leżymy i kwiczymy.
A za ten mecz to uznanie dla Brożka, mieć 3 patelnie i 3 razy nie trafić czysto w piłkę to trzeba się starać.

dulli78 29.11.2015 23:38

Masakra, jak można tak spieprzyć najważniejszy mecz w sezonie...Cały sezon grają kichę, ale naiwnie sądziłem że będą potrafili zmobilizować się na te cholerne 90 minut. Że k...a zagrają z głową na karku i zaanagażowniem, przynajmniej w tym jednym spotkaniu. Ale gdzie tam - cały plan taktyczny poszedł się j...ć bo ze składu wyleciał przed meczem jeden grajek :shock::shock::shock:

Nie wiem co oni tam robią na treningach w Myślenicach, chyba wchodzą w grę mocne używki bo im się we łbach coś ostatnio bardzo pomieszało - proponuje, żeby sobie przed każdym meczem walnęli meliskę bo tak nerwowo grającej drużyny to ja sobie nie przypominam. Trener Moskal jak chce robić polską wersję barcelony, to może nie na R22 bo to na bank się nie uda.

Jedyny pozytyw tego meczu to przyzwoita frekwencja i tyle.

danpe_ 29.11.2015 23:47

Po pierwsze: z B23 widziałem spalonego przy 1 golu, mam świadków. Czyli z 90 metrów.
Liniowy i główny nie widzieli, czy może ktoś tu nas oszukał?

Po drugie: Odniosłem wrażenie, że niektórym Derby się podupcyły ze sparingiem z rezerwami Dolcanu Ząbki.

Po trzecie: no niestety, Cracovia zagrała z większym zaangażowaniem, oraz mądrzej. Mieli przy tym sporo fuksa, ale jak już.się.wzięli za rozegranie piłki, to im to wychodziło lepiej. Takie odniosłem wrażenie.
Niemniej na wygraną parchy nie zasłużyły.

mitmichael 29.11.2015 23:57

Ile jeszcze razy s....iały sedzia z Warszawy bedzie odwalał numery, jak mozna metrowego spalonego nie wychwycic. Brozek tez nie lepszy miał takie setki a kombinował jak je spieprzyc. A reszta co robiła pod koniec, to ja juz szybciej biegłem ze stadionu na przystanek a oni stali i nawet nie chciało im sie atakowac rywala. Nie ma to jak przegrac pierwszy raz w sezonie i to z pasami pierwszy raz od 56 lat na wlasnym stadionie.

Karherop 29.11.2015 23:59

Nie ma żadnych wymówek. Sedzia, spalony, zła pogoda etc. Tu miało być 5-1,5-2 jazda na dupach, mieli paść ze zmęczenia po końcowym gwizdku, a co teraz widzimy? 'tak się bawią ludzie, kiedy przegrywa', no to się bawmy po klubach razem z piłkarzami. W końcu to mecz jak każdy inny.

Wstydu nie macie Panowie piłkarze i Panie trenerze. Dreptać w derbach? Nosz kur.. mać. Byłem na 7 meczach w tej rundzie ale z Legią i Pogonią już nie zamierzam być. Wolę wpłacić pieniądze na akademie niż na tych patałachów. 4 letnie dziecko z puszką wykazuje więcej zaangażowania w swojej pracy niż oni.

Wojtas 30.11.2015 00:43

Dlaczego Legia potafi po meczu w Bielsku dzis ,2;2 odbyc z pilkarzami rozmowę motywacyją,a my po tym wstydzie i klęsce spiewamy im jakies bzdety,zamiast wygwizdać i dac im do myslenia .TO BYLY K***WA DERBY.
Oj coś mięknie nam to kibicowanie.

Tak samo doping,wiadomo wymiana pokolen w kazdej ekipie i kazdym młynie,ale teraz to chyba standard na mlynie ,miec 17 latki trzymajacy sie za ręce,dzieci z matką,albo jakies starsze osoby.?Ilosc dziewczyn coraz wieksza,a to niestety nie przeklada sie "wokalnie".
No sory ale jakies 5 lat temu tak jakos nnie bylo.

Odkad nie ma G.doping siadł o połowę,szkoda ze on nie zaznaczyl jakiesgos "swojego" oficjalnie nastepcy,bo kazdy gniazdowy ktory byl po nim to czarna rozpacz.
G. wróc....

AntyMod 30.11.2015 01:29

wg Clowna Slawka na Nc+ pan sedzia bardzo dobrze sedziowal zawody...a takich spalonych sie nie gwizdze .....chyba tylko na R22 niestety

fst 30.11.2015 02:09

Dramat, padaka, żenada i wstyd. Jankowskie, Urygi i inne Boguskie wypierdalać. Przegieliście pałe, więc zniknijcie, wyhuśtajcie się wspólnie na gałęziach i idźcie w ....u, wy s....ysyńskie pomioty. Każda kolejna minuta waszego pobytu w tym klubie to dla mnie obraza i jawne opluwanie Białej Gwiazdy. Po prostu wypierdalajcie i nigdy więcej się tutaj nie pokazujcie.

Matejas_ 30.11.2015 06:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1420797)
zero szacunku dla każdego frajera co dziś był na boisku - wszystko dobre co było wcześniej właśnie dziś zostało wymazane.

Czyli co zostało wymazane? Ostatnie lata minimalizmu i beznadziejności czy co? Wytłumacz mi bo nie rozumiem o czym piszesz?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1420896)
Możecie mi wytłumaczyć, dlaczego taki pojazd po Boguskim, a o Brożku względnie cicho, choć Boguski 2 razy wystawił Brożkowi piłkę na pustą bramkę, a ten to spieprzył. Prawda jest taka, że Brożek zabrał mu w tym meczu dwie asysty, a nam potencjalne 3 punkty i honor.

Też tego nie rozumiem. Może poprostu Brożek już nie jest Brożkiem a Bożkiem i jemu wolno wszystko. Akurat Boguskiego bym się nie czepiał, bo gość ma całkiem niezłą rundę. Ale jak widać nadal się sprawdza teoria, że wśród ludzi nie mających w temacie pojęcia i własnego zdania działa psychologia tłumu...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1420889)
Dlaczego Legia potafi po meczu w Bielsku dzis ,2;2 odbyc z pilkarzami rozmowę motywacyją,a my po tym wstydzie i klęsce spiewamy im jakies bzdety,zamiast wygwizdać i dac im do myslenia .TO BYLY K***WA DERBY.
Oj coś mięknie nam to kibicowanie.

Tak samo doping,wiadomo wymiana pokolen w kazdej ekipie i kazdym młynie,ale teraz to chyba standard na mlynie ,miec 17 latki trzymajacy sie za ręce,dzieci z matką,albo jakies starsze osoby.?Ilosc dziewczyn coraz wieksza,a to niestety nie przeklada sie "wokalnie".
No sory ale jakies 5 lat temu tak jakos nnie bylo.

W tym temacie szkoda sobie języka strzępić nawet. W II lidze było lepiej o niebo...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1420861)
Doping i kibice też byli dzisiaj beznadziejni także wszystkie płaczki obrażone po dzisiejszym meczu zapraszam za tydzień na Legię - jest szansa się zrehabilitować.

Cytat dnia, dobitnie podkreślający stan emocjonalny zaskoczonych porażką. Brawo kolego!

Vinci 30.11.2015 07:10

No jak tak dalej pójdzie, to grupa mistrzowska na wiosnę bedzie pod znakiem zapytania...

Poziom wpisów na forum w tym temacie jest dramatyczny. Mamy X milionów długu, odszkodowania do wypłacenia, a Wy chcecie zwalniać Moskala i pół drużyny. Chyba Was coś ominęło w ostatnich latach.

Bardziej trzeba się zastanawiać, jak uniknąć losu Widzewa czy ŁKS-u niż, szukać kolejny transferów w internecie.

Co do samego meczu - nie ma co płakać nad sędziami... Wisła miała swoje sytuacje i w pierwszej połowie i w drugiej. Przy 2-2 do przerwy, co było realne - można było nawet myśleć o wygranej....

Z drugiej strony, śmiesznie się czyta teraz wymagania względem piłkarzy, skoro na najważniejszy mecz jesieni przychodzi zaledwie 20 tyś ludzi. ..

wiesniak842 30.11.2015 07:12

Najpierw piszesz o ostatnich latach minimalizmu, ktorego smbolem jest wlasnie obecnosc kopaczy pokroju Boguskiego, Urygi czy Jankowskiego w kazdym kolejnym meczu a pozniej piszesz, ze Boguskiego bys sie nie czepial bo ma zajebista runde. Zapomniales dodac, ze jak na niego, czyli raz na 5 meczow kopnie prosto. Gdzie tu logika?

Davss875 30.11.2015 07:44

Te wkłady do koszulek zhańbili nasz klub!!! Ja kibicuje Wiśle Kraków i nadal będe kibicował do końca swoich dni, ale nie kibicuje wkładom do koszulek! Nie ma zmiłuj, nie ma przebacz, wszystkich co brali udział w tym meczu trzeba rozgonić na 4 wiatry!!!
Cierzniak koniec kontraktu
Jovic sprzedac
Głowacki koniec kariery
Guzmics sprzedać
Sadlok sprzedać
Burliga koniec kontraktu
Uryga sprzedać
Mączyński sprzedać
Guerrier sprzedać
Jankowski wy............ac natychmiast, nawet dzisiaj!!!!
Boguski koniec kariery
Brożek Koniec kariery
Crivellaro wy.....ać zaraz!!!
Zostają nam Miśkiewicz, Buchalik, Żemło, Witek, Marszalik, Kuczak, Cywka, Handzlik, Popović, Gulczyński, Bartosz, Wójcik, Sarki + reszte sprowadzic z wolnych transferow

coni 30.11.2015 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1420904)
Te wkłady do koszulek zhańbili nasz klub!!! Ja kibicuje Wiśle Kraków i nadal będe kibicował do końca swoich dni, ale nie kibicuje wkładom do koszulek! Nie ma zmiłuj, nie ma przebacz, wszystkich co brali udział w tym meczu trzeba rozgonić na 4 wiatry!!!
Cierzniak koniec kontraktu
Jovic sprzedac
Głowacki koniec kariery
Guzmics sprzedać
Sadlok sprzedać
Burliga koniec kontraktu
Uryga sprzedać
Mączyński sprzedać
Guerrier sprzedać
Jankowski wy............ac natychmiast, nawet dzisiaj!!!!
Boguski koniec kariery
Brożek Koniec kariery
Crivellaro wy.....ać zaraz!!!
Zostają nam Miśkiewicz, Buchalik, Żemło, Witek, Marszalik, Kuczak, Cywka, Handzlik, Popović, Gulczyński, Bartosz, Wójcik, Sarki + reszte sprowadzic z wolnych transferow



tak tak, najlepiej wszytskich wy...lic i grajmy juniorami.

Jedyne co nalezy zrobic to zainwestowac 10 mln w zespol. tylko tyle i az tyle.

Rafal-SWL 30.11.2015 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1420902)
No jak tak dalej pójdzie, to grupa mistrzowska na wiosnę bedzie pod znakiem zapytania...

Poziom wpisów na forum w tym temacie jest dramatyczny. Mamy X milionów długu, odszkodowania do wypłacenia, a Wy chcecie zwalniać Moskala i pół drużyny. Chyba Was coś ominęło w ostatnich latach.
.

kolega chyba nie rozumie, że jak nic nie zmienimy to możemy się nie załapać do grupy mistrzowskiej! a co za tym idzie, pomyśl sobie jaka wtedy będzie frekwencja gdy będziemy grac w grupie spadkowej? ile Wisła zarobi z dnia meczowego? ilu w....ionych kibiców przyjdzie oglądać ten kabaret z przeciwnikami pokroju Górnika Łęczna czy Termaliki? ja rozumiem że teraz nie ma kasy, ale jeśli się nie ockniemy w porę to nie będzie jej wcale! więcej kasy stracimy zostawiając Moskala, lepiej pomyśleć nad tym aby go zostawić w klubie w innej roli

choćby ch*j na ch*ju stał, musimy się załapać do czołowej ósemki, po to aby:
A: zasilić budżet, potencjalne mecze z Legią i Lechem
B: czym prędzej spuścić wpierd*l cracovii i zmazać tą plamę na honorze! obojętnie czy u nich czy u Nas!

AS82 30.11.2015 08:09

1. Całkowity brak pomysłu na rozegranie piłki, w przeciwieństwie do żydów , którzy mieli pomysł na grę i klepali piłką
2. W drugiej połowie nasi opadli z sił , tak jakby ktoś im odciął prąd. Pejsy górowały nad nami kondycją co martwi, bo teraz gramy mecze co 3 dni i ta sytuacja nie napawa optymizmem
3. Wiem ,że mamy tragicznych zmienników , ale jak Moskal widział ,że brakuje naszym sił, to mógł wczesniej dokonać zmian.

Don Donson 30.11.2015 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1420904)
Te wkłady do koszulek zhańbili nasz klub!!! Ja kibicuje Wiśle Kraków i nadal będe kibicował do końca swoich dni, ale nie kibicuje wkładom do koszulek! Nie ma zmiłuj, nie ma przebacz, wszystkich co brali udział w tym meczu trzeba rozgonić na 4 wiatry!!!
Cierzniak koniec kontraktu
Jovic sprzedac
Głowacki koniec kariery
Guzmics sprzedać
Sadlok sprzedać
Burliga koniec kontraktu
Uryga sprzedać
Mączyński sprzedać
Guerrier sprzedać
Jankowski wy............ac natychmiast, nawet dzisiaj!!!!
Boguski koniec kariery
Brożek Koniec kariery
Crivellaro wy.....ać zaraz!!!
Zostają nam Miśkiewicz, Buchalik, Żemło, Witek, Marszalik, Kuczak, Cywka, Handzlik, Popović, Gulczyński, Bartosz, Wójcik, Sarki + reszte sprowadzic z wolnych transferow

Nie wiem czy byłbym tak samo zdecydowany w poglądach jak Ty, ale Cywki to bym akurat nie zostawił.

Marcinnno 30.11.2015 08:17

Nie wiem czy ja tylko odniosłem takie wrażenie, ale wczoraj jak patrzyłem na naszych grajków, to odniosłem wrażenie że im się po prostu nie chciało. Zagrali kolejny mecz. Tyle było mowy o tym, ze nie potrzeba motywacji i w ogóle, a szczerze mówiąc oprócz Mączyńskiego, czy Brożka to nie wiedziałem żeby ktoś naprawdę zapier***, gryzł trawę i komuś naprawdę się chciało. To jest najgorsze w tym wszystkim, że po naszych piłkarzach nie widać było, że to są derby.

kpn 30.11.2015 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1420904)
Te wkłady do koszulek zhańbili nasz klub!!! Ja kibicuje Wiśle Kraków i nadal będe kibicował do końca swoich dni, ale nie kibicuje wkładom do koszulek! Nie ma zmiłuj, nie ma przebacz, wszystkich co brali udział w tym meczu trzeba rozgonić na 4 wiatry!!!
Cierzniak koniec kontraktu
Jovic sprzedac
Głowacki koniec kariery
Guzmics sprzedać
Sadlok sprzedać
Burliga koniec kontraktu
Uryga sprzedać
Mączyński sprzedać
Guerrier sprzedać
Jankowski wy............ac natychmiast, nawet dzisiaj!!!!
Boguski koniec kariery
Brożek Koniec kariery
Crivellaro wy.....ać zaraz!!!
Zostają nam Miśkiewicz, Buchalik, Żemło, Witek, Marszalik, Kuczak, Cywka, Handzlik, Popović, Gulczyński, Bartosz, Wójcik, Sarki + reszte sprowadzic z wolnych transferow


Ja również jeszcze nie ochłonąłem, ale przestać .......ić 3 po 3.

fialo 30.11.2015 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1420909)
Nie wiem czy ja tylko odniosłem takie wrażenie, ale wczoraj jak patrzyłem na naszych grajków, to odniosłem wrażenie że im się po prostu nie chciało. Zagrali kolejny mecz. Tyle było mowy o tym, ze nie potrzeba motywacji i w ogóle, a szczerze mówiąc oprócz Mączyńskiego, czy Brożka to nie wiedziałem żeby ktoś naprawdę zapier***, gryzł trawę i komuś naprawdę się chciało. To jest najgorsze w tym wszystkim, że po naszych piłkarzach nie widać było, że to są derby.

Dokładnie, te jebane skórokopy wyłożyły laskę na Derby. Nie ma większej hańby dla nich.

A my nawet im o tym nie przypomnieliśmy...

Vinci 30.11.2015 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 1420906)
kolega chyba nie rozumie, że jak nic nie zmienimy to możemy się nie załapać do grupy mistrzowskiej! a co za tym idzie, pomyśl sobie jaka wtedy będzie frekwencja gdy będziemy grac w grupie spadkowej? ile Wisła zarobi z dnia meczowego? ilu w....ionych kibiców przyjdzie oglądać ten kabaret z przeciwnikami pokroju Górnika Łęczna czy Termaliki? ja rozumiem że teraz nie ma kasy, ale jeśli się nie ockniemy w porę to nie będzie jej wcale! więcej kasy stracimy zostawiając Moskala, lepiej pomyśleć nad tym aby go zostawić w klubie w innej roli

choćby ch*j na ch*ju stał, musimy się załapać do czołowej ósemki, po to aby:
A: zasilić budżet, potencjalne mecze z Legią i Lechem
B: czym prędzej spuścić wpierd*l cracovii i zmazać tą plamę na honorze! obojętnie czy u nich czy u Nas!

A za co chcesz jakikolwiek zmiany wprowadzac w klubie?
Uważasz, że zwolnienie Moskala nie wygeneruje dodatkowych kosztów, typu odprawa czy inne odszkodowania? Koniec końców nie jego wina, że nie stać klubu na napastnika, który z 3 ...100% sytuacji jest w stanie chociaż raz wepchnąć piłki do siatki?

W nawiaznaiu do postów innych, jazda po Brożku mija się z celem. Chłopakowi lat przybywa, a nie ubywa. Byliby lepsi od niego, to by grali. Jak widac nie ma... swoje i tak już nastrzelał dla tego klubu...

silver03 30.11.2015 08:58

Padł najgorszy możliwy scenariusz i nie chodzi tu tylko o przegrane derby. Ten sezon może być dla nas przełomowy w negatywnym sensie, w tym momencie oprócz 3pkt. dla cracovii daliśmy im pewność siebie, umocnienie się na podium, a sobie daliśmy dolną 8 (nie wierze w jakiekolwiek 3pkt. w meczach z Lechem i Legią). Jeśli ten czarny scenariusz się wypełni, puchary dla cracovi, dolna 8 dla Wisły to spełni się również mokry sen Małeckiego, gdzie stadion sąsiadki będzie pękał w szwach, a u nas na trybunach będzie hulał wiatr.

El'kabat 30.11.2015 09:16

Wstyd, hańba i 56 lat historii zaprzepaszczone. Do nikogo z nas chyba jeszcze nie dociera co się stało. Przykro się robi, jak się patrzy na tą pseudo drużyną i pseudo trenera.

Boguski, Jankowski i Burliga byli do zmiany w przerwie. Moskal chyba nigdy się nie nauczy, że wystawianie Burligi w pomocy to żenada.
Brozio jest cały czas ikoną i kiedyś świetnym napastnikiem, nie ma co jechać po nim, bo lat mu nie ubędzie.
Wypadałoby sprowadzić młodego i zdolnego chłopaka w jego miejsce. Sporo od Pawła by się taki gość jeszcze nauczył, bo sam Brozio już nam widać meczu nie wygra jak kiedyś.

coni 30.11.2015 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1420909)
Nie wiem czy ja tylko odniosłem takie wrażenie, ale wczoraj jak patrzyłem na naszych grajków, to odniosłem wrażenie że im się po prostu nie chciało. Zagrali kolejny mecz. Tyle było mowy o tym, ze nie potrzeba motywacji i w ogóle, a szczerze mówiąc oprócz Mączyńskiego, czy Brożka to nie wiedziałem żeby ktoś naprawdę zapier***, gryzł trawę i komuś naprawdę się chciało. To jest najgorsze w tym wszystkim, że po naszych piłkarzach nie widać było, że to są derby.


Moim skromnym zdaniem psycha siadla po dwoch straconych golach i dlatego tak wygladala nasza gra wczoraj. Pewnie gdyby Brozinio trafil na 2-2 to 2 polowa bylaby o nieba lepsza.

Krav 30.11.2015 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1420921)
Moim skromnym zdaniem psycha siadla po dwoch straconych golach i dlatego tak wygladala nasza gra wczoraj. Pewnie gdyby Brozinio trafil na 2-2 to 2 polowa bylaby o nieba lepsza.

Tak, ale w zasadzie od razu strzeliliśmy kontktowego, więc jak piłkarzyki były i tak załamane stratą 1 bramki grając u siebie i mając ok. 60 min na wyrównanie to pokazuje jakimi są .....ami.

kerim1906 30.11.2015 09:32

Mecz wtopa,ale mnie rozjebało jak koło 70 minuty była potrzeba wsparcia Wisły mocnym dopingiem usłyszałem nieśmiertelne "tak się bawi...." :shock:

coni 30.11.2015 09:36

^^^ zreszta bylo widac jak te bramki daly pewnosc siebie cracovii a nam podcielo to skrzydla, proste bledy, zle przyjecia pilki, zle decyzje, nerwowowsc -> to wszytsko psycha jest, bo nie wierze ze nagle zapomnieli jak sie gra w pilke

silver03 30.11.2015 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1420924)
^^^ zreszta bylo widac jak te bramki daly pewnosc siebie cracovii a nam podcielo to skrzydla, proste bledy, zle przyjecia pilki, zle decyzje, nerwowowsc -> to wszytsko psycha jest, bo nie wierze ze nagle zapomnieli jak sie gra w pilke

To oni mają już stany depresyjne w takim razie, co mecz coś im podcina skrzydła.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl