![]() |
Faktycznie - marnie to wygląda na razie...
|
Cytat:
|
Bylo z tego co znalazlem 10 500 punktów czyli 3500 glosow po 3 pkt
|
W takim razie słabo to wygląda, musimy się zmobilizować, oficjalna też powinna to mocno promować.
|
Głosy oddane.
Panowie - mamy około 350 głosów (sprawdziłem - przy każdym projkecie jest funkcja "Zobacz"), ale przejrzałem na szybko większość projektów i nigdzie nie widziałem nawet 200 głosów! Bądźmy dobrej myśli, jest o co walczyć! |
Dla kogo to centrum?
Bo nie wierze własnym oczom, że na głównej stronie klubu nie ma ani wzmianki o tym? Serio? Chyba, że jestem ślepy. Ach ta Wisła Sportowa Spółka Akcyjna... |
Głosy oddane.
3 sztuki po 3 punkty. |
Z jednego adresu zamieszkania i IP, można oddać tylko jeden głos? Czy każdy lokator może to zrobić? Zaglądałem w regulamin ale nie widziałem takiej regulacji a szkoda jakby była jakaś dyskwalifikacja.
|
Cytat:
|
Twoje głosy na projekty ogólnomiejskie:
3 punkty: Projekt 53 Gratulacje! Zakończyłeś głosowanie. Dziękujemy za udział w głosowaniu! Twój głos ma znaczenie! |
Cytat:
Co ważne mogą głosować również osoby niepełnoletnie , czyli osoby od 16 roku życia ! |
Nie wiem jaką trzeba być p...zdą żeby nie poświęcić 10 sekund na zalogowanie się i klepnięcie projektu.
Masakra jakaś z tą frekwencją. |
Obecnie na platformie internetowej mamy niespełna 600 głosów.
Edit: Projekt 93 ma około 500 głosów. Projekt 27: około 300 głosów. Projekt 55: około 350 głosów. Projekt 65: około 350 głosów. Tak na szybko Warto, aby na nie nie głosować. |
Gdzie widzisz ile glosow jest oddanych? Trzeba byc zalogowanym?
|
Tak, wówczas klikasz pod projektem ZOBACZ i w nowym oknie wyskakuje Ci ta informacja po prawej stronie.
W tym momencie równe 600 głosów. Mobilizujcie się bo musimy zdominować platformę internetową, żeby nie drżeć o głosy oddawane na formularzach papieru w różnych częściach miasta. Mamy obowiązek wygrać to głosowanie, wyciągając naukę z poprzedniego roku. |
kiedy wybieracie projekty za 2 i 1 pkt. zwracajcie uwagę na to, aby nie wspierać w ten sposób projektów, które zagrażają ICHWK (np. nr 62). Ilość osób głosujących (z podziałem na płeć) na dany projekt jest podana po prawej stronie ekranu bezpośrednio pod kwotą potrzebną do realizacji.
|
Slabo to wyglada jak narazie. Obawiam sie ze sytuacja z tamtego roku sie powtorzy. Chyba ze kibice z Krakowa znajda pare minut czasu zeby oddac glos
|
Ok, poszło.
Ku chwale wielkiej Wisły! |
Niestety projekt nr 62 wyprzedza nas o jakieś 200 głosów. Koniecznie nie przyznawajcie mu nawet 1 ptk.
Chyba będzie to najgroźniejszy rywal. W ubiegłym roku wygrywały 3 projekty o największej liczbie głosów. W tym jest podobnie? Mam rację? |
Cytat:
Niestety projekt 62 ( plac wodny w parku jordana ) prowadzi zdecydowanie :-/ Także projekt nr 93 ( nakładka na Kocmyrzowskiej już nas dogania ) Udostępniajcie na facebooku swoim .. jest tam po prawej przycisk " share facebook" jak wejdziecie na profil projektu muzeum.. wtedy automatycznie tworzy wam się zaproszenie do głosowania Trzeba mieć też na uwadze że sympatycy Craxy będą głosowali na inne projekty uniemożliwiając nam wygranie .. |
Niestety również projekt 93 nas przegonił, który jeszcze kilka godzin temu był za nami.
Jeśli się nie obudzimy to 2 rok z rzędu będzie kompromitacja. Oczywiście oceniamy po liczbie osób głosujących, sama punktacja może być na naszą korzyść ale powinniśmy zdominować ten budżet. |
Słabiutko Panowie.. projekt 62 ( plac wodny w parku jordana ) bije nas na głowę - głównie kobiety się przy tym projekcie dobrze zmobilizowały . Projekt 93 również nas wyprzedza cały czas.. wstyd .. :-/
|
Cytat:
|
Słyszałem, że można zagłosować nie będąc mieszkańcem Krakowa ale przy rejestracji konta na tej stronie chcą pesel i adres zamieszkania więc jak podam moje dane prawdziwe to czy będę mógł zagłosować i czy głos będzie ważny?
|
Panie i Panowie, drogi Zwitterze
Cytat:
Rozdział 5 (Głosowanie i obliczanie wyników), paragraf 17, punkt 2 załącznika stanowi, iż: Cytat:
Cytat:
Pozdrawiam, amauri P.S. Odniosę się jeszcze do kwestii projektu 93, który wyprzedza ICHWK. Organizatorzy się skrzyknęli, zrobili baner przy dziurawej drodze, założyli stronę o prostym adresie http://kocmyrzowska.pl/ oraz reklamowali się i namawiali do głosowania na ogłoszeniach duszpasterskich i po Mszach w okolicznych parafiach. Przy takim zaangażowaniu w projekt, oraz realizowaniu potrzeb całego przekroju obywateli (a nie tylko kibiców), oglądanie pleców tego projektu nie powinno do końca dziwić. |
Cytat:
|
A macie :)
Zagłosowałem i nawet żone namówiłem. |
Poszły głosy, od 4 osób. Jeszcze 3 osoby zagłosują. W sumie 21 pkt dla Wisełki.
Szkoda tylko, że to wszystko psu w dupę. Armia Białej Gwiazdy :lol: Z drugiej strony, jak patrzę jakie abstrakcyjne i absurdalne projekty są w tym głosowaniu to chyba lepiej, żeby cała ta idea poszła w piździet. Rower dla bezrobotnego, żeby łatwiej znalazł pracę :shock: |
Głosowanie pokazuje jak "krakowiacy" mają w dupie Wisłę. Gdyby prowincja mogła głosować to spokojnie projekt by wygrał.
|
Głosowanie mocno przyspieszyło w ciągu ostatnich dwóch dnia. Potrzeba jednak znacznie więcej. Namawiajcie kogo się da. Wszystko jest jeszcze realne, mamy 3 dni. Głosowanie do 1 lipca.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl