Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9490)

Ogryzek 19.06.2016 09:33

Faktycznie - marnie to wygląda na razie...

krzaq12 19.06.2016 10:10

Cytat:

Narazie oddano 315 głosów na muzeum ( nie ma wglądu w kwestii wartości przyznanych punktów). To nawet Panowie jeden sektor nie jest na C
Ale głosowanie trwa dopiero 2 dzień, może to nie jest taki tragiczny wynik, pamięta ktoś ile w tamtym roku zebraliśmy głosów?

wislakrakow124 19.06.2016 10:24

Bylo z tego co znalazlem 10 500 punktów czyli 3500 glosow po 3 pkt

krzaq12 19.06.2016 10:40

W takim razie słabo to wygląda, musimy się zmobilizować, oficjalna też powinna to mocno promować.

felipe 19.06.2016 12:07

Głosy oddane.
Panowie - mamy około 350 głosów (sprawdziłem - przy każdym projkecie jest funkcja "Zobacz"), ale przejrzałem na szybko większość projektów i nigdzie nie widziałem nawet 200 głosów! Bądźmy dobrej myśli, jest o co walczyć!

Bene Nati 19.06.2016 13:31

Dla kogo to centrum?

Bo nie wierze własnym oczom, że na głównej stronie klubu nie ma ani wzmianki o tym? Serio?
Chyba, że jestem ślepy.

Ach ta Wisła Sportowa Spółka Akcyjna...

Leh71 19.06.2016 14:07

Głosy oddane.
3 sztuki po 3 punkty.

David. 19.06.2016 19:22

Z jednego adresu zamieszkania i IP, można oddać tylko jeden głos? Czy każdy lokator może to zrobić? Zaglądałem w regulamin ale nie widziałem takiej regulacji a szkoda jakby była jakaś dyskwalifikacja.

wordbatata 19.06.2016 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 1441476)
Z jednego adresu zamieszkania i IP, można oddać tylko jeden głos? Czy każdy lokator może to zrobić? Zaglądałem w regulamin ale nie widziałem takiej regulacji a szkoda jakby była jakaś dyskwalifikacja.

Ja wpisałem siebie i żona oddała głos.Moze nawet na zdrową logikę 100 osób jednego ip pisać.Ważne aby kazda osoba podała swoje unikatowe dane ;)

Gero 20.06.2016 08:11

Twoje głosy na projekty ogólnomiejskie:

3 punkty: Projekt 53

Gratulacje! Zakończyłeś głosowanie.
Dziękujemy za udział w głosowaniu! Twój głos ma znaczenie!

jaszczur90 20.06.2016 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 1441476)
Z jednego adresu zamieszkania i IP, można oddać tylko jeden głos? Czy każdy lokator może to zrobić? Zaglądałem w regulamin ale nie widziałem takiej regulacji a szkoda jakby była jakaś dyskwalifikacja.

Tu głównie chodzi o pesel.. bo przecież może nawet 20 osób mieszkać pod jednym adresem.. liczy się głównie pesel, imię i nazwisko .

Co ważne mogą głosować również osoby niepełnoletnie , czyli osoby od 16 roku życia !

Kocur 20.06.2016 08:39

Nie wiem jaką trzeba być p...zdą żeby nie poświęcić 10 sekund na zalogowanie się i klepnięcie projektu.

Masakra jakaś z tą frekwencją.

krzaq12 20.06.2016 14:32

Obecnie na platformie internetowej mamy niespełna 600 głosów.


Edit: Projekt 93 ma około 500 głosów.
Projekt 27: około 300 głosów.
Projekt 55: około 350 głosów.
Projekt 65: około 350 głosów.
Tak na szybko
Warto, aby na nie nie głosować.

wislakrakow124 20.06.2016 15:19

Gdzie widzisz ile glosow jest oddanych? Trzeba byc zalogowanym?

krzaq12 20.06.2016 15:21

Tak, wówczas klikasz pod projektem ZOBACZ i w nowym oknie wyskakuje Ci ta informacja po prawej stronie.
W tym momencie równe 600 głosów.

Mobilizujcie się bo musimy zdominować platformę internetową, żeby nie drżeć o głosy oddawane na formularzach papieru w różnych częściach miasta.
Mamy obowiązek wygrać to głosowanie, wyciągając naukę z poprzedniego roku.

JEDREK76 20.06.2016 17:12

kiedy wybieracie projekty za 2 i 1 pkt. zwracajcie uwagę na to, aby nie wspierać w ten sposób projektów, które zagrażają ICHWK (np. nr 62). Ilość osób głosujących (z podziałem na płeć) na dany projekt jest podana po prawej stronie ekranu bezpośrednio pod kwotą potrzebną do realizacji.

wislakrakow124 20.06.2016 17:33

Slabo to wyglada jak narazie. Obawiam sie ze sytuacja z tamtego roku sie powtorzy. Chyba ze kibice z Krakowa znajda pare minut czasu zeby oddac glos

Krzysiek 20.06.2016 17:34

Ok, poszło.

Ku chwale wielkiej Wisły!

krzaq12 20.06.2016 18:50

Niestety projekt nr 62 wyprzedza nas o jakieś 200 głosów. Koniecznie nie przyznawajcie mu nawet 1 ptk.
Chyba będzie to najgroźniejszy rywal.
W ubiegłym roku wygrywały 3 projekty o największej liczbie głosów. W tym jest podobnie? Mam rację?

jaszczur90 20.06.2016 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1441519)
Niestety projekt nr 62 wyprzedza nas o jakieś 200 głosów. Koniecznie nie przyznawajcie mu nawet 1 ptk.
Chyba będzie to najgroźniejszy rywal.
W ubiegłym roku wygrywały 3 projekty o największej liczbie głosów. W tym jest podobnie? Mam rację?

To zależy ile dany projekt będzie kosztował. Bo jeśli wygrają drogie projekty to zostaną zrealizowane te które zmieszczą się w założonym budżecie. Dlatego tak ważne jest żeby zająć 1 miejsce bo to jest jedyna gwarancja, że zrealizują muzeum z budżetu .

Niestety projekt 62 ( plac wodny w parku jordana ) prowadzi zdecydowanie :-/ Także projekt nr 93 ( nakładka na Kocmyrzowskiej już nas dogania )

Udostępniajcie na facebooku swoim .. jest tam po prawej przycisk " share facebook" jak wejdziecie na profil projektu muzeum.. wtedy automatycznie tworzy wam się zaproszenie do głosowania

Trzeba mieć też na uwadze że sympatycy Craxy będą głosowali na inne projekty uniemożliwiając nam wygranie ..

krzaq12 20.06.2016 20:17

Niestety również projekt 93 nas przegonił, który jeszcze kilka godzin temu był za nami.

Jeśli się nie obudzimy to 2 rok z rzędu będzie kompromitacja.

Oczywiście oceniamy po liczbie osób głosujących, sama punktacja może być na naszą korzyść ale powinniśmy zdominować ten budżet.

jaszczur90 22.06.2016 15:16

Słabiutko Panowie.. projekt 62 ( plac wodny w parku jordana ) bije nas na głowę - głównie kobiety się przy tym projekcie dobrze zmobilizowały . Projekt 93 również nas wyprzedza cały czas.. wstyd .. :-/

Raffaello89 22.06.2016 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1441669)
Słabiutko Panowie.. projekt 62 ( plac wodny w parku jordana ) bije nas na głowę - głównie kobiety się przy tym projekcie dobrze zmobilizowały . Projekt 93 również nas wyprzedza cały czas.. wstyd .. :-/

Wszyscy zajęci kopiowaniem i lajkowaniem różnorakich oświadczeń na facebooku, niektórzy przeglądają oferty zielonych koszulek.Ale żeby poświęcić 5 minut i zrobić coś dla WISŁY to nie ma komu.Zgody na facebooku będą ....a ustalać.

Zwitter 27.06.2016 13:46

Słyszałem, że można zagłosować nie będąc mieszkańcem Krakowa ale przy rejestracji konta na tej stronie chcą pesel i adres zamieszkania więc jak podam moje dane prawdziwe to czy będę mógł zagłosować i czy głos będzie ważny?

amauri1990 27.06.2016 16:38

Panie i Panowie, drogi Zwitterze

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1442060)
Słyszałem, że można zagłosować nie będąc mieszkańcem Krakowa ale przy rejestracji konta na tej stronie chcą pesel i adres zamieszkania więc jak podam moje dane prawdziwe to czy będę mógł zagłosować i czy głos będzie ważny?

W przypadku wątpliwości co do reguł głosowania warto sięgnąć do jego regulaminu. Jest on dostępny na https://budzet.dialoguj.pl/, dokładnie pod adresem https://budzet.dialoguj.pl/uploads/s...ta_Krakowa.pdf (uchwala RMK nr XXXIV/566/15 wraz z załącznikiem).

Rozdział 5 (Głosowanie i obliczanie wyników), paragraf 17, punkt 2 załącznika stanowi, iż:
Cytat:

Głosować może każdy mieszkaniec Krakowa, który ukończył 16 lat.
W celu rozwiania wątpliwości, słownik pojęć zawarty w załączniku tłumaczy iż
Cytat:

Ilekroć w niniejszej uchwale jest mowa o mieszkańcach należy przez to rozumieć osoby zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kraków
Mam nadzieję, że wyczerpuje to temat. Zamiast oddawać nieważne głosy, bądź szukać luk i głosować pod nieprawdziwymi adresami (i takie pomysły tu widziałem...), lepiej skupić się na reklamowaniu inicjatywy wśród znajomych czy współpracowników :tsw_wisla_flaga:

Pozdrawiam,
amauri

P.S. Odniosę się jeszcze do kwestii projektu 93, który wyprzedza ICHWK. Organizatorzy się skrzyknęli, zrobili baner przy dziurawej drodze, założyli stronę o prostym adresie http://kocmyrzowska.pl/ oraz reklamowali się i namawiali do głosowania na ogłoszeniach duszpasterskich i po Mszach w okolicznych parafiach. Przy takim zaangażowaniu w projekt, oraz realizowaniu potrzeb całego przekroju obywateli (a nie tylko kibiców), oglądanie pleców tego projektu nie powinno do końca dziwić.

gooro33 28.06.2016 20:44

Cytat:

Na projekt Wiślackiego Muzeum zagłosowało dotychczas 948 osób. Dla porównania na projekt który prowadzi 2642 osoby. Jaki projekt ma największe szanse na realizację? Projekt na który pomysłodawcy chcą wydać ponad 1,5 mln złotych, a z którego skorzystać będzie mogło zaledwie 230 osób, dokładniej będą mogli sobie polatać szybowcem... To czy nasze Wiślackie Muzeum powstanie jest w waszych rękach, a dosłownie w kilku kliknięciach. Więc do dzieła Panie i Panowie, rejestrujemy się na stronie www.budzet.dialoguj.pl (podajemy imię, nazwisko, pesel, jakiś krakowski adres, dzielnice), po zalogowaniu najpierw oddajemy 3 głosy na projekty ogólnomiejskie ->3 punkty na Wiślackie Muzeum (PROJEKT NR 53), oraz 2 i 1 punkt na dowolny inny projekt, następnie przechodzimy do etapu drugiego i głosujemy na 3 projekty dzielnicowe (przyznajemy 3,2,1 punkty). Po oddaniu w sumie 6 głosów, klikamy POTWIERDZAM SWÓJ WYBÓR - to bardzo ważne i wymagane! Twoje głosy się liczą jeśli zobaczysz komunikat : Gratulacje! Zakończyłeś głosowanie.
Dziękujemy za udział w głosowaniu! Twój głos ma znaczenie!
Poświęćcie te kilka minut, oddajcie głos i cieszmy się za kilkanaście miesięcy wspaniałym obiektem w Krakowie.

To są jaja... znowu będzie lipa z głosowaniem.A założenie konta i oddnie głosu trwa max 40 sekund...

Fugiel 28.06.2016 20:57

A macie :)

Zagłosowałem i nawet żone namówiłem.

luke1906 28.06.2016 22:05

Poszły głosy, od 4 osób. Jeszcze 3 osoby zagłosują. W sumie 21 pkt dla Wisełki.
Szkoda tylko, że to wszystko psu w dupę.

Armia Białej Gwiazdy :lol:


Z drugiej strony, jak patrzę jakie abstrakcyjne i absurdalne projekty są w tym głosowaniu to chyba lepiej, żeby cała ta idea poszła w piździet.
Rower dla bezrobotnego, żeby łatwiej znalazł pracę :shock:

arth_ur 29.06.2016 09:38

Głosowanie pokazuje jak "krakowiacy" mają w dupie Wisłę. Gdyby prowincja mogła głosować to spokojnie projekt by wygrał.

krzaq12 29.06.2016 09:46

Głosowanie mocno przyspieszyło w ciągu ostatnich dwóch dnia. Potrzeba jednak znacznie więcej. Namawiajcie kogo się da. Wszystko jest jeszcze realne, mamy 3 dni. Głosowanie do 1 lipca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl