Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9474)

Lukasz 31.05.2015 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1402510)
Szczerze nie wierze że to do końca pech. Coś jest nie tak z naszą mentalnością. Może ma na to wpływ sytuacja finansowa, osobowości trenerów, topniejąca ilość kibiców. Nie wiem. Ale ogólnie coś z nami jest nie tak.

Nie da się w taki sposób mieć pecha. Albo inaczej mówiac, jest on całkowicie wyjaśnialny na gruncie finansowo-organizacyjnym. Klub który musiał zwolnić trenera, nie płaci zawodnikom, i ma problemy praktycznie na każdym polu, nie ma prawa odnieść sukcesu sportowego. Gdzieś granice rozsądku muszą być.

TS&ZKS 31.05.2015 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1402531)
Dobrze, że Brożek nie dostał tej piłki, bo mógłby ją schrzanić i wtedy na niego wylewano by żale. A tak - zły, zły Stlic...

Dokładnie :p W Białymstoku był płacz na Gułe dziś na Stilicia, a prawda jest taka że bez wypłąt nie będzie wyników.

Na PO mam nadzieje że ze Śląskiem Jović wreszcie oglądnie ławe bo tn koleś nie nadaje się nawet na tek "mocną" lige jak polska. Bury to jeden z najlepszych PO w lidze i grzechem jest go ciułanie na innych pozycjach

PiVoSH92 31.05.2015 23:24

Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...

Coglin 01.06.2015 06:46

Po strzeleniu bramki, Legia zaprosiła nas, żebyśmy też coś strzelili.
Ale, że naszym kopaczom raczej się nie chce wygrywać, a nawet strzelać, to wyszło jak wyszło.
Jak by kasa się zgadzała to myślę, że z taką słabą Legią jak wczoraj, spokojnie byśmy wygrali.
Najśmieszniejsze jest to, że wciąż mamy szanse na puchary.
Nasza liga jest zajebiście słaba.

siemstein 01.06.2015 07:56

"Nam strzelać nie kazano"

filemon 01.06.2015 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1402537)
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...

My raczej nie mamy krycia stricte indywidualnego tylko mieszane, więc nie do końca można mówić, że był wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. Ktoś jeszcze tam ma swoją winę. Niemniej uważam, że bodaj najniższy Jović w takim punkcie PK przy sfg to beznadziejny pomysł. Prędzej go dać na skraj PK lub na linię bramkową.

Co ciekawe internety sugerują, że Rzeźniczak jest wyższy tylko o 2-5cm od Jovicia, jakoś sobie tego nie wyobrażam.

TS&ZKS 01.06.2015 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1402535)
Co ty .......isz ? Jovic przez większość czasu radził sobie dobrze był to poprawny mecz w jego wykonaniu.

Poprawny? Wszystkie groźniejsze akcje 7egii zaczynały się od wkręcenia go w boisko. Koleś totalnie się gubił. Oby Bury wreszcie wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli na PO.

leyzer87 01.06.2015 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1402537)
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...

Zacznijmy od tego, że chama Rzeźniczaka dawno nie powinno być na boisku za uderzenie łokciem w twarz Brożka. Po raz kolejny pokazuje, że buractwo to jeden z jego największych "atutów" boiskowych.

szprotson 01.06.2015 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1402568)
Poprawny? Wszystkie groźniejsze akcje 7egii zaczynały się od wkręcenia go w boisko. Koleś totalnie się gubił. Oby Bury wreszcie wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli na PO.

wszystkie ....
czyli które?

AYALA 01.06.2015 13:19

jednak nieprawidłowy gol dla 7egii. https://twitter.com/K_Stanowski/stat...45243345600513

Gwiaździsty 01.06.2015 13:28

Jak to ktoś tam dobrze napisał, że nic nowego , prawie każda bramka Legii w grupie mistrzowskiej obarczona jest "ślepotą" sędziego. Do wałków na rzecz Legii ludzie już powoli się tak przyzwyczaili, ze traktują je jako normę.

szprotson 01.06.2015 13:30

czy w tym meczu też byli Ci sedziowie przy bramkach ???

shaggy 01.06.2015 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1402590)
jednak nieprawidłowy gol dla 7egii. https://twitter.com/K_Stanowski/stat...45243345600513

1876 bramka z rzędu zdobyta przez Legię w meczu z Wisłą nieprawidłowo...
Jeśli do tego dodać nasz końcówki oraz to, że najczęściej w lidze obijamy słupki/poprzeczki wychodzi na to że ktoś tej drużynie przynosi pecha...

filemon 01.06.2015 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1402596)
czy w tym meczu też byli Ci sedziowie przy bramkach ???

Nie było ich.
Zastanawiam się, czy nie lepiej by było gdyby to Burliga grał niżej, a Jović wyżej.

szprotson 01.06.2015 14:07

Skoro Moskal tak zadecydwał musiał sie czyms kierować
Napewno było by lepiej jakby odgwizdał tutaj spalonego :)

filemon 01.06.2015 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1402604)
Skoro Moskal tak zadecydwał musiał sie czyms kierować

Zawsze się czymś kieruje, kwestia czy prawidłowo. Dla mnie błędem był Boguski zamiast Donalda w 1 składzie przy założeniu, że gramy z kontry.

FraMat 01.06.2015 14:39

Tyle, że to Boguski tak naprawdę odwala całą czarną robotę w Wiśle. To on biega i przeszkadza przeciwnikowi na całej długości i szerokości boiska. To dzięki temu, ze Boguski oddaje całe serce i całe płuca przeciwnik nie może sobie spokojnie pograć. To tylko tak długo jak długo na boisku w Białymstoku był Boguski nie straciliśmy gola, bo Jaga nie mogła się rozpędzić.
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie.

Ale to tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać.

silver03 01.06.2015 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1402602)
Zastanawiam się, czy nie lepiej by było gdyby to Burliga grał niżej, a Jović wyżej.

Byłoby to samo, żaden z nich nie nadaje się na skrzydłowego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1402610)
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie.

Można było postawić na obu jednocześnie.

crazykaro 01.06.2015 16:52

Jovic zawalil juz 3. Gola w grupie mistrzowskiej. Zawodnik z niego dobry ale jako skrzydlowy a nie pbronca.
Inna sprawa ze gol byl rzeczywiscie ze spalonego.

szprotson 01.06.2015 16:56

dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE)
B) Ma wrzutke (NIE)
C) Ma szybkość - TAK
D) Ma wydolność - TAK

Hmm...wydaje mi sie ze z takimi umiejętnościami to znajdziemy chłopaka w III lidze który będzie mniej hajsu kosił.

Kurz 01.06.2015 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1402618)
dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE)
B) Ma wrzutke (NIE)
C) Ma szybkość - TAK
D) Ma wydolność - TAK

Hmm...wydaje mi sie ze z takimi umiejętnościami to znajdziemy chłopaka w III lidze który będzie mniej hajsu kosił.

Gdybyśmy mieli w III lidze chłopaków z takimi umiejętnościami, Polska najprawdopodobniej byłaby światową potęgą piłkarską. Rozumiem, że takie porównania świetnie wyglądają na forum, ale pomiędzy "1" a "10" jest cała skala ocen. Jović może nie jest najlepszym obrońcą ekstraklasy, ale jakoś strasznie od czołowych nie odstaje. Poza tym poczekajmy z ocenami. Na razie i tak szybciej się zaaklimatyzował niż Ostoja, Nikola czy Barrientos. Być może w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej. W każdym razie niezależnie od opinii to szczyt tego na co nas teraz stać. No i on i Burliga to solidnie osadzona przynajmniej jedna pozycja.

TS&ZKS 01.06.2015 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1402582)
wszystkie ....
czyli które?

A mecz widziałeś?

filemon 01.06.2015 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1402618)
dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE)
B) Ma wrzutke (NIE)

Akurat wrzutkę ma lepszą niż Guerrier czy Burliga.

silver03 02.06.2015 09:50

Oglądnąłem sobie powtórkę bramki. Buchalik nawet nie próbował zawalczyć siłowo z Saganem, nasz bramkarz jest tragicznie bojaźliwy. Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.

wolfu 02.06.2015 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1402701)
Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.

nie ma co roztrząsać, drugiego Pareiki pewnie przez lata świetlne nie będzie na Reymonta

crazykaro 02.06.2015 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1402701)
Oglądnąłem sobie powtórkę bramki. Buchalik nawet nie próbował zawalczyć siłowo z Saganem, nasz bramkarz jest tragicznie bojaźliwy. Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.

To był spalony a nie faul na bramkarzu, więc wystarczy że Saganowski zasłaniał Buchalika.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1402702)
nie ma co roztrząsać, drugiego Pareiki pewnie przez lata świetlne nie będzie na Reymonta

Jest Miśkiewicz i on w zupełności nam wystarczy, o ile będzie grał.

wolfu 02.06.2015 18:53

następny fanatyk Miśkiewicza.. chłop grzeje ławę bo jak widać jest gorszy, może za jakiś czas. W każdym razie jeśli wygryza go aktualnie Buchalik, to gdzie porównania do Pareiki

zelek 02.06.2015 20:34

Kompletnie nie rozumiem tego gloryfikowania Miśka. Raczej nie bez powodu przegrywa rywalizacje z Buchalikiem i wydaje mi się, że tym powodem jest jego słaba gra nogami i często wprowadzało to dużo nerwowości do naszej gry. Trzeba oddać Buchalikowi to, że nogami gra dobrze i zdarzało się, że jego wyjścia przed pole karne ratowały sytuacje, a wiadomo, że takie interwencje nie zapadają w pamięć jak fantastyczne robinsonady na linii.

crazykaro 02.06.2015 20:52

Buchalik nogami nie potrafi dokopać do połowy boiska. A Misiek nam tyle meczów rok temu wybronił że już dawno nie pamietam równie dobrego bramkarza.

FraMat 02.06.2015 21:19

Miśkiewicz równie tyle meczów nam schrzanił, że już dawno nie pamiętam równie słabego bramkarza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl