![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
a Wy naprawde mysliliscie ze walczymy o MP ?????? minimalizm to podstawowe slowo w terazniejszej Cupialowej Wisle - obudzcie sie
|
Franz zbudował szczyt formy na mecze gdy liga zostanie podzielona na grupy i bedziemy walczyli o MP.Jego zespoły zawsze jak pamiętam były ociężałe w pierwszych koilejkach wiosennych i gubiły punkty a potem sie rozkręcały
|
ludzie od wczorajszych rac - idioci
|
Cytat:
wczorajsze race to najlepsza rozrywka wczorajszej zenady i posmiewiska najwspanialszego klubu w polsce ..... nie znasz tematu, nie masz pojecia o czym piszesz to zamilcz i idz do teatru ....nikt takich jak ty na stadion nie zaprasza, schowaj szalik 30 m za stadionem pod kurtke i modl sie o szczesliwy powrot do domu .....ZADNE PRAWA I USTAWY ..... |
Cytat:
Prosze bardzo rzucaj sobie race, przeciez cie znam i to byles ty, sraj dalej do wlasnego gniazda, niech zamkną nam stadion |
Cytat:
|
Cytat:
ochlon :-P ...net juz przestal byc wyrocznia i wylegarnia meskosci - licza sie czyny - nie slowa ....popeieram Sharskow w calej rozciaglosci bo Oni kontynuuja to co ja i wielu innych robilo na przelomie lat 80-90 .... jakby nie ci ZLI panowie o ktorych piszecie - byl;ibyscie bici po kusach non stop - nawet 20 m od stadionu ...kibicuj ...jedz kielbaske i rob statystyki ,....ochrone barw, szacunku i piknikow zostaw innym osoba .... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale faktycznie wczorajsza akcja z racami pokazuje indolencję umysłową osób z wydawałoby się poważnego stowarzyszenia. Przykre to jest. Co do meczu, to porażka u siebie kiedyś musiała nadejść. Nie jest źle, przypominam wszystkim, by przypomnieli sobie swoje nastroje sprzed rozpoczęcia sezonu. Wtedy obawialiśmy się, że co drugi mecz się będzie kończył porażką. |
Szkoda tej porażki akurat ze "smrodami". Pewnie z Głową było by 0-0. Po Nalepie widać że jest wolny, wszystko inne jest u niego dobre, bądź przynajmniej poprawne. Wczoraj pomimo braków szybkościowych i tak był lepszy od Bunozy (słabiutko).
Jeśli nie walczymy o puchary z powodów finansowych, to po wywalczeniu miejsca w pierwszej 8 oczekuję że Smuda będzie ogrywał wszystkich młodych jakich mamy. No chyba że my tak na serio walczymy o puchary:) Ja jednak mam nadzieję że olejemy puchary, zajmiemy na koniec szczęśliwe 4 miejsce.... a od następnego sezonu nie obciążeni żadnymi wojażami po Europie powalczymy o MP za którym się strasznie stęskniłem:D |
Cytat:
|
Cytat:
za rok znowu bedzie zaciskanie pasa i oszczednosci !!!! czy ktos juz teraz sie ze mna zalozy ??? na jakim Wy swiecie zyjecie ??? Dopoki statek bedzie plyna pod bandera Cupiala a kapitanem bedzie Bednarrz to tak juz bedzie ZAWSZE !! przepraszam ze rozczarowalem fantastow ...P.S. Sw Mikolaj tez nie istnieje ... |
[QUOTE=gypsy;1352447]Póki co to nieproszonymi gośćmi na stadionie są ultrasi, więc uspokój się.
przeczytałes to co napisałeś????????? |
Cytat:
|
Mecz z Ruchem dobitnie pokazał jakim prymitywnym piłkarsko (i chyba nie tylko) trenerem jest Smuda. Graliźmy z druzyną, która sportowo w poprzednim sezonie spadła do I ligi. Wystarczył trener, który nauczył ja odpowiedniej taktyki, mając przeciętnych piłkarzy i ...wystarczyło to na czołówkę ekstraklasy. Różnica w tym meczu był widoczna gołym okiem, Ruch jako zespół przesuwał się do przodu całą drużyna kiedy trzeba było, przechodziła do ataku kilkoma podaniami, szybkosciowo też lepsza. Na ich tle Wisła taktycznie prezentowała się jak grupka kompletnych laików, lecących do piłki na zasadzie przypadku. Geniusz taktyki Smuda nie po raz pierwszy obnażył swoje zdolności trenerskie.
|
Cytat:
Co do biegania czarnego, to nie jest moje zmartwienie. Mam w życiu poważniejsze. Jeżeli jesteś już dorosły (tego nie wiem), to pewnie doskonale o tym wiesz. Nie zmienia to faktu, że zawsze kiedy czarny zaczyna biegać jak biały, to coś jest nie tak. Poziom dyskusji na tym forum jest coraz gorszy. Szkoda, że zamiast do wymiany poglądów i opinii służy do wzajemnego obrażania się i strugania wszechwiedzących mędrców aka "kumatych". |
Cytat:
|
Cytat:
dowody na bandyctwo proszę. Wyroki sądu na gwałty, pobicia, morderstwa, haracze, wymuszenia. Mam prośbę do modów. Jeśli pojawiają się tutaj jakiekolwiek pomówienia, to prosiłbym w trosce o wizerunek kibiców Wisły Kraków o interwencje, bo to jest karygodne co tutaj się wypisuje. Był tu jeden GrzegorzTS dowodów na machloje i bandyctwo nie przedstawił. Teraz kolejny kolega go zastępuje i serwuje nam rewelacje. Przypominam, że to forum czyta cała Polska i cała Polska ma okazję do rechotu z poziomu wpisów co poniektórych a w szczególności ich pomówień niczym nie uzasadnionych, nie mając jakiegokolwiek poparcia w dowodach, nawet medialnych(nota bene na które się powołując to nie za dobrze świadczy o czyjejś inteligencji). Cytat:
P.s Co ty dla Wisły zrobiłeś kolego, żeby takie inwektywy kierować wobec tych ludzi? |
Cytat:
Ile jeszcze takich kretyńskich wpisów będzie na tym forum? Oczerniacie osoby, które w krótkim czasie dla Wisły zrobiły więcej niż całe Wasze Januszowe stadko zrobi przez całe swoje życie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie rozróżniam kibiców na lepszych i gorszych, dla mnie każdy jest równy dopóty, dopóki zachowuje się normalnie i w ramach panującego na stadionie prawa. Kibicuję Wiśle przez kilkanaście już lat, moje zasługi (choć samo kupowanie biletów zapewne ciężko w ogóle zakwalifikować w kategorii Zasługa) na pewno są nieporównywalne do tych, które na pewno mają na swoim koncie ludzie stowarzyszeni w SKWK. Słowa "swołocz" użyłem w nawiązaniu do osób, które dopuściły się chuligańskich wybryków podczas meczu derbowego oraz tego z Ruchem, w żadnym wypadku nie w nawiązaniu do SKWK jako całości. |
Nie lubię za bardzo tego portalu - ale pod tym artykułem się podpisuję:
http://www.weszlo.pl/news/18870-Czy_...iejsi_od_klubu |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl