Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków, sobota 9 marca 2013, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8985)

szprotson 11.03.2013 12:35

tylko idiota bez ambicji powie 13 czy 5 miejsce to jeden .... wiec zastanów sie.
za 5 miejsce są o wiele większe gratyfikacje finansowe niż za 13.
wymagasz ambicji od piłkarzy a sam jej nie masz?

Dariook 11.03.2013 12:55

A ty skąd żeś się urwał? Jaka ambicja?

Chłopie...zastanów się dwa razy zanim coś chlapniesz. Sam klub ma na to wyjebane, a oczekujesz tego z mojej strony?...
Pomyśl!
Dlaczego masz Kulawika, Sarkiego, Kosowskiego? No chyba nie dlatego żeby walczyć o gratyfikacje finansowe.

Ten sezon ligowy to już historia, został dawno spisany na straty. PP jest naszym priorytetem.
Tylko idiota tego nie dostrzega.

szprotson 11.03.2013 13:15

normalna ambicja normalnego człowieka który woli być 5 niż 13nasty.

to że klub realnie ocenił szansę czyli spisał sezon na straty nie znaczy ze wszyscy tak mają zrobic ja .......e.
piłakrze w kazdym meczu walczą o wygraną, jesli ktokolwiek o nią nie walczy to jest ....ą niegodną uprawiania tego sportu.

I nie rozumiem płaczu dlaczego mamy Kulawika, Sarkiego czy Kose. Mamy tych na których nas stać a nie dlatego ze sezon spisalismy na straty, gdyby było tak jak mówisz gralibyśmy tą runde składem z Bełchatowa.
No ale słabe wyniki najlepiej podsumowac ze to specjalnie, ze sezon spisany na straty przed jego rozpoczęciem.
Oby piłkarze nie czytali tego forum bo podejdą do tematu jak Ty.

Dariook 11.03.2013 13:44

Jakiś duch olimpijskiej rywalizacji, Cię kolego ogarnął. To nie skoki narciarskie gdzie każde miejsce jest punktowane do łącznej klasyfikacji. To piłkarska ekstraklasa, gdzie tylko miejsca podium, no w ostateczności 1-4 są celem samym w sobie.
Dla takiego klubu jak Wisła, 5 czy 13... jest odbierane jednoznacznie - PORAŻKA! DNO! ROZCZAROWANIE! Sezon został spisany na straty , czy ci się to podoba czy nie. Celem było/jest utrzymanie i zdobycie PP, więc nie zagłębiaj się już w jakieś wyższe annały uprawiania piłki nożnej.
Uświadom sobie, że są mecze ważne i są ważniejsze, w naszym wypadku, priorytet to puchar Polski.
A w lidze? powolutku powinniśmy ogrywać małolatów i zapewniam Cię ,że będzie to z większym pożytkiem dla klubu niż walka do upadłego o żałosne 5 miejsce.

A kto tu płacze? Oczywiście że Kosa, Kulawik, Sarki są tylko po to by dograć bezpiecznie sezon, na więcej nikt o zdrowych zmysłach nie liczy. Ich apanaże i kasa za Meliksona rekompensuje te twoje śmieszne gratyfikacje.

A piłkarze nie grają o miejsca 5-13, mają na to wyjebane, tak jak i ja.. (cóż poradzisz, syndrom zwycięzcy)
W większości walczą o swoją przyszłość i nowe kontrakty.

aNouc 11.03.2013 13:48

W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.

a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.

o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.

s1mone 11.03.2013 14:01

Bzdury gadasz Dariook : Canal Plus daje ogromne pieniądze za miejsce w tabeli na koniec sezonu. Myślę, że jeśli Kulawik nawet wygrałby puchar polski a w lidze zajął 13 miejsce i tak by poleciał. Wiadomo priorytet puchar polski, bo można od strony kuchni dostać się do europejskich pucharów, ale to wcale nie oznacza, że piłkarze wyłożą lachę na ligę.

A tym bardziej Cupiał.
Nikt nie pozwoli na zasadzie 5 czy 13 jeden 'ch' olać ligi. Za duże pieniądze wchodzą w grę, comprende?

Dariook 11.03.2013 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1303039)
W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.

a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.

o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.

Akurat w tych aspektach, jesteśmy na czele tabeli nieudolności.

Ps: Każde miejsce inne niż podium, zostanie odebrane jako porażka. Dla takiego klubu jak Wisła, to oczywiste.

A tabela wszechczasów...Kogoś ona interesuje?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1303042)
Bzdury gadasz Dariook : Canal Plus daje ogromne pieniądze za miejsce w tabeli na koniec sezonu. Myślę, że jeśli Kulawik nawet wygrałby puchar polski a w lidze zajął 13 miejsce i tak by poleciał. Wiadomo priorytet puchar polski, bo można od strony kuchni dostać się do europejskich pucharów, ale to wcale nie oznacza, że piłkarze wyłożą lachę na ligę.

A tym bardziej Cupiał.
Nikt nie pozwoli na zasadzie 5 czy 13 jeden 'ch' olać ligi. Za duże pieniądze wchodzą w grę, comprende?

Nikt nie powiedział że piłkarze wyłożą lagę. Oni mają inny interes w tym żeby grać jak najlepiej.

Jeśli klubowi zależało by na lokacie , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków.

Ogryzek 11.03.2013 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1303039)
W tej lidze to jeszcze mozna zajac miejsce pucharowe..
walczyc do konca i wierzyc, wszystko jest mozliwe. poradzili sobie z wiceliderem na wyjezdzie mocno oslabieni bedac zespolem LEPSZYM i zasluzenie zwyciezajac. wiec jakis promyk nadziei jest, byle podtrzymac passe.

a to ktore miejsce zajmiemy jest wazne, z punktu medialnego, finansowego, marketingowego i wazny jest jak najwiekszy dorobek punktowy do tabeli wszechczasow, w ktorej zajmujemy 2 miejsce.

o ambicji nie wspominajac... maja walczyc w kazdym meczu niezaleznie od miejsca ktore zajmuja.

Pełna zgoda

Dodałbym jeszcze do tych aspektów które wymieniłeś (finansowy, marketingowy, tabela wszechczasów) również aspekt psychologiczny. Nie nagradzamy obiboków dla których nie ma różnicy 5 czy 13. Zawsze oczekujemy zwycięstw i najwyższego miejsca. Nie potrzebny nam zdemoralizowany zespół który gra tylko żeby nie spaść:)

Dariook
Ja lubię statystki kto z kim ile razy wygrał itd, także i tabelę wszechczasów też lubię analizować. Pokazuje ona jak przepaść dzieli Wisłę od Parchactwa:D

piter116 11.03.2013 15:12

Można powiedzieć, że zwycięstwem z Polonią utrzymaliśmy się w lidze. Ciekawi mnie co teraz zrobi Kulawik. Czy będzie pomału rezygnował z zawodników, którym w czerwcu kończą się kontrakty i wystawiał w lidze tych, którzy zostaną na nowy sezon? (Miśkiewicz,Stolarski,Uryga itd.) Jeżeli mają zgrywać się z drużyną i nabierać doświadczenia to na pewno nie poprzez same sparingi czy treningi. Wyjścia są dwa:

1)gramy do końca sezonu najsilniejszą jedenastką i walczymy o jak największą kasę z c+,jednocześnie przy ewentualnych pucharach budzimy się w lipcu z ręką w nocniku

2)mamy w dupie pieniądze z c+, myślimy o przyszłym sezonie i wprowadzamy pomału zawodników na których będzie trzeba oprzeć skład latem

szprotson 11.03.2013 15:13

i tak obudzimy sie z ręka w nocniku bo przeciez my nie mamy zawodników których można powoli wprowadzać do składu :)

aNouc 11.03.2013 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1303043)

A tabela wszechczasów...Kogoś ona interesuje?


Tak.

Nie wiem jak innych :)

"tabela wszechczasow" - to brzmi dumnie :)

s1mone 11.03.2013 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1303043)
Jeśli klubowi zależało by na lokacie , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków.

Pominąłem jeden czynnik. Powinno być :

"Jeśli klubowi zależało by na lokacie i miałby kasę , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków."

Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli. Nawet jeśli Kulawik przyniesie puchar polski w zębach :))
Także różnica między miejscem 5 a 13 jest zasadnicza.
1) Kasa od C+ (kiedyś to było 200 tyś zł za każde miejsce wyżej - chyba 2011, nie chce mi się szukać aktualnego sposobu premiowania) - czyli bazując na starych danych 1 600 000 zł różnicy między 5 a 13 miejscem w tabeli.
2) W lecie każdy piłkarz woli przyjść do 5 niż 13 klubu ligi
3) Poprawienie wyników w jakimkolwiek stopniu = lepsza frekwencja
4) Lepsze wyniki = lepsza atmosfera wokół klubu

Jak dla mnie jest różnica i to zasadnicza :) Jeśli jej nie widzisz no to sorry Winetou.

Dariook 11.03.2013 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1303070)
Tak.

Nie wiem jak innych :)

"tabela wszechczasow" - to brzmi dumnie :)

No na pewno tak.
Jednak już argument, że trzeba do niej punktować ? A może i masz rację, choć warszawki w naszym życiu raczej nie przeskoczymy.

.
Cytat:

=s1mone;1303080]Pominąłem jeden czynnik. Powinno być :

"Jeśli klubowi zależało by na lokacie i miałby kasę , to miałbyś Meliksona a Kulawik nie był by trenerem Wisły Kraków."

Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli. Nawet jeśli Kulawik przyniesie puchar polski w zębach :))
Także różnica między miejscem 5 a 13 jest zasadnicza.
1) Kasa od C+
2) W lecie każdy piłkarz woli przyjść do 5 niż 13 klubu ligi
3) Poprawienie wyników w jakimkolwiek stopniu = lepsza frekwencja
4) Lepsze wyniki = lepsza atmosfera wokół klubu

Jak dla mnie jest różnica i to zasadnicza :) Jeśli jej nie widzisz no to sorry Winetou.
A dlaczego ma się nie zadowolić 13 miejscem? Idiotą nie jest,wszystkie decyzje są z nim konsultowane, w piłce troszkę już siedzi więc... debilizmem było by wymagać więcej .
Czy słyszałeś jakieś cele lub ultimatum dla Kulawika w lidze? Nie! To tylko świadczy o tym, że każdy pogodził się z sytuacją jaka obecnie panuje. Wymaganie więcej niż utrzymanie było by przejawem totalnej amatorki.

1. Nie jest uzależniona od miejsca a medialności w danym sezonie.
http://www.sports.pl/m/Repozytorium....6545222389.jpg

2. Wisła to Wisła, kogo obchodzi czy była 5 czy 13. Jest kasa, jest imreza. Tak czy siak brak pucharów, zero karty przetargowej.

3. Żaden argument. Frekwencja na stałym poziome, bez względu na to czy jesteś 5-13.

4. Wyniki są jakie są tylko i wyłącznie z winy klubu. Zapewniam Cie, atmosfera będzie grobowa, korki nie wystrzelą...już tłumaczyłem że dla takiego klubu jak Wisła, pozycja nr 5 jest porażką. Brak pucharów, gasimy światło.

Dla mnie nie ma różnicy żadnej. Jeszcze Intertoto by mogło pomóc, ale go niestety zlikwidowali.

wolfy 11.03.2013 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1302995)
wydymać obrońce na jego wślizg to nie znaczy dac sobie połamać nogi, tylko dobrze przyaktorzyć.
A przy wślizgach Osmana dodawać od siebie duzo nie trzeba, wystarczy spojrzeć na ukłąd nóg murzyna.
stawiam flakon na to , ze jakby Osman miał cały mecz kryć Ivice, Honduranin nie rozegrał by całego spotkania do końca.

I mógłbyś przegrać flakon. Iliev ma opinię nurka (zasłużoną) i sędzia może się tym mocno "zasugerować" oceniając faul.

Przy normalnych sędziach nie trzeba by było aktorstwa, bo to jest niebezpieczna gra bez względu na to czy Chavez połamał komuś nogi, czy nie.

piter116 11.03.2013 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1303064)
i tak obudzimy sie z ręka w nocniku bo przeciez my nie mamy zawodników których można powoli wprowadzać do składu :)

W sumie możesz mieć rację, ale z drugiej strony nocnik może być zasrany albo zaszczany i teraz pytanie, który bałagan będzie latem łatwiej posprzątać. Skoro mamy wątpliwości, czy dany zawodnik nadaję się do tej drużyny, to może warto dać im teraz szansę. Albo miło się rozczarujemy, albo w końcu przestaniemy się łudzić.

thechris 11.03.2013 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1303080)
Fakt jest taki, że mimo Kulawika jako trenera i braku Meliksona oraz masowego wypompowywania pieniędzy z Wisły to tak czy siak Pan Cupiał na pewno nie zadowoli się 13 miejscem w tabeli.

No to Pan Cupiał może mieć problem bo jeśli Wisła zajmie na koniec sezonu 13 miejsce to będzie musiał się nim "zadowolić" czy tego będzie tego chciał czy nie. Ewentualnie "zadowoli" się w inny sposób np. sprzedając kolejnych pięciu czy 8 grajków. I jeśli w klubie podtrzyma się tendencja z poprzedniego i obecnego sezonu to Pan Cupiał w sezonie 2014/15 będzie się musiał "zadowolić" miejscem w I lidze i meczami z Kolejarzem Stróże czy Dolcanem Ząbki.

POtey 11.03.2013 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1303082)
1. Nie jest uzależniona od miejsca a medialności w danym sezonie.
http://www.sports.pl/m/Repozytorium....6545222389.jpg

2. Wisła to Wisła, kogo obchodzi czy była 5 czy 13. Jest kasa, jest imreza. Tak czy siak brak pucharów, zero karty przetargowej.

3. Żaden argument. Frekwencja na stałym poziome, bez względu na to czy jesteś 5-13.

4. Wyniki są jakie są tylko i wyłącznie z winy klubu. Zapewniam Cie, atmosfera będzie grobowa, korki nie wystrzelą...już tłumaczyłem że dla takiego klubu jak Wisła, pozycja nr 5 jest porażką. Brak pucharów, gasimy światło.

Dla mnie nie ma różnicy żadnej. Jeszcze Intertoto by mogło pomóc, ale go niestety zlikwidowali.

Czasy medialności skończył się wtedy kiedy zaczęli puszczać wszystkie mecze w TV... Kiedy puszczali tylko 3 transmisje meczów w c+ to wtedy zależało od tego kto ile razy był pokazywany.

Jeżeli dla Ciebie nie ma różnicy między 5 a 13 miejscem, czytaj większą kasą dla klubu, no to nie mam pytań. Pan Cupiał nie wyłoży dodatkowych 1.5mln jak to ktoś ładnie wyliczył, tylko będziesz miał więcej Sarkich i innych tego typu piłkarzy, bo łysogłowy znowu powie, że nie udało się zażegnać ciężkich czasów z powodu gorszego miejsca w tabeli niż zakładał.

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, to młodzi już nie chcą przychodzić do Wisły, patrz bracia Mak lub Lewandowski. Marka Wisły już nie robi wrażenia na młodych u nich teraz się liczy kasa lub zapewnienie gry, gdzie u nas tego nie dostaną.

Zapewne w tym wszystkim jest dużo winy łysego węża, ale to już inna bajka.

Dariook 11.03.2013 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez POtey (Post 1303121)
Czasy medialności skończył się wtedy kiedy zaczęli puszczać wszystkie mecze w TV... Kiedy puszczali tylko 3 transmisje meczów w c+ to wtedy zależało od tego kto ile razy był pokazywany.

Jeżeli dla Ciebie nie ma różnicy między 5 a 13 miejscem, czytaj większą kasą dla klubu, no to nie mam pytań. Pan Cupiał nie wyłoży dodatkowych 1.5mln jak to ktoś ładnie wyliczył, tylko będziesz miał więcej Sarkich i innych tego typu piłkarzy, bo łysogłowy znowu powie, że nie udało się zażegnać ciężkich czasów z powodu gorszego miejsca w tabeli niż zakładał.

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, to młodzi już nie chcą przychodzić do Wisły, patrz bracia Mak lub Lewandowski. Marka Wisły już nie robi wrażenia na młodych u nich teraz się liczy kasa lub zapewnienie gry, gdzie u nas tego nie dostaną.

Zapewne w tym wszystkim jest dużo winy łysego węża, ale to już inna bajka.

Nie masz racji. Jeśli już się odnosisz do wypowiedzi sprawdź najpierw u źródła.
Kwota uzależniona jest od liczby meczów transmitowanych w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym. W kolejce zawsze były cztery takie spotkania, a uczestniczące w nich drużyny każdorazowo mogły liczyć na 92 tys. złotych.

No oczywiście, że lokata końcowa wydaje się bez znaczenia. Obecnie nie ma najmniejszych podstaw, żeby sądzić inaczej.
Oczywiście w naszym klubie nie zrobiono nic, co by mogło dać prognostyk na walkę o wyższe lokaty, a wręcz przeciwnie, osłabiono zespół to czego ty oczekujesz?
Proszę, podaj mi choć jeden cytat, w którym określono nasz cel na rundę wiosenną, a zmienię swoje zdanie. Bo chyba na dzień dzisiejszy, góra ma głęboko w dupie na którym miejscu zakończymy ten sezon. Jeśli oni nie widzą problemu to i ja nie będę płakał z powodu 1,5m. Widocznie uznali, że obejdzie sie...

Wisła prawdopodobnie nie zagra drugi rok z rzędu w europejskich pucharach. Jaką więc dajesz gwarancję potencjalnemu piłkarzowi na lepsze jutro?
Smutne, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy bez szans w konfrontacji z legła czy amica i nie chodzi tu wcale o pieniądze ale o możliwość rozwoju kariery.

Dlatego uważam, że jeden huj, 5 czy 13. A za te odżałowane 1,5 miliona to myślisz, że Błaszczykowskiego podkupimy? Dostaniesz 2 Sikorskich...lub lepiej, rozpłyną się w budżecie jak kasa za Meliksona. Znowu się obetnie i będzie cacy, innej możliwości nie ma.

Jeszcze się naoglądasz w tym sezonie batalii o pietruszkę. Wszystko przed nami... wtedy pogadamy o tych krwawych bitwach i gryzieniu trawy o jak najwyższe lokaty. Emocje gwarantowane!

funkykoval 12.03.2013 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1303136)
Nie masz racji. Jeśli już się odnosisz do wypowiedzi sprawdź najpierw u źródła.
Kwota uzależniona jest od liczby meczów transmitowanych w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym. W kolejce zawsze były cztery takie spotkania, a uczestniczące w nich drużyny każdorazowo mogły liczyć na 92 tys. złotych.

No oczywiście, że lokata końcowa wydaje się bez znaczenia. Obecnie nie ma najmniejszych podstaw, żeby sądzić inaczej.
Oczywiście w naszym klubie nie zrobiono nic, co by mogło dać prognostyk na walkę o wyższe lokaty, a wręcz przeciwnie, osłabiono zespół to czego ty oczekujesz?
Proszę, podaj mi choć jeden cytat, w którym określono nasz cel na rundę wiosenną, a zmienię swoje zdanie. Bo chyba na dzień dzisiejszy, góra ma głęboko w dupie na którym miejscu zakończymy ten sezon. Jeśli oni nie widzą problemu to i ja nie będę płakał z powodu 1,5m. Widocznie uznali, że obejdzie sie...

Wisła prawdopodobnie nie zagra drugi rok z rzędu w europejskich pucharach. Jaką więc dajesz gwarancję potencjalnemu piłkarzowi na lepsze jutro?
Smutne, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy bez szans w konfrontacji z legła czy amica i nie chodzi tu wcale o pieniądze ale o możliwość rozwoju kariery.

Dlatego uważam, że jeden huj, 5 czy 13. A za te odżałowane 1,5 miliona to myślisz, że Błaszczykowskiego podkupimy? Dostaniesz 2 Sikorskich...lub lepiej, rozpłyną się w budżecie jak kasa za Meliksona. Znowu się obetnie i będzie cacy, innej możliwości nie ma.

Jeszcze się naoglądasz w tym sezonie batalii o pietruszkę. Wszystko przed nami... wtedy pogadamy o tych krwawych bitwach i gryzieniu trawy o jak najwyższe lokaty. Emocje gwarantowane!

Fakt zgadza się, tylko w zeszłym sezonie Wisła miała 28 meczów w prime time, a teraz już 3 mecze są poza prime time.
Poza tym do prime time idą mecze drużyn walczących o puchary, a nie 13 zespołu ligi....
Czyli jednak miejsce też ma pewne znaczenie przy kasie z C + aczkolwiek w sumie nie tak wielkie.

Dariook 12.03.2013 14:23

Owszem, tylko że jedynymi osobami którym zależy na wysokim miejscu w tabeli są kibice, bo ambitnie... Argument finansowej gratyfikacji też wydaje mi się nie mieć dla klubu znaczenia. Chyba nikt o zdrowych zmysłach, nie próbuje ponownie planowania budżetu o wpływy których jeszcze nie ma.
Przed rundą z klubu nie dochodziły i obecnie też nie dochodzą sygnały o tym, że mamy plan minimum do zrealizowania. Jeśli ten milion miał by znaczenie, to oczywiście Tomasz dostał by target 5-7,taki realny cel. Jednak jak sam powiedział - liga ważna, lecz puchar ważniejszy.

W świetle tego, tak naprawdę jeden h..czy będzie 5 czy 13 miejsce... cały ten przedział i tak odebrany zostanie jako porażka Wisły.
Skupmy wszystkie siły na Pucharze Polski i meczach z warszawą i wronkami . Resztę sezonu grać jak największą liczbą młodych Wiślaków. Ciężko o lepszy poligon i przegląd kadr, niż ligowa potyczka

Adenalix 12.03.2013 15:00

5 miejsce to porażka a 13- klęska. Tak w moich oczach, jak i pewnie w oczach BC. 5 miejsce w obecnych okolicznościach to byłby nawet sukces... Choć najważniejszym jest Puchar Polski bo dałby dodatkowe źródło dochodu. Nie rozumiem natomiast zupełnie Twojego stwierdzenia, że 1,5 mln w tą czy w tamtą kilka postów wyżej. Chyba nikt tego nie rozumie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl