Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8910)

RAFi89 18.11.2012 21:35

O co tyle dyskusji, rozumiem oburzenie jakby to wszystko odbywało się po chamsku, zawodnicy zostali zjechani całkowicie itp. Całe forum (a przynajmniej większość) wyśmiewało transfery Bednarza, na forum nie raz pojawiały się wpisy opisujące postawę takich zawodników jak Jaliens, Fredriksen, Sikorski czy Garguła i nikt pretensji nie miał. I nie miały one nic wspólnego z pochwałami, dyskusji kibiców wychodzących z stadionu po spotkaniu z Lechem czy Polonią nie ma co przytaczać bo ban gwarantowany. I to bez różnicy z jakiego sektora i w jakim wieku. Teraz gdy nagle zrobiono to wprost na stadionie wielkie halo bo co to za kibice.

W naszym kraju pojawiły się jakieś dziwne standardy że kibic bez znaczenia na wszystko ma dopingować klub i piłkarzy. Bo inaczej jest kibicem sukcesu, ci mogą robić co chcą, ale doping musi być bo jak tak można. Dzisiaj stała im się niewiarygodna krzywda, zostali wywaleni z roboty i pozbawieni dachu nad głową. Sytuacja dramatyczna w następnym spotkaniu zbiórka na rzecz poszkodowanych.
Dajcie na luz bo szkoda nerwów.

JacobCFC 18.11.2012 21:38

Biedny Daniel jest wypalony psychicznie i nie może poradzić sobie z presją. Jeszcze kibice, pff jacy kibice- KIBOLE i CHULIGANI pozwolili sobie pojechać po jego osobie. Zaraz chyba padnę. A czy my jesteśmy Wisła Kraków czy jakaś ksc pipidowka, że mamy przejmować się tym, że ktoś ubzdurał sobie że potrafi dokładnie kopnąć piłkę? Szkoda, że minęły czasy, że nawet status zawodnika Wisły był czymś szczególnym o czym marzył każdy piłkarz a doświadczyć mogli nieliczni.
Szydera jak najbardziej na plus, ale pytanie, gdzie byli "normalni" kibice, którzy zawszę są nastawieni anty-tzw modern football fans? bo stadion puściutki...

aNouc 18.11.2012 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1287226)
A tobie ulżyło na meczu ??



Powiedz mi dlaczego więcej meczy wygrywają drużyny u siebie niż na wyjeździe ?
Bo lepiej znają trawę na boisku ?
Tu chodzi o doping który raczej nie polega na szydzeniu z własnych piłkarzy w trakcie meczu......
Sikorski chyba asiorem nie jest ale lepszy piłkarz po takim przyjęciu przez "swoich" potykałby się o własne nogi ...
A niezadowolenie można było wyrazić gwizdami po meczu a nawet .... w trakcie ...
To zupełnie co innego niż szydzenie .......



Powiedz to zarządowi, który coraz to bardziej przechodzi samego siebie. Dziś niektórzy mieli problemy za posiadanie........ VLEPEK w kieszeniach!!
nikt w aktualnej sytuacji nie będzie dopingował i wszystko co z tym związane. klub sam przeprosi i z podkulonym ogonem będzie prosić o powrót fanatyków.

co do piłkarzy to tu jest dobrze opisane http://www.facebook.com/WislaHonor/p...63667510327101

rafal777 18.11.2012 21:40

Szydera była ok, tylko tak można dotrzeć do piłkarzy. Ale dlaczego głównym odbiorcą był Sikorski? Co on takiego zrobił, żeby z niego szydzić? Dajcie spokój chłopakowi. Jest słabym piłkarzem i tyle. Ani nie pryszedł jako gwiazda, ani nie zarabia kokosów. Ot zwykły chłopak. Do szydery powinien być Garguła, cała obrona czy chociażby Genkov. Rozumiem, że zawsze musi być ten jeden co można z niego drwić ale tym jednym powinien być Garguła.

INZAGHI 18.11.2012 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1287221)
Widzę że niektórzy sa tutaj mocno rąbnięci pisząc, że Cupiał uśmierca Wisłę. Chłopie, dzięki Cupiałowi Wisła jest marką i wielkim klubem! 7 mistrzostw w ostatnich dziesięciu latach, liga kompletnie przez nas zdominowana. To że przyszedł kryzys, to było do przewidzenia, bo w okół Cupiała gromadzili się luzie, którzy szkodzą Wiśle i przez złe zarządzanie nie dali się jej odpowiednio rozwijać. Ale Cupiał to nasz uzdrowiciel, człowiek, bez którego nie byłoby Wisły! Więc proszę cię o niekompromitowanie się.

A szydera jak najbardziej zasłużona. Wisła to klub z tradycjami, klub, którego piłkarze mają ZAPIERDALAĆ w każdym meczu, mają widzieć, że to dla nich honor że grają z Białą Gwiazdą na piersi. Jeśli tego nie robią, a kasują co miesiąc grubą kasę, me przychodzimy na mecze, a oni się opierdalają i szydzą z nas co mecz, to choć tej jeden raz my możemy zaszydzić z nich.

No skoro znasz Wisłę tylko z czasów Cupiala to bardzo ci współczuję ograniczenia. Wisła była wielką i przed Cupiałem. Więc nie kompromituje się. Proszę cię.

Baala 18.11.2012 21:42

Sory, ale skączcie gadać o walce i zaangażowaniu. W piłke się gra. Niektórzy tu chyba myślą że taki Garguła jest tak słaby bo nie walczy. Nie on jest tak słaby bo zwyczajnie w piłkę grać nie umie.

Wy myślicie że piłkarzom Wisły się nie chce. To co jakby się takiemu Grargule chciało to by miał teraz z 5 goli i 5 asyst?

Myślenie 5-latków...

Grantar 18.11.2012 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1287231)
Doping dostawali za każdym razem gdy było on potrzebny, a co my w zamian otrzymaliśmy w tej rundzie?

No fakt, zawsze byłem pewien podziwu dla "C" i reszty więc może dlatego jestem tak zdegustowany, że nagle wszystko się zmieniło o 180 stopni .... Przyznaję też, że powody do frustracji są ...
A więc ? na następnym meczu kolejne utwory "ku pokrzepieniu" ? ...

amauri1990 18.11.2012 21:46

rafal777, myślę podobnie jak Ty, ale odpowiedź wydaje się brutalnie prosta. Do nazwiska Sikorski bardzo łatwo układa się rymy, a więc i przyśpiewki. Poszła jedna, zapewne bez nastawienia na ciągły pojazd po nim, spodobało się, a dalej to już psychologia tłumu...

WISŁAZWE 18.11.2012 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1287241)
No fakt, zawsze byłem pewien podziwu dla "C" i reszty więc może dlatego jestem tak zdegustowany, że nagle wszystko się zmieniło o 180 stopni .... Przyznaję też, że powody do frustracji są ...
A więc ? na następnym meczu kolejne utwory "ku pokrzepieniu" ? ...

Nie, na następnym meczu najprawdopodobniej nas(Kibiców z C) nie będzie, także nikt nie będzie zapodawał tekstów szyderczych.


Zmieniło się, ponieważ rozmowy z piłkarzami nie dały pozytywnego odzewu, nie zmieniły ich nastawienia do swoich obowiązków. Powiedz mi ile czasu można tolerować taki podejście?

JrQ- 18.11.2012 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1286356)
wygramy, oddadzą za ostatnie zwycięstwo

no i oddali
mecz slaby jak ostatnie kilkanaście, więc nie ma co oceniać, słabo Boguski, a szkoda, bo więcej sobie po nim obiecywałem

nie rozumiem, czemu oberwało się tak Sikorskiemu, niczym nie odstaje od reszty, jest równie beznadziejny, chłop ma jeszcze tak szklaną psychikę, że po czymś takim to będzie unikał każdego kontaktu z piłką itd

aha: co do "protestu", to nie będę się odnosił zbyt, szkoda, że to ma miejsce, tyle.

INZAGHI 18.11.2012 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1287244)
Nie, na następnym meczu najprawdopodobniej nas(Kibiców z C) nie będzie, także nikt nie będzie zapodawał tekstów szyderczych.


Zmieniło się, ponieważ rozmowy z piłkarzami nie dały pozytywnego odzewu, nie zmieniły ich nastawienia do swoich obowiązków. Powiedz mi ile czasu można tolerować taki podejście?

Mam pytanie. Czy były prowadzone rozmowy z władzami i właścicielem klubu? Ile czasu można tolerować takie podejście?

irman 18.11.2012 22:08

Trudno się dziwić takiej a nie innej atmosferze. Oglądanie od dłuższego czasu świetnie opłacanych parodystów w stylu Genkowa, Garguły, Ilieva czy Fredriksena musiało doprowadzić do jakiegoś przesilenia. Do tego dochodzą młodzi nieutalentowani oraz starzy wypaleni jak Sobol i naprawdę nie widać żadnego światełka w tunelu. Jeszcze ten Kulawik. Ja naprawdę chłopa lubię i szanuję ale litości ...

Chodzę na mecze od 20 lat i nigdy nie było tak źle na trybunach. Ostatnio chyba po pamiętnym sprzedanym meczu w 93 r. Najgorsze jest to, że ludzie nie są w....ieni, tylko totalnie zobojętnieni i właśnie szyderczo nastawieni. Momentami wygląda to tak jakby na trybunach siedziało kilkanaście tysięcy dziadków z Muppet Show, czekających na to, co ci pajace na boisku za chwilę s.......ą. Fatalne to wszystko wygląda.

Nie podoba mi się tylko skupienie całej kibicowskiej frustracji na Sikorskim. Wiadomo, że facet jest cieniutki (chociaż nie wiem czy pamiętacie jak grał w Górniku przeciwko nam na Reymonta w 2011 r.), ale naprawdę sprawia wrażenie przyzwoitego faceta i daleko mu do czołowych "rodzynków" z naszej pseudodrużyny.

SV_ 18.11.2012 22:09

Ostatni raz taka dobra zabawa była na meczach w pucharze ekstraklasy.
Dla mnie taki bojkot może cały czas trwać.
A oczywiście najwiecej dio powiedzenia mają Ci co mecz widzieli w TV. Kij z wami i waszymi opiniami.

DANIELA MAMY! NA LIGE MISTRZÓW CZEKAMY!

Ajax 18.11.2012 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1287253)

Z tak daleko idącą nadinterpretacją faktów mógłbyś pracować dla czołowych partii politycznych w tym kraju.

Zaliczyliśmy 3 zwycięstwo w sezonie, totalny fart. Zgodnie z naszą dotychczasową tradycją to ostatnie zwycięstwo w tym miesiącu.

Nie wiem co by musiało się stać w przerwie zimowej.

calieri 18.11.2012 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1287253)

Gdzie ty tam obrażanie się widzisz? Jakieś już urojenia? Raz piszecie bez nakręcania, a drugi sami się nakręcacie na piłkarzy bez powodu.

wolfy 18.11.2012 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1287238)
Co on takiego zrobił, żeby z niego szydzić?

Źle sformułowane pytanie. Prawidłowe powinno brzmieć: "Czego NIE zrobił Daniel Sikorski?
Nie strzelił bramki. Od ponad roku.
Napastnik.

Mario Nh 18.11.2012 22:37

Bardziej niż w samego Sikorskiego uderza to w łysego obywatela Bednarza. To on go tu sprowadzał.

Adenalix 18.11.2012 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 1287250)
Ostatni raz taka dobra zabawa była na meczach w pucharze ekstraklasy.
Dla mnie taki bojkot może cały czas trwać.
A oczywiście najwiecej dio powiedzenia mają Ci co mecz widzieli w TV. Kij z wami i waszymi opiniami.

DANIELA MAMY! NA LIGE MISTRZÓW CZEKAMY!

Byłem na meczu i uważam, że szydera na Sikorskiego to dobra zabawa może dla Ciebie, ale dla innych to po prostu dziecinada.

Grantar 18.11.2012 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1287256)
Źle sformułowane pytanie. Prawidłowe powinno brzmieć: "Czego NIE zrobił Daniel Sikorski?
Nie strzelił bramki. Od ponad roku.
Napastnik.

Za to nasz wyborowy snajper w tym sezonie wali hat-tricki w lidze w każdym meczu ...
Biorąc pod uwagę ile gra jeden i drugi ....

michu-k 18.11.2012 22:42

Wrzuty na Sikorskiego to była absolutna dziecinada. Pokaz żenady, debilizmu. O ile akcję ze schodami akceptuję, była śmieszna, o tyle jazdy po Sikorskim to było dno dna.

Ale to już było. 3 punkty, oby tak dalej.

krzywy 18.11.2012 22:43

kibice z g45 jesteście warci takich piłkarzy jakich ma Wisła. Prezentujecie mniej więcej ten sam poziom tylko na innych płaszczyznach.

willow 18.11.2012 22:47

Reakcja trybun była potrzebna. Nawet nie wiem, czy nie stało się to zbyt późno. Wszyscy byli przyzwyczajeni (od piłkarzy po zarząd), że im wolno wszystko, a my - kibice - i tak mamy gó...o do powiedzenia i zawsze będziemy mili i uśmiechnięci. A takiego wała...
Uważam jednak, że nie tylko piłkarze powinni być adresatem szydery. Wiadomo, najłatwiej na piłkarzy, ale powinno się dostać wszystkim po równo - tak samo Cupiałowi, Łysemu jak i Kulawikowi. Wszyscy po kolei są winni takiej a nie innej sytuacji.

1q2 18.11.2012 22:48

A ja uważam że szydera jak najbardziej na miejscu, może trzeba by trochę lepiej rozłożyć akcenty ale wszystko jest do dopracowania przed Górnikiem;)

Nasza gra - dno i nie zgadzam się że Śląsk cokolwiek oddał

wortski 18.11.2012 22:50

Gdyby piłkarze mieli honor, to oddaliby wszystkie swoje pieniądze, które zarobili na przestrzeni ostatniego roku na cele charytatywne. Mam na myśli z tych co zostali: Ilieva, Genkowa, Gargułę, Jaliensa, Jovanovicia, za ostatni okres też Meliksona. Za wielokrotne hańbienie Wisły swoją fatalną postawą. Oni mają umiejętności na bezproblemowe mistrzostwo Polski, mają zarobki na bezproblemowe mistrzostwo (zwłaszcza w ostatnim sezonie, bo w tym troszkę średnia obniżyła się), a tabela za ostatni rok pokazuje jak wygląda sytuacja. Kto jest temu winien? Piłkarze, którym nie chce się grać, którym nie chce się walczyć, którzy przechodzą obok gry w prawie każdym spotkaniu, którzy olewają Klub mający sto sześć lat istnienia i co jest najgorsze - mają wszystkich w głębokim poważaniu. Gdyby nie olewali Kibiców Wisły, to by pan Iliev miał kilka bramek i kilka asyst, podobnie Melikson, a Genkow miałby dwucyfrową liczbę bramek i tak dalej, i tak dalej.

dostuffca 18.11.2012 22:50

.......enie. Szydera jak najbardziej na miejscu. "Wyższy kontrakt dla Garguły!". Mamy cyrk, bawmy się. Czy ktoś z oburzonych szyderą i nie będących na meczu, mógłby zacytować wypowiedź w/w G. po meczu? Jak bardzo się chłop poczuwa? Mówimy o zawodniku, który nie potrafi przerzucić jednoosobowego muru, albo pierwszego obrońcy. O człowieku, którego ZAWODEM jest kopanie piłki i bieganie za nią. A chwilowo zachowuje się tak, jakby miał grać w reklamie antyperspirantów.

Zwitter 18.11.2012 22:58

Szydera trochę nie fair. Postawcie się na jego miejscu, myślicie, że on nie chciałby strzelić bramki? My w ogóle strzelamy mało bramek na 12 meczy mamy tylko 10 bramek, średnia tragiczna.
Po prostu, że Sikorski się nie nadaje wiedział chyba każdy kto ma jakiekolwiek zainteresowanie naszą ligą, tylko nie łysy i cały zarząd.

wolfy 18.11.2012 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1287268)
Szydera trochę nie fair. Postawcie się na jego miejscu, myślicie, że on nie chciałby strzelić bramki?

To jest zawodowy piłkarz. Napastnik który nie umie strzelać goli.
Od kiedy to Wisła stała się zakładem pracy chronionej?

Chociaż fakt - należało się też pewnie Gargule, Frederiksenowi, Quioto... Praktycznie wszystkim. Ponieważ nie byłem jednak na meczu, to nie bardzo powinienem zabierać głosu n.t. dopingu...

Trzeba jednak uczciwie powiedzieć: Sikorski to dno dna. Genkov jest słaby, ale strzela. Garguła asystuje i strzela, rozgrywa chyba sezon życia w Wiśle. Dzięki nim mamy jakieś punkty.
Najbardziej IMHO należało się jednak Duńczykowi - przez niego punkt(y) straciliśmy.

johny96 18.11.2012 23:03

Już tak nie przeżywajcie. Ważne, że za 10 dni stan konta będzie się zgadzał. Daniel i reszta pajacy ma na całą tą szopkę lekko mówiąc, wygwizdane. Szydera ok, ile można oglądać takie naginanie struny. Ci, którzy biadolą, czemu tak ochoczo na meczu nie krzyczeli, żeby tak brzydko nie śpiewać, może dlatego, że głoś sprzed monitora nie dociera? Czemu tyle wrzut na Sikorskiego, raz, że się rozgrzewał, dwa, że jest nieudacznikiem, trzy większość rzeczy się rymuję, może dlatego na Gargułę było mało śpiewania.

Poul1983 18.11.2012 23:06

http://zkarnego.interia.pl/wtopy/new...lac,nId,594840

teraz takie coś na mecz z Górnikiem :D

iiYama 18.11.2012 23:08

Skończcie beczeć.

Klub ma kibiców w dupie, nakłada kolejne ograniczenia i kontrole, mami wizją walki o MP chcąc podbić sprzedaż karnetów a w rzeczywistości uzupełnia skład sianem byle liczba dup na ławce się zgadzała.

Piłkarze mają w dupie swoje obowiązki, odstawiają kwiatki jak z Koroną, Legią czy Pejsami. Mają w dupie swoich fanów, nie chcą się z nimi integrować.

Za co mamy ich uwielbiać?

Pozatym niektóre z tych gwiazd które tak zaciekle bronicie nie potrafi piłki kopnąć prosto czy na bramkę, czyli wypełniać swoich najprostszych obowiązków. Za co ich szanować?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl