![]() |
krotko i na temat
w.yjebać ich wszytskich. oddac kase za karnety nie dopingowac tych bluznierców. |
Wystarczy popatrzeć w tabelowe statystyki. Mniej bramek niż my strzeliły tylko dwa zespoły: Korona (8) i GKS (6). My 9. Podbeskidzie: 12. Legła: 25... Jeśli traci się dużo bramek to trzeba jeszcze więcej zdobywać a nie strzelamy jedną i bronimy wyniku... Ile już meczy Wisła w dokładnie taki sam sposób zremisowała? Chyba wystarczająco dużo żeby czegoś się nauczyć...Ale nie, nie u nas... Ja pie*dole nie mam już do nich siły...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja się nie mogę doczekać na posty milosza o tym jak z "tygodnia na tydzień wnosimy się na na coraz wyższy poziom sportowy" oraz, że Kulawik wprowadził nowego ducha. Milosz czekam :D
|
Zenada.... i co dalej?? :(
|
Nędza! Patałachy które grając w przewadze tylko by się bronili. Mam wrażenie że gdyby nie Boguski który brał gre na siebie to byśmy połowy nie przeszli.
Jeszcze Kulawik mnie rozwalił. Być tyle lat w Wiśle i kompletnie nie znać zespołu. Złe zmiany, zły dobór zawodników (Frederiksen). Jest naprawdę źle. Jeszcze trzy punkty niech w tym roku zdobędą choć łatwo nie będzie i niech zweryfikują plany. W tym roku raczej utrzymanie, ale w następnym będzie płacz straszliwy. |
Jeżeli Panu Cupiałowi zależy jeszcze na Wiśle powinien wy.......ić jak najszybciej tego łysego legioniste i połowę tej drużyny. Teraz żałuje Maaskanta i Stana odkąd oni odeszli wszystko się wali w tym klubie.
|
Pamiętacie taki mecz z przed roku, dwóch z Legią u siebie frajersko zremisowany gdy grając chyba 40' z przewagą jednego a z 20' z przewagą dwóch nie potrafiliśmy okazji sobie stworzyć?
Widać nic się nie zmienilo. |
Cytat:
Jest o połowę tańszy niż Paljić. :foch: A więc z punktu widzenia łysego dwa razy lepszy:-D Cytat:
|
Cytat:
|
Jedynie co potrafi Kulawik, to pokazywać "grać spokojnie". Tak też grali w drugiej połowie-zero agresji, prawie wszystkie piłki stykowe przegrywali. Co Tomasz Kulawik zrobił im w przerwie? Zrobił im lewatywę mózgów? Takie zakończenie było niestety do przewidzenia, bo już z Widzewem byli tego blisko. Ta drużyna to jakaś totalna popierdułka.
|
Cytat:
|
|
IDIOCI jak można tak grać , panie Kulawik czy pan ma wpływ na tą zasrana drużynę.Grając w przewadze zamiast atakować i trzymać Koronę w polu karnym to debile wycofują pod swoją bramkę ściągają Koronę i tracą piłkę.Nakręcali ich i pokazywali im że mają szanse .45 lat kibicuję WIŚLE i wstyd mi dzisiaj przed żoną i córką za swoje zachowanie przed telewizorem.Dostałem Białej Gorączki jak patrzyłem na grę najlepszej drużyny w Polsce w XXI wieku .ZASRANI PIŁKARZYKI, ZHAŃBILIŚCIE BARWY WISŁY SWOJA GRĄ.
|
A już miałem nawet nie patrzyć na naszych "pitbuli" ze względu na przeczucie klęski na tle kieleckich graczy, ale jednak skusił mnie wynik po I połówce, i z całego serca żałuję że obserwowałem tą amatorszczyznę w naszym wykonaniu, graliśmy bezsensownie nie wspominając o innych wiadomych okolicznościach w tym meczu... Fartowne bramki i zwycięstwa za Maaskanta >>>..> "krakowska piłka" czy też "krakowska barcelona" za Moskala i Kulawika. Podania i posiadanie piłki nie oznaczają bramek czy w naszym przypadku strzałów na bramkę.
|
Statystyka strzałów: 10 - 8. No ja .......e jak to możliwe grając momentami w przewadze 2 zawodników.
|
To co wyczyniają te wkłady to się w pale ....a mać nie mieści. Dwóch więcej, DWÓCH i tak dostać w cipę. Wszyscy, może poza Chrapkiem, Boguskim, Bunozą i Chavezem nadają się na wyjeb, inaczej tego określić nie można. Co za patałachy. A Jasio F. to najgorszy, NAJGORSZY zawodnik w historii Wisły Cupiała. Lantame Ouadja, Beto, Edno, Brasilia, Vlastimil Vidlicka, każdy z nich był lepszy. Jak tego można było nie wygrać? Jakim cudem?
ZERO CHARAKTERU. |
Kiedy strzeliliśmy choć bramkę grając w przewadze ? Odkąd pamiętam nie potrafiliśmy wykorzystać atutu gry w przewadze, to przykre.
|
Teraz płaczecie, a po meczach śpiewacie im i klaszczecie. Zamiast śpiewać im "Czy wygrywasz, czy nie..." trzeba sobie zadać pytanie, komu to śpiewacie ? Słowo "kocham" odnosi się do klubu a nie tych frajerów. A oni myślą, że to ich kochacie, nawet jak za chwilę spuszczą nas do II ligi.
|
Cytat:
A problemy pod koniec 2. połowy to raczej kwestia braku sił niż charakteru. Poza tym nie ma co robić tragedii -- zremisowaliśmy na wyjeździe z sąsiadem z tabeli -- w gruncie rzeczy to pozytywny wyniki. Z innej beczki: Hajto przed chwilą powiedział, że nadal uważa że Wisła ma największy potencjał ofensywny w polskiej lidze. Wyłączyłme tv. |
Trzeba ich przywitac dzisiaj lub na treningu
|
Hajto może się szykuje na przyjazd do Krakowa? ;] Liczy że go Cupiał na trenera weźmie....
|
Cytat:
Na ilu meczach kosza byłeś w tym sezonie, że tak piszesz? Na tylu, na ile wpuszczali za darmo? Ja byłem na każdym u siebie, oraz na każdym w PLKK na wyjeździe i powiem tyle - jak sugerujesz, że koszykarki podchodzą do swoich obowiązków podobnie jak piłkarze, czyli bez serca do walki, że pokazują brak ambicji i "wdupiemiejstwo", to masz chyba bardzo wysoką gorączkę. Albo oglądasz mecze spoza hali, może wjedź na mecz i siądź w miarę blisko boiska, aby mieć dobry widok? Koszykarkom nie trzeba żadnego transparentu o zaangażowaniu pokazywać, napis był kierowany do trenera i z tego co widziałem do Tiny (która opuściła trening jak twierdzą kibice zrzeszeni) nawet nie wiesz o co chodzi w transparencie, który z kolegami wyciągałeś? Fakt, że mają chwile dekoncentracji - ale w poprzednich sezonach też tak było i jest to jakaś cecha damskiej koszykówki. Porównujesz grę Pawlak do Sobola, czy Guły? Horti do Frederiksena? Anke de Mondt do Wilka? Weź się puknij, nie ta klasa w ogóle. Po tym co piłkarzyki pokazują w tym sezonie (poza 1 połową w meczu z Widzewem, gra była OK) zasługują na obcięcie kontraktów o 70% i tyle. |
Cytat:
Trzeba mimo wszystko uczciwie przyznać, że z Szewczyka zbyt wiele nie będzie, podobnie jak z Czekaja niestety, Osman wrócił i nasza gra w obronie poza golem była ok. |
Po strzeleniu gola nasi gwiazdorzy uznali już że mecz wygrali. Gdy grali z przewagą dwóch zupełnie mieli wyj..ne na mecz. Wisła to teraz jest drużyna która będzie wygrywała gdy piłkarze będą dawać z siebie 100% . Ale my mamy gwiazdy które mają w głowie że trzeba biegać i walczyć tylko z Legią Lechem i w pucharach a te czasy się skończyły
Nie pamiętam kiedy tak się wstydziłem za Wisłę jak dziś |
Czepianie się Kulawika trochę nie na miejscu jest bo skład ma jaki ma. Ale faktem jest że w ost minutach zabrakło tego co robiliśmy grając jeszcze w 11 na 11!!!! 90 minuta mamy przewagę w zawodnikach, zamiast klepać sobie piłkę i to rozciągać to oni szarpali się i na głupie wolne Koronie pozwalali.. Przede wszystkim trzeba zgonić piłkarzy za ich postawę.. Bo jeśli nawet już byli zmęczeni to jak wyżej napisałem klepać piłą niech Korona zapierd..ala!!
Dajmy wreszcie jakiemuś trenerowi porządnie popracować, jak np Nawałce w Górniku.. i dopiero wtedy oceniajmy.. |
1. Totalne frajerstwo.
2. Odgwizdanie dwóch spalonych w końcówce, gdy nasi wychodzili sam na sam - żenada. Sędzia drukarz. 3. Mielcarski .......ący farmazony przez 90 minut - metr poniżej mułu. Gada o wszystkim tylko nie o meczu. Te jego wywody sprawiają, że człowiek ma ochotę wyłączyć podczas meczu komentarz. :F ....A CO ZA SEZON (c) Czarek Wilk |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl