![]() |
Cytat:
Jedyna szansa żeby Kirm jeszcze bardziej popracował nad swoją kondycją oraz szybkością, wtedy może będzie jak Forrest Gump na wyprzedzenie wbiegał do bramki :p |
Cytat:
|
Kondycje to on może i ma do gry do przodu ale jak się trzeba wrócić to już nie bardzo... chciałbym kiedyś zobaczyć statystykę jego odzyskanych piłek albo wygranych pojedynków z meczu (wiem że to nie jego główna rola) z ŁKS było okrągłe 0?
mecz niezły do 55, niby mecz pucharowy w środku tygodnia ale nie ma co pisać zwyczajnie odpuścili po 3 bramce. |
Cytat:
|
Dać sobie wjebać 2 gole i zostać zepchniętym do obrony przez drużynę skleconą miesiąc temu to dramat. Nie rozumiem jak na podstawie takiego meczu wogóle można szukać pozytywów? Żeby dać komuś oddać ponad dwadzieścia strzałów na swoją bramkę trzeba się starać, i to dobrze starać.
Mimo kompletu punktów to cała druzyna zasłużyła na wielki -. Nie ma co szukać winnych bo nawet mimo slabej dyspozycji 2,3 piłkarzy to reszta powinna nadrobić ich braki i rozgonić druzyne Łks-u. Piłka nożna to gra zespołowa i właśnie jako zespół nie pokazaliśmy się z dobrej strony. Mecz trwa 90 minut i na własnym przykładzie widzimy że nawet 3-0 można roztrwonić. Dobra drużyna nie dopuszcza do takich sytuacji i finito. |
w Belchatowie tez gralismy bez Wilka i dostalismy dwojke. Moze bogiem ofensywy Czarek nie jest ale jak gra to tracimy albo malo albo w ogole goli. Skupcie sie lepiej na super Andrazu i Gargule. Mam nadzieje ze Probierz z Bednarzem widzą co sie dzieje i nie zobaczymy tych dwoch antypilkarzy w nowym sezonie
|
Nie no... wiadomo, że Garguła i Kirm to poziom Kmity Zabierzów a Wilk przy nich jest całkiem do rzeczy. Chodzi mi o to, że zbyt dużą odpowiedzialnością obarczono chłopaka. Przyszedł z Korony w której nie zawsze się łapał do składu i nagle został liderem Wisły, kapitanem etc. To była i jest lekka przesada. Ktoś porównał go do Sobola... no sry ale tu nie ma żadnego porównania. Tak jakby porównywać Nuneza do Szymkowiaka. To jakiś zupełnie inny poziom...
|
Cytat:
Mamy piłkarzy jakich mamy, w ostatnich meczach należy wybrać tych, którzy są w formie i cokolwiek sobą reprezentują. Dokooptować do nich młodych, dać im szanse i tak do końca obecnego sezonu. Osobiście irytuje mnie nagonka na Czarka Wilka. Akurat jego absencją bym nie tłumaczył ostatnich wygranych. Gdyby wymienić go z Kirmem to nikt by nie zauważył różnicy w ofensywie, a w defensywie zyskujemy wiele, nie mówiąc już o walce na boisku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl