Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 30 marca 2012, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8667)

brylant17 30.03.2012 21:30

Co ja pacze? Wisła chyba najgorzej w historii nawet gorzej niż kiedy zajęliśmy 8 miejsce.Szczerze? trzeba zostawić Siergieja,Czarka,Melixa i może Sobol i Mały reszcie podziękować Nunez który nie umie dobrze wrzucić piłki.Legia mistrzem? jeszcze nie teraz co to za mistrz który nie umie pokonać słabej Wisły?


P.s to my graliśmy w 9 a Legia 11....

mitmichael 30.03.2012 21:30

Grac z przewaga dwoch zawodnikow i nie strzelic gola to jest po prostu KOMPROMITACJA. Tylko (jak zwykle) kibice utrzymali wysoki poziom i dla Nich brawa

jcts 30.03.2012 21:31

Nerwy puściły, tak nie może być.

Proponuje utworzenie nowego klubu TS WISŁA KRAKÓW w którym motto H. Reymana naprawdę będzie miało znaczenie, w którym gra będzie zaszczytem a nie szansą na wybicie. W którym nie będzie żadnych szmat hańbiących nasz klub. I w końcu z Białą Gwiazdą na koszulkach.

Koniec najemników.

ChG 30.03.2012 21:31

Ten mecz udowodnił, że mamy popierdółki, a nie prawdziwych walczaków w drużynie. Może 2-3 zawodników się stara i faktycznie chce, ale reszta? A idź pan w ..... Jak można grać z przewagą 2 zawodników i nie stworzyć praktycznie żadnej okazji? Trzeba było zapierdalać, a nie chodzić i wymieniać sobie podania, które ostatecznie kierowane było do Nuneza, wypierdalającego piłkę w kosmos z lewej strony. Co to ma być? Gdzie był Biton? On ma być wart 1,6 mln euro? Gdzie był Jirsak? Co to ....a było? Nikt mnie nie wmówi, że Probierz to słaby trener. On po prostu ma piłkarzy o mentalności gówna. W takim ŁKS-ie to przynajmniej zapierdalali, a u nas? Bawią się gwiazdeczki w chodzonego i najważniejsze, że wpadnie miesięczna pensja + premia za remis z Legią. Żenada, remis z Legią? Jeden mecz mniej do wakacji, co nie panie Garguła czy inny Kirmie?

tarantulaw2 30.03.2012 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1235631)
Nerwy puściły, tak nie może być.

Proponuje utworzenie nowego klubu TS WISŁA KRAKÓW w którym motto H. Reymana naprawdę będzie miało znaczenie, w którym gra będzie zaszczytem a nie szansą na wybicie. W którym nie będzie żadnych szmat hańbiących nasz klub. I w końcu z Białą Gwiazdą na koszulkach.

Koniec najemników.

I co, zaczynać od B klasy? Proszę Cię. Nie mielibyśmy szans z Tele-Foniką - co innego np. w takiej Łęcznej, gdzie ta Bogdanka to nie jest jeden z najlepszych zespołów w kraju.

Uran235 30.03.2012 21:33

Kiedy gra się z przewagą zawodnika lub dwóch, trzeba po prostu z determinacją i spokojem grać swoją piłkę. I Wisła to zrealizowała. Przy 11 na 11 grała dzidę i wrzutki na aferę, przy 11 na 10 to samo i przy 11 na 9 również. Przepraszam panie Probierz, ale zmotywować drużynę i zmusić ją do pracy to jedno, ale rozjebać cały dotychczasowy system gry i zastąpić go lagami w pole karne to co innego, o to nikt pana nie prosił.

ciacho 30.03.2012 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1235630)
Grac z przewaga dwoch zawodnikow i nie strzelic gola to jest po prostu KOMPROMITACJA. Tylko (jak zwykle) kibice utrzymali wysoki poziom i dla Nich brawa

Nie mówmy nawet o golu... my właściwie nie stworzyliśmy sytuacji.

Teqcontroller 30.03.2012 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 1235628)
Probierz robi wioche w Krakowie, remis w tych okolicznościach to jak przegrać 0:2

a kopacze bez winy moze co ? to oni graja nie trener,zmiany trenera nic nie dadzą, ludzie ogarnijcie sie :shock:

kkbm 30.03.2012 21:34

Gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka, by nie pobrudzić sobie śnieżnobiałych spodenek. Kopaczobiegacze nie zagrali kompletnie nic. Półgodziny z przewagą jednego zawodnika i 15 minut z przewagą dwóch to za mało na strzelenie bramki.

Wszyscy zagrali żenująco słabo. W szczególności rozczarował Melikson - niewiele wygranych pojedynków, w decydujących momentach złe decyzje, niecelne podania. O Gargule nie będę się nawet wypowiadał - naprawdę powinien odpuścić sobie grę w piłkę, bo kompletnie mu to nie wychodzi. Za to treneiro uraczył nas Małeckim. A i z dobrej strony pokazał się magik Iliev... ŻENADA

Merkury 30.03.2012 21:34

W przyszłym sezonie gramy o utrzymanie albowiem zapowiada się, że przyjdą jeszcze gorsi kopacze.

CH. 30.03.2012 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1235631)
Nerwy puściły, tak nie może być.

Proponuje utworzenie nowego klubu TS WISŁA KRAKÓW w którym motto H. Reymana naprawdę będzie miało znaczenie, w którym gra będzie zaszczytem a nie szansą na wybicie. W którym nie będzie żadnych szmat hańbiących nasz klub. I w końcu z Białą Gwiazdą na koszulkach.

Koniec najemników.



TAKI KLUB ISTNIEJE OD 1906 ROKU
http://tswisla.pl/

tomasz_19 30.03.2012 21:34

Kirm już zaciera ręce, w końcu to o jeden mecz mniej w tym sezonie... ku.rwa co ja pacze, Wisła bezzębna i bezjajeczna... aż serce boli :/

Lechista69 30.03.2012 21:35

Przykro to mowic ale w ostatnim czasie malo ktory pilkarz Wisly zasluguje na ta koszulke, jedynie Pareiko, Chavez, Wilk oraz Genkov w moim odczuciu a reszta niestety do wyjebania za 2 miesiace.



Serce mi krwawi gdy musze ogladac takie zjeby jak Gargula... pan jest zero a nie pilkarz...

ChG 30.03.2012 21:35

O czym Wy gadacie? To wina Probierza, że jego zawodnicy nie potrafią prosto kopnąć piłki? Ludzie, bądźcie poważni...

majomajo 30.03.2012 21:39

Muszę przyznać rację niektórym adminom że Probierz jest miernym trenerem, grac w przewadze liczebnej i nie strzelic bramki z drużyną która nie jest jakaś tak strasznie zajebista jak się o niej mówi a jest wręcz słaba. Nasi piłkarze są słabi, niektórzy to III liga, jednak ten mecz można było wygrać gdyby piłkarze byli gotowi do zapierdalania o kazdą piłkę nawet poza linią i pozbawieni strachu wymienienia kilku podań..

Elendil 30.03.2012 21:41

prawda jest taka, że z graczy którzy dziś grają, tylko Pareiko jeszcze kilka lat temu miałby pewny plac. Melikson, o ile by grał jak w zeszłej rundzie też. Dziś by siadł na ławie. Wilk też ławka. Reszta? reszty w tym klubie pare lat temu by nawet nie było.

Gramy beznadziejenie, bo takich mamy piłkarzy. Niech dokończą sezon, sprowadzą nowych i zobaczymy jak będzie.

BiałaGwiazda 30.03.2012 21:42

Dno i wodorosty,pozbyc się 3/4 tego szrotu jak najprędzej.

ChG 30.03.2012 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majomajo (Post 1235644)
Muszę przyznać rację niektórym adminom że Probierz jest miernym trenerem, grac w przewadze liczebnej i nie strzelic bramki z drużyną która nie jest jakaś tak strasznie zajebista jak się o niej mówi a jest wręcz słaba. Nasi piłkarze są słabi, niektórzy to III liga, jednak ten mecz można było wygrać gdyby piłkarze byli gotowi do zapierdalania o kazdą piłkę nawet poza linią i pozbawieni strachu wymienienia kilku podań..

To Probierz miał wejść na boisko i strzelić gola?:-/

zizou 30.03.2012 21:43

To był - do pierwszej czerwonej kartki - bardzo fajny mecz, wbrew temu co wygadywali panowie komentatorzy w C+. I mógł być taki do końca, ale niestety sędzia chciał być bohaterem numer 1. Zepsuł mecz - także Wam, bo widać było że gra w ataku pozycyjnym totalnie Wiśle nie idzie, zaczęliście grać co najmniej o klasę gorzej. Gdyby Legia grała w komplecie (albo przynajmniej w 10), nie byłoby takiej skomasowanej obrony i paradoksalnie byłoby Wam łatwiej o okazje bramkowe.

... i oczywiście to totalny przypadek, że u nas kartki dostawali (pierwsze żółtka - pod byle pretekstem) akurat ci zawodnicy, którzy byli zagrożeni absencją w meczu z Ruchem:rotfl:

martiness 30.03.2012 21:44

Zagadka dnia - ilu zawodników musi wyrzucić sędzia, by Wisła strzeliła bramkę?

Garguła - wow.. JEDEN zawodnik w murze, rzut wolny z boku pola karnego i Łukasz trafia w tego jednego zawodnika.
Jak to się robi pani Łukaszu? Każde dośrodkowanie na wysokości kolan - robi wrażenie.

ciacho 30.03.2012 21:45

Co ten Probierz pier... w wywiadzie pomeczowym, że zawodnicy nie mają czasu na trening??? O co tu k... chodzi???

tofik 30.03.2012 21:47

Mówiłem, że bedzie pyta i narzekanie po meczu. No, ale z takimi umiejętnościami pilkarzy ofensywnych czego tu się spodziewać więcej ?

Cupiał ma co chciał, jeszcze teraz wylot z PP bo Ruchu nie przejdą (no bo jak? z taką grą czym oni moga zagrozić komukolwiek? ) i kolejna rewolucja w lecie pewnie z koleżką Frankiem lub innym cyrkowcem. I tak się bawimy "do zaj...ania"

CH. 30.03.2012 21:48

jedyny pozytyw http://www.youtube.com/watch?v=5iQ46CJVqRI

Elendil 30.03.2012 21:48

najgorsze jest w tej drużynie to, że oni się boją wszystkiego. W Nikozji o mało nie posrali się na boisku. I tak jest od tej pory cały czas, ajk strzelamy/wygrawamy to na farcie, nie ma pewności, żadnej spójności między tymi graczami. Większośc z nich wygląda, jakby chciała stad spier.... jak najwcześniej.

Gramy z przewagą pierw jednego, potem dwóch zawodników i co? Powoli, niedokładnie, każdy się gdzies chowa, wszystko byle jak. Nie ma w tej druzynie nikogo, kto by krzyknał, zmobilizował.

Gdyby to Legia miała taką przewagą zawodników, to naszym by się tak nogi trzęsły, że wybijali by piłki wprost w Legionistów. Gdyby szło dośrodkowanie to mieli by ze strachu związane nogi. Po prostu drużyna cipek.

radek2323 30.03.2012 21:49

kiedy ten sezon sie skonczy....?
co bedzie w nastepnym....?

Michal_1990 30.03.2012 21:49

Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy jak pisał wieszcz...

Można umieć grać w piłkę, ale bez walki meczu nie wygrasz.
Można słabo grać w piłkę, ale nadrabiać walecznością i zwyciężać.
W obecnej Wiśle nie ma ani jednego, ani drugiego

czesiu 30.03.2012 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1235637)
a kopacze bez winy moze co ? to oni graja nie trener,zmiany trenera nic nie dadzą, ludzie ogarnijcie sie :shock:

Ja pier.... Probierz przyszedł na rozmowę w sprawie pracy i powiedział, że wie co trzeba zrobić, co poprawić... noi wstawia do skałdu Małeckiego (nieudolność maskowaną rozkładaniem rąk), albo Jirsaka :lol:

milosz 30.03.2012 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez warszawiak&vendeta (Post 1235622)
No i jak tam, przekręcili Was?
W tym sezonie, to Wy zyskaliście pare punktów na błędach sędziów, więc bez urazy, ale zabawnie to brzmi.

Tak , przekręcili nas z Bełchatowem czy z Ruchem zadowolony !?.

matt_1906 30.03.2012 21:52

2011-10-29 18:00 Ekstraklasa, Kolejka 12 Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
2011-11-20 17:00 Ekstraklasa, Kolejka 14 Wisła Kraków 0-1 Górnik Zabrze
2011-12-04 17:00 Ekstraklasa, Kolejka 16 Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź
2011-12-09 20:30 Ekstraklasa, Kolejka 17 Wisła Kraków 0-1 Polonia Warszawa
2012-02-26 17:00 Ekstraklasa, Kolejka 19 Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce
2012-03-09 20:30 Ekstraklasa, Kolejka 21 Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań
2012-03-30 20:30 Ekstraklasa, Kolejka 24 Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa

7 ostatnich ligowych meczy u siebie

1-2-4 bramki 1-4

John1906 30.03.2012 21:54

Najsłabsza Wisła od wielu lat. Przed derbami koniecznie trzeba się wybrać na trening. W przyszłym sezonie zacząć od nowa budowę drużyny.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl