Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8636)

rozan 17.03.2012 18:46

Tak, bramki są już na: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/0,91670.html

kriswisla 17.03.2012 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1231563)
Można już gdzieś obejrzeć bramki?

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/0,0.html

Blaszczu16 17.03.2012 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zohan (Post 1231564)
Moim zdaniem potrzebny jest Małecki, choćby właśnie w takich chwilach, gdy nie ma połowy zespołu, bo mają kontuzję. Jest zdrowy Mały, który by (myślę) coś pokazał i grę pociągnął do przodu, ale nie, on ma karę. Mamy dwóch skrzydłowych: Kirma, który ostatnio gra bardzo słabo (dzisiaj było już dobrze) i Ilieva, który ma słabą kondychę, słabo strzela ale przeważnie robi magię i ciągnie grę (dzisiaj grał do dupy). Nie mają z kim się "bić" o miejsce w składzie i to nie wychodzi na dobre (tak było z Jaliensem za Maaskanta). Melikson, Guła to nie skrzydłowi, oni powinni grać na środku. Potrzebujemy Małeckiego!

Nie rozumiesz, do ....y nędzy, że zasłużył swoim zachowaniem na karę i nie widzę powodu dla, którego Wisła miałaby mu ją skrócić. Za niesubordynację powinni mu w.......ić jeszcze konkretną karę finansową.

Heero 17.03.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zohan (Post 1231564)
Moim zdaniem potrzebny jest Małecki, choćby właśnie w takich chwilach, gdy nie ma połowy zespołu, bo mają kontuzję. Jest zdrowy Mały, który by (myślę) coś pokazał i grę pociągnął do przodu, ale nie, on ma karę. Mamy dwóch skrzydłowych: Kirma, który ostatnio gra bardzo słabo (dzisiaj było już dobrze) i Ilieva, który ma słabą kondychę, słabo strzela ale przeważnie robi magię i ciągnie grę (dzisiaj grał do dupy). Nie mają z kim się "bić" o miejsce w składzie i to nie wychodzi na dobre (tak było z Jaliensem za Maaskanta). Melikson, Guła to nie skrzydłowi, oni powinni grać na środku. Potrzebujemy Małeckiego!

Ta, pociągnąłby... dwa razy nie udałby mu się drybling, to od razu machanie łapkami, pretensje do Kirma/Bitona/Genkova/Jirsaka/Nuneza (niepotrzebne skreślić). Wolę wypróbować w ofensywie Szewczyka czy Karłowicza, a nie wiecznie obrażonego Patryka... NIE potrzebujemy Małeckiego!

iwan149 17.03.2012 19:12

Mecz meczem, ale to co się dzieje u nas w zespole jest nie do pojęcia. Jesteśmy liderem wśród całej ligi pod względem kontuzji. Nie rozumie jak można mieć takiego pecha, że co mecz to kolejni piłkarze są kontuzjowani
i wypadają z gry, a Ci co się leczą ciągle nie dochodzą do zdrowia. Nie wiem czy to jest kwestia jakiegoś wyjątkowego pecha w tym sezonie, czy przygotowań i treningów drużyny. Już od rundy jesiennej aż do dnia dzisiejszego to się za nami ciągnie, żaden inny zespół nie ma tylu kontuzjowanych graczy co my. Byle dostać się jakoś do pucharów i wierze, że w przyszłych rozgrywkach karta się odwróci i nasz trener będzie miał do dyspozycji najlepszych zawodników.

River 17.03.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zohan (Post 1231564)
Moim zdaniem potrzebny jest Małecki, choćby właśnie w takich chwilach, gdy nie ma połowy zespołu, bo mają kontuzję. Jest zdrowy Mały, który by (myślę) coś pokazał i grę pociągnął do przodu, ale nie, on ma karę. Mamy dwóch skrzydłowych: Kirma, który ostatnio gra bardzo słabo (dzisiaj było już dobrze) i Ilieva, który ma słabą kondychę, słabo strzela ale przeważnie robi magię i ciągnie grę (dzisiaj grał do dupy). Nie mają z kim się "bić" o miejsce w składzie i to nie wychodzi na dobre (tak było z Jaliensem za Maaskanta). Melikson, Guła to nie skrzydłowi, oni powinni grać na środku. Potrzebujemy Małeckiego!

Co do akcji, w której straciliśmy pierwszą bramkę to duże zjebki też dla Jaliensa. Piłka leciała mu koło nogi, wystarczyło troszeczkę wystawić tą nogę, a strzał byłby zablokowany. Katastrofa. Przecież nie był on tak już wyciągnięty, żeby nie mógł tej nogi wyciągnąć. On sobie tam szedł.

Mam wrazenie, ze Malecki niektorych tutaj oplaca by stali po jego stronie...


W normalnie funkcjonujacym klubie po takiej ilosci wybrykow Malecki bylby juz dawno WYPIIERDOLONY z klubu. A gdyby trafil na zyczliwe szefostwo to moze pozwolonoby mu kopac w druzynie rezerw. Niemniej, dla pierwszej druzyny bylby skreslony i nikt by w klubie na niego nie liczyl.
Problem Wisly z Maleckim jest taki, ze jest to jej czolowa postac na ktorej mozna jeszcze cos zarobic i chyba tylko ten fakt sprawia, ze Malecki wciaz jest w Wisle. Jednak widze, ze skala problemu jaki sprawia ten zawodnik sprawia, ze Cupial juz nie bardzo liczy na jakies wielkie pieniadze z transferu Maleckiego i jest gotow go sprzedac za znacznie mniej.
I na to licze, ze w koncu znajdzie sie frajer, ktory go kupi i gowniarstwo sie skonczy.

Co Malecki by dzis w Belchatowie zrobil? To jest jakis nasz bohater czy lider? A moze zbawiciel? Byloby tradycyjnie. Druzynie by nie szlo to showman Malecki holowalby pilke i krecil te swoje koleczka, wypierdalalby pilke z 30 metrow w trybuny i darlby ryja na wszystkich dookola.


Dzisiejszy mecz pokazal jakie Wisla ma alternatywy w skladzie. Nie ma Meliksona to gra pozorant Gargula. Nie ma podstarzalego Ilieva to gra Kirm (dzis odziwo niezle) albo kaleka Paljic. Nie ma surowego technicznie Wilka czy podstarzalego Sobolewskiego to mamy glupka Nuneza czy stopera na defensywnym. Nie a Pareiki to jest Milan Galareta Jovanic w bramce.
Nasze zaplecze, lawka to jest dramat. Takie sa skutki polityki transferowej.
I patrzac na to jak Cupial wyciska ostatnie grosze ze skladu Wisly to mam wrazenie, ze nawet jakby Wisla przeszla APOEL i zagrala w LM to cala kasa z LM poszlaby do Cupiala, do tego ktos by w zimie z Wisly odszedl po wypromowaniu sie w LM (np. Melikson) i kasa z transferu tez poszlaby do kieszeni Cupiala.
Cupial juz od jakiegos czasu jasno okresla dokad zmierza Wisla a bajki wczesniej Basalaja czy teraz Bednarza o silnej Wisle i LM to zwyczajne mydlenie oczu.

Przyznawyczajajmy sie do takiej Wisly i takich meczow jak ten w Belchatowie bo bedzie ich juz tylko coraz wiecej chyba, ze znajdzie sie ktos z gruba forsa kto wykupi od Cupiala zabawke jaka jest Wisla i sprobuje zbudowac tu cos profesjonalnego nie opartego na patologii i amatorszczyznie.

arrosmay 17.03.2012 19:25

Oglądnąłem bramkę Chaveza - nie ma mowy o spalonym! Nawet Diaz nie jest na spalonym w momencie podania
Tutaj proszę screen, jakość co prawda fatalna, ale mimo wszystko widać wszystko co potrzeba. Chavez zaznaczony w kółku:
http://oi39.tinypic.com/23suss3.jpg

Boruc 17.03.2012 19:26

Na pewno dziś zabrakło tej zadziorności i zaangażowania, które Wisła pokazała w Gdańsku, czy też w meczach z Lechem.
Pierwsza bramka zawalona przez Chaveza, ale też przez starego ,,samo się obroni" Jaliensa. Jak już miał kilka dobrych meczów, to znów wrócił stary Q, który nie zrobi wślizgu, bo przecież wystarczy że zagrał kilka meczów w reprezentacji Holandii. Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu w środku defensywy trener postawi na parę być może na lata: Czekaj - Bunoza. Zespół zdecydowanie trzeba odmłodzić i trzeba zacząć od tyłów. Tym bardziej mi z tego powodu żal odpuszczenia Maków, którzy (dziś Mateusz) pokazują wielki potencjał.
Najeżdżanie na naszych zawodników (szczególnie obcokrajowców), że mają w dupie ten klub, jest w stosunku do niektórych z nich niesprawiedliwe. Tacy zawodnicy jak Pareiko, Jovanovic, Diaz, Wilk, czy nawet Kirm walczą w każdym meczu na 100%.

River 17.03.2012 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 1231576)

:lol:

Piłeś - nie maluj linii:D

GonzoNS 17.03.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boruc (Post 1231577)
Na pewno dziś zabrakło tej zadziorności i zaangażowania, które Wisła pokazała w Gdańsku, czy też w meczach z Lechem.
Pierwsza bramka zawalona przez Chaveza, ale też przez starego ,,samo się obroni" Jaliensa. Jak już miał kilka dobrych meczów, to znów wrócił stary Q, który nie zrobi wślizgu, bo przecież wystarczy że zagrał kilka meczów w reprezentacji Holandii. Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu w środku defensywy trener postawi na parę być może na lata: Czekaj - Bunoza. Zespół zdecydowanie trzeba odmłodzić i trzeba zacząć od tyłów. Tym bardziej mi z tego powodu żal odpuszczenia Maków, którzy (dziś Mateusz) pokazują wielki potencjał.
Najeżdżanie na naszych zawodników (szczególnie obcokrajowców), że mają w dupie ten klub, jest w stosunku do niektórych z nich niesprawiedliwe. Tacy zawodnicy jak Pareiko, Jovanovic, Diaz, Wilk, czy nawet Kirm walczą w każdym meczu na 100%.


Czekaj swoją szansę na początku tej rundy dostał, Bunoza też jest taki super stoper że tylko czekać aż ten duet "wygra" nam wiele meczy.

La Furia Dell' Est 17.03.2012 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boruc (Post 1231577)
Na pewno dziś zabrakło tej zadziorności i zaangażowania, które Wisła pokazała w Gdańsku, czy też w meczach z Lechem.
Pierwsza bramka zawalona przez Chaveza, ale też przez starego ,,samo się obroni" Jaliensa. Jak już miał kilka dobrych meczów, to znów wrócił stary Q, który nie zrobi wślizgu, bo przecież wystarczy że zagrał kilka meczów w reprezentacji Holandii. Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu w środku defensywy trener postawi na parę być może na lata: Czekaj - Bunoza. Zespół zdecydowanie trzeba odmłodzić i trzeba zacząć od tyłów. Tym bardziej mi z tego powodu żal odpuszczenia Maków, którzy (dziś Mateusz) pokazują wielki potencjał.
Najeżdżanie na naszych zawodników (szczególnie obcokrajowców), że mają w dupie ten klub, jest w stosunku do niektórych z nich niesprawiedliwe. Tacy zawodnicy jak Pareiko, Jovanovic, Diaz, Wilk, czy nawet Kirm walczą w każdym meczu na 100%.

Sorry, ale piszesz jak Boruc.............
Popatrzmy bez emocji...60% podstawowego składu poza grą...przegrywamy 0-2....nie wygrywamy przez.....no właśnie........
Nie pamiętam, kiedy ostatnio przy 0-2 wierzyłem, że damy radę ......Odwalcie sie od Probierza;)

arrosmay 17.03.2012 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1231578)
:lol:

Piłeś - nie maluj linii:D

Mniejsza o to, linia wyszła trochę prowizorycznie, ale spalonego nie było, to widać xD

saklak1906 17.03.2012 20:05

A Amika wpierd.l w Bialymstoku

krzywy 17.03.2012 20:19

tu niepotrzebny jest Małecki jak niektórzy sugerują tylko nowy właściciel, który ma równo pod kopułą. Wiele zawdzięczamy panu Cupiałowi ale niestety zmarnował te kilkanaście lat a mogliśmy być zupełnie w innym miejscu...

Kandzior 17.03.2012 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1231589)
tu niepotrzebny jest Małecki jak niektórzy sugerują tylko nowy właściciel, który ma równo pod kopułą. Wiele zawdzięczamy panu Cupiałowi ale niestety zmarnował te kilkanaście lat a mogliśmy być zupełnie w innym miejscu...

Wskaż konkretne nazwisko kto mógłby przejąć Wisłę od Cupiała i prowadzić ją na co najmniej takim poziomie jak obecny właściciel przez ostatnie 14 lat.

koniak 17.03.2012 20:27

To nie Cupiał zawalił tylko ci, którzy rządzili za jego pieniądze

19sebawro06 17.03.2012 20:29

gdybysm wygrali weekend był by zajebisty a tak trzeba się cieszyć z naszego remisu i z tego że amica dostała w........ gdybyśmy dzisiaj wygrali myślę że wrócilibyśmy do walki o mistrza. legia jest słaba i jeszcze punkty pogubi ale niestety my robimy to samo. wygląda to tak jak byśmy tego mistrzostwa nie chcieli. od początku tej rundy wszystko układa się pod nas a my nie umiemy tego wykorzystać. trzeba walczyć o puchary

BBudowniczy 17.03.2012 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231532)
ten międzynarodowy szrot pod wodzą Maaskanta i Moskala grał bardzo dobrą piłkę, natomiast miał po prostu wiele pecha przegywając po przypadkowych bramkach przeciwnika.

:haha:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1231532)
Dobrze,że mieliśmy na boisku jedenastu obcokrajowców. Przynajmniej przypomnieli sobie o jakiś resztkach profesjonalizmu. Zaoszczędzono nam machania rękami, bezsensownych rajdów i opieprzania innych po własnym nieprawidłowym zagraniu.

Wolałem machanie rękoma, bezsensowne rajdy i opieprzanie innych przez Brożków, Małeckiego, Błaszcza, Baszcza, Głowę, Sobola i walkę o mistrzostwo kraju, zamiast "profesjonalizmu" tej przepłaconej zbieraniny z całego świata dzięki której już nie liczymy się w walce o MP, by nie powiedzieć o puchary.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1231532)
Mecz dwóch średniaków ligowych - tabela nie kłamie.

Bolesna prawda, ale prawda.

tofik 17.03.2012 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kandzior (Post 1231590)
Wskaż konkretne nazwisko kto mógłby przejąć Wisłę od Cupiała i prowadzić ją na co najmniej takim poziomie jak obecny właściciel przez ostatnie 14 lat.

Cupiał nie szuka kupca na klub, więc nie ma takiego nazwiska. Inwestor sam nie przyjdzie, tym bardziej nie będzie się pakował komuś z butami jeśli Cupiał nie jest zainteresowany sprzedażą.

Kandzior 17.03.2012 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1231597)
Cupiał nie szuka kupca na klub, więc nie ma takiego nazwiska. Inwestor sam nie przyjdzie, tym bardziej nie będzie się pakował komuś z butami jeśli Cupiał nie jest zainteresowany sprzedażą.

No jeśli kolega wyżej pisze, że Wisła marnuje się z Cupiałem to może ma dla forumowiczów jakieś personalne propozycje, może wie coś więcej od nas nt. zmiany właściciela.

krzywy 17.03.2012 20:53

nie znam żadnych nazwisk potencjalnego następcy pana Cupiała ale wiem że z Nim już nic nie osiągniemy. Trzeba wykorzystać Naszą obecną markę i wyhaczyć jakiegoś dętego frajera bo za kilka lat nazwa Wisła zginie w gąszczu t-mobilowych średniaków

mihaq 17.03.2012 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 1231576)
Oglądnąłem bramkę Chaveza - nie ma mowy o spalonym! Nawet Diaz nie jest na spalonym w momencie podania
Tutaj proszę screen, jakość co prawda fatalna, ale mimo wszystko widać wszystko co potrzeba. Chavez zaznaczony w kółku:
http://oi39.tinypic.com/23suss3.jpg

Już abstrahując od zupełnie nie pasującej do tej perspektywy linii, to da się zauważyć, że Diaz zasłonił liniowemu tego obrońce Bełchatowa, który wyznaczał linie spalonego. Stąd, nie widząc co się dzieje na drugim planie zdecydował, że Chavez jest na spalonym. Oczywiście nieprawidłowa decyzja sędziego.

A co do nieuznanej bramki Genkova, no to niestety tak to już jest, że obrońcy są już nauczeni, że wystarczy sie przewrócić przy byle jakim kontakcie we własnym polu karnym i 90% że będzie faul. Jedna z patologii współczesnego sędziowania.

Kandzior 17.03.2012 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1231603)
nie znam żadnych nazwisk potencjalnego następcy pana Cupiała ale wiem że z Nim już nic nie osiągniemy. Trzeba wykorzystać Naszą obecną markę i wyhaczyć jakiegoś dętego frajera bo za kilka lat nazwa Wisła zginie w gąszczu t-mobilowych średniaków

Prawdą jest, że żeby teraz coś osiągnąć nawet w tej lidze to trzeba dawać kasę w przypadku właściciela i to trzeba głośno mówić. Problem jest tu, że rok w rok jest ten sam scenariusz w naszym klubie, prawdziwych wzmocnień praktycznie jak na lekarstwo, a jeśli walczymy o mistrza co rok to automatycznie wymagania względem piłkarzy są o wiele większe niż w przeciętnym ligowcu i progresu nie w ogóle przez to nawet w postaci awansu do LM.

Dziś brakło trzeciej bramki do wygranej, szkoda, że 0:2 dopiero nas przebudziło.

Ogryzek 17.03.2012 21:16

Szkoda wyniku.

Gra wyglądała tak jak myślałem - walka. Niestety 1 błąd Chaveza i Jaliensa w obronie, + niewykorzystane nasze sytuacje w I połowie (Garguła, Paljić) i gonienie wyniku. Tutaj przynajmniej walczyli do końca. I gdyby nie źle nastawiony sędzia to wygralibyśmy tą kopaninę. W każdym razie odrobienie 2 bramek - coś nieosiągalnego za późnego Maaskanta czy też Moskala. Za to trzeba pochwalić naszych piłkarzy. Szkoda ze tak nie grali w derbach.... przynajmniej byłby remis a nie porażka.

Cóż - teraz ważny mecz z Lechem w PP.

dynek.pl 17.03.2012 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231540)
:haha:
Probierz to dyletant i bufon nie mający pojęcia o piłce.
No, ale za to świetnie motywuje. To, że nowoczesna piłka to dla niego czarna magia nie ma znaczenia

Buahaha, Ty oczywiscie mowisz to na podstawie obserwacji wszystkich treningow pod wodzą Maaskanta
i teraz Probierza.
Maaskant to też jest mega bufon więc widzisz niewiele się różnią :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231532)
ten międzynarodowy szrot pod wodzą Maaskanta i Moskala grał bardzo dobrą piłkę, natomiast miał po prostu wiele pecha przegywając po przypadkowych bramkach przeciwnika.
Jak na razie to za Probierza cofamy się w konstruowaniu nowoczesnej gry i to o lata

Obejrzyj sobie jeszcze raz jeśli zdzierżysz jesienne mecze z Litexem (na wyjezdzie), Zaglebiem, Jagą czy ŁKS-em - nasi przeciwnicy mieli wielkiego pecha przegrywając po przypadkowych bramkach Wisly.

milosz 17.03.2012 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BBudowniczy (Post 1231594)
Wolałem machanie rękoma, bezsensowne rajdy i opieprzanie innych przez Brożków, Małeckiego, Błaszcza, Baszcza, Głowę, Sobola i walkę o mistrzostwo kraju, zamiast "profesjonalizmu" tej przepłaconej zbieraniny z całego świata dzięki której już nie liczymy się w walce o MP, by nie powiedzieć o puchary.

A Ja tam wolę LE i grę wiosna w pucharach niż jak za czasów Brożków kompromitacje z Levadia i Krabachem.
Wole też mieć w zespole Błaszczykowskiego niż go nie mieć, rzecz w tym że na takiego zawodnika dziś nas nie stać, a pojawienie się jego w Wiśle to prezent od Brzęczka, ot zrządzenie losu, na kolejne bym nie liczył. Aktualnego więc Błaszcza sprowadzić nie możemy, ale skauting, szkolenie młodzieży , a tak to robić trzeba...

Jeśli mamy sie rozwijać to dzięki Pareice, Meliksonowi i Genkowowi, czy Bitonowi, choć pewnie też dzięki Czarkowi Wilkowi, ale nie dzięki ... Łobodzińskiemu, Jopowi, czy Matusiakowi. Jakościowe dobre transfery z zachodu i opcja prozachodnia, jedynie uzupełniona piłkarzami rodzimymi to jedyna droga rozwoju dla Wisły, pytanie tylko czy do niej wrócimy.

PS. No a kiedyś może jak urośniemy w siłę to stać nas będzie na sprowadzanie najlepszych polskich piłkarzy do Wisły, ale to przyszłość niezbyt bliska.

ślimak 17.03.2012 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231532)
ten międzynarodowy szrot pod wodzą Maaskanta i Moskala grał bardzo dobrą piłkę, natomiast miał po prostu wiele pecha przegywając po przypadkowych bramkach przeciwnika.
Jak na razie to za Probierza cofamy się w konstruowaniu nowoczesnej gry i to o lata

to prowokacja, prawda?

FraMat 17.03.2012 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1231625)
to prowokacja, prawda?

Nie.
Ale nie podejmę się wyjaśniania. Czyniłem to już wielokrotnie (szukać w archiwum) i nic nie poradzę na ślepotę niektórych (a raczej większości) kibiców.
Podobnie broniłem Petrescu gdy 90% tego forum jechało po nim jak po burej suce i chciało zwolnienia a potem cieszyło sie, gdy go wylano.
Teraz 90% z nich chciałoby Rumuna w Krakowie.
Za późno.
Nie porównuję w tym miejscu Petrescu z Maaskantem. Każdy z nich miał inną wizję Wisły.
Ale miał i wiedział co robi i wiedział, że trzeba na efekty poczekać.
I że z polskiego, leniwego g... nic się nie ukręci.

Pod wodzą dyletanta Probierza i innych produktów PMŚ nie ma wizji, chyba że wizja szybkich pieniędzy od wujka Cupiała.
Nadal pozostaję w żałobnych barwach w awatarze i w podpisie.

ślimak 17.03.2012 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1231628)
Nie.
Ale nie podejmę się wyjaśniania. Czyniłem to już wielokrotnie (szukać w archiwum) i nic nie poradzę na ślepotę niektórych (a raczej większości) kibiców.
Podobnie broniłem Petrescu gdy 90% tego forum jechało po nim jak po burej suce i chciało zwolnienia a potem cieszyło sie, gdy go wylano.
Teraz 90% z nich chciałoby Rumuna w Krakowie.
Za późno.
Nie porównuję w tym miejscu Petrescu z Maaskantem. Każdy z nich miał inną wizję Wisły.
Ale miał i wiedział co robi i wiedział, że trzeba na efekty poczekać.
I że z polskiego, leniwego g... nic się nie ukręci.

Pod wodzą dyletanta Probierza i innych produktów PMŚ nie ma wizji, chyba że wizja szybkich pieniędzy od wujka Cupiała.
Nadal pozostaję w żałobnych barwach w awatarze i w podpisie.

Może Maaskant miał wizję Wisły. Tak mówił, twierdząc, że będzie ją wpajał zawodnikom do momentu, w którym oni to skumają i zaczną grać piękną europejską piłkę. Nie zdążyli zrozumieć. I nic nie zwiastowało tego, że to pojmą. Większości meczy pod wodzą Maaskanta jesienią nie dało się oglądać. 'To nic ze pół drużyny gra chujnie, poczekam ze zmianami do 80 min, wszak jest 0-0'.

A co do ukręcenia czegokolwiek z g... to każde g... jest takie samo. Czy z Bałkanów, Ameryki Środkowej czy Południowej.

OK, może Probierz jest bufonem, dyletantem etc. Ale jakos jednak piłka jest 4 razy w siatce rywali w meczu wyjazdowym.

Devonisch 17.03.2012 22:30

FraMat ja rozumiem, że masz rozwolnienie na każdego innego niż Petrescu ale no k...a mać. Dajmy Probierzowi czas. Vide Fornalik w Ruchu...... Sezon stracony - walczymy tylko o PP, żeby chłopaki grały w Pucharach a nie w sparingach...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl