Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8623)

bravelukas 09.03.2012 17:21

Mam nadzieję i wierzę, że będzie bardzo dobry mecz dla kibiców. Zapowiada się ciekawie. Pierwszy mecz Probierza na R22 i debiut Rumaka. Lech będzie prowadził otwartą grę więc powinno być dużo sytuacji. Wisełka musi dziś wygrać i odrabiać straty. Jeszcze nie wszystko stracone. Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!!! :))

Misiak 09.03.2012 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1228559)
Małe przypomnienie z kim dziś gramy:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...06,tabela.html

Drużyna Lecha Poznań nie otrzymała licencji na grę w kolejnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy.

Od sezonu 2005/2006 Lech został unicestwiony i mamy do czynienia z Amicą i to Amica jest naszym dzisiejszym rywalem.

Tak to jest wierzyć onetowi :D sprawdz aktualne tabele ekstraklasy i w każdej masz Lecha a Amica to nasz sponsor tak dla przypomnienia.Zresztą tytuł tematu w którym piszemy jasno wskazuje z kim gracie... bez napinki ale musiałem wyjasnić :) POZDRO

Franco 09.03.2012 17:36

http://www.90minut.pl/liga/0/liga1944.html
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Bez napinki :)

David. 09.03.2012 17:37

Masz rację. Kolega thechris nie doczytał. Wszystko już stało się jasne. Ale, że wam tam w Poznaniu nie ufam to sprawdziłem na stronie.. UEFA.

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20231/uefa_lech_uefa_470.jpeg

I teraz już nie wiem..


:rotfl:

Krotochwila 09.03.2012 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1228672)
Tak to jest wierzyć onetowi :D sprawdz aktualne tabele ekstraklasy i w każdej masz Lecha a Amica to nasz sponsor tak dla przypomnienia.Zresztą tytuł tematu w którym piszemy jasno wskazuje z kim gracie... bez napinki ale musiałem wyjasnić :) POZDRO

W psychologii nazywamy ten mechanizm wyparciem. Polega na ignorowaniu niewygodnych prawd w trosce o równowagę psychiczną. Skuteczny mechanizm obronny.
Ale prawda jest taka, że przewiesiliście metkę na inny organizm, bo tak było wygodniej. Owy organizm nie jest Lechem Poznan a Amicą Wronki a oficjalna ligowa nomenklatura może zmylić tylko średnio zorientowanych kibiców oraz ludzi takich jak Ty, którzy świadomie zdecydowali się na ignorowanie smutnych faktów.Pozdrowienia. Oczywiście bez napinki.

ciacho 09.03.2012 21:19

Obraz nędzy i rozpaczy. Cytując klasyka: "nie ma niczego"

Teqcontroller 09.03.2012 21:22

Dno, po chuja kopią piłkę na pałę, ja .......e , nie wiem co będzie w 2 połowie, niech coś strzelą i nie stracą...

Ciastek1 09.03.2012 21:26

Niech realizatorzy jeszcze więcej mikrofonów ustawią pod trybuną gości bo nic a nic ich nie słychać .

nh79 09.03.2012 21:26

nie ma to jak zwolnic Maaskanta, gdy pol druzyny z podstawowego skladu mialo kontuzje, pozniej wbic noz w plecy Moskalowi, choc gra byla ladna dla oka, wiec zaslugiwal na szanse do okonca sezonu,to teraz mamy dzida do przodu na afere i PMSZ znowu rzadzi.nie kumam (znaczy kumam BC musi odejsc) Maaskant przejal druzyne rozbita w srodku sezonu, cele przed nim postawione czyli mistrzostwo bylo, LE byla a oni go zwalniaja jak polowa druzyny kontuzjowana.na to co widze teraz to sie w ogole bez mocnej naje... ogladac nie da masakra jakas Panie BC szacunek za to co bylo , ale jak sie nie widzi powielanych co roku bledow to czas sprzedac Wisle komus bardziej zorientowanemu w temacie futbolu....

p.s. a Apoel pokazal jakimi sa "ogorkami"

p.s.2 wynik nawet jesli wygraja nie ma znaczenia, bo ja chce Wisly, ktora znaczy cos w Europie, bo w ta siermiezna liga to dla mnie zaden wyznacznik

thechris 09.03.2012 21:28

Sprawiedliwie to powinno być 0:2. Niby może się zemścić ale trzeba częściej przechodzić z piłką na drugą połowę a nie puszczać dzidę i oddawać piłkę Kotorowskiemu...

Oprócz bramkarza to w każdej formacji Amica jest wyraźnie lepsza.

Póki Wilk ma decydować o obliczu Wisły to będziemy się plątać w środku tabeli. Jeden odbiór, dwa razy go przejdą, 2 razy sfauluje...Bez sensu taka gra. Ambicja to jedno a umiejętności to drugie.

Baldur80 09.03.2012 21:28

Wisla macie tych chamow rozjechac za ten cyrk w czsie minuty ciszy. To sa wlasnie Poznaniacy

River 09.03.2012 21:32

Jak skonczy sie na 0-0 to bedzie to nasz niewatpliwy sukces.

Ogolnie czuje juz tradycyjne 0-1 na R22 po jakims farfoclu obrony. Gramy chuja to i chuja tu ugramy.

Po zagraniach naszych niektorych "gwiazd" to jestem wrecz zalamany. Krotkie celne podanie to niesamowite wyzwanie dla takiego Paljicia. Wrzutka ze stojacej pilki jest zadaniem awykonalnym dla Nuneza. Ogolnie rzecz biorac, kilka naszych ogorkow tradycyjnie trzyma swoj poziom.

Merkury 09.03.2012 21:44

Ogólnie to nasza kadra to przypomina obraz nędzy i rozpaczy. Gratulacje dla Cupiała

Baldur80 09.03.2012 21:46

I znowu pyrusy pokazaly jakimi sa wiesniakami Wisla jedziecie z nimi

ślimak 09.03.2012 21:53

Mały plus dla Probierza. Wymiana 2 najsłabszych ogniw w 60 min. Zobaczymy efekt, w każdym razie nie bronimy remisu.

Lechista69 09.03.2012 21:54

Mozdzen debilu, zniknij z boiska! Melikson, Gargula konczyc te szmaty!

Merkury 09.03.2012 22:18

Ten mecz to odpowiedz dla władz na zmianę trenera - Nihil Novi.

kha1 09.03.2012 22:21

Taktyka Probierza: dzida do przodu na aferę. Brzydka sprawa, ale cóż.

ENDRJU 82 09.03.2012 22:24

Jak na nich patrzę, mam ochotę wcisnąć przycisk "reset" w kompie i mieć nadzieję, że potem system będzie działać lepiej... a tu pyta c.d...

Merkury 09.03.2012 22:24

Dobra MP poszło się bujać a co do gry to widać ewidentnie "potencjał" w tym zespole. Śmiech na sali.

mitmichael 09.03.2012 22:24

Jak zle było z tyłu to dobrze było z przodu, jak jest dobrze z tyłu to jest zle z przodu - takim sposobem sukcesow nie bedzie

Teqcontroller 09.03.2012 22:24

no i ....a sie obsrali.

ciacho 09.03.2012 22:25

To co wyprawiał Garguła na boisku to był jakiś sabotaż.

Bronex 09.03.2012 22:26

Wynik meczu z Lechią był miłym incydentem wynikającym bardziej z praw statystyki niż umiejętności. Dziś mecz z poznańskim Lechem pokazał ,że Wisła ,która niegdyś była synonimem jakości jest niestety uosobieniem indolencji, piłkarskiej tandety , nieporadności oraz zmarnowanych szans. Dno.

grzesiek632 09.03.2012 22:26

I padlina.
Zmieniać trenera!


Probierz WE DON'T TRUST YOU!

tofik 09.03.2012 22:26

Liczby nie kłamią, to nie defensywę mamy słabą, bo goli nie tracimy dużo więcej od drużyn z czołówki. . My w ofensywie gramy żałośnie. W 30 minut w przewadze nie strzelić gola grając u siebie, mając nóż na gardle ? Kompromitacja.

thechris 09.03.2012 22:27

Amica nie wykorzystała szansy bo miała w składzie swoją wersje Czekaja.

W 11 na 10 gra się wyrównała ale lepsze sytuacje miała Amica, szczególnie w 73 minucie oraz w 72 i 92.

Ogólnie wynik lepszy niż gra bo Amica grała lepiej i nawet w 10 była bliżej strzelenia gola.


Natomiast poziom futbolu niewiele wyższy od tego co zaprezentował ŁKS z Pasami i nic dziwnego, że to ekipy środka tabeli.

Matijas 09.03.2012 22:30

Dzisiejszy mecz dał do myślenia płaczkom plującym na Genkowa i jarającym się Bitonem czy trzeba więcej? Bez Genkowa NIE ISTNIEJEMY przy jakichkolwiek piłkach granych bezpośrednio w linię ataku. Jeśli Melikson/Iliew sam nie zrobi nam akcji to nic z tego. Podanie do Bitona inne, aniżeli idealnie do nogi = strata.

Dziwne, że trenerzy stawiali/ją na Genkowa, ale znawcy wiedzieli, że to "dlatego, bo Bitona nie wykupią". To dobry gracz i sprawdzi się jako "strzelacz bramek", ale jeśli będzie ktoś, kto zrobi za niego resztę - Genkow jest w tej roli idealny.

Mecz jak mecz - MP prawdopodobnie nie będzie. Ale mogliśmy tego oczekiwać, nie ma co się ciąć.

ciacho 09.03.2012 22:30

To jak taki przykładowo Wilk, nie odmawiając mu waleczności, jest słaby technicznie to jest po prostu coś strasznego.

Teqcontroller 09.03.2012 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1228742)
I padlina.
Zmieniać trenera!


Probierz WE DON'T TRUST YOU!

Bo ci coś zmiana trenera da...:rotfl::cenzura:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl