Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Co zmienić w funkcjonowaniu Wisły?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8481)

murray 16.08.2012 18:36

Pomysł z gatunku: "weźmy i zróbcie"

comek 16.08.2012 18:43

ja nie mam takiej siły przebicia, żeby wszystko zorganizować.

Watts 16.08.2012 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1269377)
zebranie się w jednym miejscu nie ma sensu. Każdy uważa, że klub bez kibiców nie istnieje, to dlaczego kibice nie mają nic do powiedzenia? Lepiej zbojkotować mecz u siebie, posiadacze karnetów mogą odpuścić jeden mecz np. Wisla- Polonia W. Tylko nie do końca odpuścić mecz, tylko zebrać się pod stadionem i tam dopingować drużynę, bo ona nie niczemu nie jest winna, nam chodzi tylko oto żeby ucierpiał zarząd, ale ktoś tym musi się zająć, najlepiej Stowarzyszenie kibiców Wisły Kraków. Mówię oficjalnie, że ja byłbym pierwszą osobą uczestniczącą w takim rodzaju protestu!:)
Może wtedy zarząd zrozumie, że jeśli nie będzie wpływu z biletów, będą musieli szukać środków w jakiś inny sposób i zrobią tą cholerną sprzedaż biletów przez internet.

Krótko po ziemi chodzisz, kolego. Dla Stowarzyszenia kibice godni obrony ich interesów są tam i nie mają problemów z biletami, bo nawet jak są z daleka to zaprzyjaźniony ziomeczek załatwi albo FC. Eskawuka nie będzie bronić praw potencjalnych januszów - tak to ujmijmy dyplomatycznie. A żeby był jakikolwiek bojkot... niestety nikt za internetowych kibiców nie będzie niczego bojkotował oprócz zapiekanek w budce przed bramami od Reymonta co najwyżej. Takie życie.

Sylwek1906 16.08.2012 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1269377)
zebranie się w jednym miejscu nie ma sensu. Każdy uważa, że klub bez kibiców nie istnieje, to dlaczego kibice nie mają nic do powiedzenia? Lepiej zbojkotować mecz u siebie, posiadacze karnetów mogą odpuścić jeden mecz np. Wisla- Polonia W.Tylko nie do końca odpuścić mecz, tylko zebrać się pod stadionem i tam dopingować drużynę, bo ona nie niczemu nie jest winna, nam chodzi tylko oto żeby ucierpiał zarząd, ale ktoś tym musi się zająć, najlepiej Stowarzyszenie kibiców Wisły Kraków. Mówię oficjalnie, że ja byłbym pierwszą osobą uczestniczącą w takim rodzaju protestu!:)
Może wtedy zarząd zrozumie, że jeśli nie będzie wpływu z biletów, będą musieli szukać środków w jakiś inny sposób i zrobią tą cholerną sprzedaż biletów przez internet.

Co z tego, że karnetowcy odpuszczą mecz? Zapłacili? Zapłacili! Kasa sie zgadza ? Zgadza! Nie przyjdzie? Nas to wali, gotówa się zgadza!

Najbardziej wkurzający fakt to ten, że nie potrafią wydać oficjalnego oświadczenia tylko w chuja lecą. Napisali by prawde co jest nie tak itp..

tofik 16.08.2012 19:37

Ale co forumowicz może zmienić ? Można by tu klepać tyle stron ile ma transferowy, a i tak nic to nie da.
Jest właściciel, po to kupił klub, żeby w niego inwestować.Budowac baze, scouting, prowadzić stabilną politykę personalną. A jak nie chce, to też nikt na to wpływu nie ma. Jego prawo. Nic nie osiagnie, ale jego prawo.

dulli78 16.08.2012 21:00

Przywrócić Białą Gwiazdę na koszulkach, okazywać szacunek wybitnym sportowcom Wisły (na pewno nie w taki sposób jak potraktowano Kazimierza Moskala)

Przy okazji trzeba wprowadzić internetową sprzedaż biletów i zacząć budować bazę treningową z prawdziwego zdarzenia

W takiej kolejności chciałbym widzieć zmiany w funkcjonowaniu Wisły

RYBA 16.08.2012 21:09

właśnie dostałem odpowiedź ( co mnie zszokowało że odpisali wogóle i to w ten sam dzień) odnośnie internetowej sprzedaży biletów - wiadomość brzmi - "termin wprowadzenia tej usługi nie jest znany". tyle w temacie

Kocur 16.08.2012 21:48

To już nie wiem czy większym szokiem jest to że odpisali czy treść maila ...

Klub ekstraklasy pisze "termin nieznany" ... bagno i 3 metry mułu.
Widać bladego pojęcia nie mają bo jakby coś planowali to by napisali że chociaż w tym roku.

WISŁAZWE 16.08.2012 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1269377)
zebranie się w jednym miejscu nie ma sensu. Każdy uważa, że klub bez kibiców nie istnieje, to dlaczego kibice nie mają nic do powiedzenia? Lepiej zbojkotować mecz u siebie, posiadacze karnetów mogą odpuścić jeden mecz np. Wisla- Polonia W. Tylko nie do końca odpuścić mecz, tylko zebrać się pod stadionem i tam dopingować drużynę, bo ona nie niczemu nie jest winna, nam chodzi tylko oto żeby ucierpiał zarząd, ale ktoś tym musi się zająć, najlepiej Stowarzyszenie kibiców Wisły Kraków. Mówię oficjalnie, że ja byłbym pierwszą osobą uczestniczącą w takim rodzaju protestu!:)
Może wtedy zarząd zrozumie, że jeśli nie będzie wpływu z biletów, będą musieli szukać środków w jakiś inny sposób i zrobią tą cholerną sprzedaż biletów przez internet.

Tylko jaki to ma sens, weź mi powiedz. Jeżeli, przed sezonem płacę za karnet określoną kwotę i nie korzystam z niego w trakcie sezonu, to w moim odczuciu ja tu jestem stratny a nie klub/ zarząd. Im się kasa zgadza, dostali to czego chcieli.

Bojkotować to można a nawet należy sklepik z wyrobami s.s.a - sami nie wiedzą ile tracą na tym, że na koszulkach zamiast ''Białej Gwiazdy'' jest logo spółki. Zakładam, że o wiele większy procent kibiców, kupiłby taką meczówkę z Gwiazdą, niż z logo.







Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1269408)
Przywrócić Białą Gwiazdę na koszulkach, okazywać szacunek wybitnym sportowcom Wisły (na pewno nie w taki sposób jak potraktowano Kazimierza Moskala)

Przy okazji trzeba wprowadzić internetową sprzedaż biletów i zacząć budować bazę treningową z prawdziwego zdarzenia

W takiej kolejności chciałbym widzieć zmiany w funkcjonowaniu Wisły

Muzeum z prawdziwego zdarzenia dołączam do tej listy.

Problem z bazą treningową, tu myślę że o tym nawet nasze dzieci będą słyszeć. W Wiśle brakuje pieniędzy, że wybudować bazę z prawdziwego zdarzenia, niestety.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1269410)
właśnie dostałem odpowiedź ( co mnie zszokowało że odpisali wogóle i to w ten sam dzień) odnośnie internetowej sprzedaży biletów - wiadomość brzmi - "termin wprowadzenia tej usługi nie jest znany". tyle w temacie

Uwielbiam ich krótkie i zwięzłe odpowiedzi :)

Zaraz, zaraz gdzie ja miałem tą kartkę na której informowano, że sprzedaż internetowa ruszy już niebawem! I mam śledzić oficjalną... Który to był rok :mysli:

enzo 17.08.2012 01:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1269424)
Zaraz, zaraz gdzie ja miałem tą kartkę na której informowano, że sprzedaż internetowa ruszy już niebawem! I mam śledzić oficjalną... Który to był rok :mysli:

Hahaha (śmiech przez łzy). Niedawno robiłem porządki w stosach makulatury, którą przetrzymuję i też przewinął mi się ten świstek przed oczami. Do niszczarki jednak nie trafił, bo uznałem, że może jeszcze kiedyś okaże się pomocny - czyli zasadniczo, gdyby mi się akurat skończyła srajtaśma.

A co do tematu: mnie się to po prostu w pale nie mieści, żeby w XXI wieku na dużym, nowym stadionie nie można było sobie zamówić (albo chociaż zarezerwować) przez internet biletu na określone krzesełko. Kretyńskich przepisów, wedle których od każdego wizytatora wymagana jest Karta Kibica nawet nie będę komentował. Chociaż ciekawi mnie niesamowicie, jak to wygląda w przypadku loży VIP... Że niby Majcher też na taką wchodzi (bez podtekstów)? Bo gdzieś wyczytałem, że można mieć tylko jeden taki "plastik", a on (w sumie szczwany lis) raz u nas, raz w markecie... Więc i ja niedługo wbijam TAK.

QBAS 17.08.2012 03:07

RYBA, nóż się w kieszeni otwiera. Proponuję odpowiedź przesłać jako screen -> https://www.facebook.com/pages/%C5%B...87842038015288

No i zjednoczmy się wreszcie i zbierzmy w jednym miejscu. Nie dajmy z siebie robić małych dzieci. Sam pamiętam karnet/wyrabiając kartę kibica? sprzed kilku lat z informacją "sprzedaż internetowa uruchomiona będzie wkrótce".

RYBA 17.08.2012 06:35

no przecież to nie jest nawet śmieszne tylko żałosne, przypuszczam że kilka tysięcy kibiców wiecej (chocby nawet tych niedzielnych) zawitałoby nastadion gdyby miało możliwość kupić bilet wcześniej. Sam złamałem ostatnio noge a że wybieram sie na niedzielny mecz to musze jechać kilka godzin wcześniej (mam do pokonania 100km w jedna strone) żeby kupić zasrany bilet. Tyle że ja pojade. a 90% ludzi w podobnej sytuacji położy lage. A im sie marzy frekwencja na poziomie dwudziestuparu tysiecy. No ku*** BŁAZNY. Zastanawiam sie wogóle ile na klubowych stanowiskach jest ludzi którzy mają kompetencje żeby móc to stanowisko zajmować.

pzkwr 17.08.2012 08:32

Jest jeszcze jedno pytanie: co z hasłami do logowania, jak juz wprowadzą ten legendarny system. W strefie kibica powiedzieli mi, że te wydawane przy wyrabianiu karty kibica na pewno nie będa działać. Znając nasz ukochany klub, to po odbiór hasła do sprzedaży internetowej trzeba będzie się pofatygować na stadion...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl