Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8346)

legol 23.10.2011 16:14

Jeszcze jedno... Jak się ogląda transmisje analu+ to aż ręce opadają. Ja rozumiem że można mieć własne sympatie, ale bez jaj. Posłuchajcie sobie komentarza przy golach. Jak strzelił ŁKS to orgazm, jak Wisła to prawie płacz dało się słyszeć. I te wywiady po meczu w stylu: Jak się grało przeciwko 14 Wiślakom? Jednak poziom innych lig odbiega nie tylko poziomem piłkarskim ale i transmisji i komentantorów...

Szarny 23.10.2011 16:19

Garguła wreszcie zagrał przyzwoicie. Może nie miał kluczowych podań, ale razem z Nunezem dobrze organizowali gre w środku. No i nie tracił zbyt wiele prostych piłek, a kilka razy skutecznie powalczył (!), kiedy akurat piłke stracił. Ogólnie fizycznie wygląda dużo lepiej. Szybciej porusza się po boisku, szybciej odgrywa i przede wszystkim szuka sobie miejsca po każdym zagraniu (w odróżnienu od Jirsaka). Nie unika gry, nie chowa się jak we wcześniejszych meczach i co najważniejsze - nie szuka na siłę niekonwencjonalnych podań, tylko stara się grać prosto, szybko i skutecznie.

Obok Nuneza i Ilieva był chyba najlepszy wśród naszych. Fajnie też pokazał się kilka razy Boguski i w następnych meczach powinien grać kosztem Kirma.

Za to dosyć słabo Biton. Masa niedokładności i złych decyzji, zarówno jeśli chodzi o strzały jak i podania, ale i tak zrobił swoje tą bramką z niczego.

Enrico2000 23.10.2011 16:20

Cieszą 3 pk i na tym konieć. Gra taka jak zwykle, czyli w zasadzie jej brak.

A to co sędziowie wyprawiają to już śmiech na sali. Cieszmy się z tego, ale obyśmy nie musieli np 2 razy z rzędu potem płakać, że sędzia zabrał nam punkty.

Skipper 23.10.2011 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 1180590)
Jeszcze jedno... Jak się ogląda transmisje analu+ to aż ręce opadają. Ja rozumiem że można mieć własne sympatie, ale bez jaj. Posłuchajcie sobie komentarza przy golach. Jak strzelił ŁKS to orgazm, jak Wisła to prawie płacz dało się słyszeć. I te wywiady po meczu w stylu: Jak się grało przeciwko 14 Wiślakom? Jednak poziom innych lig odbiega nie tylko poziomem piłkarskim ale i transmisji i komentantorów...

Nie mają po prostu na tyle ekip żeby relacjonować wszystkie mecze na żywo na takim samym wysokim poziomie, przez co te mecze o wcześniejszych porach (jak nasz dziś) są gorzej obsługiwane. Te pytania do gościa z ŁKS-u żałosne, zresztą do Wilka też, jakby nie mogli czegoś ciekawe wymyślić, przecież wszyscy widzieli że nie było spalonego to po co jeszcze pytać o to piłkarzy? Westfal (komentował z Mielcarskim) też się nie nadaje, rzucili chłopa do komentatorki a to przecież reporter i widać że nawijka przez 90 minut to nie jego specjalność.

Uran235 23.10.2011 16:20

Na żywo wyglądało to tak, że Iliev, dopóki miał siły, brał grę na siebie i ciągnął grę. Ale ze względu na brak zmienników był na boisku przynajmniej 10 minut za długo. W drugiej połowie bardzo szybko zgasł i nawet nie przewjał się w akcjach, bo nie nadążał za tempem dyktowanym przez naszą organizację gry.

W drugim meczu z rzędu jestem zbudowany postawą Nuneza. Miał straty i w ogóle nienajlepiej wszedł w mecz. Ale poza tym był mózgiem drużyny. Niemal każda akcja była budowana przez niego. Rozdzielał piłki, na lewo, na prawo, zbierał co zostało w środku pola. Do tego ma olbrzymi wachlarz zagrań. Niby głównie podaje, ale świetnie czuje kiedy może wejść w wolną strefę dryblingiem. Reguluje tempo gry, wraca się pod obrońców żeby wspomóc ich w rozegraniu. Do tego masa odbiorów płynących z dobrego ustawiania się i czytania gry. To zdecydowanie jest diament do oszlifowania - nie wyobrażam sobie żebyśmy go nie wykupili. I w drużynie też się chyba czuje coraz lepiej, bo co była jakaś przerwa w grze, to dyrygował kolegami - a to podejdźcie, a to zostańcie, szybciej, wolniej. Prawdziwy mózg drużyny.

Biton do bramki chyba nie miał udanego zagrania. Jak Wisła grała z kontry, to potrafił utrzymać się przy piłce i tyle jego atutów.

Garguła tak od 60 minuty jechał na zasilaniu awaryjnym. Niby miał zrywy, ale to jednak nie było to. W pierwszej połowie zdecydowanie bardziej pożyteczny, chociaż trochę za dużo niedokładności.

Z obrońców akurat Lameya bym tak nie krytykował. Chłop zasuwał od linii do linii przez cały mecz - jak tylko była okazja, to się włączał, rozgrywał na połowie przeciwnika. Fakt, że w końcówce trochę widać było braki wydolnościowe w akcjach pod własną bramką, ale to cała drużyna miała problemy ze złapaniem drugiego oddechu i trudno winić akurat Lameya. Paljić na drugiej stronie miał chyba ze dwa wyjścia przez cały mecz, a w końcówce też oddychał rękawami.

Dariook 23.10.2011 16:21

fajnie jest miec po swojej stronie 3 punkty i ... sędziego.

AS82 23.10.2011 16:21

Wisła zamiast 1 pkt. ,zdobyła 6 pkt. dzieki sedziom , a takto pozegnalibyśmy z pewnoscia , nie boje sie powiedziec ,tego pseudotrenera Maaskanta. Sadze ze 3/4 druzyn w tej lidze ,gra lepiej w pilke .My gramy piach ,wolno ,same straty ,nie da sie tego ogladac. Teraz znow sie udalo ale to ze ktos nas upokorzy to jest niemal pewne i nie zdziwie sie jak to bedzie Podbeskidzie czy niestety żydy w derbach. A nabicie pilka Jaliensa przez Lameya była wisieńką na torcie tego co gra Wisła Maaskanta.

ostrzeżenie za brak umiaru

Filippo 23.10.2011 16:26

Komentarz C+ to jeszcze większa żenada niż sam błąd sędziów. Błąd był, bramka na 2:2 też, ponad 10 minut na strzelenie przez Wisłę ew. 3 gola też..ale sugestie by techniczny oglądał powtórke na TV i leciał do głównego i liniowego podpowiedziec jak było - zwłaszcza ze bylo na to duzo czasu - to poziom piaskownicy..albo do pilki noznej wprowadza sie uzycie powtorek na okreslonych zasadach albo sie nie wprowadza i dopuszcza wielbłądy sędziowskie. O gówniarskim zachowaniu kolejnego "komentatora", zaczynającego rozmowe z Kaczmarkeim od słów "ciezko wygrywac grając w 11 przeciw 14" juz nie wspomnę. Taka wypowiedz mialaby uzasanienie gdyby mylili sie na nasza korzysc od poczatku meczu, a nie przy jednej sytuacji.

Uran235 23.10.2011 16:28

BTW, nie wiem co pokazały powtórki, ale kartka dla Golańskiego bardziej niż ewidentna, ja liczę na zawieszenie - nie za chamstwo - za głupotę. Jeszcze się gość po meczu tłumaczył, że on tylko nogę próbował uwolnić i że on sobie by nawet żółtej nie dał ...

Griszka30KR 23.10.2011 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 1180590)
Jeszcze jedno... Jak się ogląda transmisje analu+ to aż ręce opadają. Ja rozumiem że można mieć własne sympatie, ale bez jaj. Posłuchajcie sobie komentarza przy golach. Jak strzelił ŁKS to orgazm, jak Wisła to prawie płacz dało się słyszeć. I te wywiady po meczu w stylu: Jak się grało przeciwko 14 Wiślakom? Jednak poziom innych lig odbiega nie tylko poziomem piłkarskim ale i transmisji i komentantorów...

Ja takiego wrażenia nie odniosłem jeżeli chodzi o komentarze przy bramkach,także bez atu :).....Pytanie o "14" zadane było przez świezo upieczonego reportera Dziewickiego,byłego zawodnika Poloni Warszwa,wiec nie ma sie co dziwic,ale czy poniekąd było nawet trafne w zaistniałej w trakcie meczu sytuacji...?

legol 23.10.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1180607)
Ja takiego wrażenia nie odniosłem jeżeli chodzi o komentarze przy bramkach,także bez atu :).....Pytanie o "14" zadane było przez świezo upieczonego reportera Dziewickiego,byłego zawodnika Poloni Warszwa,wiec nie ma sie co dziwic,ale czy poniekąd było nawet trafne w zaistniałej w trakcie meczu sytuacji...?

Naprawdę nie odniosłeś? TO posłuchaj...
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...mey__1_1_.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ton__1_2_.html

W normalnym kraju, w normalnej lidze normalny komentator podnosi ton głosu po golu - chyba że jest stronniczy...
Nie żeby to było jakieś istotne ale wkurza to okropnie....

wolfy 23.10.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1180604)
BTW, nie wiem co pokazały powtórki, ale kartka dla Golańskiego bardziej niż ewidentna, ja liczę na zawieszenie - nie za chamstwo - za głupotę. Jeszcze się gość po meczu tłumaczył, że on tylko nogę próbował uwolnić i że on sobie by nawet żółtej nie dał ...

Powtórki pokazały, że zachował się jak idiota. Nawet go mocno nie kopnął, ale po co to zrobił?

Uran235 23.10.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1180610)
Powtórki pokazały, że zachował się jak idiota. Nawet go mocno nie kopnął, ale po co to zrobił?

Bo jest idiotą? W każdym razie na myśliciela mi nie wygląda...

mitmichael 23.10.2011 16:47

Ten tekst to sie na prawde nadaje do Łapu Capu - nie mogliscie dobrze grac 10ciu na 14stu:D

Wojtas 23.10.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1180597)
Na żywo wyglądało to tak, że Iliev, dopóki miał siły, brał grę na siebie i ciągnął grę. Ale ze względu na brak zmienników był na boisku przynajmniej 10 minut za długo. W drugiej połowie bardzo szybko zgasł i nawet nie przewjał się w akcjach, bo nie nadążał za tempem dyktowanym przez naszą organizację gry.

W drugim meczu z rzędu jestem zbudowany postawą Nuneza. Miał straty i w ogóle nienajlepiej wszedł w mecz. Ale poza tym był mózgiem drużyny. Niemal każda akcja była budowana przez niego. Rozdzielał piłki, na lewo, na prawo, zbierał co zostało w środku pola. Do tego ma olbrzymi wachlarz zagrań. Niby głównie podaje, ale świetnie czuje kiedy może wejść w wolną strefę dryblingiem. Reguluje tempo gry, wraca się pod obrońców żeby wspomóc ich w rozegraniu. Do tego masa odbiorów płynących z dobrego ustawiania się i czytania gry. To zdecydowanie jest diament do oszlifowania - nie wyobrażam sobie żebyśmy go nie wykupili. I w drużynie też się chyba czuje coraz lepiej, bo co była jakaś przerwa w grze, to dyrygował kolegami - a to podejdźcie, a to zostańcie, szybciej, wolniej. Prawdziwy mózg drużyny.

.


Dla mnie zdecydowanie gracz meczu to Czarek Wilk.Facet od czarnej roboty,jak Sobol niby go nie widac a zap***la ba boisku za trzech.

Znowu biedne media beda caly tydzien trabic jak to WIsla wygrywa bo sedzia gwizdze spalonego.Ciekawe ze inni tez z takich bledow korzystaja ,ale wtedy cisza.

milosz 23.10.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1180599)
Wisła zamiast 1 pkt. ,zdobyła 6 pkt. dzieki sedziom , a takto pozegnalibyśmy z pewnoscia , nie boje sie powiedziec ,tego pseudotrenera Maaskanta. Sadze ze 3/4 druzyn w tej lidze ,gra lepiej w pilke .My gramy piach ,wolno ,same straty ,nie da sie tego ogladac. Teraz znow sie udalo ale to ze ktos nas upokorzy to jest niemal pewne i nie zdziwie sie jak to bedzie Podbeskidzie czy niestety żydy w derbach. A nabicie pilka Jaliensa przez Lameya była wisieńką na torcie tego co gra Wisła Maaskanta.

Powiedz mi jakim cudem uwolniłeś się ze swojego kaftanika.
Dzięki Maaskantowi jesteśmy aktualnym Mistrzem Polski, gramy w LE i mamy jeden punkt straty do lidera. Co do nabicia to przy pierwszej bramce asystował Jaliens a bramkę strzelił Lamey. Coż fakty widać nie ważne, choć nieee dla mnie ważne.

No tak, to forum ma jednak swój folklor.
I żeby niebyło też mam krytyczną ocenę Maskanta pod wieloma względami, ale chodzi o ten umiar ... o ten umiar.

Uran235 23.10.2011 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1180620)
Dla mnie zdecydowanie gracz meczu to Czarek Wilk.Facet od czarnej roboty,jak Sobol niby go nie widac a zap***la ba boisku za trzech.

Trener miał trochę pretensji do Wilka o ustawienie, szczególnie w drugiej połowie. I były to pretensje słuszne, bo kilka razy się zapędził, kiedy już inni byli z przodu, ze dwa razy trzeba było mu przypomnieć żeby ruszył za rywalem do tyłu. Takich błędów czasem nie widać na pierwszy rzut oka, ale to po takich błędach padają bramki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1180620)
Znowu biedne media beda caly tydzien trabic jak to WIsla wygrywa bo sedzia gwizdze spalonego. Ciekawe ze inni tez z takich bledow korzystaja ,ale wtedy cisza.

Zgadzam się w pełni. A jak nas sędzia orżnął z mistrzostwa w derbach dwa lata wstecz, to wszystko było ok - pomyłki były częścią futbolu.

12345q 23.10.2011 17:40

Ciekawe czy teraz reporter zapyta któregoś z graczy Widzewa jak to się grało przeciwko 14 legionistom... W Lidze+Extra zapewne usłyszymy ,że karny to nie bramka. Albo i nic nie usłyszymy :/

mitmichael 23.10.2011 17:47

Na weszlo chyba o tym zapomnieli patrzac na to co pisali ostatnimi czasy na Nas i na decyzje sedziow. Chyba gorsze jest orzniecie druzyny z Mistrzostwa niz w meczu z 3pkt

http://www.weszlo.com/news/4952-Sedz...jka_po_kolejce

Gwiaździsty 23.10.2011 17:50

Te dwie sytuacje z ostatnich meczów to pryszcz w porównaniu do tego jak była Wisła w ostatnuich latach oszukiwana i przekręcana. Oczywiście, zeby była jasność. Takie zwycięstwo nie smakuje wogóle. Wolałbym jakby został remnis z ŁKS-em 2;2. Ale nie bedę się samobiczowął wiedząć, że Amica w pierwszych kolejkach miała uznane 6 goli ze spalonych, dzięki którym liderowła do tej kolejki. I w POZnaniu nikt z tego powodu nie narzekał a wręcz przeciwnie. Mało tego dziennikarze nieśmiało o tym tylko napomkneli. Fakt uznania 6 bramek ze spalonego jak widac uznali za nic specjalnego, jako normę i rtzecz nie wartą dyskusji.
Rwana włosów z głowy wymagają raptem 2 kontrowersje dotyczące Wisły.

P.S. Przed chwilą ręka w polu karnym Legii i cicho sza....no zauważył Szymkowia. Laskowski oczywiście nie. Bo jak widać chce dalej komentować anie robić ....afery. :)

willow 23.10.2011 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1180562)
Przy bramce dla ŁKSu też ?

Bramkę dla ŁKS-u zwalił jak dla mnie Wilk, któremu nie chciało się pobiec za Szałachowskim...
Co nie zmienia sytuacji, że obronę mamy fatalną. Do tego kiepską linię pomocy i mieliśmy co mieliśmy.
Mimo tak słabej dyspozycji, ŁKS się prosił, żeby mu walnąć jeszcze ze dwie - trzy bramy. Wtedy nie byłoby problemów z sędzią i jego decyzjami.
Generalnie przebieg spotkania mnie nie zaskoczył.
Może jak wróci Małecki i Melikson będziemy grać trochę lepiej, ale jak dla mnie, z tym składem i przede wszystkim z tym trenerem, niewiele zdziałamy.

FraMat 23.10.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1180598)
fajnie jest miec po swojej stronie 3 punkty i ... sędziego.

nie chrzań głupot... sedzia nie był po stronie Wisły, tylko sie pomylił. Chyba, że jesteś drugim Dziewickim... w takim razie za takie sugestie o tym, że sędzia byl po stronie Wisły, będzie ban

Uran235 23.10.2011 18:25

Wiadomości na Polsaci i co? Z całego meczu pokazali tylko pierwszą bramkę ŁKS-u i drugą bramkę ŁKS-u. Niby drobiazgi, ale jak się tego uzbiera, to wk*rwia.

whistar 23.10.2011 18:26

Już widzę tę histerię w mediach! Czuję, że kilka następnych meczów będzie dla nas ciężkich pod względem sędziowania.

gigant 23.10.2011 18:34

Po orżnięciu w Atenach (bramka Penksy) i w derbach z ....ami (pozdro krzywy)przy prawidłowej bramce Głowackiego, .......i mnie czy ktoś płacze z powodu decyzji sędziego. My po błędach(?) straciliśmy MP i LM.

Zagraliśmy dużo lepiej niż ostatnio i z tego trzeba się cieszyć, gdy wrócą kontuzjowani powinno być dobrze. ŁKS całkiem dobrze i będę im mocno kibicował byle user" krzywy" czy jak mu tam, zapłakał nad losem swojej parchatej drużyny na koniec sezonu.

Elefant 23.10.2011 18:48

Bardzo ważne trzy punkty Wisły.

Sedzia sie pomylił, przykre. Pamiętam taki mecz z Zagłebiem prowadzony przez tegoż Małka kiedy dwa albo trzy razy odwoływał odgwizdane karne dla Wisły. Jedna z wielu pomyłek sędziowskich w tym miesiącu. Samobiczować się nie mam zamiaru.

Jedziemy po bandzie, mecze co trzy dni a my gramy praktycznie zmiennikami. Przypominam, że mamy puchar w tygodniu, ligę w sobotę, LE w czwartek a na końcu tego mecz z Cracovią. Dzisiejsza końcówka była nerwowa głównie spowodu zmęczenia zawodników.

Oczekiwanie, że będziemy grać pięknie, efektywnie dominować rywali z naszą sytuacją kadrową to mrzonki. Cieszmy sie, że zbieramy punkty i nie odstajemy.

Biton - król goli z niczego.

jacula 23.10.2011 18:49

nie ważne sorry

ostrzeżenie za brak umiaru
wstyd to mi za takich kibiców

grzechu1991 23.10.2011 19:01

Weź jacula idź napij się meliski, a jak nie pomoże to łbem o ścianę. Szrot z Holandii wygrał MP, gramy w grupie LE i mamy punkt straty do lidera. Zastanów się co piszesz czasami.

jacula 23.10.2011 19:08

MP to sobie przypomnij z kąd ten MP??????za Skorży ?o MaskANT ?????????? zrobił miał więcej szczęścia i tyle ?

palikot 23.10.2011 19:09

I to nas powinno cementować. :-) to że nas cała Polska nienawidzi, że tylko czekają żeby się spuścić z euforii, kiedy w końcu zejdziemy z tronu. Jestem dumny z ich kompleksów wobec nas - BO MY JESTEŚMY WISŁA!!! a oni są leszczami! :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl