Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Marsz niepodległości 11.11. 2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8342)

Worcester 10.11.2011 17:36

"Są ludzie, którym w najbardziej nieludzkim systemie wygodnie, byle zadano im paszę i sztuczne puszczono im ognie. Lecz złota blask, koryta woń, przemocy groza niczym dla wolnych serc, które Prawdy strzeże duch. Nim Ci idee skarleją do celu, by gniazdko wymościć, idź się upomnij o Prawdę, IDŹ nie żałuj młodości. Dziś ogłady nabrał tyran i polotu, zmienił bat na słodki jad telewizorów, sieć zarzucił, oka w niej zawęził, myślisz "wolny jestem", lecz on myśl Twą więzi!" PLAC KONSTYTUCJI, 15:00!

oskar TS 10.11.2011 23:11

jak jest ktos zainteresowany wyjazdem do warszawy - PW , prosze podac numer tel.

orzeu 11.11.2011 10:22

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci...mur-nad-polska
;)

Do zobaczenia na Marszu!

bondTSW 11.11.2011 13:13

z profilu MN na FB:

"Na Nowym Świecie doszło do bijatyki z udziałem kilkudziesięciu niemieckich lewaków ubranych na czarno i uzbrojonych w kije. Jak podał na twitterze dziennikarz Rzeczpospolitej Michał Majewski, zaatakowali oni grupę rekonstrukcyjną odtwarzającą wojska napoleońskie. Interweniowały duże siły policji, które zepchnęły ich do lokalu Krytyki Politycznej i tam odizolowały."

orzeu 11.11.2011 13:49

Marsz live:
http://oognet.pl/content/search/1#co...SC,city_id=221

Jean_Paulista 11.11.2011 13:51

http://niezalezna.pl/18819-zamieszki-na-nowym-swiecie lewackie ścierwa!

Gwiaździsty 11.11.2011 15:12

POlicja atakuje legalne zgromadzenie i uniemożliwa rozpoczęcie Marszu Niepodległości. Doczekaliśmy czasów, że utrzymywana z naszych podatków policja bije patriotów w Dzień 11 Listopada.

Dzideek 11.11.2011 15:25

S....ysyńskie lewaki

LanceTS 11.11.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1190409)

link nie działa, macie coś innego?

Dzideek 11.11.2011 15:36

http://www.kibol.info/viewpage.php?page_id=35

Agnieszka 1906 11.11.2011 15:39

Za tvn24 - Marsz Niepodległości zdelegalizowany...

Szyman423 11.11.2011 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1190440)
link nie działa, macie coś innego?

http://oognet.pl/content/details/76

Dzideek 11.11.2011 15:43

ponoć władze miasta zdelegalizowały Marsz Niepodległości, a powodem tego było to, że zaczął się przed czasem. Chyba komentować nie trzeba

LanceTS 11.11.2011 15:44

dzięki za linki. Wie ktoś mniej więcej co tam się dzieje? i Ile jest osób?

"Policja nieoficjalnie: Marsz się nie odbędzie !!! Przez kibiców, którzy zaczęli zadymę" - wybiórcza

Miejmy nadzieję, że marsz dojdzie do skutku!

Kamson 11.11.2011 15:44

Państwo POlicyjne

Je*ać lewackie ścierwa.

Dzideek 11.11.2011 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1190448)
Państwo POlicyjne

Je*ać lewackie ścierwa.

Raczej nowoczesne państwo

Kocur 11.11.2011 15:54

Nowoczesne ?? raczej PO ...bane

Nie wyobrażam sobie żeby w USA, które też ma swoich pomyleńców ktokolwiek odważył się wystąpić przeciwko uroczystościom 4 lipca.

Przynajmniej w Krakowie na Placu Matejki nie było tych spedalonych lewaków.

felipe 11.11.2011 15:55

marsz nie został zdelegalizowany - tvp.info. Wypowiedź Agnieszki Kłąb ze stołecznego Biura Prasowego

bondTSW 11.11.2011 15:55

Ratusz w tej chwili ogłosił : Marsz jest legalny w dalszym ciągu.

A ta szm. z tvp info.." co sie musi wydarzyć, żeby go zdelegalizować"?

Kocur 11.11.2011 15:56

tvn powinni zdelegalizować do k...wy nędzy :[

redrum 11.11.2011 15:57

Marsz nadal legalny.

LanceTS 11.11.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1190453)
Nowoczesne ?? raczej PO ...bane

Nie wyobrażam sobie żeby w USA, które też ma swoich pomyleńców ktokolwiek odważył się wystąpić przeciwko uroczystościom 4 lipca.

Przynajmniej w Krakowie na Placu Matejki nie było tych spedalonych lewaków.

http://niezalezna.pl/18824-zaatakowa...-prezydenckiej

PO...bany kraj

wisl@k_TS 11.11.2011 15:58

Jak macie możliwość to oglądajcie raczej TVP Info a nie TVN24, mniejsza propaganda.

bondTSW 11.11.2011 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 1190463)
Jak macie możliwość to oglądajcie raczej TVP Info a nie TVN24, mniejsza propaganda.

Może i mniejsza, ale ta baba jest .......nięta.. nakręcona przeciwko MN, z jej pytań/ocen sytuacji to aż bije kurestwem.

Kocur 11.11.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1190461)


Zza barierek nie było widać że coś tam się dzieje - transparent był widoczny.

Co się dziwić jak prezydent czerwony :-/

LanceTS 11.11.2011 16:24

Szkoda, że to tak wyszło, ale można było to przewidzieć. Miejmy nadzieję, że przejdą tak jak to było w programie. Jak ma iść marsz? Gdzie ma się spotkać z czerwonymi?

10euro 11.11.2011 16:30

http://www.nowyekran.tv/

Marszałek 11.11.2011 16:48

Ludzie relacjonujący ten marsz mają jeden problem. Brak podstawowej wiedzy historycznej i zwyczajna miernota.

Kwestią osobną jest to, że państwo nie potrafi ochronić legalnej manifestacji. Kpina. Wiedząc,że lewactwo będzie starało się przerwać ten marsz, ciekawe co zrobili aby nie doszło do konfrontacji?

W każdym kraju, mieniącym się za demokratyczne, każdy kto chce głosić swoje poglądy ma do tego pełne prawo. Do momentu kiedy tego prawa nie łamie rzecz jasna.

Dla mnie sprawa jest jasna. Nie umiecie się bawić, jedni i drudzy, absolutny ban na jakiekolwiek manifestacje dnia 11 listopada. A to dlatego, że nie jesteśmy w żadnym sposób krajem demokratyczym. Sam zapis w Konstytucji tego nie zmieni, bo zapisy to jedno a działanie ludzi to drugi. Brak tolernacji jest widoczny dla czegośi nnego jest aż nadto widoczny i to na każdym kroku. Po co udawać coś czego nie ma?

A wszystkich demonstrantów do Berezy Kartuskiej. Zgodnie z tradycją.

kubawislak 11.11.2011 16:52

Moje pytanie brzmi: Policja prała się z Kolorową Niepodległą? Pozostałe marsze przebiegają normalnie? Jak została wywołana ta zadyma? Przez kolorowa Polskę?

LanceTS 11.11.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 1190483)
Moje pytanie brzmi: Policja prała się z Kolorową Niepodległą? Pozostałe marsze przebiegają normalnie? Jak została wywołana ta zadyma? Przez kolorowa Polskę?

http://niezalezna.pl/18819-walki-w-s...i-i-zatrzymani
Tu masz to w miare dobrze opisane. Narazei dochodzą do pomnika Dmowskiego.

"Szczuka apeluje, by ludzie manifestujący w Kolorowej Niepodległej pozbyli się kolorowych emblematów, by nie stali się obiektem ataków - donosi nasz reporter" - wybiórcza


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl