![]() |
Flamengisto,to Ty Kowalskiego chcesz jeszcze sprawdzać? Mało Ci było tych jego "doświadczeń"? A może liczysz,że gdzieś nabył cudowny eliksir szybkości?
|
Wolski - kontuzja
Astiz - kontuzja Żyro - kadra Vrdoljak - karki Borysiuk - kartki Zagrają prawdopodobnie tak: Skaba - Rzeźniczak, Choto, Komorowski, Kiełbowicz - Manu, Gol, Wawrzyniak, Radovic, Rybus - Kucharczyk. |
Cytat:
Choto?? To on nie ma kontuzji?? |
O czym my tu mówimy? Jaki mecz o prestiż? Wisła swoje zrobiła, Legia w zasadzie też. Typowy mecz do sprawdzenia rezerw. Mecz o prestiż to był w Krakowie jak obie drużyny o coś grały ale teraz...?
|
Ma kontuzje, ale coś czuję, że Maciuś go wystawi. Dzisiaj trenował normalnie patrząc po zdjęciach.
|
Cytat:
Takiego gówna nie łykam, mamy grac na 100% - wygrać, przegrać, zremisować ale po walce a nie dawaniu dupy! Tym bardziej że walczymy o DOBRE IMIĘ WISŁY. Ten mecz jest w otwartej telewizji, wielu "niedzielnych" kibiców w całej Polsce zobaczy jak gra nowy mistrz. I dobrze by było żeby zobaczyli dobrze grającego mistrza a nie łosi którzy testują juniorów i dostają 5-1 w dupsko! BTW Pracuję w sporej firmie w W-wie - gdzie wielu jest ludzi z całej Polski - dla nich mistrzem (majstrem) jest Lech bo "ładnie" gra. A Wisła to przegrywa i na farcie jest mistrzem. Takie zdanie mają pikniki z całej Polski. Taka jest siła stereotypów. Meczy rzecz jasna nie oglądają, chyba ze takie w otwartej TV. I co zobaczą? Bruda i Riosa ogrywanych przez Legionistów? Dbajmy o swój image! Wygrajmy ten mecz:) |
Eee, ci co myślą że bez kilku podstawowych graczy dostaniemy bęcki to chyba Legii w tej rundzie nie widzieli... Niby kto miałby te 4-5 bramek strzelić? :)
|
Cytat:
Dla mnie jako kibica jeszcze nie zrobiła. Mecze z Legią są prestiżowe i powinno się grać w nich na 100%. Nie mam zamiaru potem wysłuchiwać, że "mistrz jest nagi". To raz. Dwa, są profesjonalistami i mają płacone za wykonywanie swojej roboty na najwyższym poziomie. Ja jak osiągnę plan sprzedażowy, też się nie opierdalam i nie leżę do góry brzuchem do końca roku. Trzy to aspekt psychologiczny. Oni mają mieć mentalność zwycięzców, a nie minimalistów. Jak im takie "odpuszczanie" wejdzie w krew, to kiedyś mogą odpuścić nie ten mecz co trzeba i będzie zonk. Ponadto odnoszę nieodparte wrażenie, że takie gadanie o meczu, że jest o "pietruszkę", to sposób usprawiedliwienia ewentualnej porażki. |
Cytat:
Raz piszesz jedno, a potem drugie przejmując się jakimiś pionkami z firmy. Każdy normalny dziennikarz tudzież portal sportowy stawia na Wisłę w tym sezonie , tak samo każdy normalny kibic więc to że ktoś Ci coś tam powiedział w Warszawie nie oznacza że cała Polska ma takie zdanie, raz piszesz że nie oglądają nawet meczów a potem żeby wstydu nie było, kim tu sie przejmowac, osobami które nie wiedzą o co chodzi? Dlatego własnie należy wystawić juniorów, to poskutkuję ośmieszeniem Legii przez Wisłę która traktuje mecz z nimi jak trening pod blokiem, i dobrze :) Nie żebym lubił przegrywać na Łazienkowskiej ale jak już tak się dzieje (jak pamiętne 5-1) to nie smuci mnie to jakoś, wręcz bawi. Wisła ma MP i jedzie o czapkę gruszek, Legia na całego , wygrywa i myśli że świat jest ich , zawsze mnie to śmieszyło , tak jak po 5-1. Piłkarze z ch.. do góry i szampanem w ręce wracają ze Stolicy a Legia fetuje jakiś wynik który nic już nie zmienił Cytat:
będą na prymitywnych portalach bo takie przykładowo weszlo.com napisze "Piłkarze Wisły przyjechali do Stolicy na wycieczkę do miejscowego ZOO. Przy okazji wstąpili na stadion Legii żeby kopnąć ze dwa razy piłkę." i nawet o wyniku nie wspomną bo mają normalne rozumowanie :) zresztą nie mam 5 lat żebym się przejmował tym co ktoś napisze w internecie. Jest MP czyli najważniejsze trofeum więc teraz wystawić mogą nawet trampkarzy, to Legię jeszcze bardziej by w...... poza niezdobytym MP. Pełen stadion, mecz w TVP2, wszyscy oczekują na nie wiadomo co. Po czym Wisła na kozaka wypuszcza 16 latków. O to to :) MP to historia zapisana w kartach na zawsze, a tytuły newsów i tak znikają po 4 latach bo serwery trzeba oczyścić. To tylko kawałek przysłowiowego atramentu.. |
Cytat:
Styl, był czy go nie było to rzecz gustu - wyniki zostają w statystykach Cytat:
|
Nie wiem czy wielu z was obserwuje mecze ME, ale ja ich podstawie śmiem rzec, że Daniel Brud zdecydowanie wyróżnia spośród chłopaków tam grających, warto byłoby mu dać szansę chociaż 45 minut. W 1wszej połowie wystawić najsilniejsze zestawienie, zrobić korzystny wynik i w 2giej dać np Danielowi szanse. Chłopak ten gra na pozycji Czarka Wilka, więc mógłby w drugiej połowie zmienić Jirsaka albo Sivakova.
|
Cytat:
Rzecz jasna nic do Bruda nie mam. |
Wynik jest istotny ale chciałbym w końcu zobaczyć naszą utalentowaną młodzież w meczu ligowym. Chodzi mi tu o wyróżniających się Bruda,Chrapka,Czekaja czy Nalepę. W MEsie dobrze gra wielu naszych zawodników ale jestem ciekawy jak sobie poradzą w rozgrywkach seniorskich i czy można na nich liczyć w niedalekiej przyszłości. Taka okazja na sprawdzenie tych graczy już się prędko nie powtórzy. Oczywiście nie chodzi mi tu o wpuszczenie wszystkich na raz i porażkę 0:3. Jednak jeśli po raz kolejny mam oglądać Żurawskiego czy innego Branco to naprawdę wpuśćmy młodych, jakościowo to na pewno nie będzie gorsze wyjście. Może chociaż jeden w podstawowym i reszta z ławki w zależności od wyniku.
|
Ja jestem zwolennikiem wystawienia optymalnego składu na Legię, co najwyżej zmiany powinny być przeprowadzone wcześniej, koło 60-70 min, żeby dać szanse pograć dublerom.
Broń Boże nie uważam, że Wisła musi jeszcze coś w tym sezonie udowadniać- Mistrzostwo już mamy, więc mecz w Warszawie to nie żaden ,,test" czy Wisła naprawdę ,,zasługuje" na tytuł. Niemniej w przeciągu sezonu mało jest takich prestiżowych meczów z drużynami na nasze warunki renomowanymi- raptem 4 ( 2 z Legią, 2 z Lechem). No i oczywiście Derby- mecze istotne niezależnie od renomy rywala;) Dlatego nie rozumiem czemu mielibyśmy wyjść na Legie rezerwami. Moim zdaniem taki skład możemy wystawić na Zagłębie. |
Ja bym tak na miejscu Maaskanta nie ekspermentowal za duzo,bo skonczy sie laniem i potem bede wysluchiwał "Mistrza to moze i zdobyliscie ale w Warszawie zescie polegli"
Mi to i tak zwisa ,ale zawsze jakas tam zadra pozostaje , zwlaszcza do tych meczow na Lazienkowwskiej za "starych czasow". |
Jestesmy juz Mistrzem Polski i nie wypada przegrywac takich spotkan
|
Też jestem zdania, że powinniśmy wyjść w jak najlepszym składzie no minus Wilk, Kirm (którego trener zapowiedział) i Pareiko a zupełne rezerwy puścić w środe w Lubinie i znowu najlepszy skład na R22 z Polonią.
|
Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!
|
Profesjonalizm wymaga od nich zeby zagrali na 100%. Poza tym wynik idzie w swiat. Nikt nie bedzie dociekal czy zagralismy rezerwami czy nie.
W Warszawie nalezy zagrac optymalnym skladem do 60 min, zrobic dobry wynik i wpuscic chlopakow z ME. W meczu z Zaglebiem mysle zagrac rezerwami a w meczu z Polonia powtorzyc manerw z Legii. w kazdym razie ja bym tak zrobiil na miejscu trenera. |
Ludzie, Legia jest tak slaba, że nawet jak Maaskant wystawi ze 2-3 zmienników, to wygramy ;]
|
RM powiedział że zagra Brud (który obchodzi dziś 22 urodziny - 100 lat Daniel) ale nie od pierwszej minuty, w podstawie za to ... Mateusz Kowalski (liczyłem na kogoś z MESY)
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Robert Maaskant przed meczem z Legią [VIDEO]:
http://kiks.tv/2011/05/maaskant-skor...brym-trenerem/ |
Mówcie co chcecie. Mamy z nimi WYGRAĆ. My jesteśmy Wisła i smak zwycięstwa na Łazienkowskiej jest wyjątkowy
|
Wygramy:) trzeba wygrać i zamknąć buzie wszystkim ludziom.
|
Dla mnie sprawa jest prosta Wisla powinna jutro wygrac aby nie pozostawic zadnych zludzen kto na tego mistrza zasluzyl. Maciek nie moze miec zadnych podstaw aby dorobic jakies chore teorie.
|
Jest temat Gdybym był bogaty i tam nawet możecie ogłaszać że Borysiuka kupujemy - ale jak w tym temacie będziecie pleść bzdury do bany polecą
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl