![]() |
....a tylko nie Małek.
|
Cytat:
|
Wygląda na to, że sytuacja kadrowa się unormowała. Na treningu wszyscy zdrowi, uśmiechnięci i gotowi do ciężkiej majowej przeprawy. Tak się jakoś składa, że te wiosenne mecze z Lechią bywają decydujące dla nas w kwestii mistrzostwa. Pamietamy bardzo ważny mecz z 2008/2008 gdzie formą błysnął Łobo i udało się zwyciężyć. Myślę, że ranga niedzielnego meczu będzie w jakimś stopniu zbliżona. Ewentualna porażka (pfu!) przy zwycięstwie Jagi mogłaby doprowadzić do zbyt nerwowej sytuacji przed ciężkimi meczami a nasza drużyna nie jest jeszcze gotowa na grę pod wielką presją. Trzeba wygrać z Lechią przede wszystkim.
Mam nadzieję, że dzisiejsza decyzja o zamknięciu stadionu Legii dla jej kibiców obejmuje okres aż do końca miesiąca dzięki czemu trudny wyjazd zmieni się w meczyk na neutralnym terenie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja rowniez dalbym Wilka za Sobola.Maaskant caly czas stawia na Radka -oczywscie doceniam wszytsko co robi na boisku ale Czarkowi tez dalbym pograc-nie moze byc tak ze bedzie on wiecznym rezerwowm. Punkty na wyjezdzie trzeba w koncu zdobyc,zarty sie skończyły. |
Cytat:
Po jakże pechowym 0:3 nasze pilkarzyki ze spuszczonymi głowami opuszcza stadion Lechii, pocieszając sie ze wciaz sa na 1 miejscu w tabeli a punkty oddali nie byle komu bo zaprzyjaznionej Lechii. |
To będzie bardzo ciężki mecz. W przypadku porażki lub nawet remisu robi się delikatnie mówiąc nie ciekawie, biorąc pod uwagę kolejne mecze, no ale cóż porazki z Górnikiem mało kto się spodziewał.
|
Myślę, że wygramy. W końcu ile może meczów z rzędu może przegrać lider tabeli ;>
|
Cytat:
|
Maaskant przed meczem z Lechią [video]:
http://kiks.tv/2011/05/maaskant-jest...pilke-w-lidze/ |
Cytat:
|
Cytat:
Może trochę pokręciłem, że "robił za Sobola", ale w środku grał. Tutaj całość : http://testwawrzyna.wordpress.com/ca...e/andraz-kirm/ Cytat:
|
Cytat:
|
Jutro o 11 jest mecz Młodej Ekstraklasy z Lechia na stadionie Wisły o 11 wejscie Free na G2 :) dobry przedsmak przed niedziela :) Btw Kto jedzie do Gdanska kupujcie bilety na 20:59 z Krakowa jest bezposredni w Gdansku ok 11 :)
|
Trzeba mecz wygrać. I Tyle ;) potem będziemy się martwili co tam z Jagą.
|
"tomsts" napisał:
Mam nadzieję, że dzisiejsza decyzja o zamknięciu stadionu Legii dla jej kibiców obejmuje okres aż do końca miesiąca dzięki czemu trudny wyjazd zmieni się w meczyk na neutralnym terenie. No Gościu, widzę tu małe przegięcie pałeczki...a nawet nie zrozumienie aktualnej sytuacji na linii kibice, PZPN a przede wszystkim na linii niestety politycznej...choć twierdzę i na pewno większość zgodzi się, że polityka nie powinna mieć wpływu na to co dzieje się na stadionach... Jest ciężko ale zajmijmy się tym co nas wszystkich na stadionach gromadzi... |
Ciekawe czy faktycznie zagramy dwoma defensywnymi pomocnikami. Na pewno wspomoże to naszą dziurawą obronę tylko co z siłą ofensywy ?
|
Bardzo bym prosił kogoś o nagranie jutrzejszego meczu (jeśli ktoś ma taką możliwość) i wrzucenie potem na jakiś serwer, gdyż jutro niestety nie będę w stanie go obejrzeć na żywo.
Z góry dzięki. |
Mecz na pewno będzie do ściągnięcia. Trafisz w tym dziale : http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=789 po meczu na właściwy link. :)
|
wszystkie mecze Wisły są do ściągnięcia ze strony www.allgoals.pl
|
Cytat:
Ofensywnie graliśmy dwa ostatnie mecze, efekt nie był powalający. Wydaje mi się, że siła naszej ofensywy nie zależy tak bardzo od tego czy zagramy dwoma czy jednym defensywnym, ale od: a. tego czy zagramy szybszą piłkę, b. czy do formy z początku sezonu wrócą Kirm i Małecki. + powrót Genkowa. Ewentualne wejście Wilka to wreszcie reakcja na to, że słabo radziliśmy sobie z odbiorem w II linii. Mecz z Jagiellonią był ostatnim, w którym zagraliśmy aktywny pressing w środku pola. Trzeba do tego wrócić. |
Cytat:
|
Cytat:
Niemożliwe? |
Zagramy 442 czy to samo ustawienie co zawsze i Wilk zamiast Jirsaka ?
|
Widzew prowadzi po przepięknej bramce Grzelczaka. Rzadko takie bramki wpadają.
My musimy jednak wygrać i nie patrzeć na innych. Ale jaja, beznadziejny Widzew wygrywa 2-0. Teraz jak byśmy odskoczyli na 5-6 pkt to juz byłoby po zabawie. Trzeba to wykorzystać, bo inaczej jeszcze Legia zdobędzie tytuł... Kolejny Edit: 3-0, no to nadal mamy 3 pkt przewagi, nawet jak przegramy - bardzo dobrze, rywale nam pomagają |
Jest jeden dobry prognostyk przed jutrzejszym spotkaniem. Pamietam sezon temu jak nie moglismy strzelic gola, przyszedł mecz z Lechia, ktory był przelomowy - od wygrania z nimi szło nam potem znacznie lepiej. Mam nadzieje, ze jutro bedzie podobnie.
|
Jaga - Widzew 0:3
Ale ta nasza liga jest dziwna... Mam nadzieje ze wygramy jutro i odskoczymy Jadze... Mam nadzieje... |
Cytat:
|
Cytat:
Zacznijmy patzrec na siebie a nie na innych ze nam pomagaja... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl