Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8035)

Chrisman 30.04.2011 15:50

ahahahhaahahaha dzisiaj nie trafią ,takie sytuacje

Kryniu 30.04.2011 15:51

3 setka w dupe

Hanys 30.04.2011 15:53

Sobolewski - drwal (emerytowany) ;/ w jego miejsce powinien grać Wilk
Kirm - bez formy
Małecki - jezdziec bez głowy
Cikos - dobrze ze zszedł (chociaz ten Branco nie jest lepszy)


to są najsłabsze ogniwa Wisły

skeba 30.04.2011 15:53

Już za tego Branco lepiej byłoby Burlige wstawić...
Cytat:

Sobolewski - drwal (emerytowany) ;/ w jego miejsce powinien grać Wilk
Kirm - bez formy
Małecki - jezdziec bez głowy
Cikos - dobrze ze zszedł


to są najsłabsze ogniwa Wisły
Kirm zobaczi le w poprzednich meczach bramek zdobył, a Małecki z Meliksonem naszą ofensywę napędza.

WislaOnly 30.04.2011 15:54

Co by nie powiedzieć, mają ambicje, walczą, ale jedno wiem na pewno: mamy tak słabiutką drużynę, że w pucharach nie mamy czego szukać:/ Jak my z Górnikiem nie wygramy, a co będzie w meczach z Lechem, Legią, Polonią W., Cracovią!!!! :/:/:/

River 30.04.2011 15:54

Gramy w 10. Zurawski gra chyba jakis innym mecz.

Narazie mecz parodia. Pod bramka Gornika na 5 metrze nie potrafimy w pilke trafic a gola tracimy po podwojnym babolu. Robi sie interesujaco.

SWEET_83 30.04.2011 15:54

ręce opadają... Strzelimy ta bramkę?

Jak przegramy to bana na rok dostane... Niestety...

Kryniu 30.04.2011 15:56

Przejście z obrony do ataku powinno zająć chwilkę a oni pozwalają Górnikowi się cofnąć.

WislaOnly 30.04.2011 15:58

SWEET ja po meczu z... (nie pamiętam drużyny) w eliminacjach Ligi Europejskiej. Dostałem bana na pół roku, mówię Ci fajna sprawa. Ile jest później czytania!! :D Widzę, że zaraz nas pojadą!!!

SWEET_83 30.04.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1083597)
SWEET ja po meczu z... (nie pamiętam drużyny) w eliminacjach Ligi Europejskiej. Dostałem bana na pół roku, mówię Ci fajna sprawa. Ile jest później czytania!! :D Widzę, że zaraz nas pojadą!!!

Po meczu z Korona pościły mi nerwy i napisałem parę gorzkich słów... Dzisiaj zanosi się na to ze będę musiał znów ro zrobić :evil:

a miałem być spokojny :foch:

Chrisman 30.04.2011 16:02

jak nam sie mecz nie ulozy to nigdy nie wygramy

Kryniu 30.04.2011 16:03

Gramy bez napastnika. Brawo

WislaOnly 30.04.2011 16:03

Miałem nadzieje, ze w tej śmiesznej lidze przynajmniej my zachowamy twarz a tu proszę!! Tego meczu na bank nie wygramy, mówię Wam. A oszczędzanie kasy na klasową obronę teraz odbija się czkawką! Kto mi przypomni, ile bramek w tym sezonie nasi strzelili z rożnych??

Chrisman 30.04.2011 16:04

patrzcie gdzie w 45 min byl najbardziej wysuniety zawodnik w Wisle

krowczax 30.04.2011 16:04

Gornik nas jedzie ? Gratuluje niesamowitych umiejętności postrzegania rzeczywistości.

Schabek 30.04.2011 16:04

Górnik nas klepie, ale gramy nędznie narazie może w drugiej połowie coś się zmieni ale narazie to słabo się mecz ogląda ...

Kibic1928 30.04.2011 16:05

Burliga by sie napewno lepiej zaprezentował niz ten amator Branco...
Cikos - ja bym z nim nie przedłużał niech wraca na Słowacje.

Dno w obronie, Chavez straszne drewno.

AS82 30.04.2011 16:06

To jest dramat co my gramy. Rozumiem ,że moze nei isc ,ale czemu my tracimy takie frajerskie bramki ,ch8j moze czlowieka strzelic

mateuszchester 30.04.2011 16:06

Branco - Aut , On nie biega tylko k... chodzi po tym boisku .

Bronex 30.04.2011 16:07

Klątwa trwa.

mitmichael 30.04.2011 16:07

Jak my sobie z Gornikiem nie radzimy to ja nie wiem co bedzie w nastepnych spotkaniach. Gramy praktycznie bez napastnika bo Zuraw czesciej wraca niz czeka na pilke.

Hanys 30.04.2011 16:07

Chavez jest dobry - gówno się znasz.

dwdx1906 30.04.2011 16:07

Brak słów....

vaazon 30.04.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1083606)
patrzcie gdzie w 45 min byl najbardziej wysuniety zawodnik w Wisle

No załatał dziurę po Paljiciu.

WislaOnly 30.04.2011 16:07

Nie chodzi, że jedzie, chodzi o wyrachowaną grę, a Górnik ma poziom Szalwe? tak mi się wydaje. Panowie, ja powiem tyle, jest źle, nie jest dramatycznie, bo dramatycznie jest w Legii. Ale jest źle! I jeśli komuś ten poziom gry się podoba, to gratuluje! :/

Kryniu 30.04.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083609)
Burliga by sie napewno lepiej zaprezentował niz ten amator Branco...
Cikos - ja bym z nim nie przedłużał niech wraca na Słowacje.

Dno w obronie, Chavez straszne drewno.


Dokładnie Branco jak cień. Burliga przynajmniej gryzłby trawę. Zobaczymy co pokaże Jaga, robi się nieciekawie.

bestfan 30.04.2011 16:07

obrona to nie największy problem - bo powinniśmy już strzelić z dwie bramki

SWEET_83 30.04.2011 16:07

Maaskant kur... mać uderz pięścią w stół w przerwie bo jest bardzo nie ciekawie... :(

sportnh 30.04.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1083607)
Gornik nas jedzie ? Gratuluje niesamowitych umiejętności postrzegania rzeczywistości.

no jedzie jedzie i to jak ch.uj.

a Ty idz sie podjaraj tym ze mamy wieksze posiadanie

For_FuN_ 30.04.2011 16:08

Ale wiecie co uderza najbardziej? To ze jest to gra w chodzonego, a o ile wiem, to w profesjonalnej pilce trzeba biegac zeby miec jakies wyniki. Ogladajac ta "kopanine"(i to eufemizm), a niedawne mecze polfinalowe LE...to poprostu czyste amatorstwo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl