![]() |
ahahahhaahahaha dzisiaj nie trafią ,takie sytuacje
|
3 setka w dupe
|
Sobolewski - drwal (emerytowany) ;/ w jego miejsce powinien grać Wilk
Kirm - bez formy Małecki - jezdziec bez głowy Cikos - dobrze ze zszedł (chociaz ten Branco nie jest lepszy) to są najsłabsze ogniwa Wisły |
Już za tego Branco lepiej byłoby Burlige wstawić...
Cytat:
|
Co by nie powiedzieć, mają ambicje, walczą, ale jedno wiem na pewno: mamy tak słabiutką drużynę, że w pucharach nie mamy czego szukać:/ Jak my z Górnikiem nie wygramy, a co będzie w meczach z Lechem, Legią, Polonią W., Cracovią!!!! :/:/:/
|
Gramy w 10. Zurawski gra chyba jakis innym mecz.
Narazie mecz parodia. Pod bramka Gornika na 5 metrze nie potrafimy w pilke trafic a gola tracimy po podwojnym babolu. Robi sie interesujaco. |
ręce opadają... Strzelimy ta bramkę?
Jak przegramy to bana na rok dostane... Niestety... |
Przejście z obrony do ataku powinno zająć chwilkę a oni pozwalają Górnikowi się cofnąć.
|
SWEET ja po meczu z... (nie pamiętam drużyny) w eliminacjach Ligi Europejskiej. Dostałem bana na pół roku, mówię Ci fajna sprawa. Ile jest później czytania!! :D Widzę, że zaraz nas pojadą!!!
|
Cytat:
a miałem być spokojny :foch: |
jak nam sie mecz nie ulozy to nigdy nie wygramy
|
Gramy bez napastnika. Brawo
|
Miałem nadzieje, ze w tej śmiesznej lidze przynajmniej my zachowamy twarz a tu proszę!! Tego meczu na bank nie wygramy, mówię Wam. A oszczędzanie kasy na klasową obronę teraz odbija się czkawką! Kto mi przypomni, ile bramek w tym sezonie nasi strzelili z rożnych??
|
patrzcie gdzie w 45 min byl najbardziej wysuniety zawodnik w Wisle
|
Gornik nas jedzie ? Gratuluje niesamowitych umiejętności postrzegania rzeczywistości.
|
Górnik nas klepie, ale gramy nędznie narazie może w drugiej połowie coś się zmieni ale narazie to słabo się mecz ogląda ...
|
Burliga by sie napewno lepiej zaprezentował niz ten amator Branco...
Cikos - ja bym z nim nie przedłużał niech wraca na Słowacje. Dno w obronie, Chavez straszne drewno. |
To jest dramat co my gramy. Rozumiem ,że moze nei isc ,ale czemu my tracimy takie frajerskie bramki ,ch8j moze czlowieka strzelic
|
Branco - Aut , On nie biega tylko k... chodzi po tym boisku .
|
Klątwa trwa.
|
Jak my sobie z Gornikiem nie radzimy to ja nie wiem co bedzie w nastepnych spotkaniach. Gramy praktycznie bez napastnika bo Zuraw czesciej wraca niz czeka na pilke.
|
Chavez jest dobry - gówno się znasz.
|
Brak słów....
|
Cytat:
|
Nie chodzi, że jedzie, chodzi o wyrachowaną grę, a Górnik ma poziom Szalwe? tak mi się wydaje. Panowie, ja powiem tyle, jest źle, nie jest dramatycznie, bo dramatycznie jest w Legii. Ale jest źle! I jeśli komuś ten poziom gry się podoba, to gratuluje! :/
|
Cytat:
Dokładnie Branco jak cień. Burliga przynajmniej gryzłby trawę. Zobaczymy co pokaże Jaga, robi się nieciekawie. |
obrona to nie największy problem - bo powinniśmy już strzelić z dwie bramki
|
Maaskant kur... mać uderz pięścią w stół w przerwie bo jest bardzo nie ciekawie... :(
|
Cytat:
a Ty idz sie podjaraj tym ze mamy wieksze posiadanie |
Ale wiecie co uderza najbardziej? To ze jest to gra w chodzonego, a o ile wiem, to w profesjonalnej pilce trzeba biegac zeby miec jakies wyniki. Ogladajac ta "kopanine"(i to eufemizm), a niedawne mecze polfinalowe LE...to poprostu czyste amatorstwo.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl