![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Jednak z racji tego że gramy z drużyną która ma mocny lub nawet jak na naszą ligę bardzo mocny środek pomocy Mila-Kaz to pomysł z Małym na szpicy, Melexem i Kirmem na skrzydłach i Wilkiem, Sobolem i Shivakovem na środku wydaje mi się jak najbardziej trafiony. Moim zdaniem jeśli zagramy właśnie tak to Mały cosik ukłuje a nasza trójka środkowych pomocników zdominuje środek pola. To chyba ten rejon będzie jutro strategiczny. Śląsk nie ma dobrych skrzydeł więc będzie się pchał środkiem. Co do Jirsaka to faktycznie gra teraz tak jak nigdy wcześniej za Skorży i moim zdaniem jeśli zachowa formę to do końca sezonu będzie miał pewny plac a i powinien dac nam jeszcze wiele radości. |
Myślę, że w sytuacji gdy Genkov nie może zagrać to najlepszym rozwiązaniem będzie skład identyczny jak w ostatnim meczu, tyle, że w ataku Małecki..
|
Cytat:
|
proste, że powinien zagrać Małecki na szpicy. Będzie to dobry test czy przy naszej taktyce jedyną i słuszną opcją z przodu jest wysoki i silny napadzior czy też mały i szybkie jest równe dobry. Poza tym Melikson na skrzydle, a w pomocy Sobol, Shiva i Jirsak.
|
Jestem straszliwie sceptyczny co do gry Riosa jutro. Mam nadzieję, że zagra Mały, bo od zawsze mówił, że atak to 'jego' pozycja. Jak dostanie szansę, to na 100% będzie zapierdalał jak królik po koksie, to mamy pewne. A z Riosem to już nie do końca. Dostał już wystarczająco dużo szans, a jego ociężały styl raczej nie pomoże nam w walce z atletycznymi stoperami Śląska - Celebanem i Fojutem.
Liczę na dobry mecz Małego i mimo wszystko sądzę, że gra Wilka zamiast Sobola wyjdzie nam na dobre. |
Panowie orientujecie się czy będzie komplet czy można jutro też kupić bilet w kasach Śląska?
|
|
W ataku może grać nawet Jovanić czy Kurto, byle nie Żurawski......
|
Murray - niestety Kirmowi daleko do Manciniego, Małemu do Vucinica, a Maor jest dobry no ale do Tottiego sie nie umywa ;)
|
Zachowując skalę oczywiście.
Genkov to nie van Persie, Jirsak nie Wilshere, a Maor to nie Fabregas :) Bo gramy podobnym ustawieniem jak Arsenal. |
Jestem ciekaw jak to Maaskant rozegra. Czy zagramy tak jak zwykle, czy tak jak z GKS-em... A może zagramy kontrę i wtedy na szpicy będzie Mały, a długie będą szły na Kirma.
Sobol na 90% zajmie miejsce Wilka. Rios / Żurawski - szanse 50 na 50. Obaj nie zachwycają, obu warto sprawdzić, obaj mają argumenty za tym, żeby jeszcze ich zatrzymać, ale obaj też bliżej są opuszczenia klubu latem. Jednak o tym kto wyjdzie nie zadecyduje perspektywa letnich transferów tylko to, kogo obecnie trener bardziej ceni i darzy większym zaufaniem, bo my we Wrocławiu punktów zgubić nie możemy, Jaga ma o wiele lepszy terminarz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Który mecz? Tegoroczny? Z poprzedniej kolejki? A co on tam takiego zrobił? Wszedł pobiegać 6 minut po boisku i...no właśnie, co? Wszedł jak już było pozamiatane i nie mógł ani nic poprawić, ani zepsuć. |
Cytat:
Co do meczu to nie ważne jak i w jakim stylu jutro trzeba wygrać bo Jaga nas goni. |
A Lechia dała ciała na całej linii w Warszawie. To już nie jest ta drużyna sprzed zimy, także jej się obawiam już mniej niż Śląska
|
Cytat:
No to ja proponuję Bruda, on też w poprzednim meczu dał dobrą zmianę. Szkoda, że Mączyński poszedł na wypożyczenie, byłoby z niego więcej pożytku niż z Garguły, który jest na ławce za nazwisko. W liderze I ligi ŁKS-ie ma trzy bramki i siedem asyst. Ja wiem, że to inny poziom, ale praktyka pokazuje, ze wypalone ligowe gwiazdki w pierwszej lidze też nie błyszczą. |
Cytat:
|
nie ma ktoś jeszcze wolnego miejsca na jutro do Wrocławia i spowrotem.?
|
No własnie w lidze też cieniują, chociaż kibicuję im jak najmocniej. Mam nadzieję że jak im zbudują ten stadion to zrobią tam niezłą paczkę.
A jutro myślę że Robert nie będzie zaskakiwał i da Riosa. Skoro mówił że Rios jest pierwszy do wejscia za Genkova to pewnie tak zrobi. Zapewne będzie to jego ostatnia szansa na pokazanie się w Wisle, bo talent chłopak ma. Oby nie przeszedł obok meczu. A Jaga goni goni, 2:0 już wygrywa. Chyba zajmą miejsce na podium na koniec. |
Cytat:
A co do meczu: moim zdaniem w ataku jutro zagrać powinien Mały. Wisła ostatnio stwarza sobie wiele sytuacji, Mały jest na tyle skuteczny z przodu, że spokojnie powinien się sprawdzić i strzelić co trzeba. Co prawda wieżowcem pokroju Genkova nie jest ale fizyczna walka nie jest mu obca i powinien sobie poradzić w polu karnym jako jedyny napastnik. Szczerze mówiąc, to nawet zastanawiałem się nad tym, czy Żuraw nie sprawdził by się teraz w sytuacji, gdy okazje podbramkowe się nadarzają i pomocnicy są w stanie wykreować napastnikowi sytuacje. To zdecydowanie wyróżnia obecną grę Wisły od tej, kiedy dostawał szanse. Pozostaje czekać do jutra. Jaga goni, trzeba włączyć kolejny bieg i zachować bezpieczny dystans. |
Jaga znowu wygrała!? Jutro trzeba zrobić swoje
|
Zuraw już zardzewiał na ławie..Mały powinien zagrać od 1 minuty w ataku, a za Siwakowa Maaskant mógłby dać pograć Gargule, wspartym Wilkiem/Sobolem i Jirsakiem. Na skrzydłach Kirm i Melikson.
Jaga wygrała i tak jak już wiele z nas wspominało, jest praktycznie jedyna druzyna która moze jeszcze z nami powalczyc o tytuł. |
Ja w obecnej sytuacji właśnie postawiłbym na Małeckiego na szpicy. Moim zdaniem lepszy Mały w ataku, niż Żuraw czy Rios.
Na skrzydłach Melikson i Kirm, w środku Wilk, Sobolewski, Jirsak. Reszta bez zmian. Czeka nas trudny mecz we Wrocławiu coś mi się tak zdaje... |
Do zobaczenia na meczu!! :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Prawda jest taka, że nie dostał prawdziwej szansy od Maaskanta. Co to jest 5-15min? |
Jakie 5-15 minut? Jakiej szansy nie było? Pamięć nie sięga dalej niż ostatni mecz?
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=17590&id_sezon=77 Ostatnia szansa raptem z Podbeskidziem, pełne 90 minut... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl