Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7986)

DrunkenBear 02.04.2011 07:34

Nieważne jak, ale ten mecz trzeba wygrać, tak samo jak następny. Coraz bardziej obawiam się meczu ze Śląskiem...

GAMBOS 02.04.2011 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 1071680)
Nieważne jak, ale ten mecz trzeba wygrać, tak samo jak następny. Coraz bardziej obawiam się meczu ze Śląskiem...

Szczególnie ze to mecz wyjazdowy
a jutro tylko wygrana

Jazon 02.04.2011 11:38

Tylko wygrana. Jaga nie jest już taka silna jak na jesieni, my z kolei na pewno nie jesteśmy gorsi niż byliśmy jesienią (mimo ostatnich 2 słabych meczy w naszym wykonaniu). Do tego gramy u siebie!

mitmichael 02.04.2011 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1071745)
Tylko wygrana. Jaga nie jest już taka silna jak na jesieni, my z kolei na pewno nie jesteśmy gorsi niż byliśmy jesienią (mimo ostatnich 2 słabych meczy w naszym wykonaniu). Do tego gramy u siebie!

Własnie dlatego, ze nie graja tak jak wiosna a mecz jest w Krakowie to nie ma innej opcji jak tylko i wylacznie nasza wygrana. Dodatkowo Jaga odkad awansowała do ekstraklasy nie wygrała w Krakowie ani razu strzelajac tylko jednego gola.

AgresywnyChomik 02.04.2011 13:40

Biore na ten mecz mojego staruszka, ktory ogolnie pilka sie nie interesuje (przestal w 68 jak sam mowi o ile pamieta wygral wtedy Ruch) ale dal sie namowic wiec byloby milo ze storny zawodnikow jakby cos pozytywnego jutro zaprezentowali.

prezes85 02.04.2011 15:39

mogliby juz caly stadion otworzyc...

skeba 02.04.2011 17:11

Wszyscy grają dla nas. Ruch Chorzów wygrywa z Legią 3;2. Jak w tym sezonie nie będzie mistrza, to nie wiem kiedy

BRTS39 02.04.2011 17:21

Wygramy wszystko do końca- będzie mistrz proste. Na innych nie patrzmy.

Zienczuk8 02.04.2011 17:21

jutro musimy wygrać.. zwycięstwo spowoduje, że będzimy mieć aż 8 pkt na Jagiellonią! czyli będziemy mogli przegrać nawet 3 razy w ciągu 10 meczów, bo Jaga raczej wszystkiego do końca nie wygra.. tak, więc jutro możemy zrobić milowy krok w kierunku mistrzostwa.

skeba 02.04.2011 17:23

Cytat:

.. tak, więc jutro możemy zrobić milowy krok w kierunku mistrzostwa.
Za Skorży gdybyśmy grali to obstawiałbym, ze stracimy pkt, te jego "liga będzie ciekawsza". Maaskant pokieruj naszych do kolejnej wygranej, błagam :)

kornd 02.04.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1071781)
Biore na ten mecz mojego staruszka, ktory ogolnie pilka sie nie interesuje (przestal w 68 jak sam mowi o ile pamieta wygral wtedy Ruch) ale dal sie namowic wiec byloby milo ze storny zawodnikow jakby cos pozytywnego jutro zaprezentowali.

Historia lubi się powtarzać ,dzisiaj Ruch sprawił nam wielką niespodziankę , jak jutro wygramy ,Mistrza będziemy świętować na derbach:D

Aniołek_Wisła 02.04.2011 18:04

Witam . Czy wie ktos czy zostaly jakies bilety na jutro ?? jesli tak to ile ?? Jestem z wawy to sie nie orientuje a sekretariat jest dzis nieczynny... Wie ktoś ??

Mareq 02.04.2011 18:06

Oj stresowy będzie jutro mecz.
Wygrywamy , łapiemy wiatr w żagle , odskakujemy na 8 pkt.
W przypadku innego wyniku niż zwycięstwo , będzie żal niesamowity nie wykorzystania takiej okazji jaką nam sprawiły pozostałe drużyny z czołówki.
Mam nadzieję , że piłkarze zmobilizują się na 1906 % , bo umiejętności mają zdecydowanie przewyższające Jage.

Fifiorek 02.04.2011 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aniołek_Wisła (Post 1071930)
Witam . Czy wie ktos czy zostaly jakies bilety na jutro ?? jesli tak to ile ?? Jestem z wawy to sie nie orientuje a sekretariat jest dzis nieczynny... Wie ktoś ??


Nigdzie nie było infa, że się skończyły. A info ile ich zostało pewnie będzie dzisiaj wieczorem.
1500 było przed dzisiejszym dniem.

Aniołek_Wisła 02.04.2011 18:18

a żeby kupić bilet nie trzeba miec karty kibica tak ?? wystarzcy jakis dokument tozsamosci tak ?? no i kasa ozcywiscie :p

JrQ- 02.04.2011 18:24

nie trzeba mieć KK żeby kupic

robertos 02.04.2011 18:25

A mi się marzy taka tabela na koniec:
1 Wisła
2-3 Lechia - Śląsk (do uzgodnienia :))
4-16 cała reszta

ale żeby tak był to trzeba jutro wygrać ,nie powtarzajmy błędów z Bytomia

4fan_player 02.04.2011 18:27

Mam nadzieje, że nasz gwiazdki znając wyniki nie przejdą obok meczu.

Zotek 02.04.2011 19:18

Nie maja prawa zlekcewazyc, Jaga to ciagle 2 druzyna tabeli, jak przegramy na nic sie nie zda to, ze reszta tez przegrala.

mitmichael 02.04.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zotek (Post 1071991)
Nie maja prawa zlekcewazyc, Jaga to ciagle 2 druzyna tabeli, jak przegramy na nic sie nie zda to, ze reszta tez przegrala.

Zlekcewazyc na pewno nie zlekcewazą - co jak co ale w meczach z mocnymi druzynami idzie nam dobrze (nie wliczam meczu z Amicą 1-4 bo komunikacja wtedy była słaba). O to jak dla mnie to martwic sie nie musimy

Wojtas 02.04.2011 19:36

Kurna rywale torują nam swoja postawą i zenującą grą Mistrzostwo

jakies kuriozum ,ale to juz nie nasz klopot

w tym konteksie jutrzejsze 3 pkt sa niesamowicie wazne

oj bedzie stresik :) wszytscy na stadion!

julo 02.04.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aniołek_Wisła (Post 1071930)
Witam . Czy wie ktos czy zostaly jakies bilety na jutro ?? jesli tak to ile ?? Jestem z wawy to sie nie orientuje a sekretariat jest dzis nieczynny... Wie ktoś ??

Wg oficjalnej wczoraj wieczorem było ok 1500
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_czeka_na_was
W piątek poszło ok 800 szt. bo jak sie wybierałem po bilety to było jeszcze 2300. W piątek na bieżąco to aktualizowali na oficjalnej. Nie wiem jak dzisiaj.

aNouc 02.04.2011 20:06

Zawsze zostają bilety. Może nawet na G kupisz (jakieś zwroty). Tylko zamiast dopytywać w internecie to już jutro z samego rana wyruszyć do Strefy Kibica, która otwarta będzie od godziny 9:00.

Aniołek_Wisła 02.04.2011 20:58

i co myslicze ze jezscze sa bilety ?? bo nie ma zadnej notki na stronie Wisły ani nic ... bo nie wiem czy jechac ( wawa) ... bilety bd jeszcze jutro gdzies ok 10.30 ??

Zienczuk8 02.04.2011 21:00

na pewno będą.. spokojnie.

tommiyacht 02.04.2011 23:22

Wybacznie ale az mi cisnie na usta - jestem niemal pewien że nie wykorzystamy potknięcia Legii i Amici. Dlaczego ? ano dlatego że tak to w naszym przypadku i w takich sytuacjach bywa. Zwykle nie wykorzystujemy prezentów

ziuk_NYC 02.04.2011 23:45

witam panowie, panie
Bez wzglendu na wynik jutrzejszego meczu uwazam ze Wisly juz nikt nie dogoni do konca sezonu z prostego powodu: Legia gra piach, Lech zaczal niby grac lepiej ale ma jednak za duza stratego do lidera. Jaga nie wygrywa na wyjazdach co najwyzej remisuje a i w Bialymstoku przytrafila sie ostatnio wpadka wiec mimo ze bym chcial nie zdobedzie Mistrza naszego Kraju. Reszta czyli Lechia, Slask i GKS mimo ze maja teoretycznie szanse na zwyciestwo w lidze podobnie jak Lech maja zbyt duza strate do krakusow.
Mecz jutrzejszy najprawdopodobniej zakonczy sie wynikiem bezbramkowym lub jednobramkowa wygrana ktorejs ze stron. Jeszcze pare dni temu bylem przekonany ze Probierz ustawi ofensywnie Jage i bedzie gral o cala pule ale w swietle piatkowych i sobotnich wynikow smiem twierdzic ze zagra jednym napastnikiem ( prawdopodobnie bedzie to Vuk ) zagesci srodek pola i obroncom nakresli scisle defensywne zadania. Jesli Wisla zdobedzie bramke w pierwszej polowie wymusi to zmiane stragedii pana Michala i mecz mam nadzieje zmieni sie w fajne, ofensywne z obu stron widowisko. Zycze dobrej zabawy i niech wygra ta druzyna ktora pokaze lepszy football.
pozdrawiam serdecznie
ziuk_NYC

mulda 03.04.2011 00:26

Naprawde ciekawy jestem jak to trener pouklada. Ustawienie moze byc ciekawe. Gazety pisaly o Lobo i Sobolu w obronie Mam nadzieje ze wyjdzie dobrze i nie bedzie takiego chaosu. Najgorzej u nas zawsze wyglada pierwsze 15 minut.
Moze to wreszcie szansa dla Riosa i Genkowa by zaistniec bo nie ukrywajmy ze najlepiej im sie gra dwojka napastnikow a wtedy mozemy liczyc na gole. Jedyna niewiadoma to ustawienie obrony.

Robert, I trust you.

karas1983 03.04.2011 01:01

wymęczymy 1:0

AmaDeo_Krk_ 03.04.2011 04:45

ja oczywiscie chcialbym zebysmy zwyciezyli ale to jest sprawa drugorzedna bo pierwszorzedna to chce widziec dzis 200% zaangażowania ! choćbyscie dzis nie wygrali to chce widziec jak walczycie za te barwy ! jak umieracie za Wisłe !!! a wtedy wiem ze bedzie dobrze ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl