Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

fanfan 20.03.2011 16:48

No to Borski będzie musiał się w dzisiejszym meczu nieźle napracować żeby Wisełka pozostałym drużynom nie uciekła , coś mi się wydaje że dużo kartek nasi piłkarze dzisiaj złapią a o rzuty wolne to możemy być spokojni oczywiście pod naszą bramką . Wspomnicie moje słowa , nie trawię tego sędziego podobnie jak tego Piekarskiego . Obaj przekręcają mecze .

sportnh 20.03.2011 16:49

PAreiko

Czikosz Jaliens Chavez Paljic
Sobolewski
Malecki Jirsak Melikson Kirm
Genkov

Titto 20.03.2011 16:50

Pierwszy skład: Pareiko Cikos Jaliens Chavez Paljić Małecki Jirsak Sobolewski Melikson Kirm Genkov
ławka: Jovanić Sivakov Łobodziński Rios Wilk Burliga Żurawski

Kowalskiego nie ma, jest Burliga!

rychu 20.03.2011 16:51

W bramce Polonii Juszczyk po dłuższej przerwie. Ostatni mecz w lidze zagrał z Wisłą.

tommiyacht 20.03.2011 16:54

Trzeba to wygrac żeby zorbić sobie zaliczke w razie meczów w ktorych stracimy punkty, a stracimy napewno. Zmartwila mnie kontuzja Bunozy. Oznacza to że przy optymistycznym wariancie conajmniej 2 mecze zagramy w innym zestawieniu obrony niż Q-Chavez, bo nie wierze zeby chłopaki nie nałapali zółtych kartek. Liczba meczy 2 zwieksza się w razie kartek czerwonych, kontuzji i innych losowych przypadków ktorych prawdopodobienstwo jest dosyc duze. pozdrawiam

tofik 20.03.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rychu (Post 1067633)
W bramce Polonii Juszczyk po dłuższej przerwie. Ostatni mecz w lidze zagrał z Wisłą.

Ładnie wtedy wypluł pod nogi Żurawiowi. Dzisiaj też mógłby nas wspomóc.
Brak 3 punktów będzie kompromitacją moim zdaniem.

MCX 20.03.2011 16:59

Oby po tym meczu "liga nie była ciekawsza". Trzeba powiększyć przewagę póki jest na to okazja. Czekamy na 3 punkty!

MłodePokolenie 20.03.2011 17:05

Kursy u bukmacherów strasznie poleciały. W szczególności po porażce Legii.

Dzisiejsze 3 punkty to priorytet!

michalo28 20.03.2011 17:05

Osobiście widzę tutaj stratę punktów. Nie prezentujemy się dobrze na wyjazdach w tym sezonie. Niestety śmierdzi mi tu remisem bramkowym.

filemon 20.03.2011 17:05

Porównanie Genkov-Podstawek autorstwa Iwana :rotfl:

madziar 20.03.2011 17:10

Juhu broni:-) Mozna liczyc na malego babola:P

kk23 20.03.2011 17:17

Pogoda sprzyja, wiec przewiduje spokojny mecz w naszym wykonaniu i wygraną 2-0 po golach Genkova i Małeckiego:p. Liczę też, że Łobo dostanie z 30 min. by pokazać czy rzeczywiscie zaczyna coś grać , czy też to tylko takie wiosenne przebłyski w jego wykonaniu.

Kandzior 20.03.2011 17:17

Zauważyliście jak fani Polonii zaczęli swój doping? Pierwsze wykrzyczeli Polonia Bytom kilka razy, po czym przeszli do klasycznej przyśpiewki dziewczynek zza Błoń. Kompromitacja.

Coolpick 20.03.2011 17:17

zaryzykował Maaskant, na ławce bez stopera

vaazon 20.03.2011 17:21

Pareiko utracił formę...

Ogryzek 20.03.2011 17:21

No żenada.....

damian4892 20.03.2011 17:21

kur**!!! Gonimy!!!

krowczax 20.03.2011 17:21

vaazon out

filemon 20.03.2011 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1067661)
Maaskant out!

schowaj się dziecino.
No cóż, czas nadrabiać.

skeba 20.03.2011 17:21

Tragedia. Kolejna bramka po wrzutce, przecież to jest niepojęte...

SV_ 20.03.2011 17:22

szybko poszło

matkur 20.03.2011 17:22

ja jego już przegrywamy:/

BRTS39 20.03.2011 17:22

Spokój mi tu ....a. Oceniajcie po meczu.

gianbuffon 20.03.2011 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1067661)
Maaskant out!

chyba ty...

krkgiba 20.03.2011 17:22

zacznijcie płakać już dziewczyny

Teqcontroller 20.03.2011 17:23

ja .......e ;/

Chrisman 20.03.2011 17:23

zaczeło sie brawo kju jaliens

mr.kupa 20.03.2011 17:23

gość zedytował posta :D

AS82 20.03.2011 17:23

Co oni robia ??

88seba88 20.03.2011 17:26

obrona tragedia kolejna kompromitacja i wstyd z 3 drużyną od końca bez ambicji cikos w piłke nie potrafi trafić


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl