Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

tomasz_19 20.11.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1014542)
Jagiellonia deklasuje Cracovie. Legia, Lech szczęśliwie wygrywają. Lechia pokonuje 3;1 Widzew.
Czołówka wygrywa, jedynie Korona przegrywa, więc można skoczyć na 2 miejsce w tabeli. Wystarczy pokonać tylko przeciętne Zagłębie, które zastosuje obronę Częstochowy

nie mam nic przeciwko, żebyśmy także wygrali, nawet szczęśliwie, bo remis nic nam nie daje a wręcz przybliża do środka tabeli... 9 pkt nawet kosztem widowiskowej gry musi być!

farben 20.11.2010 21:26

Celem Wisły jest zdobycie dziewięciu punktów

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ktow,id,t.html

mc-money 21.11.2010 00:19

Ktoś wie ile biletow sprzedano?

JrQ- 21.11.2010 01:02

Na moje oko to z ~16k

Xalax 21.11.2010 11:10

Panowie pytanko. Kupilem bilet na F poniewaz nie bylo juz na g a jest ot najblizej mlyna dam rade przeskoczycna mlyn, bo dla mnie mecz bez dopingu na mlynie to nie mecz ;(

Oldpara 21.11.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Xalax (Post 1014731)
Panowie pytanko. Kupilem bilet na F poniewaz nie bylo juz na g a jest ot najblizej mlyna dam rade przeskoczycna mlyn, bo dla mnie mecz bez dopingu na mlynie to nie mecz ;(

Zrób młyn na F!

Xalax 21.11.2010 11:26

hehe jednak wole na g sprobuje przejsc moze sie uda. ale pomysle nad twoja propozycja ;d

martin_6 21.11.2010 11:58

Xalax zostań na F! Gwarantuję, że my z kolegami będziemy tam napierniczać cały mecz tak jakbyśmy na środku młyna stali :) Rozruszajmy resztę towarzystwa :P

Xalax 21.11.2010 12:12

Zobacze ;] A z F da sie spokojnie przjesc na E? bo na G to wiem ze stoja "ochroniarze"

dj_ibutti 21.11.2010 12:16

A możesz zostać na tym F? Jak chcesz dopingować, to tam masz do tego lepsze warunki niż na E. Na G nie przechodź, bo zrobisz nie potrzebny kwas... jak ochrona Ci będzie chciała to uniemożliwić.

Mrsnh 21.11.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Xalax (Post 1014752)
Zobacze ;] A z F da sie spokojnie przjesc na E?

tak .

matkur 21.11.2010 14:14

skład taki sam jak w meczu z Legią.

Robek 21.11.2010 14:47

Pawe łek 100mecz w Wisle ,zeby nie zagrał jak Witkowski

ChinoRios 21.11.2010 14:48

Vamos Wiselka do boju !!!

vaazon 21.11.2010 15:10

Brożek chyba dzisiaj napił się kilka butelek wina, przewraca się o własne nogi :<

brylant17 21.11.2010 15:12

zaraz zasnę :-/ co za nudny mecz

HEDu 21.11.2010 15:18

ale padaka, chyba tylko Kirm dobrze gra i moze Paljic

Robek 21.11.2010 15:18

Maly znowu tylko kiwa zamist strzelac albo podac

Kryniu 21.11.2010 15:20

Małecki jak jakiś dzik, czemu on nie podaje

nh79 21.11.2010 15:21

straszna kopanina.Małecki jak dla mnie mnie juz nigdy nie nauczy sie inteligencji boiskowej, o ile inteligencji mozna sie nauczyc:) Bozek ze trzy razy potknal sie jak nie o wlasne nogi to o pilke.Bunoza jest tak slaby, ze zastanawiam sie kto go sciagnal do Wisly i ile za to przytulil do kieszeni.Uwazam, ze wygramy, ale jakosc gry jest porazajaco niska.

4fan_player 21.11.2010 15:21

Trzeba strzelić szybko bramkę wtedy powinno grać się nam łatwiej. Im dłużej będziemy bez bramki tym większe prawdopodobieństwoutraty punktów.

tofik 21.11.2010 15:23

Brożek się wywraca, Jirsak limit jednego dobrego meczu na rundę wyczerpał z Legią, boiskowe IQ prawej strony (Małecki+Cikos) to 50. I wracamy "do korzeni"

vaazon 21.11.2010 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1014833)
zaraz zasnę :-/ co za nudny mecz

Mecze o tej porze zazwyczaj mają takie tempo, a nie inne. :-P

Robek 21.11.2010 15:29

pewnie mysla o wyborach bo jeszcze nie byli :foch::-P

Robek 21.11.2010 15:35

hasło reklamowe z przed meczu niestety sie nie sprawdza
raczej powinno byc wracamy do normalnosci

mobik88 21.11.2010 15:35

Wisła - Zagłębie po pierwszej połowie: Zajeb...ty SZAJS

Zobaczymy czy w drugiej połowie będzie kontynuowany ten SZAJS!

63.5 Kg 21.11.2010 15:36

Podniecajmy sie dalej meczem z Legia a tymczasem wszystko wrocilo do normalnosci...

Teqcontroller 21.11.2010 15:36

Widać po nich ze są za bardzo zrelaksowani graja żeby grać.Pewnie w drugiej połowie zacznie się mecz. I jakieś zmiany są potrzebne bo nuuuuda...

HEDu 21.11.2010 15:37

Garguła gra tak samo jak Jirsak, tylko miał 1 strzał więcej. Sobol przeciętnie.

For_FuN_ 21.11.2010 15:38

Czyli mecz z Legia byl "wypadkiem" przy pracy ;)...

Malecki napewno do zmiany, bo dzisiaj slabiutko. Ja nie wpuscilbym go na boisko, dopoki nie nauczy sie dosrodkowywac, bo to zenujace zeby pilkarz na poziomie ekstraklasy nie potrafil tego zrobic.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl